İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Garanti Süresi
Taşıma Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Baby2Go Oto Koltuğu

" araması için 30 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Baby2Go Oto Koltuğu Seçenekleri Trendyol’da!

Bebeklerin ve çocukların güvenle seyahat edebilmesine olanak tanımak için araç içerisinde kullanılması gereken bazı aksesuarlar bulunur. Aracın içerisine ek olarak montajı yapılan araç koltukları, onların seyahat sırasında güvende kalmasını ve rahat hissetmesini sağlar. Çocukların ve bebeklerin gelişim özelliklerini göz önünde bulundurarak tasarımlar yapan Baby2Go araç içerisinde güvenli hareketi mümkün kılar. Vücutlarını etkili bir şekilde sararak belirli bir alan içerisinde sabit kalmalarına aracılık eder. Meydana gelebilecek sarsılma ve çarpma gibi durumlara karşı onların etkili bir şekilde güvenliğini sağlar. Rahat yapısı ve kaliteli tasarımıyla dikkat çeken Baby2Go oto koltuğu seçenekleri arabaya kolay bir şekilde yerleştirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Bebeklerin ve çocukların yerleştirilmesi için rahat bir tasarıma sahip olan ürün farklı araçlara uyum sağlayabilecek şekilde üretilir. Konforlu kullanıma sahip modeller işlevsel özellikleriyle öne çıkar. Terleme problemi yaşatmayan kaliteli kumaşlar çocukların seyahat sırasında rahat hissetmelerini sağlar. Hafif yapısıyla kolay taşınabilir Baby2Go araba koltuğu seçenekleri ergonomik tasarımıyla ebeveynlerin kolay bir şekilde kullanacağı özelliklere sahiptir. Seyahatleri kolaylaştıran ve keyifli bir hale getiren Baby2Go oto koltuğu ölçüleri çocukların bedenleriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Onların koltuğa tam bir şekilde yerleşmeleri sağlanır. Yolculuk esnasında meydana gelebilecek sarsılma gibi durumlara karşı etkili güvenlik önlemleri alınır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan alternatifler arasından aracınızla uyumlu olan ürünü satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

Ergonomik Yapısı ile Baby2Go Oto Koltuğu

Ergonomik Yapısı ile Baby2Go Oto Koltuğu

Ani frenlere ve sarsılmalara karşı çocuğun sabit bir şekilde tutulmasını sağlayan emniyet kemerleri kolay bir şekilde bağlanır. Çocuğun vücudunun belirli bölgelerini sararak güvende kalmalarını sağlar. Farklı renge ve tasarıma sahip modeller aracınıza uygun bir şekilde seçim yapmanıza olanak tanır. Çocuğun sarsılmasını engelleyen güvenli sistem araç içerisinde rahat bir şekilde zaman geçirmelerini sağlar. Yumuşak dolgularıyla konforlu destek sunan seçenekler, bebeğin yolculuk esnasında rahat bir şekilde uyumasını kolaylaştırır. Vücuda yumuşak dokunuş yaparak uyku sürecini kolay bir şekilde geçirmelerine yardımcı olur. Yaş aralığına göre tercih edebileceğiniz seçenekler bebeğin vücuduyla uyum sağlar. Siyah iç koruma köpüğüne sahip olan Baby2Go Formula oto koltuğu seçenekleri Avrupa standartlarına uygun şekilde tasarlanır. 9-36 kilogram aralığında taşıma kapasitesine sahiptir. Ayarlanabilir kemer uzunluğuyla çocuğun bedenine kolay bir şekilde uyum sağlar. Güvenlik testlerinden başarıyla geçen Baby2Go Mangofix oto koltuğu modelleri, özel olarak tasarlanan yapısıyla dikkat çeker. Bebeğin baş bölgesini korumak için tasarlanan baş dayanağı güvenli kullanım sağlar. Kafa ve boyun bölgesini koruyan SIP teknolojisiyle emniyeti artırır. Isofix bağlantı noktaları araca kolay bir şekilde montajının yapılmasını sağlar. Yandan gelebilecek darbelere karşı koruma sağlayan yapısıyla bebeğin etkili bir şekilde güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olur. 4 kademe yatma özelliğine sahip olan Baby2Go Rover oto koltuğu seçenekleri bebeklerin rahat olduğu pozisyonlara uygun bir şekilde ayarlama yapılmasını sağlar. 5 noktalı emniyet kemeri vücudun belirli bölgelerinin etkili bir şekilde korunmasını sağlar. 360 derece dönebilen teknolojiye sahip seçenekler bebeği koltuğa yerleştirirken kendinize doğru çevirebilme olanağı sunar. Pratik kullanım imkanı sunan Baby2Go oto koltuğu özellikleriyle dikkat çekici bir yere sahiptir. Kaliteli iç dolgularıyla güvenlikli kullanım sunan seçenekler çıkarılabilir iç pedlere sahiptir. Bebekler yaş aldıkça ve vücutları büyüdükçe bu pedlerin çıkarılmasıyla onlara uygun alan hazırlanır. Rahat yapısıyla dikkat çeken Baby2Go ana kucağı oto koltuğu bebeklerin araba içerisinde rahat bir şekilde uyumasına destek olur. Aracın şasesine doğrudan bağlantı sağlayan Baby2Go bebek oto koltuğu seçeneklerini satın alarak çocuğunuzun araç içerisinde güvenli şekilde seyahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Rahat Kullanıma Sahip Baby2Go Oto Koltuğu

