İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Taşıma Kapasitesi
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kraft Bebek Arabası

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Kraft Bebek Arabası

Kraft Bebek Arabası Modelleri ve Özellikleri

18. yüzyılda İngiltere’de yaşayan Devonshire Dükü, mimar ve peyzaj tasarımcısı olan William Kent’den çocuklarına tekerlekli sandalye tasarlamasını ister. Küçük bir midilli ya da eşek tarafından çekilmesi planlanarak tasarlanan ilk minik vagonda bebek sadece oturabilir. Bu araba o yıllarda hızla trend olur. 20.yüzyılın başlarına gelindiğinde ise tekerlekli sandalye endüstrisinin gelişimi ile birlikte çocukların taşınması için özel olarak geliştirilen araçlar daha kullanışlı ve uygun hale getirilir. Dünyaca tanınan bu marka zaman içerisinde çocuk endüstrisi alanındaki tüm modern teknolojik gelişmeleri uyarlayarak ürünlerini çok daha hafif, kompakt ve rahat hale getirir. Bu tarihten itibaren de pek çok çeşitte ve kullanımda kaliteli tasarımlar geliştirilir. Marka tarafından en son üretilen modeller arasında en çok tercih edileni de katlanabilir özelliğe sahip tasarımlar olur. Katlanabilir modeller ebeveynlere çocukları ile birlikte rahatlıkla seyahat etme ve gezme imkanı tanır. Tasarım itibarıyla bunlar “ikisi bir arada” cihaz veya transformatör olarak değerlendirilir. Hafif malzemelerin kullanımı ürünlerin fazla ağır olmasını önler. Marka genel olarak tüm modellerini en kullanışlı ve yararlı şekilde hazırlayarak satışa sunar. Bebeğinizin hayatınıza gireceğini öğrendiğiniz andan itibaren yepyeni bir hayata başlarsınız. Bu süreçte onun mutluluğu, huzuru ve güveni için her şeyin en iyisini istersiniz. Hayattaki en büyük önceliğiniz artık o olur. Bebek arabası ise özellikle ilk dönemlerinde ebeveynlerin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alır. En kaliteli firmalar arasında yer alan marka bebeğinizi sizin kadar düşünür ve onun için çalışır. Kullanıcıları için ebeveyn hassasiyetinde sevgi ve özveri ile üretilen tasarımlar sunar. Kraft, bebeklerin güvenliğini ön planda tutan, hayatı kolaylaştıran, kaliteli, şık, konforlu ürünlerle uzun yıllardır sektördeki varlığını sürdürür. Hizmet ve ürün kalitesiyle ebeveynlerin birinci tercihi olmayı amaçlayan Kraft bebek arabası modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kraft Bebek Arabası Modelleri ve Özellikleri

