İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Convers Oto Koltuğu

Convers Oto Koltuğu

Oto koltuğu bebeklerin arabada güvenle yolculuk yapabilmeleri ve kazalardan korunmaları adına dizayn edilen bir koltuk türüdür. Convers oto koltuğu ile bebeğiniz kendisini hem rahat hisseder hem de özel tasarlanan güvenlik kemeri ile korunarak yolculuk etme fırsatına sahip olur. Convers force oto koltuğu yolculuk esnasında yaşanacak tehlikelere karşı bebekler için geliştirdiği bir donanım ile sizlere sunulur. İç kısmı oldukça rahat olacak şekilde ayarlanır. Üstelik iç kısmında bebeğin hangi pozisyonda olacağı da mühim değildir. Bebek her pozisyonda rahatlıkla hareket etme imkanı bulur. Özellikle yaramaz çocuklar için ön plana çıkan bir materyaldir. Convers oto koltuğu yükseltici ürünü ayarlanabilir ve taşınabilir özelliğiyle sizlere kolaylık sağlar. Bebeğinizin o an ki ihtiyacına göre koltuk, dikey ya da yatay olacak şekilde kullanılabilir. Siz de bu özelliklerden faydalanıp, en değerli varlığınız olan bebeğinizin güvenli ve rahat yolculuk etmesini istiyorsanız; sayfamızı ziyaret ederek ürünü inceleyebilirsiniz. Anne karnında güvende olan bebeğiniz, bu tasarım ile doğduktan sonra da güvenli bir şekilde yaşamaya devam eder. Model, ihtiyaç anına göre hem sallanabilen hem de sabitlenebilen özelliğe sahiptir. Bebeğinizin uykusu geldiği anlarda onu sallayarak uyutabilmenizi sağlar. Bebeklerin dünyasına göre tasarlanan bu ürün, yaklaşık 75 cm boy ve 45 cm en olarak üretilir. Siz de Trendyol üzerinden bu ürünlere rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Rahatlığı Öne Çıkaran Convers Oto Koltuğu

Markanın tüm modelleri ile rahatlığı doyasıya keşfedebilirsiniz. Convers bebek oto koltuğu 0-13 kg taşıma kapasitesi bulunan ve bebek güvenliği hedef alınarak oluşturulan bir tasarımdır. Koltukta yer alan yumuşak pedler sayesinde bebeğinizi kavrayarak onu sarsıntıdan korur. Sizler de içiniz rahat bir şekilde yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Tasarım, uygun fiyat seçenekleri konusunda da ailelere kolaylık sağlar ve her bütçeye uygun içerik sunar. Geniş fiyat skalası ile ürettiği modellerin yüksek performansı markayı öne çıkarır. Convers oto koltuğu yorumları herkese açık bir özelliğe sahiptir. Modelleri daha önceden deneyimlemeyenler için büyük önem taşır. Sizler de bu alanda öznel verilerden yola çıkarak tasarım hakkında genel bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Markanın bu eşsiz tasarımına ait yapılan olumlu yorumlar sayesinde keyifle alışveriş yapabilirsiniz. Bebeğinizin sağlığı da en az güvenliği kadar önemlidir. Convers modellerinde kullanılan kumaşlar mikroplara karşı antibakteriyel bir özellik taşır. Bu sayede bebeğinizin hem güvenlik hem de sağlık açısından korunması amaçlanır. Convers baby oto koltuğu oldukça kullanışlı yapısı ile hem size hem de bebeğinize birçok kolaylık sunar. 0 ve 2 yaş arası bebeklere uygun ölçülerle dizayn edilir. İçeriğinin bebek vücuduna göre geniş olması onların daha rahatça hareket edebilmesine olanak tanır. Bebeğinizin keyifli zaman geçirmesi için farklı özellikleri üretimiyle buluşturan markanın titreşimli ve müzikli olan ürünlerini kullanabilir, yavrunuzun sıkılmadan yolculuk etmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin hem konforlu hem de güven içinde yolculuk yapabilmesi her ebeveyn için büyük önem taşır. Görünüm olarak da şık ve eğlenceli yapıya sahip tasarımlar, bebeğinizin keyif almasını sağlar. Markanın bünyesinde özellikle uzun yolculuklar için rahatlık baz alınarak üretilen birçok içerik vardır. Sizler de rahatlığı ön plana çıkaran bu seçenekler eşliğinde ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Üstelik her bir materyal kullanışlı ve dayanıklı bir sisteme de sahiptir. Konforu ve kullanım rahatlığını göz önünde bulundurarak Trendyol üzerinden marka ile ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını okuyabilir, marka ve eşsiz seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Convers Oto Koltuğu ile Güvenilir Kullanım

