İlgili Kategoriler
Materyal
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Araç Marka ve Model
Ürün Puanı
"

Oto Koltuğu Kılıfı

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Koruyucu Oto Koltuğu Kılıfı Çeşitleri Trendyol'da!

Otomobil aksesuarları arasında koltuk kılıfı çeşitleri ön plana çıkar. Bu kılıf çeşitleri otomobilin iç parçalarını korur ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlar. Oto koltuk kılıfı modelleri, araç içini temiz tutmayı kolaylaştırır ve gerekli görüldüğü takdirde yıkanıp temizlenir. Çok sayıda renk çeşidi ve desenleri ile arabayı kişiselleştirmeyi sağlarken, aracın orijinal parçalarının koruması sebebi ile bütçelerin korunmasına katkıda bulunur. Aracın kumaşları güneşin zararlı etkilerinden dolayı solabilir. Bu çeşitler, aracın orijinal parçalarının solmasını engeller. Böylelikle uzun yıllar canlılıklarını ve renklerini korur. Arabaya biniş ve arabadan iniş esnasında araç koltuklarına çok fazla baskı uygulanır. Zaman içinde döşemelerin mukavemeti azaltır. Bu ürünler, dayanıklılığın korunmasına yardımcı olur. Araç içi dekorasyonuna da olumlu etkide bulunabilir. Kişisel tercihlere göre özel modeller arasından kendinize en uygununu seçebilmeniz için farklı kumaşlarla dizayn edilir ve arabalara stil kazandırır. Sıradan bir otomobil dekorasyonunu peluş modeller ile özelleştirebilir, aracınıza rengarenk dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca, koruyucu modellerin evcil hayvan ya da bebeklerin kullanımına özel olarak üretilen çeşitleri de piyasaya sürülür. Güneş ışınları, çoğunlukla araç koltuklarının arka taraflarını etkiler. Oto koltuğu kılıfı çeşitleri arasında bu alana özel koruma gerçekleştiren, pratik koruyucu modeller üretilir. Bunlar çok renkli, desenli ve dijital baskılı yönleri ile araç dekorasyonuna katkıda bulunur. Montaj işlemi sadece birkaç dakika sürer. Bu sebeple istenildiği takdirde kolaylıkla çıkarılarak yıkanır. Çamaşır makinesi hassas programında yıkanmaya uygun kumaşlarda üretilir. Asılarak kurutabilir ve ürünün kırışmasını engeller. Bu sayede bu ürünlere herhangi bir şekilde ütü yapmaya gerek duyulmaz. Rahat bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlayan tüm modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bir Görünüm İçin Oto Koltuğu Kılıfı

