"

Oto Koltuğu Kılıfı

" araması için 1098 sonuç listeleniyor

Bebek Oto Koltuğu Kılıfı Modelleri Trendyol'da!

Oto Koltuğu Kılıfı

Otomobil aksesuarları arasında oto koltuğu kılıfı modelleri ön plana çıkıyor. Oto koltuğu kılıfı modelleri otomobilin koltuklarını koruyor ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor. Oto koltuğu kılıfı modelleri, araç içini temiz tutmayı kolaylaştırıyor çünkü gerekli görüldüğü takdirde yıkanıp temizlenebiliyor. Çok sayıda renk çeşidi ve desenleri ile arabayı kişiselleştirmeyi sağlarken, aracın orijinal koltuklarını koruması sebebi ile ekonomik değere katkıda bulunuyor. Araç koltuk kumaşları güneşin zararlı etkilerinden dolayı solabiliyor. Oto koltuğu kılıfı çeşitleri aracın orijinal koltuklarının solmasını engelliyor. Böylelikle araç koltukları uzun yıllar canlılıklarını ve renklerini koruyabiliyor. Arabaya biniş ve arabadan iniş esnasında araç koltuklarına çok fazla baskı uygulanıyor. Zaman içerisinde koltuk döşemesinin mukavemeti azalıyor. Otomobil koltuk kılıfı modelleri araç koltuklarının dayanıklılığını korumasına yardımcı oluyor. Oto koltuğu kılıfı modelleri araç içi dekorasyonunu zirveye taşıyor. Kişisel tercihlere göre özel modeller arasından kendinize en uygunun seçebilmeniz için farklı kumaşlarla dizayn ediliyor. Arabalara stil kazandırıyor. Sıradan bir otomobil dekorasyonunu peluş oto kılıfı modelleri ile özelleştirebilir, aracınıza rengarenk dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca, oto koltuğu koruyucu kılıf modellerinin evcil hayvanlar kullanımına ya da bebeklerin kullanımına özel olarak üretilen çeşitleri de piyasaya sürülüyor.

Oto Koltuk Kılıfı Modelleri

Otomobil koltuk kılıfları seçeneklerinde deri kumaşlar ön plana çıkıyor. Otomobil deri koltuk seçenekleri araç içi dekorasyonuna zarif görüntüsü ile şık bir dokunuş sağlıyor. Deri oto koltuk kılıfı seçenekleri kumaş özellikleri sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılıyor. Sağlam deri kumaş kolay kolay yıpranmıyor. Çizilmelere ve delinmelere karşı direnç gösteriyor. Üzerine sıvı döküldüğü takdirde leke yapmıyor, sıvıyı emmiyor. Lüks oto koltuk kılıfı seçenekleri arasında deri kılıflar son derece kolay temizlenebilir özellikler taşıyor. Deri kılıflar, sabunlu nemli bezle silinerek rahatlıkla temizleniyor. Açık renkli, özellikle beyaz ve bej oto koltuk kılıfı seçeneklerini temizlemek için özel solüsyonları üretiliyor. Bu solüsyonları yıllar içerisinde açık renk sebebi ile oluşabilecek kararmaları önlüyor ve otomobil deri koltuk kılıfı özelliklerine uygun bakımı sağlıyor. Bu solüsyonlar deri koltuk kılıfı modellerini sonradan oluşabilecek lekelere karşı da koruyor. Deri koruyucu ve temizleyici solüsyonlar, içerisinde deri koruma kremi ile birlikte piyasaya sürülüyor. Seri koruma kremi deri koltuk kılı kumaşının formunu korumasına yardımcı oluyor ve deri koltuklarım kendine has kokusunu kaybetmemesini sağlıyor. Deri oto koltuğu kılıfı çeşitlerine uygun olarak araç boyun yastığı çeşitleri de üretiliyor ve otomobil deri koltukları ile uyumlu bir görüntü oluşturuyor. Deri kılıflar siyah, beyaz, bej renkleri ile piyasaya sürülüyor. Nötr renkler araba iç dekorasyonuna klasik ve zarif bir katkı sağlıyor.