Kraft Travel sistem bebek arabası, çift yönlü kullanım imkanı verir, aynı zamanda portbebe olarak da tercih edilebilir. İçinde yüksek dolguya sahip ped bulunduğundan bebekler için ekstra koruma sağlar. Araçların tentesi, kullanım esnasında kolayca ayarlanabilir. Diğer önemli özelliklerden biri ise ani durumlar için gerekli olan kumandalı fren sistemidir. Bununla anında tek tuşla arabaya müdahale edebilirsiniz. Kraft You bebek arabası da diğer öne çıkan modellerden biridir. Bu ürünün ayarlanabilir tenteye, çıkarılabilir ön bara, 5 nokta emniyet kemer sistemine ve gizli ayak örtüsüne sahip olduğu görülür. Tek elle kapatma ve otomatik kilitleme sistemi ile kolay kullanım imkanı sunar. Birçok farklı pozisyona göre ayarlanabilen sırt dayanağı ile bebeğiniz rahat eder. Kraft baston bebek arabası on beş kilogram taşıma kapasitesi ve hafif oluşu ile pratik bir kullanım sağlar. Ağır ürünleri kullanmakta zorlanan kişiler özellikle Baston modelleri gibi hafif ürünleri tercih edebilir. Kraft Cabin bebek arabası kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplar. Alüminyum gövdelidir ve katlandığında kolayca kitlenir. Kraft Flex bebek arabası da katlandığı takdirde uçaklarda yer alan başüstü dolabına konulabilir. Bu model, taşıması ve hafifliği ile günlük kullanımda kolaylık sağlar. Kraft Tango bebek arabası diğer özelliklere ek olarak kullanıcılarına tek elle kapatma kolaylığı sunar. Katlandığında çekme kolu sayesinde çok kolay bir şekilde taşınabilir. Doğumdan itibaren kullanılabilen bir diğer model ise Kraft Cockpit bebek arabası olur. Bu ürünün çoklu pozisyonlara göre ayarlanabilen sırtlığı da bulunur. ayrıca desteksiz şekilde ayakta durabilir. Kraft Parma bebek arabası ayarlanabilir tente ve çıkarılabilir ön bar özelliği sayesinde çokça tercih edilir. Bunlar dışında deri görünümlü itme sapı, beş nokta emniyet kemer sistemi, tek elle kapanabilme ve otomatik kilitlenme sistemi ile en kaliteli modellerden biri olur. Kraft çift yönlü bebek arabası diğer tasarımlara göre çift yönlü kullanımı ve uygun fiyatıyla dikkat çeker. Seçimini çift taraflı ürünlerden yana yapanlar Trendyol'dan markaya ait modelleri inceleyebilir. Kraft Evo Plus bebek arabası iki yönlü olarak kullanılabilen modellere örnek olarak gösterilebilir. Bu modelde tamamen kapanan tente, üst tarafta mini pencere ve arkada ise mini cep bulunur. 4 pozisyona ayarlanabilir ve sırt dayanağı tam yatar hale getirilebilir. Kraft Tiny bebek arabası özellikle yenidoğanlar için oldukça kullanışlı olur. Uygun fiyatlı oluşuyla da pek çok ebeveynin dikkatini çekmeyi başarır. Eğer siz de çocuğunuz için en iyi olan ürünü seçmek istiyorsanız tüm bu modelleri ve daha fazlasını Trendyol’da bulabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Uygun Kraft Bebek Arabası Ürünleri

İhtiyaçlarınıza Uygun Kraft Bebek Arabası Ürünleri

Markanın ebeveynlerin ihtiyacına ve bütçesine göre tasarlanmış, zevkli, uygun fiyatlı ve kullanışlı çocuk taşıma araçlarında çok fazla seçenek bulunur. Kraft Venice bebek arabası bu seçeneklerden sadece biri olabilir. Açılır kapanır tenteye sahip olan modelde beş nokta emniyet kemer sistemi ve ayarlanabilir sırt dayanağı bulunur. Ayrıca ürün katlandığında çekme kolu sayesinde çok kolay bir şekilde taşınabilir. Kraft Lima bebek arabası doğumdan hemen sonra yenidoğanlar için bile kullanılabilir. Çift yönlü oturma ünitesi ebeveynlere rahatlık ve kullanım kolaylığı sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde de katlandığı zaman çok az yer kaplar ve rahatça taşınır. Üç farklı pozisyona göre ayarlama yapılabilir. Tam yatar sırt dayanağı bulunan model, ayarlanabilir fermuarlı ve gözlem penceresi ile çocukların rahat etmesini sağlar. Ayaktan kumandanın tek tuşuyla fren sistemi devreye girer. Trendyol’da çocuğunuz için bulabileceğiniz başka bir model olan Kraft Vista bebek arabası çift yönlü kullanım imkanı sunar. Ekstra dolgulu iç destek pedi, kapanabilir tente, gözlem penceresi ve fermuarlı cebi bulunur. Ayrıca dört farklı pozisyona göre ayarlanabilir. Geniş ve konforlu iç hacmi çocuğun rahatça hareket etmesini sağlar. Bunların haricinde ön tepsi ve bardaklık, alt sepet ve fermuarlı kişisel eşya bölmesi gibi özelliklerle donatılır. Dört tekerlekte güçlendirilmiş süspansiyonlar ise ebeveynlere kaliteli bir sürüş keyfi sunar. Kraft 3 tekerlekli bebek arabası sportif ve şık tasarımı ile oldukça beğenilir. Bu modelin ağırlığı 11.7 kilogram olarak belirlenir. Birden fazla pozisyona göre ayarlanabilen sırt dayanağı, 360 derece dönebilen ön tekerlek, beş noktalı emniyet kemeri ve şişme tekerlekler gibi pek çok fonksiyonu bulunur. Kraft Neo bebek arabası ayarlanabilir tentesiyle beğeni toplar. 2 farklı pozisyonuyla çift yönlü kullanım imkanı tanır. Trendyol’un farklı satıcılar tarafından kullanıcılarına sunduğu yüzlerce modelden biri hem sizin hem de çocuğunuz için ideal olabilir. Eğer siz de hala ihtiyacınız olan çocuk aracını bulamadıysanız Trendyol'daki modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