Yeni Bir Görünüm İçin Oto Koltuğu Kılıfı

Bu ürünlerin seçeneklerinde deri kumaşlar ön plana çıkar. Otomobil için deri model seçenekleri, zarif görüntüsü ile araç içi dekorasyonuna şık bir dokunuşta bulunur. Oto koltuk kılıfı deri seçenekleri kumaş özellikleri sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılır. Sağlam deri kumaş kolay kolay yıpranmaz. Çizilmelere ve delinmelere karşı direnç gösterir. Üzerine sıvı döküldüğü takdirde leke yapmaz ve sıvıyı emmez. Model seçenekleri arasında deri olanlar son derece kolay temizlenebilir özellikler taşır. Deri ürünler, sabunlu ve nemli bezle silinerek rahatlıkla temizlenir. Açık renkli, özellikle oto koltuk kılıfı bej, gri, sarı seçeneklerini temizlemek için özel solüsyonları üretilir. Bu solüsyonlar, yıllar içerisinde açık renk sebebi ile oluşabilecek kararmaları önler ve uygun bakımı yapar. Deri modellerde sonradan oluşabilecek lekelere karşı da koruma sağlar. Deri koruyucu ve temizleyici solüsyonlar, genellikle içerisinde deri koruma kremi ile birlikte piyasaya sürülür. Deri koruma kremi, kumaşın formunu korumasına yardımcı olur ve derinin kendine has kokusunu kaybetmesini önler. Deri kılıf çeşitlerine uygun olarak araç boyun yastığı çeşitleri de üretilir ve otomobil içinde uyumlu bir görüntü oluşturulur. Deri ürünler siyah, beyaz, bej renkleri ile piyasaya sürülür. Nötr renkler araba iç dekorasyonuna klasik ve zarif bir katkı sağlar. Terletmeyen seçenekler, özel kumaşlardan üretilir. Pamuklu havlu kumaşlar teri emer ve terin döşemelere geçmesini engeller. Havlu tipinde olan seçenekler yumuşak yapısıyla sırt, bel ve baş bölgesine maksimum rahatlık verir ve konforlu yolculuğu destekler. Ayrıca, uzun yolculuklar sırasında terlemeye karşı oldukça etkili özellikleri olan termo soğutucu ürünler piyasaya sürülür. Bunlar, bebek koltuklarına ve araç içinde özel olarak soğutucu sistemle sıcak yaz aylarında konforlu bir yolculuk geçirmenize yardımcı olur. Aynı kumaş sistemleri ile bisiklet ve motosikletler için üretilen terletmeyen sele ürünleri piyasaya sürülür. Tay tüyü olan seçenekler müşterilere geniş bir renk skalası sunar. Canlı renklerden nötr renklere kadar tay tüyü çeşitler, kişisel tercihlere göre istenilen renkte seçilebilir. Tay tüyü, kumaşı yapısı kolay kolay leke tutmaz ve sabunlu bir bez yardımıyla rahatlıkla temizlenir. Ayrıca tay tüyü oto kılıflar seçenekleri, yumuşak dokusu ile müşterilerine konforlu bir yolculuk deneyimi sunar. Oto koltuk kılıfı ortopedik seçenekleri uzun yolculuklarda konforu sağlar. Güçlendirilen yanla destekleri kolların rahatlığına destek verirken doğru oturuş pozisyonunu destekler. Yüksek kaliteli kumaşlarla tasarlanan ortopedik kılıf çeşitleri, oturma yeri süngeri ile yolculuk esnasında rahatlık sağlar. Trendyol’dan temin edebileceğiniz modellerin bel ve sırt bölgelerindeki ekstra süngerler ile sürüş konforu artırabilirsiniz.

Araçları Koruyan Oto Koltuğu Kılıfı

Araçları Koruyan Oto Koltuğu Kılıfı

Oto koltuk kılıfı lastikli modeller, özel lastikli esnek kumaşı ve astarlı yapısı ile öne çıkar. Kaplamanın ölçüleri sayesinde kullanım alanında potluk oluşturmaz. Özel tasarımı ve dikişleri ile her araç marka ve modeline uyum gösterir. Ayrıca sürüş konforunu desteklemek için ortopedi bel ve kol destek, oturma simidi minderi çeşitleri ile de birlikte kullanılabilir. Oto koltuk kılıfı peluş seçenekleri sırt ve baş kısmını korur. Sportif çizgilere sahip dizaynı ile araç içine şık bir dekorasyon katar. Montajı sadece birkaç dakika sürdüğü için kullanım rahatlığı sunar. Aracın parçasına beş noktadan sabitlenir. Tüm bu özellikleri ile peluş çeşitleri kolayca çıkarılıp yıkanabilir. Oto koltuk kılıfı penye seçenekleri müşterilerine çok farklı desenler ve renklerde sunulur. Penye ürünler kolay kolay terletmeyen işlevsellik taşır. Penye modeller arasında oto koltuk kılıfı orijinal çizgileri ile uyumlu olan seçenekler de bulunur. Penye modeller kolay kişiselleştirilebilir. Taraftarlar için olan seçenekler de penyeden üretilir. Ayrıca, taraftarlar için boyun yastığı ve kemer pedi çeşitleri de bulur. Ürünlerin fiyatları boyutuna, kumaş şekline ve özelliklerine göre farklı rakamlarla sunulur. Tekli oto ürünleri çeşitleri ön tarafta ve organizerlerde kullanılır. Isıtmalı çeşitler araç çakmaklığından elektrik alarak çalışır. Soğuk havalar için büyük yardımcı olur. Sürüş esnasında bacaklar ve sırtın ısınmasına destek olur. Oto koltuk kılıfı markaları araç markasına ve modeline uygun olarak tasarlanıp üretilir. Karbon fiber ısıtıcı özelliği sayesinde beş dakika içinde 55°C ısıya kadar erişir. Ayrı bir ürün ya da koltuk döşemesi ile kullanılabilir ve arabada herhangi bir yükseklik yapmaz. Başlıklarda ve altlığa sabitlenerek rahatlıkla kullanılabilir. Nubuk çeşitler, nubuk kumaşının dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlülük sunur. Nubuk kumaşı suyu geçirmeyen, iteleyen özellikler taşır. Isıya ve güneş ışınlarına karşı oldukça direnç sağlar. Bu ürün çeşitlerinde kullanılan nubuk kumaşın leke tutmaması da önemli bir özelliktir. Darbelere, yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklılık sağlar. Nubuk özellikte olan ürünler, genellikle nötr ve koyu renkleri içerir. Trendyol bulabileceğiniz bu ürünler ile araç içi dekorasyonuna zarafet, şıklık ve zengin bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Aracın İç Tasarımını Kişiselleştiren Oto Koltuğu Kılıfı