Terletmeyen oto koltuğu kılıfı seçenekleri özel kumaşlardan üretiliyor. Pamuklu havlu kumaşlar teri emiyor. Terin koltuk döşemesine geçmesini engelliyor. Havlu oto koltuğu kılıfı seçenekleri yumuşak yapısıyla sırt, bel ve baş bölgesine maksimum rahatlık veriyor. Konforlu yolculuğu destekliyor. Ayrıca, uzun yolculuklar sırasında terlemeyi karşı oldukça etkili özellikleri olan termo soğutucu oto koltuğu kılıfları piyasaya sürülüyor. Bunlar bebek koltuklarına ve araç koltuklarına özel olarak soğutucu sistemle sıcak yaz aylarında konforlu yolculuğa yardımcı oluyor. Aynı kumaş sistemleri ile bisiklet ve motosikletler için üretilen terletmeyen sele kılıfları piyasaya sürülüyor.

Tay tüyü oto koltuğu kılıfı seçenekleri kullanıcılarına geniş bir renk skalası sünüyor. En canlı renklerden nötr renklere kadar tay tüyü oto koltuğu kılıfı çeşitleri kişisel tercihlere göre istenilen renkte seçilebiliyor. Tay tüyü kumaşı yapısı gereği kolay kolay leke tutmuyor ve sabunlu bir bez yardımıyla rahatlıkla temizlenebiliyor. Ayrıca tay tüyü oto koltuk kılıfı seçenekleri, yumuşak dokusu ile kullanıcılarına konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Ortopedik oto koltuk kılıfı seçenekleri uzun yolculuklarda konforu sağlıyor. Güçlendirilen yanla destekleri kolların rahatlığına destek verirken doğru oturuş pozisyonunu destekliyor. Yüksek kaliteli kumaşlarla tasarlanan ortopedik oto koltuğu kılıfı modelleri oturma yeri süngeri ile yolculuk esnasında rahatlık sağlıyor. Bel ve sırt bölgelerindeki ekstra süngerler ile sürüş konforunu arttırıyor. Özel lastikli esnek kumaşı ve astarı koltuğun tamamını sarıyor. Bu sayede koltuk üzerinde asla potluk oluşturmuyor. Özel tasarımı ve dikişleri ile her araç marka ve modeline uyum gösteriyor. Ayrıca sürüş konforunu desteklemek için ortopedi bel ve kol destek, oturma simidi minderi çeşitleri de oto koltuğu kılıfı çeşitleri ile birlikte kullanılabiliyor.

Peluş oto koltuk kılıfı seçenekleri koltuğun sırt ve baş kısmını koruyor. Sportif çizgilere sahip dizaynı ile araç içine şık bir dekorasyon katıyor. Montajı sadece üç dakika sürdüğü için kullanım rahatlığı sunuyor. Araç koltuğuna beş noktadan sabitleniyor. Tüm bu özellikleri ile peluş oto koltuk kılıfı modelleri kolayca çıkarılıp yıkanabiliyor.

Penye oto koltuk kılıfı seçenekleri kullanıcılarına çok farklı desenler ve renklerde sunuluyor. Penye kılıflar kolay kolay terletmeyen işlevsellik taşıyor. Penye modeller arasında orijinal oto koltuk kılıfı çizgileri ile uyumlu olan seçenekler de bulunuyor. Bu kılıflar araç markasına ve modeline uygun olarak tasarlanıp üretiliyor. Penye modeller kolay kişiselleştirilebiliyor. Taraftar oto koltuk kılıfı seçenekleri de penye kılıftan üretiliyor. Ayrıca, taraftar oto koltuğu kılıfı çeşitlerini güçlendirmek için taraftar boyun yastığı, kemer pedi çeşitleri de buluyor. Otomobil koltuk kılıfı fiyatları boyutuna, kumaş şekline ve özelliklerine göre farklı rakamlarla sunuluyor. Kılıflar tekli veya tüm koltukları kaplayabilecek şekilde çoklu kullanıma uygun olarak üretiliyor. Tekli oto koltuk kılıfı çeşitleri ön koltuklarda, kılıf organizerlarda kullanılıyor.

Oto Koltuğu Kılıfı Özellikleri

Kaliteli oto koltuk kılıfı seçeneklerinde kadife kumaşlar da sıklıkla kullanılıyor. Kadife oto koltuk kılıfı çeşitleri tek renkli ya da çok şekli şekillerde piyasaya sürülüyor. İki renkli modellerde sırt yanlıkları deriden üretiliyor. Deri yanlıklar daha sert, keskin ve form kaybetmeyen bir duruş sağlıyor. Kadife koltuk kılıfı seçeneklerinin bel, sırt ve oturma kısımları ortopedik olarak üretiliyor. Koltukların arka taraflarında, yolculuk sırasında saklama alanı oluşturmak amacıyla tasarlanan çelikler bulunuyor. Kadife oto koltuk kılıfı çeşitleri yırtılma, ayrılma gibi durumlara özel olarak emniyetli dikim sistemleri ile üretiliyor. Kenar kısımlarında kullanılan beş iplik overlok, kılıfların koltuklar ile bütünleşmesine yardımcı oluyor.

