Marka
Avantajlı Ürünler
Taşıma Kapasitesi
Fiyat
Renk
Ek Özellikler
Fiyat Geçmişi
Çocuk Cinsiyeti
Cinsiyet
Garanti Süresi
Materyal
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yoyko

" araması için 116 sonuç listeleniyor

Yoyko

En Güvenli Bebek Araba Modelleri Yoyko’da

Yoyko markasının size sunmuş olduğu birbirinden farklı bebek arabası modelleri, oldukça kaliteli birer yapıya sahiptir. Bebeğiniz için gerekli olan bütün güvenlik önlemlerinin yer aldığı bebek araba modelleri bebeğinizin aynı zamanda konforlu olması için de hazırlanmıştır. Yoyko bebek arabası modelleri hem kullanan kişiyi hem de bebeği düşünerek hazırlanmış olan tam kapasiteli bebek arabasıdır. Güvenlik önlemleri sayesinde, gönül rahatlığı ile kullanım sağlarken, modellerde yer alan özellikle sayesinde de kullanım kolaylığı sağlar. Bebek arabası modelleri içinde yer alan önemli parçalardan biri de Yoyko oto koltuğu parçalarıdır. Bu sayede, araba ile seyahat etmeniz gerektiği noktada, bu parçayı arabanızın arka kısmına takarak bebeğinize yer yaratabilirsiniz. Yoyko travel sistem bebek arabası modelleri arasında, mutlaka oto koltuk parçaları da yer almaktadır. Sizleri düşünülerek hazırlanan bebek arabalarının her parçası, size ayrı kolaylık vermek için tasarlanmıştır. Bebek arabasında önemli olan detaylardan biri de kolay kullanım sağlaması ve aynı zamanda kolay dönüşlerin sağlanabilmesidir. Bu noktada öne çıkan Yoyko 360 derece dönen bebek arabası, bebek arabasını kullanan kişiye oldukça kolaylık sağlamaktadır. Kolay manevra yapabilir ve kolaylıkla sürebilirsiniz. Yoyko hotmom bebek arabası modelleri, en çok beğenilen modellerden biridir. Kolay kullanımı sayesinde kullanan anne ve babaları fazla yormaz. Bu nedenle de bu modeller oldukça beğenilmektedir. Anne ve babayı yormayan modeller aynı zamanda bebekler için de konforlu seyahat imkânı veriyor. Yoyko bear dönebilir yatabilir 0-36 kg oto koltuğu modeli, anne ve babaların en çok beğendiği modeller arasında yer almaktadır. Çünkü ürün, oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır. Özellikle bebek için özel emniyetli kısımları sayesinde bebeğinizin düşmesine imkân vermez. Kafa kısmında yer alan yastık detaylar da bebeğinizin kafasının rahat etmesini sağlar. Yoyko bear oto koltuğu sayesinde bebeğiniz için özel bir yer ayrılmış olur. Bebeğiniz bu yerde oldukça rahat olacağı için huysuzlanmaz. Aynı zamanda, koltuk ürünü oldukça hafiftir, bu nedenle bebeğiniz içindeyken dahi kolay taşıma imkânı sunar. Yoyko markası tarafından sunulan bebek arabası modelleri için Yoyko bebek arabası yorumlar kısmını okuyabilirsiniz. Burada yapılan yorumlardan ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve ürünleri deneyim etmiş kişilerden fikir alabilirsiniz. Yoyko travel sistem sayesinde bebeğiniz ile tam seyahat imkânı bulun. Bebeğinize özel olarak hazırlanmış olan arabasının yanı sıra, oto koltuk modelleri sayesinde bebeğinize arabanızda yer açın. Aynı zamanda, bebeğinizin eşyaları içinde Yoyko bebek bakım çantası modellerini kullanabilirsiniz. Size sunulan farklı seçeneklerden birini seçerek, bebeğiniz ile seyahatin tadını çıkartabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin En Konforlu Arabalar Yoyko Modellerinde Sizin İçin Tasarlandı

