"

Bebek Eldiveni

" araması için 10067 sonuç listeleniyor

Bebek Eldiveni

Bebek Eldiveni

Bebekler için özel olarak üretilen kıyafet ve aksesuar seçenekleri, anne ve babaların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bebeklerin hassas bünyelerini koruma amacıyla tasarlanan ve etkileyici görünümleriyle de beğeni kazanan ürünler arasında, son derece kaliteli eldiven çeşitleri de bulunuyor. Pek çok marka tarafından özenle üretilen bebek eldiveni türleri, doğumdan itibaren kullanılabiliyor ve bebeğinizi korumanıza yardımcı oluyor. 0-6 ay, 6-12 ay, 1 yaş, 2 yaş gibi seçenekleri bulunan eldiven türleri, farklı kullanım şekilleriyle de öne çıkıyor. Yenidoğan eldivenleri, bebeklerin tırnaklarıyla kendilerine zarar vermesini önlerken 6-12 aylık bebekler için üretilen modeller ise diş çıkarma sürecine yardımcı oluyor. 1 yaş ve üstü bebekler için tasarlanan eldiven seçenekleri ise bebeğinizin soğuk algınlığı problemiyle karşılaşmasını engelleyerek çeşitli hastalıkların önüne geçiyor.

Dünyanın en popüler moda ve bebek giyim markaları tarafından özenle üretilen modeller, farklı tasarım şekilleriyle de dikkat çekiyor. Yünden, trikodan, polardan ya da penyeden üretilebilen eldiven alternatifleri, erkek ve kız çocukları için de ayrı şekillerde tasarlanıyor. Kına, nişan, düğün gibi özel etkinlikler için de ayrı şekillerde tasarlanan bebek eldivenleri, yüksek kaliteleriyle bebeğinizin konforunu artırıyor ve siz farkına dahi varmadan yaşanabilecek pek çok olumsuz durumun bebeğinizin sağlığına zarar vermesini önlüyor. Bebeğinizin gelişim çağındaki önemli dönüm noktalarını da kolaylaştıran eldiven türleri, sevimli görünümleriyle de her türlü bebek kıyafetiyle eşsiz bir uyum yakalıyor. Son derece zarif tasarımlara sahip olan eldiven türleri, bebek sahibi anne ve babalara verebileceğiniz en etkileyici armağan seçenekleri arasında da öne çıkıyor.

Yenidoğan Eldivenleri ve Kullanım Alanları

En çok tercih edilen eldiven seçenekleri arasında, yenidoğanlar için tasarlanan özel modeller başı çekiyor. Bebek yenidoğan penye eldiven modelleri, yumuşak dokuları sayesinde dünyaya yeni gelmiş bebeklerin son derece hassas olan ciltlerini koruyor ve bu sayede bebeğinizin ellerinde herhangi bir cilt sağlığı sorunu oluşmasının önüne geçiyor. Bebeğinizin ellerini sıcak tutan ve bu sayede bebeğinizin üşümesini önleyen yenidoğan eldivenleri, 0-1 ay arasındaki tüm bebeklerde kullanılması önerilen ürünler arasında bulunuyor. Bebeklerin bu dönemde son derece hassas bir bünyeye sahip olması ve oda sıcaklığında dahi üşüme riski taşımaları, vücut ısısını artıran eldiven türlerini daha da önemli hâle getiriyor. Yenidoğan bebekler için üretilen modeller arasında bebek triko, yün eldiven çeşitleri de bulunuyor. Özellikle kış aylarında doğan bebekler için son derece ideal olan yün ve triko eldiven çeşitleri, küçük bebeğinizi kış mevsiminde açık havaya çıkarırken kullanabileceğiniz en faydalı modeller arasında yer alıyor. Yenidoğan bebekler için üretilen eldiven türleri, bebeklerin kendilerine zarar vermelerini de önlüyor.

Henüz el ve vücut koordinasyonu gelişmemiş olan küçük bebekler, ağlama sırasında ya da çeşitli ihtiyaçlarını ifade etme evrelerinde parmaklarıyla kendi vücutlarına zarar verebiliyor. Özellikle tırnaklarıyla kendi yüzlerini sıklıkla yaralayabilen bebekler, bu yaralanmalar yüzünden enfeksiyon sebepli daha ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabiliyor. Bebeğinizin tırnaklarıyla kendi cildinde yara açmasını önlemenin en etkili yollarının başında ise bebek eldivenleri geliyor. Parmaksız şekilde ve cep formunda tasarlanan yenidoğan tipi eldiven çeşitleri, bu sayede bebeğinizin parmaklarını kontrol altında tutuyor. Özellikle henüz tırnak kesme çağına gelmemiş bebeklerde kullanılması büyük önem taşıyan eldivenler, bebeğinizin ilerleyen yıllarda dermatolojik problemlerle karşılaşmasını engellemenize de yardımcı oluyor. Yenidoğanlar için üretilen eldiven seçenekleri, farklı renk ve desen alternatifleriyle de ön plana çıkıyor. Her türlü bebek kıyafetiyle kusursuz bir uyum yakalayabilen eldivenler, iç yüzeylerinin yumuşak dokuda üretilmesiyle de dikkat çekiyor. Uzun süreli kullanımlarda dahi bebeğinizin ellerini yıpratmayan modeller, ideal fiyat seçenekleri sayesinde herkes tarafından rahatlıkla satın alınabiliyor.