Kraft ile Bebeğiniz Daha Rahat

Kraft ile Bebeğiniz Daha Rahat

Kraft Onyx bebek arabası modelini çocuğunuzu kucağınıza aldığınız ilk andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu modelde oturma ünitesi çift yönlü kullanılabilecek şekilde tasarlanır. İsteğe göre oturma üniteli ve ünitesiz olarak iki ayrı şekilde kullanılabilir. Alt sepet maksimum taşıma kapasitesi 15 kg olacak şekilde özel olarak ayarlanır. Kraft pusetli bebek arabası alüminyum gövdesi ile oldukça şık ve modern görünür. Oturma ünitesi iki yönlü ve portbebe olarak kullanılabilir. Ayrıca 3 farklı pozisyona göre ayarlanabilir. Tam yatar sırt dayanağı, fermuarlı tente, mini pencere, güneşlik ve rüzgarlık, itme sapı, çıkarılabilir ön bar ve ayak dayanağı gibi özellikleri bulunur. Kraft Oslo bebek arabası modeli en rahat ürünlerden biri olarak bilinir. Bu çocuk aracı ayarlanabilen fermuarlı tente, katlanabilir oturma ünitesi, otomatik kilitleme, ayaktan kumandalı tek tuşla fren sistemi ve ayak örtüsü gibi fonksiyonlarla donatılır. Puset kısmında ise yumuşak ve güvenli iç minder kullanılır. Pek çok pozisyona göre ayarlanabilen tente, terlemeyi önleyen havalandırma kanalları bulunur. Taşıma, sallama ve yatış şeklinde 3 farklı kullanıma göre ayarlama yapılabilir. Otomobile kolay monte edilebilir. Kraft Pop Up bebek arabası çocukların rahatlığını ve güvenliği düşünen modeller arasında yer alır. Alüminyum gövdeye sahip olan ürün iki yönlü olarak kullanılabilir ve farklı pozisyonlara göre ayarlanabilir. Ayrıca tam yatar sırt dayanağı, çıkarılabilir ön barı, elden kumandalı fren sistemi, tamamen kapanabilen fermuarlı tentesi, ayarlanabilir ayak dayanağı ve katlandığında otomatik kilitlenme gibi kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri bulunur. Katlandığında desteksiz ayakta durabilir. Kraft Mee bebek arabası ayarlanabilir tente, çıkarılabilir ön bar, geniş alt sepet gibi pek çok özelliği sayesinde markanın en rahat modellerinden biri olmayı başarır. Markanın çocuklar için özel olarak tasarladığı kaliteli ürünleri Trendyol üzerinden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Çocuk Araçlarında Kolay Kullanım Avantajları

