İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Garanti Süresi
Taşıma Kapasitesi
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Prego Oto Koltuğu

" araması için 24 sonuç listeleniyor

Prego Oto Koltuğu

Prego Oto Koltuk ile Güvenli Yolculuk

Arabalar günümüzde pek çok kullanıcının tercih etiği ve gereksinim duyduğu bir ihtiyaçtır. Yetişkinler için her ne kadar kendilerine ait bir koltuk olsa da küçük çocuklar için güvenilir ve sağlıklı değildir. Bu nedenle ebeveynler oto koltuk tercih eder ve çocuklarının daha güvenli yolculuk yapmasını ister. Prego oto koltuğu anne ve babaların bu ihtiyacına rahatlıkla karşılık verirken aynı zamanda kullanıcıların güvenini de kazanır. Her dönem birbirinden farklı tasarımlara imza atar. Miniklerin araba yolculuğu sırasında hem rahat etmesine hem de geçtiği yolları görmesine katkı sağlar. Marka, üretim aşamasında kimyasal maddelere yer vermez ve son derece kaliteli malzemeler ile çalışır. Son teknolojik makineler ile tasarlanan modeller farklı özelliklere sahiptir. Markanın bünyesinde aranılan her çeşit modele ulaşmak mümkündür. Ürünler 1. sınıf kumaş kalitesine sahip olup, sağlık standartlarına uygundur. Marka sadece Türkiye'de değil Dünya çapında da hizmetler verir. Aileler tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür. Her zaman kaliteli yapısını korur ve kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Farklı materyaller ve kumaş yapıları ile üretilen ürün çeşitleri vardır. Aynı şekilde değişik model ve renk seçeneklerine de ev sahipliği yapan bir markadır. Çocukların sağlıkları ve güvenli yolculuk yapmaları oldukça önemlidir. Ebeveynler de bu konuda hassas olduğu için Prego markası, üretim aşamasında oldukça titiz hareket eder. Her bir parça üstün kaliteye sahiptir. Oturma kısmında uygulanan belli başlı tasarımlar sayesinde bebek ve küçük çocuklar konforlu bir yolculuk yapar. Ürünlerin bu kadar çok çeşit barındırması, her kullanıcının farklı beklentiye sahip olması ile doğrudan alakalı bir durumdur. Uzun yolculuklarda çocuklar bazen sıkılma gibi durumlar yaşayabilir. Bunun için oto koltuğu seçmek doğru bir hareket olur çünkü hem yüksek hem de konforlu olması sayesinde çocuklar camdan bakabilir ve çevredeki her şeyi rahatlıkla görebilir. Bu sayede hem onlar huzurlu hem de siz huzurlu bir yolculuk geçirmiş olursunuz. Markanın çocuğunuza uygun modellerine bakmak için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız özelliklerdeki modellere anında ulaşabilirsiniz.

Prego Oto Koltuk ile Güvenli Yolculuk

Bugün sektöre bakıldığında birbirinden ayrı özelliklere sahip Prego araba koltuğu modelleri karşınıza çıkar. Bu modellerin her biri farklı özelliklerde ve malzemelerle üretilir. Tercih edilen malzemelerin her biri insan sağlığına zarar vermeyecek maddelerden oluşturulur. Markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu yelpaze içerisinde 2 ile 5 yaş arası oto koltuğu modelleri kullanıcıların tercihine sunulur. Kategori içerisinde yer alan Prego Profix oto koltuğu mükemmel bir tasarıma sahip olup, maksimum bir güvenlik içerir. Kullanıcı gereksinimleri dahilinde bünyesinde çeşitli tasarımlar barındırır. Taşıma kapasitesi 0-36 kg olup, yaş aralığı ise; 0-12 yaştır. En sık tercih edilen koltuk modellerinden biridir. Yeni nesil alt tablası sayesinde 360 derece dönebilir. Baş destek bölümü 7 farklı şekilde, sırt bölümü ise 3 farklı açı ile ayarlanabilir düzeydedir. Kemeri bağlandığında üst bağlantısının dönmesini engelleyen ekstra bir özelliğe sahiptir. Oldukça yumuşak bir omuz pedi vardır ve bundan dolayı çocuğunuza sağladığı konfor yüksektir. Darbelere karşı emici süngerler mevcut olduğu için hiçbir şekilde etkilenme durumu yaşanmaz. Bebekler ilk doğduğu anda anne ve babalarının kucağını tanır, daha sonrasında bu tanıma süresi beşikle devam eder. Çocuklar, yaşı ilerledikçe ve oturmayı öğrendikçe yeni yerler keşfeder. Prego markasının bütün tasarımları çocukların anne ve baba kucağında hissettiği güveni duymasında birebir ürünlerdir. Bir diğer model olan Prego isofix oto koltuğu ise aynı hassasiyeti taşıyan tasarımlar arasında yerini korur. Üstün özelliklere sahip farklı renk seçeneklerinde üretilir. Bu model pek çok özelliği beraberinde getirir. Dört farklı pozisyonda ayarlanma yapılabilen sırt açısına sahiptir. Sekiz farklı pozisyonda ise baş kısmı ayarlanabilir. Modelde araç kemeriyle kullanılan İsofix güvenlik sistemi vardır. Bunun dışında beş noktalı emniyet kemeri de barındırır. Tasarım olarak oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Taşıma kapasitesi 9 ile 36 kg ağırlığında olup, yaş aralığı ise 8 ay ile 12 yaş olarak belirlenir. Bu kadar güvenilir özellik, anne ve babalar için ilgiyle karşılanır. Prego bugün bebek markalarında en sık tercih edilenler arasında bulunur. Marka, araç koltuğu alanında çeşitli tasarımlar barındırır ve kullanıcıların daima memnun olmasını hedefler. Küçük çocukların rahat ve güvenilir bir şekilde araba arkasında yolculuk etmesine katkı sağlayan bu tasarımlar aktif ve yenilikçi teknolojiyle üretilerek pek çok kullanıcının tercih ettiği ürünlerdir. Kullanıcıların beğeniyle kullandığı tasarımlardan biri de; Prego Cabrio oto koltuğudur. Uluslararası Red Dot tasarım ödülü almış bir üründür. 9 kilo ile 36 kg arasında bir ağırlık taşıma özelliğine sahiptir. Aynı şekilde İsofix güvenliklidir. Baş destek olarak 13 farklı pozisyonda ayarlanma yapılabilir. Oturma ve baş kısmında özel darbe emici süngerler mevcuttur. Siz de Trendyol’da bulunan, hava alma özelliğine sahip kumaşla tasarlanan modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlara İmza Atan Koltuk Modelleri