Aracın İç Tasarımını Kişiselleştiren Oto Koltuğu Kılıfı

Kaliteli ürün seçeneklerinde kadife kumaşlar sıklıkla kullanılır. Kadife özelliğe sahip ürün çeşitleri tek renkli ya da çok şekli şekillerde piyasaya sürülür. İki renkli modellerde sırt yanlıkları deriden üretilir. Deri yanlıklar sert, keskin ve form kaybetmeyen bir duruş sağlar. Kadife seçeneklerin bel, sırt ve oturma kısımları ortopedik olarak üretilir. Arabanın arka tarafında, yolculuk sırasında saklama alanı oluşturmak amacıyla tasarlanan çelikler bulunur. Kadife çeşitlerin yırtılma, ayrılma gibi durumlara özel olarak emniyetli dikim sistemleri ile üretilir. Kenar kısımlarında kullanılan beş iplik overlok, ürünün araç parçası ile bütünleşmesine yardımcı olur. Kilimden üretilen çeşitler el dokuması olarak sunulur. Kilim kılıflar sadece minder üzerine kullanılabilir veya hem minder hem de sırtı kısmı üzerine serilebilir. Oto koltuk kılıfı örme modeller araçlara geleneksel bir görünüm kazandıran motifler ile süslenir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı araç döşemesini korur ve çift taraflı kullanılabilir. Kilim şeklindeki ürün seçenekleri saniyeler içerisinde eklenebilir. Dolayısıyla istenildiği an çıkarılıp yıkanabilir. Bakımı çok kolay olan bu modeller çamaşır makinesinde temizlenebilir. Spor oto koltuk kılıf çeşitleri araçlara sportif bir görünüm kazandırır. Özel renkler ve sportif desenlerle tasarlanır. Universal kalıp sistemi ile tüm araçlara uygun olarak hazırlanır. Yan kısımlarında kullanılan esnek kumaşı sıkıca sarılmasına yardımcı olur. Dolayısıyla kumaşın potluk yapmasını engeller. Özel dikim sistemleri sayesinde airbag, emniyet kemeri ile uyumlu olma özelliği taşır. Oto koltuk kılıfı hasır çeşitleri kirliliğe, lekelenmeye karşı dayanıklılık sağlar. Nemli bir bezle kolaylıkla temizlenir. Su damlalarına ve güneş ışınlarına karşı maksimum dayanıklılık sağlar. Oto koltuk kılıfı su geçirmez yapısı gereği terlemeyi önleme konusunda oldukça etkili özellikler taşır. Darbelere, yırtılmaya, delinmeye karşı direnç gösterir. Dayanıklı malzemelere sahip olan bu ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bebeklerinizin Konforu İçin Oto Koltuğu Kılıfı Çeşitleri

