İlgili Kategoriler
Taşıma Kapasitesi
Isofix Özelliği
360 Derece Dönebilme
Fiyat
5 Noktalı Emniyet Kemeri Sistemi
Yan Darbe Koruma Sistemi
Çocuk Cinsiyeti
Ayarlanabilir Baş Desteği
Renk
Ağırlık
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Oto Koltuğu

" araması için 1324 sonuç listeleniyor

Farklı Tasarımlarıyla Oto Koltuğu Çeşitleri Trendyol'da!

Oto bebek koltuğu bebeklerin arabada rahat etmesi ve ailelerinin huzuru için 1980’lerden günümüze dek kullanımına devam edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin temel amacı bebek ve çocukların seyahat anında güvenliğinin sağlanmasıdır. Bebeklerin güvenliği ve ailelerin konforu için özel olarak tasarlanmış olan oto koltuğu modelleri birbirinden farklı seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunulur. Çocuk oto koltuk tasarımlarının kanunen zorunlu olup olmadığı konusu da epey merak edilen konu başlıklarından bir tanesidir. Bu konuda fazlaca farklı bilgi vardır. En doğru bilginin yer aldığı resmi kaynaklara göre bu soru üç farklı kategoride değerlendirilir. Bunun sebebi ise ana olarak üç farklı araçlar için bebek koltuk ürünü sunuluyor olmasıdır. İlk kategoride yer alan ve bebekler için uygun bir formda üretilen koltuklar vardır. Bu tasarım doğumdan itibaren çocuğunuz 1 yaşına gelene kadar kullanılabilmektedir. Ortalama 8 ila 10 kilo olan bebeklerin kullanabileceği ürünler oldukça rahat ve konforlu bir deneyim yaşatır. Bu ayrımda bebeğin yaşı ve kilosu dışında spesifik bir etken de söz konusu değildir. Çocuğunuz 1 yaşından büyük değil ise bu tasarımları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Resmi kurumların açıklamasına göre eğer çocuğunuz küçük ise bu koltukları kullanmanız gerekmektedir. Modeller hakkındaki bir diğer yanılgı ise araca konumlandırılma yönü ile ilgilidir. Bebeğinizin baktığı yönün aracın arkasına doğru olması önerilmektedir. Kategoriler arasında yer alan ikinci tasarım ise hareketli çocuklar için özel olarak üretilen seçeneklerdir. Kendi halinde kaldığında hareket oranı artan ve büyüme enerjisi ile dolup taşan çocuğunuz için satın alabileceğiniz bir üründür. Ortalama 4 yaşa kadar kullanılabilir. Bu ürünler 1 yaş sonrası, hareketli çocuklara önerilir. Tasarım diğer ürüne oran ile bazı farkları bünyesinde barındırır. Tercihiniz bu üründen yana olur ise artık çocuğunuzu baktığı yön sizinle aynı olabilir. Uzmanlar tarafından önerilen de bu yönde konumlanması gerektiğidir. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda aradığınız tüm ürünleri kolaylık ile bulabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Her renk ve çeşide sahip olan bu seçenekler daha huzurlu bir yolculuk deneyimi yaşamanız için sizlere özel olarak üretilir. Ürünler arasında sizin ve çocuğunuzu konforu için en uygun seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Oto Koltuğu Tavsiye Edilen Seçenekleri