Eşsiz Tasarımlara İmza Atan Koltuk Modelleri

Marka, kalitesi ile adından söz ettirirken aynı zamanda kullanıcıların beğenilerinin ve memnuniyetlerinin artması ile her geçen gün ürün kategorisine bir yenisini ekler. Bu kategoriler arasında farklı özelliklerin yer aldığı üstün performansa sahip, donanımlı oto koltukları yer alır. Prego safari oto koltuğu 0-25 kg ağırlığında bebekler için ideal olan bir modeldir. 6 çeşit ayarlanabilir sırt açısı mevcuttur. Yönünü değiştirebileceğiniz oturma ünitesi, size ve çocuğunuza kolaylık sağlar. Aynı şekilde araç kemeri ile bağlanabilen İsofix güvenlik sistemi vardır. Oturma kısmı geniş olup, çocukların ya da bebeklerin sıkışmasını engeller. 8 ay ile 12 yaş aralığında olan her çocuk rahatlıkla kullanabilir. 5 noktalı emniyet kemeri sistemi mevcuttur. Bu sahip olduğu ultra güvenlik ve emniyet sayesinde gözünüz arkada kalmaz. Siz önde otururken çocuğunuz arkada kendisini oldukça rahat hisseder. Prego Evofix oto koltuğu üstün güvenlik sistemi olan İsofix özelliklidir. Tepe destek ve araç kemeri ile güvenlik sağlanabilir. Dört kademeli sırt açısı ayarlanabilir. Baş kısmı ise; sekiz farklı pozisyonda ayarlanma özelliğine sahiptir. Yumuşak yapılı omuz pedleri çocuğunuza maksimum bir güvenlik ve konfor sağlar. Kumaşı ekstra kullanışlı olup, yumuşak bir yapıya sahiptir. Marka, bu konuda da çocuğunuzun rahatsız olmasını engeller. Ürünün sahip olduğu konfor sayesinde çocuğunuz isterse içinde uyuyabilir ya da isterse oturabilir. Uzun yolculuklarda özellikle anne ve babaların kurtarıcısı olan bir üründür. Bazı çocuklar çok hiperaktif olduğu için aynı yerde sabit durmayı sevmez. Bu gibi durumlarda bile sağladığı emniyet kemerleri sayesinde çocuğunuz rahat bir şekilde olduğu yerde durur. Çocuk güvenliği hususunda her zaman doğru ürün seçmek oldukça önemlidir. Ebeveynler seçim yaparken her türlü detayı göz önünde bulundurarak hareket etmelidir. Prego ana kucağı oto koltuğu yeni doğan bebekler için özel tasarlanır. Bebeğin hassas bedeni için özellikli olarak üretilmiştir. Sadece arabada değil normal zamanlarda da bebeği içerisinde rahatça taşıyabilirsiniz. Trendyol sayfasından bütün tasarımlara bakabilir, dilerseniz diğer kullanıcıların tavsiye ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Ergonomik Yapıya Sahip Koltuklar