Kilim oto koltuk kılıfı çeşitleri el dokuması olarak sülüyor. Kilim kılıflar sadece minder üzerine kullanılabiliyor veya hem minder hem de sırtı kısmı üzerine serilebiliyor. Örme oto koltuk kılıfı çeşitleri kilim modelleri araçlara geleneksel bir görünüm kazandıran motifler ile süsleniyor. Güneşin zararlı ışınlarına karşı araç döşemesini koruyor ve çift taraflı kullanılabiliyor. Kilim oto koltuğu kılıfı seçenekleri saniyeler içerisinde koltuğun üstüne eklenebiliyor. Dolayısıyla istenildiği an çıkarılıp yıkanabiliyor. Temizliği çok kolay olan kilim oto kılıfı modelleri çamaşır makinesinde temizlenebiliyor.

Spor oto koltuk kılıfı modelleri araçlara sportif bir görünüm kazandırıyor. Özel renkler ve sportif desenlerle tasarlanıyor. Universal kalıp sistemi ile tüm araçlara uygun olarak hazırlanıyor. Yan kısımlarında kullanılan esnek kumaşı tüm koltuğun sarılmasına yardımcı oluyor. Dolayısıyla kumaşın potluk yapmasını engelliyor. Özel dikim sistemleri sayesinde airbag, koltuk ayarı, emniyet kemeri ile uyumlu koltuk kılıfı olma özelliği taşıyor.

Hasır oto koltuk kılıfı çeşitleri kirliliğe, lekelenmeye karşı dayanıklılık sağlıyor. Nemli bir bezle kolaylıkla temizleniyor. Su damlalarına, güneş ışınlarına karşı maksimum dayanıklılık sağlıyor. Yapısı gereği, alternatiflerine nazaran terlemeyi önleme konusunda oldukça etkili özellikler taşıyor. Darbelere, yırtılmaya, delinmeye karşı direnç gösteriyor.

Isıtmalı oto koltuk kılıfı çeşitleri araç çakmaklığından elektrik alarak çalışıyor. Soğuk havalar için büyük yardımcı oluyor. Sürüş esnasında bacaklar ve sırtın ısınmasına destek oluyor. Karbon fiber ısıtıcı özelliği sayesinde beş dakika içinde 55°C ısıya kadar erişiyor. Ayrı bir koltuk kılıfı ya da koltuk döşemesi ile kullanılabiliyor. Koltukta herhangi bir yükseklik yapmıyor. Koltuk başlığına ve altlığına sabitlenerek rahatlıkla kullanılabiliyor.

Nubuk oto koltuğu kılıfı modelleri, nubuk kumaşının dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlülük sunuyor. Nubuk kumaşı suyu geçirmeyen, iteleyen özellikler taşıyor. Isıya, güneş ışınlarına karşı oldukça direnç sağlıyor. Diğer kumaşlara nazaran kullandıkça eskimiyor aksine güzelleşiyor. Lüks oto koltuğu kılıfı modellerinde kullanılan nubuk kumaş asla leke tutmuyor. Darbelere, yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklılık sağlıyor. Nubuk oto koltuk kılıfı renkleri nötr, koyu renkleri içeriyor. Araç içi dekorasyonuna zarafet, şıklık ve zengin bir görünüm kazandırıyor.

Güneş ışınları en çok araç koltuklarının arka taraflarını etkiliyor. Oto koltuğu kılıfı çeşitleri arasında bu alana özel koruma gerçekleştiren, pratik araba koltuğu koruyucu modeller üretiliyor. Bunlar çok renkli, desenli ve dijital baskılı yönleri ile araç dekorasyonuna katkıda bulunuyor. Koltuğa montajı sadece birkaç dakika sürüyor. Bu sebeple istenildiği takdirde kolaylıkla çıkartılarak yıkanıyor. Çamaşır makinesi hassas programında yıkanmaya uygun kumaşlarda üretiliyor. Asılarak kurutulması ürünün kırışmasını engelliyor ve herhangi bir ütüye gerek duyulmuyor.

