İlgili Kategoriler
Taşıma Kapasitesi
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Chicco Oto Koltuğu

" araması için 91 sonuç listeleniyor

Güvenlik İçin Chicco Oto Koltuğu Trendyol’da!

Kara yolu ile seyahat herkes tarafından en çok tercih edilen seyahat biçimlerinden biridir. Aynı zamanda trafik kazalarının da en yoğun yaşandığı seyahat şeklidir. Araç ile yapılan kazalar göz önüne alındığında insanların ilk düşündükleri, çocuklarının güvenliğidir. Chicco oto koltuğu, küçük çocukların güvenlik ihtiyacını karşılamak için marka tarafından özel olarak üretilir. 1958 yılında İtalya’da kurulan marka, o günden bu yana çocukların ve bebeklerin güvenliğini ve rahatını düşünür. Müşterilerin beklenti ve talepleri doğrultusunda üretim yapan marka, sektörün öncü isimlerinden biri konumundadır. Marka, çok sayıda modelde tasarıma sahiptir. Üretimi yapılan modeller arasında Chicco oto koltuğu 0-36 kg bulmak mümkündür. Bu alternatifi bir kez edinildiğinde, çocuk doğumundan itibaren 12 yaşına gelene kadar rahatlıkla kullanılır. Aynı zamanda farklı tarzlarda ürünler de katalogları içinde yerini alır. Siyah, gri, kırmızı, bordo gibi farklı renklerde tasarımlar mevcuttur. İtalyan markanın önceliği çocuklarınızın güvenliğidir. Bunun yanı sıra tüm tasarımlarda konfora da özel olarak önem verilir. Satın aldığınız ürün, çocuğunuzun rahatı düşünülerek tasarlanır. Ürünlerde farklı renk seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulur. Markanın ürün skalası oldukça geniştir. Geniş model yelpazesi, müşterilerin seçenekler arasında tercih yapması ve aradığı özellikleri kolaylıkla bulabilmesi için özel olarak planlanır. Chicco isofix oto koltuğu modelleri tasarımlar içerisinde yerini alır. Isofix, araçlarda çocuk koltuklarının bağlantı noktaları için kullanılan uluslararası standartlardır. Markaya ait tüm modeller, yönetmeliklere uygun olarak dikkatle üretilir. Yönetmeliklerin amacı çocukların güvenliğinin sağlanmasıdır. Tüm alternatiflerde kurulum oldukça hızlı ve kolaydır. Isofixe sahip seçeneklerin yanı sıra, Chicco isofixsiz oto koltuğu alternatifleri de mevcuttur. Çeşitlilik sayesinde, ihtiyacınız olan modeli seçmeniz oldukça kolay bir hal alır. Modellerdeki farklı alternatiflerin tamamında kaliteli malzemeler kullanılır. İtalyan markaya ait tasarımlardan herhangi biri, satın alındıktan sonra uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede çocuğunuz büyüyene kadar aynı modeli güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünlerin kumaşları kolayca çıkarılıp takılabilir. Aynı zamanda düşük derecelerde rahatça yıkanabilir özelliktedir. Chicco ana kucağı oto koltuğu sahibi olmak istiyorsanız, Trendyol’da bulunan ürünlerden kendinize en uygun olanı tercih edebilir ve güvenli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