Ergonomik Yapıya Sahip Koltuklar

Prego bebek oto koltuğu bugün her kesim kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir. Markanın üretim aşaması bittikten sonra ilk olarak bir takım denetim ve gözetimden geçen ürünler, sağlamlıkları test edilerek kullanıcıların hizmetine sunulur. Çocuk emniyetini ve sağlığını düşünen marka her bakımdan tedbirli ve özenli bir şekilde üretim yapmayı dikkate alır. Marka, ailelere üstün hizmet sağlar ve onların içi rahat seçimlerde bulunmasına öncü olur. Ergonomik yapıya sahip oto koltukları belli bir yaşa kadar rahatlıkla kullanım özelliği sunar. Araç içinde belirli bir kısma konarak çocuğun güvenli bir şekilde seyahat etmesine yardımcı olur. Taşınması oldukça kolaydır. Aynı şekilde kurulum açısından da rahattır. Kullanmadığınız zamanlarda katlayıp, arabanın bagaj kısmında muhafaza edebilirsiniz. Çocuğunun güvenli bir hayat yaşamasını arzulayan her ebeveyn bu tarz ürünlerden yardım alır. Şık tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Arka koltuğu olan her çeşit otomobil modeline uygun olarak tasarlanan bu koltukların renkleri de ilgi çekicidir. Bu tür ürünler sayesinde sorunsuz bir sürüş sağlayabilirsiniz. Yüksek bir boyutta olduğu için dışarıdan bakıldığında fark edilebilir durumdadır. Böylelikle arabada küçük çocuk ve bebek olduğunu gören her sürücü daha dikkatli ve özenli davranır. Eğer siz de böyle bir model arayışında iseniz; tercihinizi Prego Road Safe oto koltuğu modelinden yana yapabilirsiniz. Gri, siyah ve kırmızı renk seçeneklerinden herhangi birini alarak çocuğunuza ve kendinize hayatı kolaylaştırabilirsiniz. Dört ayarda yatar vaziyete getirerek çocuğunuzun uyku sırasında da rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol sayfasından ürün detaylarını inceleyerek bir karar verebilirsiniz. Aynı şekilde işinize yarayacak ve aradığınız güvenliği sağlayabilecek modeller için Prego oto koltuğu yorum kısmına da bakarak kullanıcı değerlendirmelerinden yardım alabilirsiniz.

Çocuğunuza Göre Prego Oto Koltuk Seçimi

Çocuğunuza Göre Prego Oto Koltuk Seçimi

Her ürün farklı özelliklere ev sahipliği yapar. Bu nedenle kullanıcıların ürün tercihinde bulunurken birçok detaya dikkat etmeleri gerekir. Bu detaylardan biri; üretim aşamasında kullanılan materyaller, boyutları ve kullanım alanlarıdır. Ebeveynler tercih yaparken ilk olarak detaylı bir araştırma yapmalı ve içerik bilgilerini iyice incelemelidir. Bir önemli detay ise; çocuğunuzun yaşı ve kilo oranıdır. Ürünü, belirtilen özellikler dışında bir yaşa sahip ya da daha fazla kilosu olan çocuklar için kullandığınızda aksi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Markanın bünyesinde yer alan bu modellerin küçük çocuklara daha uygun olduğunu görmeniz mümkündür. Ayrıca kullanım aşamasında da oldukça dikkatli olmanız gerekir. Demonte olmayıp hazır halde bulunan tasarımlar kullanıcılara her anlamda kolaylık ve rahatlık sağlar. Çocuğunuzun yaşından ve kilosundan emin olduktan sonra seçim yapmanız tavsiye edilir. Aksi durumda istediğiniz sonuçları ve konforu sağlayamazsınız. Temizleme açısından da oldukça kolaydır. Nemli bir bez ile temizliğini sağlayabilirsiniz. Kumaş bakımından oldukça kaliteli olduğu için leke tutmaz özelliğe sahiptir. Çocuğunuzun yemeği ya da su gibi sıvılar döküldüğünde leke bırakmaz. Islak bir bezle silindiğinde anında leke gider. Siz de pek çok detaya ulaşmak için Prego oto koltuk kullananların önerilerinden ve deneyimlerinden yola çıkarak bir model seçiminde bulunabilirsiniz. Böylelikle seçim sürenizi daha aza indirmiş olur, aradığınız modele daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Doğru bir seçim yapmak hayatı kolaylaştırma açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra çocukların hassas olduğunu göz önünde bulundurmalı, onların ihtiyaçlarına uygun olan tasarımları seçmeniz gerekir. İsteğiniz dahilinde markanın unisex olarak üretilen tasarımlarına da göz atabilir, Trendyol üzerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sayfamızda yer alan kullanıcı tavsiyelerinden yararlanabilir, doğru ürün seçiminde bulunmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Prego Oto Koltuk Fiyatları