Bebek Oto Koltuğu Kılıfı ve Aksesuarları

Araç içlerinde bebeklerin korunması için oto koltuğu kullanılması zorunlu nitelikler taşıyor. Bebek oto koltuğu kılıfı, bebek otomatik koltuğunu koruyor. Koltuk minderlerinin, minder döşemelerinin lekelenmesini önlüyor. Bebek araba koltuğu üzerine bir şey dökülmesi ihtimaline karşı bebek koltuğunu koruyor. Standart bebek oto koltuğu kumaşları uzun süre kullanıldıklarında bebekleri terletebiliyor. Bu sebeple bu kılıflar terletmeyen, pamuklu kumaşlardan üretiliyor. Terletmeyen bebek oto koltuğu kılıfı çeşitleri bebeklerin daha rahat bir yolculuk geçirmesine yardımcı oluyor. Çocuk oto koltuğu kılıfı modellerinin üzerinde emniyet kemeri iliği bulunuyor. Bu sayede çocukların seyahat sırasında güvende olması sağlanıyor. Çocuk oto kılıfı modelleri kirlenince rahatlıkla yıkanabiliyor. Bebek oto koltuğu kılıfı modellerinin baş kısımları, bebeğin başının sağa sola kaymasına engelleyecek şekilde tasarlanıyor. Kumaş ve kumaşta kullanılan boyaları ile çocuklarda güvenle kullanılabiliyor. Çocuklar yolculuk esnasında emniyet kemerlerinden sıkılıyor. Oto koltuğu kemer kılıfı modelleri çocukların konforlu bir yolculuk geçirmesi için yumuşak ve rahat kumaşlarla tasarlanıyor. Ayrıca çocukların yolculuk esnasında sıkılmamaları için üzerlerine sevimli hayvan desenleri ve modelleri işleniyor. Bazı hayvan modelleri kılıf kumaşının üzerine cırt cırtla bağlanıyor. Bu sayede istenildiği takdirde çıkarılabiliyor. Oto koltuğu kemer kılıfları, kemerin sert ve keskin yerlerin çocukları rahatsız etmesini engelliyor. Çocuklar için oto koltuğu yükseltici, şişme yapısı ve akıllı kumaşı ile çocukların konforlu yolculuk geçirmesini destekliyor. Oto koltuğu kılıfı ile koordine edilerek kullanılabiliyor.

Araç içerisinde bebek koltuğu kullanılırken, koltuk ağırlığının zamanla baskı yaparak koltuk döşemesine zarar vermemesi için oto çocuk koltuğu alt koruyucu kılıfları üretiliyor. Bu sayede koltuk döşemesinde oluşabilecek izler engellenmiş oluyor. Bebek oto koltuğu koruyucu kılıf modelleri fileli ceplikler ile üretiliyor. Bu fileli ceplikler bebeklerin eşyaların konulması için uygun alanı sunuyor ve organizer görevi görüyor. Bebek oto koltuğu fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösteriyor.

Oto Koltuğu Kılıfı Aksesuar Seçenekleri

Oto koltuğu aksesuarları oto koltuğu kılıfı ile birlikte kullanılabiliyor. Bunlar arasında evcil hayvanlara özel olarak üretilen yumuşak bitişli koltuk kılıfları bulunuyor. Bu koltuk kılıfları yolculuk esnasında evcil hayvanın rahat etmesini sağlayacak yumuşaklıkta üretiliyor. Ayrıca, ön tarafa doğru uzayan yapısı ile minik dostun yolculuk sırasında sürücü bölgesine geçmesini engelliyor. Böylelikle maksimum güvenliğe destek sunuyor. Köpek koltuk kılıfı seçenekleri sayesinde araç döşemesi kirlenmiş patilerden etkilenmiyor. Genellikle köpek koltuk kılıfı modelleri emniyet kemeri çıkışını engellemiyor. Dolayısıyla yolculuk sırasında köpeklerin güvenliği için onlara özel olarak üretilen emniyet kemeri takılması gerekiyor. Köpek oto koltuğu kılıfı kolay temizlenebilir kumaşlardan üretiliyor. Arka koltuğuna uygulanma süresi birkaç dakikayı alıyor ve istenildiği zaman rahatlıkla çıkarılıp yıkanabiliyor. Oto koltuğu kılıfı araç örtüsünde bulunan klipsler yardımıyla koltuk başlıklarına rahatlıkla sabitleniyor ve kaydırmaz özellik taşıyor.