Dayanıklı Chicco Oto Koltuğu Modelleri

Dayanıklı Chicco Oto Koltuğu Modelleri

İtalyan markayı sektörün öncüsü haline getiren pek çok sebep vardır. Bunlardan en önemlilerinden biri müşterilere sunulan ürün skalasının çok geniş olmasıdır. Markaya ait çok sayıda alternatif vardır. Geniş ürün katalogları içerisinde farklı seriler bulunur. Kaliteli modeller, bu seriler içerisinde dikkat çekenlerden biridir. Chicco oto koltuğu 0-13 kg çocuklara uygun tasarımlarla sunulur. Ürünler, çocuğun doğumundan yaklaşık 6 yaşına kadar olan ihtiyacını karşılar niteliktedir. Her üründe farklı gruplara özel tasarımlar vardır. Grup sıfır, 0 ile 13 kg arası çocuklar için uygundur. Grup bir Chicco oto koltuğu 9-18 kg arasındaki çocuklar için tasarlanır. Grup iki, 25 kilograma kadar ve grup üç 36 kilograma kadar çocuklara özel olarak üretilir. Grup dört ise modelin tasarımıyla alakalıdır. Marka, ürün skalası içerisinde farklı ağırlıklara hitap eden ürünler tasarlar. Çocuğunuzun doğumundan 12 yaşına gelinceye kadar kullanabileceği ürünler olduğu gibi farklı yaş aralıkları için üretilen alternatifler de mevcuttur. Chicco oto koltuğu 15-36 kg ağırlığındaki çocuklara da uygundur. Farklı modellerin varlığı, çocuğunuzun yaşına göre bir tercihi kolay kılar. Markaya ait modellerin tamamı maksimum güvenlik sağlar. Modellerin öncelikli amacı, çocuklarının güvenliğinin sağlanmasıdır. Aynı zamanda konfor ve rahatlık için de her türlü detay düşünülür. Tasarımlarda baş ve boyun bölgesine özel yan korumalar bulunur. Tüm alternatifler kayar sistemlere sahiptir. İç küçültücü özelliği sayesinde satın alınan bir alternatif, dört farklı tasarım şeklinde kullanılır. Böylece çocuğunuz büyüdükçe yeni bir model alma derdinden kurtarır. Çocuğunuz için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Modeller daha çok dokuz ile on sekiz kilogram ağırlığındaki çocuklar için üretilir. Tüm modellerde isofix ve top tether bağlantılarını bulmak mümkündür. Yapacağınız tercihe bağlı olarak bağlantılar, kullanım kolaylığı sağlar. İtalyan markanın üretimlerinin bir başka özelliği ise renk seçeneklerinin fazlalığıdır. Marka siyah, gri, kırmızı, bordo gibi renklerin yanı sıra yan yana farklı renkleri de kullanır. Renk seçkisi sayesinde güvenlik ve konforun yanı sıra göz zevkine, arabanın rengine uygun bir seçenek kolayca bulunur. Altmış yılı geçkin süredir üretim yapan marka, müşterilerin beğenisini kazanır. Beklenti ve taleplerin tamamını karşılarken dünyanın pek çok ülkesinde ismini duyurmayı başarır. Markaya ait ürünler genel olarak sekiz ila on iki kilogram arasında değişir. Seçilen alternatife göre ağırlık artabilir ya da azabilir. Tüm alternatiflerde modelin pozisyonu tercihe göre ayarlanabilir. Markaya ait geniş ürün yelpazesi içerisinden bir seçeneğe kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Trendyol’da bulunan Chicco oto koltuğu yorumlarına göz atarak beğendiğiniz parçaları güvenle satın alabilirsiniz.