Bebeklerinizin Konforu İçin Oto Koltuğu Kılıfı Çeşitleri

Araç içlerinde bebeklerin korunması için oto koltuğu kullanılması gerekir. Bebek oto koltuğu kılıfı, bebekler için kullanılan koltuğu korur. Minderlerin ve minder döşemelerinin lekelenmesini önler. Üzerine içecek dökülmesi ihtimaline karşı da koruma sağlar. Standart bebek ürünlerindeki kumaşlar, uzun süre kullanıldıklarında bebekleri terletebilir. Bu sebeple bu ürünler terletmeyen pamuklu kumaşlardan üretilir. Terletmeyen ürünler arasında müslin oto koltuğu kılıfı modelleri de bulunur. Bu çeşitler, bebeklerin daha rahat bir yolculuk geçirmesine yardımcı olur. Çocuk çeşitlerinin üzerinde emniyet kemeri iliği bulunur. Bu sayede çocukların seyahat sırasında güvende olması sağlanır. Çocuklar için olan modeller kirlenince rahatlıkla yıkanabilir. Bebek ürünü modellerinin baş kısımları, bebeğin başının sağa sola kaymasına engelleyecek şekilde tasarlanır. Kumaş ve kumaşta kullanılan boyaları ile çocuklarda güvenle kullanılabilir. Çocuklar yolculuk esnasında emniyet kemerlerinden sıkılır. Kemerli modeller çocukların konforlu bir yolculuk geçirmesi için yumuşak ve rahat kumaşlarla tasarlanır. Ayrıca çocukların yolculuk esnasında sıkılmamaları için üzerlerine sevimli hayvan desenleri ve modelleri işlenir. Bazı hayvan modelleri kılıf kumaşının üzerine cırt cırtla bağlanır. Bu sayede istenildiği takdirde çıkarılabilir. Kemerin sert ve keskin yerlerinin çocukları rahatsız etmesini engeller. Çocuklar için yüksek yapısı ve akıllı kumaşı ile onların konforlu yolculuk geçirmesini destekler. Kılıf çeşitleri ile koordine edilerek kullanılabilir. Araç içerisinde bebekler için bu ürünü kullanılırken, ağırlığın zamanla baskı yaparak döşeme yapısına zarar vermemesi için bu modeller için alt koruyucu kılıflar üretilir. Bu sayede koltuk döşemesinde oluşabilecek izler engellenebilir. Oto koltuğu kılıfı bebek modelleri fileli ceplikler ile üretilir. Bu fileli ceplikler bebeklerin eşyaların konulması için uygun alanı sunar ve organizer görevi görür. Oto koltuğu kılıfı fiyatları model özelliklerine göre değişiklik gösterir. Trendyol’da bulunan çeşitli modeller arasında bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Şıklığı ve Konforu Bir Arada Sunan Oto Koltuğu Kılıfı