Yoyko innovation bebek arabası modelleri, bebeğiniz yeni doğduğu zamanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Oldukça rahat olan bu modeller, çift yanlı olarak da kullanılmaktadır. Yoyko çanta modelleri, oldukça kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Çanta modellerinde birçok farklı cep tasarımı kullanılarak çok amaçlı kullanım imkânı da sunulmuştur. Yoyko bebek çantası modelleri, bu özelliği nedeni ile anne ve babalara oldukça kolaylık yaratmakta ve eşyaları farklı gözlerde saklayabilmektedir. Aynı zamanda isteyenler için az cepli modeller de bulunmaktadır. Arabada bebeğiniz için yer açmanız zor olabilir. Bu amaçla Yoyko araba koltuğu ile bebeğinize özel bir yer oluşturabilirsiniz. Genellikle arabanın arka koltuğuna sabitlenebilen oto koltuk modelleri bebek arabası ile birlikte alınabilmektedir. Güvenlik kemerleri sayesinde, bebeğiniz arka kısımdayken güvenli bir şekilde seyahat edebilir. Yoyko travel bebek arabası modelleri, özel kumaş ile hazırlanmış olan tentelere sahiptir. Bu tenteler, kesinlikle su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle, her mevsim kullanım imkânı sunmaktadır. Bebeğinizi en sık taşıyacağınız ürünlerden biri olan Yoyko puset modelleri, özel bir kumaş yapısı ile hazırlanmıştır. Bu nedenle mikrop ve bakteri oluşuma izin vermez. Aynı zamanda, bebeğiniz içindeyken bebeğinizin terlemesine ya da rahatsız olmasına izin vermez. Yoyko bebek arabası kullananlar kişiler, ürünlerden oldukça memnun olduklarını ve yapı olarak ürünlerin oldukça sağlam olduğunu belirtmektedir. Kaliteli ve sağlam yapısı sayesinde oldukça beğeni toplayan bebek arabası modelleri, Yoyko city seyahat sistem bebek arabası modelleri ile de oldukça ön plana çıkmaktadır. Bebek arabası, kolay kullanım sunmalıdır. Özellikle ani frenleme sistemi ve kolay dönme özelliğine sahip olması kullanan kişi açısından oldukça kolaylıktır. Bu nedenle Yoyko 360 bebek arabası modelleri, bu gibi özelliklere sahip oldukları için sık tercih edilen bebek arası modelleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bu ürünler, kolay katlanabilir bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda, fazla yer de kaplamazlar. Bebek arabası denildiğinde, ilk önemli olan ayrıntılardan biri de kolay katlanabilir olması ve buna bağlı olarak da fazla yer kaplamamasıdır. Bu konuda oldukça başarılı ürünler sunan; Yoyko hotmom travel bebek araba modelleri, oldukça hafiftir. Bu nedenle kolaylıkla katlanarak, yüksek bir yere kaldırılabilir. Annelere bu açıdan da oldukça kolaylık sağlar. Aynı zamanda Yoyko deluxe bebek arabası modelleri de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Yoyko Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Yoyko spin 360 bebek arabası modellerinde ön plana çıkan özelliği 360 derece dönebilmesidir. Bu nedenle oldukça beğenilmektedir. Anneler için oldukça rahat olan kullanım özelliği, aynı zamanda Yoyko easyo bebek arabası modellerinde de sağlanmaktadır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan bebek araba modelleri, farklı renk ve modelleri ile birçok seçenek sunuyor. Yoyko anne bebek çantası da bebeğinizin arabası ile uyum sağlayacak modellerden oluşmaktadır. Bu sayede, tam bir takım oluşturulabilir ve şık bir tasarım ortaya koyulabilir. Bebeğiniz arabanızın içinde kolaylıkla seyahat etsin ve yolculuk boyunca uyusun diye Yoyko bebek oto koltuğu modelleri size sunuluyor. Kesinlikle bakteri ve mikrop üzerinde bulundurmaz. Aynı zamanda, kolay temizlenme imkânı da sunar. Bu nedenle temizlik ve hijyen konusunda da sorun çıkarmaz. Arabaların yapımında, 1. kalite alüminyum ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle de oldukça sağlamdır. Kullanım kolaylığı, görsel açıdan hoş bir görünüm ve güvenlik açısından tam emniyet sağlayan Yoyko bear oto koltuğu yorumları okuyarak, ürün hakkında daha tarafsız olan bilgileri okuyabilirsiniz. Aynı zamanda Yoyko bebek bakım çantası kullananlar, çanta modellerinin oldukça kullanışlı olduklarını ve bu nedenle oldukça memnun olduklarını belirtmektedir. Sizler de bu yorumlara ulaşabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Yoyko ikiz bebek arabası modelleri, tasarım açısından oldukça hoş ve kullanışlı olarak yapılmıştır. Oldukça geniş olan ikiz bebek arabalarına nazaran, her kapıdan kolaylıkla geçebilir. Yoyko seyahat sistem bebek arabası modelleri ile bebeğinizi tatile ya da uzun yola gönül rahatlığıyla çıkarabilirsiniz. İçinde oldukça rahat şekilde seyahat edecektir. Yoyko Luxury modelleri, en çok tercih edilen modellerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Ürünlerin farklı renkleri de bulunmakta, bu nedenle istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Yoyko luxury travel sistem bebek arabası modellerinde bulunan tente, bebeğinizi güneş ışınlarından korur ve aynı zamanda yağmurlu havalarda da yağmurdan korur. Güneş korumasının yanı sıra, su geçirmez özelliğe sahiptir.