Güvenli Bir Yolculuk İçin Chicco Oto Koltuğu

Güvenli Bir Yolculuk İçin Chicco Oto Koltuğu

İtalyan marka, müşterileri için pek çok özelliği bir arada barındıran ürünler tasarlar. Tüm tasarımlarında güvenliği ön plana koyduğu için ebeveynler tarafından tercih edilir. Chicco bebek oto koltuğu tasarımları tüm güvenlik önlemleri düşünülerek tasarlanır. Müşterilerinin Chicco çocuk oto koltuğu alırken en hassas davrandığı noktaların başında güvenlik gelir. Her yıl trafik kazalarında binlerce insan yaşamını yitirir. Güvenlik önlemlerinin yetersizliği kazalardaki can kayıplarının başlıca sebebidir. Bu sorunun farkında olan İtalyan marka, çözüm için tüm tedbirleri alır. Müşterilerin beklenti ve talepleri arasında başlıca geleni, çocuklarının güvenliğidir. Marka da bu beklenti ve talepleri en iyi şekilde karşılar. Chicco universal oto koltuğu gibi tüm serilerde güvenlik önlemleri hat safhadadır. Modellerde beş nokta kemer sistemi bulunur. Aynı zamanda baş ve boyun bölgesinde özel yan koruma panelleri mevcuttur. Bir kaza anında çocuğunuz tamamen güvendedir. İsofix ve top tether sayesinde markaya ait ürünler bu modellerin bir parçası haline gelir. Tüm modeller ECE R44 / 04 uluslararası yönetmeliklere uygun olarak tasarlanır. Bu sertifikalar ile müşteri güvenliği ön planda tutulur. Maksimum koruma sağlayan ürünler sayesinde, ailenizle birlikte güvenle seyahat edebilirsiniz. Markaya ait ürünlerin bir başka özelliği ise koltuk pozisyonlarıdır. Chicco puset oto koltuğu sayesinde, ürünün pozisyonunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. İster sürüş yönüne doğru ister sürüşün tersi yönüne doğru ayarlanabilir. Tüm çeşitlerde bulunan emniyet kemerleri tamamen ayarlanabilir şekildedir. Bazı modellerde üç, bazı modellerde ise beş noktalı emniyet kemeri bulunur. Bu, çocuğunuzun yaş aralığına ve seçtiğiniz ürüne bağlı olarak değişir. Bununla birlikte tüm modellerde yaşa ve ağırlığa uygun olarak emniyet kemeri çocuğunuza tam koruma sağlar. Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde, yaralanmalara sebep olacak tüm kazaların önüne büyük ölçüde geçilir. Markanın daha çok bebekler için tasarlanan modellerinde de güvenlik tamamen ön plandadır. Çocuklarınızın güvenliği için markaya ait tasarımlardan herhangi birini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Trendyol’da bulunan onlarca çeşit ve Chicco oto koltuğu yedek parçalarını inceleyebilir, keyifli yolculuklarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Rahat ve Konforlu Chicco Oto Koltuğu Çeşitleri

Rahat ve Konforlu Chicco Oto Koltuğu Çeşitleri

Marka, yıllara dayanan birikimini piyasaya sunduğu tasarımlarına yansıtır. Çocuklarınızın güvenliğinin yanı sıra rahatı da çok önemlidir. Güvenlik önlemlerini birincil sorun olarak ele alan marka, ürünlerinde rahatlığı da sunar. Markaya ait tasarımlar, güvenliğin yanı sıra konfor ve rahatlık da düşünülerek tasarlanır. Bu, modellerin en önemli özelliklerinden biridir. Bir kez satın alınan ürün, yıllarca kullanılır. İtalyan marka, yıllar boyu kullanılan ürünlerinde maksimum rahatlık sağlamayı amaçlar. Tüm ürünlerde bu ilke üzerinden hareket edilir. Chicco yükseltici oto koltuğu gibi avantajlı modeller, rahatlığı gösterir niteliktedir. Gelişme çağındaki çocuklar çok hızlı biçimde uzar ve kilo alır. Bu da onların sürekli olarak yeni ihtiyaçlarını gündeme getirir. Marka, yükseltici gibi önlemler ile ihtiyaçlara cevap verir. Aldığınız ürüne bağlı olarak özellikler, doğumdan 12 yaşa kadar çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilir. İç küçültücü özelliğe sahip ürünler, çocuğun koltuğa rahat ve konforlu oturmasını sağlar. Chicco oto koltuğu minderi çeşitleri de yükseltici özelliğe sahiptir. Yastıklar, bebeğin omurgasına destek verir. Böylece bebeğinizin doğru pozisyonda durması sağlanır. Tüm ürünlerde kullanılan kumaşlar da özel olarak seçilir. Kumaşların tamamı hava alabilir şekilde üretilir. Bu özelliği sayesinde çocuğunuzun terlemesi minimum seviyelere düşer. Tasarımlarda, maksimum konfor için başka pek çok özellik de vardır. Bunlardan bir diğeri bebeğin en çok temas ettiği noktalara yöneliktir. Bu noktalardaki konfor için özel dolgulamalar yapılır. Chicco 360 derece dönebilen oto koltuğu özel bir sisteme sahiptir. Böylece çocuğunuzu çok daha rahat biçimde arabaya yerleştirebilirsiniz. Trendyol’da bulunan işlevsel ve kaliteli tasarımlardan birine sahip olarak ailenizle yaptığınız yolculuğu konforlu ve keyifli bir hale kolaylıkla getirebilirsiniz.