Kullanışlı Oto Koltuğu Tavsiye Edilen Seçenekleri

Anne, babalar ya da anne, baba adayları tarafından oto koltuğu tavsiye ürünleri arasında yer alan bu özel tasarımlar büyük kolaylık sağlayan yeni nesil ile daha da gelişmiş seçeneklerdir. Geçmişten bugüne işlevselliği ile dikkat çeken bir seçenek olan araç içi koltuklar konforlu bir seyahatte önemli bir rol oynar. Pek çok model ve rengin yanı sıra her cinsiyette ve kiloda çocuk için de özel bir tasarım çizgisine sahiptir. Tek bir parça olarak size sunulan, çoğu zaman kurulum dahi gerektirmeyen basit formda seçeneklere göz atabilirsiniz. Tek olan ürünlerin yanı sıra takım olarak da üretilen ve size sunulan seçenekler mevcuttur. Her ürün kendi özelinde farklı tasarım çizgilerine sahip iken sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. Tasarımların yanında bir de oto koltuğu fiyatları merak edilen bir noktadır. İstek ve ihtiyaçlarınız özelinde her bütçeye ve zevke uygun ürünler de uygun rakamlar ile size sunulur. Ailecek çıktığınız yolda hem size hem çocuğunuza uyumlu dizaynlar vardır. Çocuklar için oto koltuğu 1 yaş, 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş, 9 yaş seçenekleri ile sunulur iken yetişkinler için de bazı model ve seçenekler mevcuttur. Örneğin oto koltuk ısıtma minderi modelleri yetişkin kullanımı için ideal yapıdadır. Soğuk kış aylarında rahat bir kullanım ve huzurlu bir yolculuk yapabilmeniz adına özenli bir tasarım sürecinden geçen pek çok çeşit ve seçenek mevcuttur. Koltuklar arasındaki bir diğer seçenek ise 4 yaş grubunun da kullanabileceği destek ürünleridir. Bu alternatifleri çocuğunuz 8 yaşına gelene kadar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ebeveynler için hassas bir konu olan oto koltuğu önerileri herkes tarafından değişiklik gösterir. Sizler de birbirinden farklı seçenekler arasından dilediğiniz ve ihtiyacınız olan özellikleri karşılayan seçenekleri satın alıp deneyebilirsiniz. Böylelikle neye ihtiyaç duyduğunuzu ya da çocuğunuzun hangi koltuk tipinde rahat edeceğini kendiniz de gözlemleyebilirsiniz. Oto koltuğu puset şeklinde olan, bebeklerin ilk beşiklerinden de aşina olduğunuz bir tasarıma sahiptir. Dizaynı beşiğe benzediğinden hem çocuğunuz hem de siz yabancılık çekmeden rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Uzmanlar tarafından da önerilen, arabalarda bebeklerin güvenliği için gerekli olan oto koltuğu puset tavsiye edilen modeller arasında yerini alır. Bebekler ve çocuklara uygun olarak üretilen bu ürünler koltukların karşılayamadığı birçok özelliği tek başlarına karşılayarak sağlam ve güvenli bir seyahat geçirmenizi sağlarlar. Herhangi bir kaza anında oldukça güvenli bir mekanizma olmasından kaynaklı çocuğunuzu koruyabilecek niteliklere sahip olarak dizayn edilir. Sizler de bebeğinizin kaliteli bir yolculuk yapmasını istiyor iseniz tüm ürünlere göz atabilir ve onlara kolaylık ile sahip olabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Oto Koltuğu 9 - 36 kg Modelleri