Bütçenize Uygun Prego Oto Koltuk Fiyatları

Kullanıcılar tarafından dikkat edilen bir diğer önemli detay ise; ürünlerin fiyat bilgileridir. Her ürünün tasarımı farklı olduğu için fiyat konusunda da belli başlı değişiklikler gözlemlenir. Fiyatların farklılık göstermesinde boyut ve içerik özellikleri ayrı bir rol oynar. Bunun dışında model farklılığı ve kullanıcı istekleri de ayrı bir etkiye sahiptir. Kullanıcılar tercih yapmadan önce bütçelerini göz önünde bulundurmalıdır. Seçilen modelin hem fiyat hem de performans bakımından birbirine uyum sağlaması doğru bir seçim için oldukça önemlidir. Aynı zamanda fiyat hususunda da iyi bir araştırma yapmak gerekir. Model seçenekleri içinde yer alan Prego Sps oto koltuğu modelini de tercih edebilirsiniz. Yeni bir döneme adım atarak yolculuklarınızı daha eğlenceli ve emniyetli bir hale getirebilirsiniz. Marka, kullanıcı bütçesine uyumlu tasarımlar meydana getirir. Hem tasarım hem de fiyat açısından kullanıcıların takdirini kazanan marka, gün geçtikçe daha çok kitleye ulaşmayı hedefler. Her zaman başarılı tasarımlara imza atan marka bugün en sık tercih edilen bebek markalarından biri haline gelir. Model seçeneği birden fazla olduğu gibi renk seçeneği de oldukça fazladır. Trendyol, markanın ürünlerini en avantajlı fiyatlar ile kullanıcıların karşısına çıkarır. Belirli zamanlarda yaptığı indirim ve kampanyalarla kullanıcıların daha avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapmasına imkan sağlar. Prego ikiz bebek arabası oto koltuğu hem pusete takılabilir özellikte olup, hem de bebeklerinizin arabada rahat etmesine katkı sağlar. Alüminyum gövde yapısına sahip olan bu tasarım ilk doğumdan itibaren kullanılabilir. Farklı pozisyonlara ayarlanabilir ve aynı zamanda yatırılabilir. Yön değiştirme açısından da oldukça kolaylık sağlar. Koruyucu süngerleri vardır. Bebeklerinizin cildine asla rahatsızlık vermez. Siz de Trendyol üzerinden ihtiyacınız dahilinde bir seçim yaparak bebeğinize konfor sağlayabilirsiniz.

Hayatı Oto Koltuklar Trendyol'da

Hayatı Oto Koltuklar Trendyol'da

Türkiye'nin en büyük online alışveriş adreslerinden biri olan Trendyol, oto koltuğu kategorisinde de kullanıcıların karşısına çıkar. Bünyesinde bulunan markanın en kaliteli modellerini sizler ile buluşturur. Aynı zamanda kullanıcı memnuniyetini de göz ardı etmez. Alışveriş keyfinize ortak olarak daha keyifli ve doğru ürünler seçmenize katkı sağlar. Marka bu kategoride zaman geçtikçe ve gelişen teknolojinin de sağladığı imkânlar doğrultusunda daha çok ilerlemeye gayret eder. Siz de Trendyol’un marka kategorisinde sunmuş olduğu kampanyalardan yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Marka, bünyesinde yenidoğan bebekten 12 yaşına kadar olan çocuklar için de birden fazla özellik içeren modeller barındırır. Prego oto koltuğu 9-36 kategorisinde birden fazla çeşit bulunur. 8 ay 12 yaş arası çocuklar için uygun olan bu model, maksimum 36 kiloya kadar ağırlık taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Eğer bu yaş aralığında bebeğiniz ya da çocuğunuz varsa böyle bir modeli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Eğer aynı şekilde doğduğu andan itibaren kullanmak istediğiniz bir model arayışındaysanız; isofix özellikli oto koltuk tasarımları ihtiyacınıza ve beklentinize kolaylıkla karşılık verir. Kaliteli ve üretim açısından da son derece eşsiz olan bu koltuk modelleri sayesinde daha huzurlu bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Siz önde otururken ya da arabayı sürerken çocuğunuz arkada emniyetli ve güvenli bir şekilde vakit geçirebilir. Dünya genelinde de sıklıkla tercih edilen Prego sayesinde çevrenizdeki ebeveynler tarafından da beğeni ile karşılanırsınız. Trendyol'un kullanıcılara sağladığı mükemmel avantajlardan yararlanmak için takipte kalabilirsiniz. Bu sayede indirim ve kampanya olduğu zamanlar ilk önce siz haberdar olabilirsiniz. Yakaladığınız fırsatlar doğrultusunda ihtiyacınız ve isteğiniz olan oto koltuk modellerinden birini daha uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.