Çocuk Araçlarında Kolay Kullanım Avantajları

Kraft Sharp bebek arabası modeli diğer ürünler gibi Avrupa standartlarına uygun olarak üretilir. Ayrıca markanın çocuk taşıma araçlarında Avrupa Birliği güvenlik standartları çarpışma testi sertifikası bulunur. Bu araçlardan biri olan Sharp modelinde 2 pozisyona göre ayarlanabilen tam yatar sırt dayanağı, tente ve ayak dayanağı yer alır. Ön bar ve bardak tutucu kısımlar çıkarılabilir. Geniş iç hacimli alt sepet ve oto taşıma koltuğu pratik kullanımına uygun şekilde tasarlanır. Pek çok kullanım avantajı barındıran Kraft Armor bebek arabası modelleri de kompakt tasarımı ile az yer kaplar. Üç farklı pozisyona göre ayarlanabilir ve sırt dayanağı kolayca tam yatar hale getirilebilir. Bunların dışında fermuarlı penceresi olan tente, dış etkenlere karşı koruyucu örtü, çıkarılabilir ön bar, geniş iç hacim ve 15 kg taşıma kapasitesi ile büyük kullanım kolaylığı sağlar. Üstelik oturma ünitesi her iki yönde de kapanabilir. Kraft Bukle bebek arabası alüminyum gövde, iki yönlü oturma ünitesi, ayak örtüsü, çıkabilir ön bar, ekstra dolgulu ilave şilte, geniş file sepet ve pusetinde ise 13 kilograma kadar ulaşan iç hacmi ile en çok tercih edilen modeller arasında yer almayı başarır. 1-2 aylık çocuklar için taşıma koltuğu ve ana kucağı olarak kullanılabilir. Ayrıca bu model, araç içlerinde oto koltuğu olarak da kullanılabilme özelliği taşır. Otomobilin içerisinde çok kolay bir şekilde monte edilebilir. 3 farklı pozisyonda kullanılabilen taşıma sapı ve hafif yapısıyla hem çocukları hem de ebeveynleri rahat ettirir. Ayrıca çocuğun rahatlığı için ekstra dolgulu kumaş ile üretilir. Eğer siz de markanın ürünleri tanışmak ve tüm bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız Trendyol üzerindeki modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Kraft Bebek Arabaları ile Güvenlik

Kraft Bebek Arabaları ile Güvenlik

Çocuklar için çalışan marka, güvenliği her zaman için ön planda tutar. Avrupa standartlarında gerçekleştirdiği üretimlerin örnekleri ile sektörün en iyileri arasında yer alır. Güvenliğin ön planda olduğu modellerden biri olan Kraft Mist bebek arabası doğumdan itibaren kullanılabilir. Ebeveynler için tam yatar sırt dayanağı, ayarlanabilir tente, itme sapı ve çift yönlü kullanım kolaylığı sunar. Katlandığında otomatik olarak kilitlenebilir özelliği ile extra güvenlik sağlar. Ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği başka bir model de Kraft Dino bebek arabası olur. Bu üründe çift yönlü kullanım, ön bar ve ayarlanabilir ayaklık bulunur. Üstelik sadece 8 kilogramdan oluşur. Hafif modellerden biri olan Dino, günlük ve kısa kullanımlar için oldukça ideal bir seçim olabilir. Bu ürün üzerinde hakimiyet kurmak oldukça kolay olur. Kraft Cozy bebek arabası 15 kg taşıma kapasitesi, çift yön özelliği ve daha pek çok fonksiyonu sayesinde oldukça beğenilir. Araçlarda oto koltuğu olarak kullanılabildiği gibi taşıma için de tercih edilir. Taşımak için kullanacağını sap bölgesi 3 farklı pozisyona göre ayarlayabilmenize imkan verir. Ayrıca ilk aylardaki portbebe kullanımı için şilte, şeffaf yağmurluk ve ayak örtüsü bulunur. İki yönlü oturma ünitesine sahip olan Cozy modelleri kullanıcılarına güvenli ve kaliteli kullanım imkanı sunar. Kraft Lilly bebek arabası iki yönlü kullanım, 15 kg taşıma kapasitesi, tam yatabilme özelliği ve oto koltuğuna uyumlu olması nedeniyle en kullanışlı modeller arasında yer alır. Ön barı, gözetleme penceresi, tek kapanabilme ve ekstra büyüyebilme fonksiyonlarına sahip iki ayrı tentesi bulunur. Kraft Relax bebek arabası modern tasarımı, çıkabilir ön barı, fermuarlı açılır sepeti, şeffaf yağmurluğu ve çok pozisyonlu sırt dayanağı ile ebeveynlerin tercih edebileceği kaliteli modellerden birini oluşturur. Eğer siz de çocuğunuz için alışverişe başladıysanız markanın tüm modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kraft Bebek Arabaları Trendyol’da