Her Yaşa Uygun Oto Koltuğu 9 - 36 kg Modelleri

Piyasada yer alan pek çok bebek araç içi koltuk tasarımı mevcuttur. Oto koltuk özellikleri herkesin ihtiyaçlarına yönelik olarak şekillenir. Oto koltuğu 9 - 36 kilograma kadar kullanıma uyumlu bir formdadır. Her ürün aynı olmadığı gibi daha yüksek ağırlık ve daha az ağırlıklar için de uygun yapıda ürünler vardır. 9 – 36 kg arasında olan ürünler genellikle 9 aydan 12 yaşa kadar kullanılabilir. Güvenlik ve kalite standartlarına uygun üretilen koltuklar hem sizin hem de çocuğunuzun güvenliği açısından oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Son dönemlerde bir kural haline de gelen oto koltuğu çeşitleri incelendiğine görüleceği üzere her ihtiyaca yönelik bir tasarım mevcuttur. Aradığınız niteliklere sahip olan, hem çocuğunuz rahat hem de sizin güvende hissedebileceği birbirinden farklı alternatifler güncellenen stoklar ile sizlere sunulur. Çift yönlü oto koltuğu özellikleri arasında yer alan yandan koruma tamponları ve darbeye karşı güvenlik bariyeri oluşturan pedleri ile olası bir durumda önlem alabilecek yapıdadır. Aynı zamanda 4 adet birbirinden farklı şekle girebilen ürünler de sizlere sunulur. Çocuğunuzun uzun yolculuklarda sıkılmaması ve pozisyon değiştirmesi adına rahat ve kullanışlı bir üründür. Bazı alternatiflerde yer alan, yaş grubuna göre şekillenen 5 farklı yükseklikte ayarlanan baş yüksekliği özelliği de mevcuttur. Bu sayede rahat bir kullanım sunduğundan çocuğunuz ve bebeğiniz epey huzurlu bir yolculuk geçirir. Tüm özelliklerin yanında bir de koltuğun çevresinde bulunan pedler ile ekstra rahatlık kazandırılan tasarımlar, ultra geniş bir yapıdadır. Yine 9 – 36 modellerine yer alan darbeye karşı önleyici yapıdaki seçeneklerde ayarlanabilir gövde yüksekliği özelliği de mevcuttur. Bu sayede bebeğinizin sırtı daha rahat bir pozisyonda olur. Özelliğin kattığı bir diğer konfor ise uzun yolculuklarda zaman geçtikçe şekil değiştirebilme özgürlüğüne sahip olmanızdır. 5 noktalı emniyet kemerine sahip olan alternatiflere ek olarak baş kısmı ve iç kısmının yanlardan destekli modelleri de sizlere sunulur. Birçok çeşidi olan koltuk seçenekleri arasında fazlasıyla renk ve boyut alternatifi de mevcuttur. İster siz isterseniz de çocuğunuzun seçim yapabileceği pek çok renk seçeneği vardır. Tüm yaş gruplarına hitap eden tasarımlar bulabileceğiniz gibi tüm tasarımlarına da birden fazla renk seçeneğine göz atabilir, sizin ve çocuğunuzun içine sinen ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Uygun Oto Bebek Koltuğu Fiyatları

Uygun Oto Bebek Koltuğu Fiyatları

Oto bebek koltuğu fiyatları sizlerin ihtiyaç duyduğu özelliklere göre değişir. Genel itibariyle uygun ve avantajlı fiyat seçenekleri ile sizlere sunulur. Son dönemlerde zaruri bir ihtiyaç olan araç içi koltuklar hem uzun ömürlü hem de kullanışlı parçalardır. Bu sayede satın aldıktan sonra pişman olmaz ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sürecin zorlayıcı kısmı bebekler için yapılıyor olmasıdır. Fakat modeller çocukların da seveceği niteliklere sahip olduğundan bu durum ebeveynlerin de işini kolaylaştırır. Renkli ve eğlenceli tasarımları ile çocukların, bebeklerin dikkatini çekebilecek neşeli parçalar uygun fiyatlı olarak güncellenen stokları ile sizlerin beğenisine sunulur. Koltuklar çocukların sağlığını riske atmayacak materyallerden yapılır. Oto koltuğu markaları bu hususta oldukça titiz davranır ve sizlerin zevkine armağan edilir. Alışverişin mühim noktalarından bir diğeri ise binlerce seçenek arasından hangisini satın alacağınıza karar vermek olur. Sürecin bu kısmında devreye sizlerin istekleri ve ihtiyaç duyduğu şeyler girer. Eğer çocuğunuz da karar verebilecek ve ne istediğini belirtebilecek bir yaşta ise ona da fikrini sorarak kullanacağı model hakkında söz sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz da kendi seçtiği bir parçaya sahip olacağından mutlu bir şekilde, itiraz etmeden kullanabilir. Çocuk gelişimi açısından oldukça büyük bir önem taşıyan alışveriş sürecinde ona böyle bir imkan sunarak seveceği bir modele sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerin monte etme aşamaları vardır. Fakat bazı modeller tek parça olduğundan böyle bir uğraş gerekmez. Seçeceğiniz tasarıma göre demonte gelen parçayı kullanma kılavuzundan ya da internet sitesinden okuyarak çok kolay bir şekilde monte edebilir ve kısa zaman içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çocuklar İçin Oto Koltuğu Dönebilen Modelleri