Convers Oto Koltuğu ile Güvenilir Kullanım

Bebeğinizin hem konforlu hem de güven içinde yolculuk yapabilmesi ebeveynler tarafından büyük önem taşır. Markanın bünyesinde tasarım olarak şık ve eğlenceli yapıya sahip ürünler ile bebeğiniz yolculuktan keyif alır ve eğlenceli vakit geçirir. Convers oto koltuğu 9-36 kg 360 derece dönebilen koltuğu ile bebeğinizi rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Onun ihtiyacına göre ürünün hareketini sağlayabilirsiniz. Ayrıca temizliğini kolaylıkla yapabileceğiniz tasarım, yıkanabilir ve baş kısmı da çıkarılarak temizlenebilir. 36 kiloya kadar olan ağırlığıyla kaldırma kapasitesi vardır. Bu da ne kadar kullanışlı olduğunu kanıtlar. Convers modelleri istek ve beğeninize uygun çeşitli seçeneklerle beğeninize sunulur. Sizler de markanın modellerini inceleyerek fiyat avantajlarından kolaylıkla yararlanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Convers isofixli oto koltuğu hem güvenlik hem de kalite açısından donanımlı bir yapıya sahiptir. Çocuklarınızın güvenli bir seyahat süreci geçirmesi adına dizayn edilen bu tasarım ile gelişmiş tüm güvenlik seçenekleri devreye girer. Her zevke hitap eden bu ürünler sayesinde hem güvenlik hem de rahatlık açısından çocuğunuz en iyi şekilde korunur. Model, tasarım olarak beş noktalı bir emniyet kemerine sahiptir. Böylece yolda meydana gelecek her tehlikeye karşı güvende olunur. Kilitli ve sabit kemer özelliği ile yolda herhangi bir sarsıntıya karşı dayanıklılık gösterir. Belirli ölçülerde dizayn edilen bir üründür. Bebeğinizin yaşı ve kilosuyla alakalı doğru orantılı olan bu içeriklere Trendyol’dan kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sadece bir oto koltuk ürünü ile çocuğunuzu en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Sizler de baştan aşağıya her türlü donanımı barındıran bu ürünleri edinerek çocuğunuz için kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden bu alanda mevcut olan ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilirsiniz.

Convers Oto Koltuğu Trendyol’da

Convers Oto Koltuğu Trendyol’da

Trendyol üzerinden sahip olacağınız bu eşsiz ürün, çoklu bir kullanıma sahiptir. Bunlardan birisi de; yan darbe koruma özelliğidir. Araçta yer alan yan darbe koruma özelliği ile çocuğunuz herhangi bir hareketliliğe karşı yan düşse bile asla zarar görmez. Convers bebek koltuğu tavsiye edilen ürünler arasında bulunan ve yüksek donanıma sahip olan bir üründür. Üstelik sizlere kolay kullanım imkanı da sunar. Tasarım her açıdan güvenlik önlemi ile donatılarak satışa sunulur. Özellikle bebekler için rahat etmeleri adına ekstra bir özelliğe sahiptir. Hem rahatlık hem de güvenlik açısından tercih edilebilirliği yüksek olan bir üründür. Modelde yer alan top tether teknolojisi ile ürün yerinde kolayca dönme ve kayma özelliği barındırır. Convers oto koltuğu kullananlar arasına sizler de katılarak ürünün tüm özelliklerini keşfedebilirsiniz. Siz de bu kullanıcılar arasına girerek kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz. Yıpranmalara karşı dayanıklı olan bu tasarım, yerinde sabit kalma özelliği ile herhangi bir kazaya karşı çocuğunuzu korur. Dışarıdan gelebilecek tüm darbelere karşı üretilen bu ürünler çocuğunuzu güvende tutar. Modelin özellikleri arasında yer alan renk çeşitliliği ile tanışarak zevkiniz dahilinde bir ürüne sahip olabilirsiniz. Bu ürün uzun süreli kullanımlar için dizayn edilerek tasarlanır. Yıpranmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Markanın koltuk ölçüleri de bu kapsamda yenidoğan bebeklerden 4 yaşında olan çocuklara kadar uygun olarak üretilir. Böylece her boyutta oto koltuk içeriğini bulmanız kolaylaşır. Üründe yer alan çıkarılabilir başlık ve kılıf özelliği ile kolay temizleme seçeneği de sizlere sunulur. Trendyol ile markanın dilediğiniz modelini güvenle sipariş edebilirsiniz. Trendyol içinde mevcut olan markanın tüm seçeneklerine ulaşıp, kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.