Kaliteli Malzemelere Sahip Chicco Oto Koltuğu Çeşitleri

Kaliteli Malzemelere Sahip Chicco Oto Koltuğu Çeşitleri

Ünlü İtalyan markanın en önemli özelliklerinden biri, ürünlerinde kaliteli ham maddeleri kullanmasıdır. Bir kez satın alınan ürün, uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi rahatlıkla kullanılabilir. Chicco oto koltuğu 9-36 kg gibi bir modeli tercih ederek çocuğunuz 12 yaşına gelene kadar ürünü kullanabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde bulunan kumaşlar, hava alabilir şekilde tasarlanır. Chicco oto koltuğu kılıfı rahatlıkla çıkarılıp takılabilir özelliktedir. Bu özelliği kumaşları çıkardıktan sonra temizliğini kolayca yapmanıza olanak sağlar. Bağlantı noktaları da aynı kalitede özenle tasarlanır. Oldukça sağlam yapıda olduğu için kolay kolay deforme olmaz. Bağlantılar sayesinde modeller, aracınıza rahatça adapte edilebilir. Çocuğunuzun güvenliğinin ve konforunun yanı sıra marka, kaliteli malzemeleri de müşterilerine sunar. Kullanılan malzemeler sayesinde bir defa satın alınan ürün uzun yıllar dayanır. Chicco oto koltuğu modellerinde bebekler için yumuşak malzemelerden yapılmış ekstra korumalar bulunur. Bu korumalar bebeğin güvenliğini sağladığı gibi aynı zamanda yumuşak yapısıyla hassas bedenin rahat etmesine yardımcı olur. Markaya ait ürünlerde yıpranma ve kırılma gibi sorunlar uzun süre yaşanmaz. Dayanıklılığının en önemli sebebi, tasarlanan ürünlerin yapımında tercih edilen ham maddelerdir. Bu kaliteli ham maddeler özel olarak seçilir. Tüm seçeneklerde kumaşlar defalarca yıkanabilir özelliktedir. Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde kumaşlar yıllarca yıpranmadan ilk günkü gibi sağlam kalır. Kaza anı da göz önünde bulundurularak, seçenekler hasarı en aza indirecek şekilde oldukça sağlam malzemeler ile tasarlanır. Böylece oluşacak herhangi bir darbeye dayanıklı ürünlere sahip olunur. Chicco oto koltuğu 9-18 kilogram modelleri gibi yalnızca bebekler için olan alternatiflerde de kaliteli malzemeler kullanılır. Bu malzemeler, aynı zamanda sağlıklı olmaları göz önünde bulundurularak seçilir. Böylece çocuğunuzun ileride yaşayabileceği sağlık sorunlarının da önüne geçilmiş olur. Kaliteli ham maddeleriyle ön plana çıkan bir Chicco oto koltuğu satın almak istiyorsanız, Trendyol üzerinden müşterilere sunulan onlarca seçeneği detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Geniş Kitlelerin Ortak Tercihi Chicco Oto Koltuğu Modelleri