Çocuklar İçin Oto Koltuğu Dönebilen Modelleri

Farklı dizaynları ile dikkat çeken parçalar arasında oto koltuğu dönebilen modelleri de mevcuttur. Dönebilen modeller bebeğinizin ve sizin ihtiyaçlarına yönelik olarak dizaynı yapılan portatif ve ergonomik bir seçenektir. Çocuğunuzun gövde yapısını, postürünü bozmadan rahatlık ile seyahat edebilmesi için tasarlanır. İlerleyen yaşlarda duruş bozukluğu yaratmaması için uygun ve kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Özellikle günümüz ebeveynleri tarafından küçük yaşlarda daha fazla dikkat edilen bu noktada oto koltukların dönebilen modelleri epey ilgi gören parçalardır. 360 dereceye kadar dönme özelliğine sahip olan koltuklar anne ve babalara da destek sağlar. Örneğin çocuğunuza yemek yedireceğiniz zaman hangi yönde iseniz o yöne doğru çevirebilir ve hayatınıza pratiklik katmış olursunuz. Yemek konusunda ebeveynler sıkıntı yaşadığını düşünerek tasarlanan modellerin bir diğer olumlu özelliği ise kumaşların leke tutmayan maddelerden tercih edilmesidir. Çocuğunuza yemek yedireceğiniz zaman koltuğa dökülen herhangi bir leke birkaç saniyede silinebilir ve üzerinde iz bırakmaz. Böylelikle hayatınızı hızlandırmış, çocuğunuz ile daha fazla vakit geçirmiş ve bir ebeveyne fazlası ile lazım olan zamandan tasarruf edersiniz. Temizlik konusunda çok daha titiz olan anne ve babalar için yıkanabilme özelliği de mevcuttur. Bazı parçalar su ile temas edilmemesi konusunda uyarılsa da bu modeller gönül rahatlığı ile yıkanabilir ve hiçbir deforme ile karşılaşmazsınız. Sizler de hayatınıza pek çok güzellik katacak olan bu koltuk çeşitlerine uygun fiyatlı olarak sahip olabilirsiniz. Oto koltuğu indirim seçeneklerini dönem dönem takip edebilir ve dilediğiniz ürünü daha az rakamlara satın alarak konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Birbirinden Konforlu Oto Koltuğu 15 - 36 kg Seçenekleri

Birbirinden Konforlu Oto Koltuğu 15 - 36 kg Seçenekleri

Oto koltuğu 15-36 kg özellikleri olan modelleri yaşa göre şekillense de çocuğunuzun kilosu öncelikli dikkat etmeniz gereken noktadır. Yaş grubu olarak belirtilen çeşitlerde öncelikle kaç kilograma kadar taşıma kapasitesi olduğuna bakılır. Böylece çocuğunuza uygun olan dizaynı ufak bir araştırma sonrasına hemen satın alabilirsiniz. Oto koltuğu 0-18 kg, 35-36 kg, 36 kg gibi pek çok kilogram alternatifi bulunur. Bebeklerin omurga sistemine büyük oranda katkı sağlayan ürünlerin yaşa göre şekillendiği doğru olsa da önemli olan ve dikkat edilmesi gereken nokta kilogram kapasiteleridir. 4 yaşındaki çocuğunuz için bir araç içi koltuk satın almak istiyor iseniz 4 - 12 yaş için tasarlanan modellere göz atabilirsiniz. Eğer almak istediğiniz çeşit yenidoğan için ise yine kilograma bakabilir ve 0 ile 36 kilogram arasında taşıma gücüne sahip olan alterantiflere yönelebilirsiniz. Böylelikle uzun bir süre boyunca rahatlık ile kullanabilirsiniz. Bunun ile birlikte dönen otomobil koltukları 1 - 2 ve 3 yaş için ideal yapıdadır. Sizler de ihtiyaçlarınızı, çocuğunuzun kilosunu ve yaşını modeller ile kıyaslayarak, çeşitlerin özelliklerini detay kısmından inceleyebilirsiniz. Böylece çocuğunuz için doğru bir alışveriş yapabilir ve konforlu bir deneyim yaşama şansı elde edebilirsiniz. Her renk, desen ve yaşa göre şekillenen birbirinden güzel alternatif arasından isteklerinizi karşılayan bir model bulmak oldukça keyiflidir. Çocuğunuza alacağınız koltukta kaliteli standartlarına uygun olarak üretilmesi de önemlidir. Detaylı olarak incelediğinizde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise materyal kullanımıdır. Çocuğunuzun alerjik bir durumu var ise bunu dikkate alarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Kullananların Memnun Kaldığı Oto Koltuğu Özellikleri