Uygun Fiyatlı Kraft Bebek Arabaları Trendyol’da

Çocuğu için taşıma aracı satın almak isteyen her ebeveyn muhtemelen alacağı ürünün tüm özelliklerini ayrıntılı bir şekilde inceler. Çünkü çocuğu için en iyisini bulmak ister. Kraft akla ilk gelen en güvenilir markalar arasında yer alır. Özellikle satış sonrası kullanıcılar tarafından yapılan geri bildirimler ve yorumlar bu markanın neden çok fazla tercih edildiğini de gösterir. Trendyol’da yer alan Kraft bebek arabası yorumları sayesinde bir ürünü satın almadan önce o model hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her aile çocuk sahibi olduktan sonra pek çok ürüne ihtiyaç duyar. Bunun için Trendyol Kraft katlanır bebek arabası gibi pek çok modeli kullanıcılar için listeler. Arama sonucu karşınıza çıkacak ürünlerden ihtiyacınıza, zevkinize ve bütçenize yönelik olarak seçim yapabilirsiniz. Satın alma işlemi için de karşınıza çıkan yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli olur. Kraft ikiz bebek arabası özellikle ikiz çocukları olan anne ve babaların gözdelerinden biridir. Kolay kullanım ve iki bebeği aynı anda taşıma imanı veren bu modeller ailelere büyük rahatlık sunar. Ayrıca Kraft Twist bebek arabası olarak da sevilen modeller; ayarlanabilen tente, gözlem penceresi, 5 kademeli oturma ünitesi, deri görünümlü itme sap ve çıkarılabilir ön bar gibi farklı özelliklere sahiptir. Kraft bebek arabası fiyatları, modellerin ikiz veya tekli tasarımlarda olmasına göre de değişim gösterir. Genel itibariyle uygun fiyatlı oluşlarıyla ebeveynleri bütçe anlamında rahatlatır. Kaymayı önleyen emniyet kemerleri ve geniş alt sepetler ikizlerle rahat ve keyifli bir deneyim sunar. Trendyol kullanıcılarına birbirinden farklı, kaliteli, uygun fiyatlı, güvenlikli ve sağlam ürünler sunar. Tasarım anlamında da her renk ve boyutta ürün bulunur. Örneğin mor renk, hem kız hem de erkek çocukları için güzel bir seçim olabilir. Trendyol’da karşınıza çıkan yüzlerce modelden istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Ayrıca aksesuar konusunda da Kraft bebek arabası aksesuarları yine Trendyol’da bulabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Böylece kendi ürün modelinizle birebir uyumlu olan parçaları temin edebilirsiniz. Birbirinden güzel ve kullanışlı Kraft bebek arabası modelleri içerisinden istediğinizi Trendyol güvencesi ve uygun fiyat garantisi ile kolayca satın alabilirsiniz.