Şıklığı ve Konforu Bir Arada Sunan Oto Koltuğu Kılıfı

Oto koltuğu aksesuarları bu ürünler ile birlikte kullanılabilir. Bunlar arasında evcil hayvanlara özel olarak üretilen yumuşak bitişli ürünler bulunur. Bu kılıflar yolculuk esnasında evcil hayvanın rahat etmesini sağlayacak yumuşaklıkta üretilir. Ayrıca, ön tarafa doğru uzayan yapısı ile minik dostun yolculuk sırasında sürücü bölgesine geçmesini engeller. Böylelikle maksimum güvenliğe destek sunar. Köpekler için üretilen kılıf seçenekleri sayesinde araç döşemesi kirlenmiş patilerden etkilenmez. Genellikle bu modeller, emniyet kemeri çıkışını engellemez. Dolayısıyla yolculuk sırasında köpeklerin güvenliği için onlara özel olarak üretilen emniyet kemeri takılması gerekir. Kolay temizlenebilir kumaşlardan üretilir. Arka koltuğuna uygulanma süresi birkaç dakikayı alır ve istenildiği zaman rahatlıkla çıkarılıp yıkanabilir. Araç örtüsünde bulunan klipsler yardımıyla başlıklara rahatlıkla sabitlenir ve kaydırmaz özellik taşır. Otomobil arka koltuğu için şişme yataklı modeller ile birlikte kullanılabilir. Yatağa çevrilme özelliği ile uzun yolculuklar için ideal dinlenme alanını sunar. Kompakt olması ile çok az yer kaplar. Otomobil arka koltuğu şişme yatağı özel pompası ile iki dakika içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Genişliği sayesinde kullanıldığı alanı tek veya iki kişi kullanabilir. Şişirme pompası aracın çakmak bölümüne takılarak kullanılır. Bu ürünler kullanıldığında araç koltuğunun döşemesini korur. Motorlu, ısıtmalı masaj minderleri, şilte modeller gibi araç döşemesi üzerine serilir. Tüm marka ve modeller ile uyum sağlar. Sürüş sırasında masaj ve ısıtma fonksiyonu ile rahat ve konforlu yolculuk sağlar. Masajlı özelliğe sahip olan ürün modelleri ağrıları giderebilir. Yoğurma, ezme, parmakla baskı, merdane, kazıma gibi geleneksel Uzak Doğu masaj tekniklerini içerir. Araç çakmaklığına takılarak çalışır. Masajlı ürünler, otomobil döşemesini korur ve ekstra bir ürün ile de kullanılabilir. Bazı modeller kendinden ısıtıcılı olarak da üretilir. Isıtma özelliğine sahip ürünleri tercih ederek kış aylarında araç içi ısısının korunmasına yardımcı olabilir ve soğuk havalarda üşümeyi engelleyebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’da oto koltuğu kılıfı yorum seçenekleriyle ürünlerin müşteri deneyimleri hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlara Sahip Oto Koltuğu Kılıfı Modelleri

Avantajlı Fiyatlara Sahip Oto Koltuğu Kılıfı Modelleri

Organizer modelleri araç içi düzenine, araç içinde eşyaların derli toplu korunmasında, hiçbir şeyin kaybolmamasına yardımcı olur. Araç hareket halindeyken sağa, sola, araç kapı ceplerine konulan eşyalar dökülebilir ya da kaybolabilir. Organizer modeller her tür eşyaya özel koruyucu cepleri ile tüm eşyaların güvenle taşınmasını sağlar. Müşteriler kullanım deneyimlerine göre ürünler hakkında oto koltuk kılıfı tavsiye ve yorumlarında bulunur. Organizer modelleri içecek şişelerini saran birkaç şişelik, küçük eşyaların taşınması için fermuarlı çantadan ve cep telefonu bölmesi ve büyük eşyalara özel ceplerden oluşur. Bazı organizer kılıf modelleri üzerinde dizüstü bilgisayarları sabitlemek için bir raf sistemi bulunur. Koltuk arkası koruyucu organizer tablet tutucu özellikli kılıflar ise araç içinde tabletlerin sabitlenmesini sağlar. Oto koltuğu kılıfı organizer seçeneklerin hepsi kolay bir şekilde üst ve alt kısmından birkaç dakika içerisinde sabitlenebilir. Bu özellikleri ile oto koltuk kılıfı geçmeli modeller istenildiği zaman kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilir. Ortopedik bel destek minderleri sürüş konforunu artırır. Bele destek sağlaması amacıyla sert poliüretan köpükten üretilir. Anatomik dizaynı sayesinde sırtı destekler ve omuriliğin düzgün konumda tutulmasına yardımcı olur. Arkasındaki elastik lastiği sayesinde kılıflar üzerine rahatlıkla geçirilebilir. Kılıf modelleri araç içi hijyeninin korunmasına, aracın orijinal aksesuarlarının orijinal özelliklerinin bozulmamasına destek olur. Trendyol’un avantajlı fırsatları ile sunulan çeşitli renk ve özelliklerdeki modeller ve aksesuarları kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. Siz de aracınızın döşemelerini korumak, içindeki eşyaları düzenli depolamak, ekstra kullanım alanları yaratmak ve aracınıza yeni bir görünüm kazandırmak için Trendyol’dan oto koltuğu kılıfı satın alabilirsiniz. Bu işlevsel ve dekoratif modeller sayede yolculuklarınızı konforlu hale getirebilirsiniz.