Kullananların Memnun Kaldığı Oto Koltuğu Özellikleri

Araç içi bebek ve çocuklar için tasarlanan koltuk modelleri küçük yaştaki çocuğunuz için gerekli bir materyaldir. Araçlarda yer alan kemerler yetişkin bireylere göre tasarlandığından dolayı çocukların gövdesini doğru ve tam şekilde kavrayamaz. Böyle olduğundan bebekler, çocuklar ani bir fren anında darbe alabilir. Bu tarz durumların yaşanmaması adına pek çok model mevcuttur. Oto koltuğu özellikleri sizlerin istekleri ve ihtiyaçlarına göre şekillense de bazı spesifik zorunluluklar bulunur. Örneğin tampon ve bariyer özellikleri çocukları korumak adına hemen hemen her üründe olması gereken tasarımsal parçalardır. Eğer bu bariyerler yok ise muhakkak çocukları, bebekleri koruyacak başka bir yapı mekanizmaya yerleştirilir. Ancak bu şekilde tam bir koruma sağlanabilir. Araç içi ürün kullanan pek çok anne ve babanın önerileri mevcuttur. Oto koltuğu 9 - 36 kg tavsiye, 15 - 36 kg tavsiye seçenekleri sık sık dile getirilen ve yeni ebeveynler için önerilen kilogram alternatifleridir. Oto koltuğu yorumları da incelendiğinde görüleceği üzere oldukça kolay bir kurulum ve kullanıma sahip olan tasarımlar, aynı zamanda da kaliteli materyallerden yapıldığı için uzun ömürlüdür. Sizler de çocuğunuz için uygun form ve ebattaki ürünlere göz atarak kolayca satın alabilir ve kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Kısa sürede sahip olma kolaylığı ile bundan sonraki tüm yolculuklarınızda çocuğunuz ile beraber keyifli bir tecrübe elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak üretilen, sizin ve çocuğunuz için ideal bir yapıda olan bu parçalara kısa zamanda sahip olabilirsiniz. Hem kaliteli bir seyahat hem de güvenli bir deneyim ile ailenizle beraber keyifli bir anı oluşturabilmek adına, yine araç içi koltuk modellerinden olan döner yapıdaki parçaları da inceleyebilirsiniz.