Rahat Kullanıma Sahip Baby2Go Oto Koltuğu

Darbelere karşı özel korumalı sisteme sahip olan seçenekler bebeklerin çeşitli bölgelerden gelebilecek kazalara karşı korunmasını sağlar. Yan koruma sistemine sahip olan bu seçenekler, bebeklerin kollarının ve bacaklarının güvenlik altına alınmasına olanak tanır. 5 farklı kademede yatış pozisyonuna sahip olan Baby2Go Angel Wings oto koltuğu seçenekleri bebeklerin uzun yolculuklarda daha rahat ve huzurlu uyumalarına olanak tanır. Kemer üzerinde yer verilen koruyucu pedler çocuğun yumuşak destekleri hissetmesini sağlar. Hava geçiren kumaşa sahip tasarımlar çocuğun vücudunun rahat bir şekilde nefes almasını sağlar. Terlemeyi ve rahatsızlık hissini ortadan kaldıran özel kumaşı ile konforlu bir yolculuk deneyimi sunar. Aracın şasesine monte edilebilen Baby2Go Isofixli oto koltuğu seçenekleri, ebeveynlerin kullanımı noktasında pratik özelliklere sahiptir. Yaş aralığını göz önünde bulundurarak tercih edebileceğiniz Baby2Go Rover Plus 0-36 kg Isofixli oto koltuğu seçenekleri kiloya göre uygun kullanım sağlar. Yumuşak minderlere sahip olan seçenekler bebeğin sırt ve baş bölgesini konforlu bir şekilde destekler. Uyumak için konforlu ve güvenli bir ortam oluşturur. Sırt dayanağının farklı bölgelere kolay bir şekilde hareket ettirilmesi sayesinde bebeklerin hareketlerine uyum sağlar. Bebeklerin araç içerisinde rahat ve konforlu seyahat etmelerine aracılık eder. Güvenli ve konforlu seyahat için gerekli olan tüm noktaları sağlayan Baby2Go araç koltuğu seçenekleri ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile öne çıkar. Aracınıza ve bebeğinizin gelişim özelliklerine göre tercih edebileceğiniz seçenekler işlevsel kullanımı ile dikkat çeker. Kullanım kolaylığı sunan özellikleriyle bebeklerin rahatlığını ön planda tutar. Araç kullanırken ve seyahat ederken bebeklerin sürekli kontrol edilme gerekliliğini ortadan kaldırır. Ebeveynler için de konforlu yolculuk ortamı oluşturur. Uygun fiyatlar üzerinden satın alacağınız seçenekler ile bebeğinizin güvenliğini ve konforunu sağlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Baby2Go Oto Koltuğu Fiyatları

Bütçe Dostu Baby2Go Oto Koltuğu Fiyatları

Bebeğin gelişim özelliklerine ve aracın ihtiyaçlarına uygun olarak tercih edebileceğiniz modeller güvenli seyahat için vazgeçilmezler arasında yer alır. Çocukların yolculuk esnasında savrulmasını engelleyen Baby2go oto koltuğu tasarımıyla güvenli deneyim sunar. Koruma özelliği yüksek emniyet kemerleriyle çocukların vücutlarını etkili bir şekilde sarar. Yumuşak destek pedleri çocukların koltuk içerisinde rahat hissetmelerine yardımcı olur. Pratik bir şekilde araca montajını yapabileceğiniz seçenekler, kolay kullanım özellikleriyle dikkat çeker. Çocuğu koltuk içerisine yerleştirirken meydana gelebilecek zorlukları ortadan kaldırmak adına 360 derece dönebilen bir sistem tasarlanır. Koltuğu kendinize doğru çevirerek çocuğu rahat bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olur. Her araca uygun olarak tasarlanan modeller kullanım kolaylığı sunan yapılarıyla öne çıkar. Etkili koruma sağlayan destek pedleri bebeğin sırtının ve kafasının rahat etmesine yardımcı olur. Ergonomik tasarımıyla bebeği destekleyen ve etkili bir şekilde koruyan modeller güvenli bir seyahat deneyimi sunar. Bebeğin araç içerisinde ayrı bir yere sahip olmasıyla ebeveynlerin huzurlu hissetmelerini sağlar. Sarsılma ve çarpma gibi önlemlere karşı etkili koruma sunan ürün, yan koruma teknolojisiyle geliştirilir. SIP olarak adlandırılan yan koruma bölgeleri bebeğin yan taraftan gelebilecek darbelere karşı etkili bir şekilde korunmasını sağlar. Pratik kullanımı ve avantajlı özellikleriyle dikkat çeken modelleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Uygun aralıklarda yer alan Baby2Go oto koltugu fiyatlarına göz atabilir, bütçe dostu seçenekler üzerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünü deneyen müşterilerin yapmış olduğu Baby2Go oto koltuğu yorumları ve değerlendirmeleri inceleyerek ürün ile ilgili merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ve yüksek güvenlik sağlayan özellikleriyle Baby2Go oto koltuğu kullananların beğenisini toplayan seçeneklerle bebeğinizi etkili bir şekilde koruyabilirsiniz. Aracınıza uygun Baby2Go oto koltuğu önerisini değerlendirerek etkili koruma sağlayan ürünleri uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.