Kaliteli Oto Koltuk Kılıfı Modelleri Nelerdir?

Kaliteli oto koltuk kılıfı modelleri arasında ilk sırada deri tasarımlar yer alır. Deri koltuk kılıfı modelleri; her arabanın içine şık dokunuş katan lüks bir seçenektir. Temizlenmesi kolaydır. Ayrıca çeşitli renk ve tasarımlara sahiptir Koyun derisi araba koltuğu kılıfları, mükemmel yalıtım ve konfor sağlayan doğal koyun derisinden yapılır. Soğuk hava koşullarına sahip bölgelerde yaşayan araç sahipleri için popüler bir seçimdir. Ayrıca aracın iç kısmına lüks bir dokunuş katar. Nubuk koltuk kılıfları, yumuşak ve konforlu bir oturma deneyimi sunar. Bu kılıflar, nubuk adı verilen bir tür deriden yapılır. Aynı zamanda suya dayanıklıdır. Keten koltuk kılıfları, doğal bir malzeme olduğu için çevre dostudur. Bu kılıflar, pamuk benzeri bir doku yapısına sahiptir ve yumuşak his verir.

Hangi Oto Koltuğu Kılıfı Alınmalıdır?

Oto koltuk kılıfları, özellikle kirli veya suya maruz kalan alanlarda kullanım için idealdir. Bu nedenle kullanım amacınızı belirleyip ona göre bir kılıf seçmeniz önemlidir. Kir ve toza karşı dirençli olan su geçirmez kılıflar, aynı zamanda çocuklu aileler ya da evcil hayvan sahipleri için dahi idealdir. Bu yüzden su geçirmeyecek ve kaliteli olan oto koltuğu kılıfları alınabilir. Malzeme seçimi; kılıfın kullanım süresi, kolay temizlenebilirlik, dayanıklılık ve dokunuş hissi açısından son derece önemlidir. Uzun süre idare edebilecek ve sağlıklı bir malzemeden yapılmış oto koltuğu kılıfları alınması iyi olacaktır. Bazı oto koltuk kılıfları özellikle belirli marka ve modeller için üretilir. Bu nedenle, aracınızın marka ve model numarasını dikkate alarak uygun bir kılıf seçmeniz gerekir.

Oto Koltuk Kılıfı Muayeneden Geçer Mi?

Araba koltuk kılıfları; araçlarda standart bir özellik olmadığından muayeneden geçmek için gerekli değildir. Bununla birlikte bir araç sahibi araba koltuğu kılıfı takmayı seçerse, söz konusu taşıtın güvenlik özelliklerine veya işlevine müdahale etmemelidir. Böyle olduğu takdirde muayeneden geçer. Genel olarak araba koltuğu kılıfları; arabanın emniyet kemerlerine, hava yastıklarına veya diğer güvenlik özelliklerine müdahale etmedikleri sürece muayenesinin sonucunu etkilemez. Araba koltuğu kılıfının, bir kaza durumunda hava yastıklarının doğru şekilde açılması için gerekli sensörleri veya düğmeleri kapatmadığından emin olmak önemlidir. Ayrıca emniyet kemerinin bir kaza durumunda yolcuları bağlama kabiliyetini engellemediğinden de emin olmak gerekir. Bu gibi etmenlere bağlı olarak arabanın güvenlik özelliklerine veya işlevine müdahale etmedikleri sürece muayenenin sonucunu olumsuz yönde etkilemez.