Oto Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeklerin güvenliği için hayati önem taşıyan oto koltuğu, ebeveynlerin özenle seçmesi gereken ürünlerin başında gelir. Bu ürünler bebeklerin konforlu hissedebileceği ergonomide tasarlanır. Ancak oto koltuklarının özellikleri çocuğun yaşına ve kilosuna göre değişiklik gösterir. Bu bakımdan bahsi geçen ürünün seçiminde bebeğin kaç aylık olduğu ve kilosu önemli kriterlerden biridir. Oto koltuğu bakarken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta İsofix sistemiyle ürünün uyumluluğudur. Aracınızda sözü geçen sistem bulunmuyorsa oto koltuğunu emniyet kemeriyle sabitlemeniz gerekir. Tercih edeceğiniz ürünün Avrupa standartlarındaki testlerden geçmesi şarttır. Oto koltuğun çarpışma testinden geçtiğine dair bilgilendirmeyi ürünün etiketinde görebilirsiniz. Ürünün hava geçiren bir kumaşla kaplı olması, seçim aşamasında önem taşıyan bir başka unsurdur. Bu sayede bebeğiniz koltukta yolculuk yaparken terlemez. Tercih edeceğiniz oto koltuğunun 5 noktalı emniyet kemerine sahip olmasına dikkat ediniz. Ayrıca satın alacağınız ürünün ekstra boyun korumalı olması güvenlik için önemlidir.

Oto Koltuğu Nasıl Takılır?

Bebek oto koltuğunu arabaya doğru şekilde bağlamak ve sabitliğinden emin olmak gerekir. Aracınız 2013 sonrası çıkan modellerden biriyse muhtemelen İsofix sistemi bulunmaktadır. Oto koltuğu arabanın arka tarafına koyduktan sonra, üründe yer alan iki çubuğu İsofix kancalarına tutturunuz. Bağlantının doğru kurulduğunu oto koltuğun araca tam anlamıyla yerleşmesinden anlayabilirsiniz. İsofix sistemi bulunan araçlarda oto koltuğunu yerleştirirken hata payının olması nerdeyse imkânsızdır. Ancak yine de son derece dikkatli davranmanızda fayda var. İsofix sisteminin olmadığı eski arabalarda oto koltuk, emniyet kemeri yardımıyla sabitlenir. Bebek oto koltuğunun arka bölümünde klipsler bulunur. Sözü geçen bu kancalardan emniyet kemerini kolayca geçirebilirsiniz. Bu yöntemle koltuğu sabitlerken hata yapmadığınıza ve ürünün araca iyice yerleştiğine emin olmanız gerekir. Söz konusu koltuğun, arabanın arka ortasına bağlanması güvenlik açısından kritiktir. İsofix olmayan araçlarda ürünün sabitliğini kontrol etmek için koltuğu sarsarak kontrol etmeniz mümkündür. İsofix sistemi bulunmayan araçlarda koltuğu bağlarken güvenliği artırmak için top tether ve bazadan yardım alabilirsiniz.

Oto Koltuğu Yükseltici Nasıl Kullanılır?

Bebekler geliştikçe oto koltukları ilk günkü ihtiyacı karşılamakta yetersiz kalabilir. Bu aşamda yeni bir ürün almak yerine koltuk yükseltici apartları kullanabilirsiniz. Oto koltuğu yükseltici ürünler, yaşa ve kiloya göre farklı özelliklere sahiptir. Çocukların boyları uzadıkça ve kilo aldıkça bu duruma uygun oto koltuk yükselticileri mevcut ürüne yerleştirerek işlevselliği sürdürmek mümkündür. Sözü geçen ürünler, tıpkı koltuğun kendisi gibi ergonomik tasarımlarıyla öne çıkar ve güvenlidir. İsofix teknolojisine göre üretilen oto koltuğu yükselticileri, ayarlanabilir şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede yastıklı aparatı, çocuğunuzun boyuna göre farklı seviyelere getirebilirsiniz. Oto koltuğun minder kısmına yastıklı yükselticiyi yerleştirip emniyet kemerini geçirdikten sonra çocuğu koltuğa güvenli bir şekilde sabitlemiş olursunuz. Böylece çocuğun hem gövdesi hem de boynu ergonomik ve güvenli olarak koltuğa yerleşir. Bahsedilen ürünü İsofix sistemine sahip araçlarda da diğerlerinde de kolayca kullanabilirsiniz. Birbirinden kaliteli oto koltuğu yükselticisi modellerine hızlıca göz atıp, seçtiğiniz ürünü Trendyol’dan güvenle satın alabilirsiniz.