Otomobil arka koltuğu için şişme yatak oto koltuğu kılıfı ile birlikte kullanılabiliyor. Koltuğu yatağa çeviren özelliği ile uzun yolculuklar için ideal dinlenme alanını sunuyor. Kompakt özelliği ile çok az yer kaplıyor. Otomobil arka koltuğu şişme yatağı özel kompası ile iki dakika içerisinde kullanıma hazır hale geliyor. Genişliği ile bu koltuğu tek veya iki kişi kullanabiliyor. Şişirme pompası aracın çakmak bölümüne takılarak kullanılıyor. Oto koltuğu kılıfı ile kullanıldığında araç koltuğunun döşemesini koruyor.

Motorlu, ısıtmalı masaj minderleri, şilte oto koltuğu kılıfı gibi araç döşemesi üzerine seriliyor. Tüm marka ve modeller ile uyum sağlıyor. Sürüş sırasında masaj ve ısıtma fonksiyonu ile rahat ve konforlu yolculuk sağlıyor. Dokuz bölgeye masaj yaparak günün stresinin atılmasını destekliyor. Arabada kullanıldığı gibi evde ve ofislerde de kullanılabiliyor. Oto koltuk kılıfı masajlı özelliği ile ağrıları gideriyor. Yoğurma, ezme, parmakla baskı, merdane, kazıma gibi geleneksel Uzakdoğu masaj tekniklerini içeriyor. Araç çakmaklığına takılarak çalışıyor. Masajlı koltuk kılıfı, otomobil döşemesini koruyor ancak ayrıca bir oto koltuğu kılıfı ile de kullanılabiliyor. Bazı modeller kendinden ısıtıcılı olarak da üretiliyor. Isıtmalı oto koltuk kılıfı, kış aylarında araç içi ısısının korunmasına yardımcı oluyor ve soğuk havalarda üşümeyi engelliyor.

Oto koltuğu kılıfı organizer modelleri araç içi düzenine, araç içinde eşyaların derli toplu korunmasında, hiçbir şeyin kaybolmamasına yardımcı oluyor. Araç hareket halindeyken sağa, sola, araç kapı ceplerine konulan eşyalar dökülebiliyor, kaybolabiliyor. Oto koltuğu kılıfı organizer modeller her tür eşyaya özel koruyucu cepleri ile tüm eşyaların güvenle taşınmasını sağlıyor. Oto koltuğu organizer modelleri içecek şişelerini saran birkaç şişelik, küçük eşyaların taşınması için fermuarlı çanta, cep telefonu bölmesi ve büyük eşyalara özel ceplerden oluşuyor. Bazı organizer oto koltuğu kılıfı modelleri üzerinde dizüstü bilgisayarları sabitlemek için bir raf sistemi bulunuyor. Koltuk arkası koruyucu organizer tablet tutucu oto koltuğu kılıfları ise araç arka koltukları üzerine tabletlerin sabitlenmesini sağlıyor. Oto koltuğu kılıfı organizer seçeneklerin hepsi araç koltuklarının üst ve alt kısmından birkaç dakika içerisinde sabitlenebiliyor. Bu özellikleri ile geçmeli oto koltuk kılıfı organizerları istenildiği zaman kolaylıkla çıkarılıp yıkanabiliyor.

Ortopedik oto koltuğu bel destek minderleri sürüş konforunu arttırıyor. Bele destek sağlaması amacıyla sert poliüretan köpükten üretiliyor. Anatomik dizaynı sayesinde sırtı destekliyor ve omuriliğin düzgün konumda tutulmasına yardımcı oluyor. Arkasındaki elastik lastiği sayesinde oto koltuğu kılıfı üzerine rahatlıkla geçirilebiliyor.

Oto koltuğu kılıfı modelleri araç içi hijyeninin korunmasına, aracın orijinal aksesuarlarının orijinal özelliklerinin bozulmamasına destek oluyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyası çeşitli renk ve özelliklerdeki oto koltuğu kılıfı ve aksesuarlarını sizler için bir araya getiriyor. Siz de aracınızın döşemelerini korumak, içindeki eşyaları düzenli depolamak ve aracınıza yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız Trendyol’un oto koltuğu kılıfı seçeneklerine göz atabilir, dilediğiniz oto koltuğu kılıfı modelini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.