Geniş Kitlelerin Ortak Tercihi Chicco Oto Koltuğu Modelleri

İtalyan marka, pek çok özelliği ile müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır. Bunlar arasında güvenlik ve konfor önde gelen özelliklerdendir. Bunun yanı sıra ürün yelpazesindeki genişlik de müşteriler tarafından takdir toplar. Mevcut çeşitlilik, müşterilerin tercih yapmasını oldukça kolay hale getirir. Kaliteli malzemeleri ve renk seçenekleri de markanın önemli artılardan bazılarıdır. Chicco oto koltuğu kırmızı gibi çeşitli renk tonlarını bünyesinde barındırır. Farklı renkler hem aracınıza uyumlu olması hem de göz zevki açısından önemli avantajlar sunar. Çeşitli renk seçenekleri müşteriler tarafından aranan özelliklerden biridir. İtalya, tüm dünyaca şıklığı ile tanınan bir ülkedir. İtalyan ürünlerinin şıklığı bu algının oluşmasının sebebidir. Chicco da estetik görünümlü üretimler yapar. Tüm alternatifler şık ve modern görünümlü seçeneklerden oluşur. Ayrıca ürünlerin kullanım kolaylığı da ebeveynlerin beğenisini kazanır. Kimi seçeneklerde bulunan entegre ayna, çocuğunuz sürüş yönünün tersine bakıyor olsa da onu kontrol etmenizi sağlar. Bunların yanı sıra Chicco araç koltuğu gibi modeller sayesinde tek kol ile koltuklar taşınabilir. Aynı zamanda seçtiğiniz alternatife bağlı olarak 90° dönüş özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde oto koltuğunu rahatça aracın kapısına doğru çevirebilir, bebeğinizi kolaylıkla yerleştirebilir ya da çıkarabilirsiniz. Bütün artıları sayesinde müşterilerin takdirini toplayan marka, dünya çapında geniş kitlelere satış yapar. Tüm bunlarla birlikte bazı modellerde koltuğun iki yanına yerleştirilebilen bardak tutucu bulunur. Böylece şişeler dikey olarak muhafaza edilebilir. Kullananlara büyük kolaylık sağlayan pek çok özelliğe sahip modelleri satın almak için Trendyol’da bulunan Chicco oto koltuğu tavsiyelerini inceleyerek ürünlere göz atabilir, ailenize en uygun seçeneği hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Avantajlı Seçeneklerle Chicco Oto Koltuğu Fiyatları

Avantajlı Seçeneklerle Chicco Oto Koltuğu Fiyatları

Markanın en önemli özelliklerden biri avantajlı fiyatlarıdır. Markaya ait koltukların fiyatları oldukça farklı bütçelere hitap edecek şekilde belirlenir. Fiyatlar, seçilen ürüne göre değişiklikler gösterir. Tercih edilen tasarımın özelliklerine bağlı olarak fiyat aralığı da oldukça geniştir. Bu geniş aralıkta herkese uygun bir model bulunur. Chicco oto koltuğu online olarak satışa sunulur. Ürünlerin dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılması, tasarruf sağlayan faktörlerden bir diğeridir. Bu malzemeler sayesinde satın aldığınız ürün uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Bu sayede yeni bir oto koltuğuna bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Bazı ürünler sıfırdan başlayarak otuz altı kiloya kadar uygundur. Bu ürünler sayesinde bebeğinizin doğumundan on iki yaşına gelinceye kadar kullanabileceğiniz bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Chicco oto koltuğu kullananlar, modellerin pek çok önemli avantajının yanı sıra fiyatlarının da uygunluğuna dikkat çeker. Fiyatların uygun olması, Chicco’nun dünyanın pek çok yerinde satış yapabilmesinin önemli sebeplerinden biridir. Chicco; maksimum güvenliği, konforu ve kolay kullanımı ile öne çıkan seçenekleri ve avantajlı fiyatlarıyla müşterilerin beklentilerini karşılamaya çalışır. Bu sebeple tüm dünyada pek çok kişi İtalyan markayı tercih eder. Marka, bu özelliklerinin bir araya getirdiği artılar sebebiyle sektörün öncüsü konumundadır. Bununla birlikte çocukların güvenliği tüm fiyatlandırmalardan daha önemlidir. Bunun farkında olan marka, güvenliği ve tasarruflu fiyatları bir arada sunar. Uygun Chicco oto koltuğu fiyatlarıyla istediğiniz parçalara sahip olabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilir ve onun konforunu koruyabilirsiniz. Bütçenize uygun seçeneklerle şık bir araç koltuğu satın alabilirsiniz. Trendyol’u takip ederek belirli dönemlerde yapılan Chicco oto koltuğu indirim ve kampanyalarını yakalayabilir ve modellerin kalitesini deneyimleyebilirsiniz.