Eldiven Takımları ve Faydaları

Bebek sahibi ailelerin en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında kış aylarında kullanılan eldiven içerikli setler de yer alıyor. Bebek atkı bere eldiven takımı modelleri, en soğuk havalarda bile bebeklerinizi güvenle dışarı çıkarabilmenize yardımcı oluyor. Ağırlıklı olarak yün, triko ya da polardan üretilen takım seçenekleri, kalın dokularıyla bebeğinizin soğuk havadan ve çeşitli yağış türlerinden olumsuz yönde etkilenmesinin önüne geçerken bebeğinizin vücut ısısını da artırıyor. Son derece kullanışlı olan setlerin içeriğinde birbirinden şık bebek kış eldiveni modelleri de öne çıkıyor. Dilerseniz parmaklı, dilerseniz parmaksız şekilde tasarlanabilen kış eldivenleri, bu sayede her yaşta bebek tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. 0-6 ay aralığındaki bebekler için ağırlıklı olarak parmaksız bebek kış eldiveni modelleri tercih ediliyor. 6 aydan büyük bebekler ise ince motor gelişimleri hızlandığı için parmaklı ürünleri de rahatça kullanılabiliyor. Üçlü setlerde yer alan eldiven seçenekleri, dileyen kullanıcılar için kar eldiveni formunda da tasarlanabiliyor. Standart eldivenlerden daha kalın bir dokuya ve daha güçlü bir koruma etkisine sahip olan bebek kar eldiveni çeşitleri, bebeğiniz kar kütlelerine dokunsa ve hatta kar topu oynasa dahi güvenli bir yapı sergiliyor.

Özellikle 2 yaş ve üzerindeki bebekler için ideal olan kar eldivenleri, soğuğu tamamen izole eden yapıları sayesinde çocuğunuzun hem karla doyasıya oynayabilmesini hem de en soğuk havalarda dahi sağlıklı kalabilmesini sağlıyor. Bu sayede çocuğunuzun hareketlerini kısıtlamanıza da gerek bırakmayan ürünler, çocuğunuzun mutluluğunu da artırıyor. Set hâlinde satılan ürünler, şık tasarımları ve göz kamaştırıcı görünümleriyle de dikkat çekiyor. Birbiriyle son derece uyumlu şekillerde üretilen atkı, eldiven ve bere modelleri, dileyen kullanıcılar için düz renkli, dileyenler için de desenli şekilde tasarlanıyor. Düz renkli modeller mavi, pembe, kırmızı, sarı, yeşil, lila, ekru gibi tonları sayesinde bebeğinizin dış görünümüne etkili bir katkıda bulunurken desenli ürünler ise sevimli hayvan, çizgi film kahramanı, doğa motifi gibi süsleme detaylarıyla çocukların büyük beğenisini kazanıyor. Çocuğunuzun neşeli ve pozitif bir ruh hâline girmesine yardımcı olan set çeşitleri, dileyen kullanıcılar için kulak, ponpon, bağcık gibi detaylarla da zenginleştirilebiliyor.

Diş Kaşıyıcı Eldivenler ve Kullanım Şekilleri

Bebekler için üretilen eldiven seçenekleri arasında, diş kaşıyıcı özelliğe sahip modeller de bulunuyor. Her anne ve babanın mutlaka edinmesi gereken ürünler arasında yer alan bebek diş kaşıyıcı eldiven çeşitleri, en kullanışlı ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Pek çok bebek, dördüncü ayını doldurduktan sonra diş çıkarma sürecine giriyor ve ilk dişlerin patlaması, ağırlıklı olarak 6. ila 9. aylar arasında gerçekleşiyor. Bu süreçte ciddi bir diş kaşıntısı yaşayan bebekler ise kaldırabildikleri tüm objeleri ağızlarına götürme ihtiyacı duyabiliyor. Bu süreçte bebeğinizin diş kaşıntısını rahatça giderebilmesi için üretilen bebek diş eldiveni seçenekleri, bebeğinizin diş çıkarma sürecinde yaşadığı huzursuzluğu gideriyor. Diş kaşıma ürünleri, aynı zamanda bebeğinizin yabancı maddeleri ağzına sokarak sağlığını tehlikeye atmasının da önüne geçiyor. Bebeklerin diş çıkarma süreci, her dişte en baştan yaşanıyor ve bu sebeple de bebeklerin diş kaşıma ürünlerine duydukları ihtiyaç, yaklaşık 2 yıl boyunca sürebiliyor. Bu sebeple son derece büyük bir özenle hazırlanan diş kaşıyıcı eldiven türleri, hem hijyen hem de konfor açılarından bebeğinize büyük bir fayda sağlıyor. Diş kaşıma eldivenlerinin uç bölümlerinde, üzerlerinde yumuşak çıkıntılar bulunan silikon aparatlar yer alıyor.

Pütürlü yüzeyleri sayesinde bebeğinizin diş etlerinde masaj etkisi oluşturan eldivenler, mikrop tutmayan özel tasarımları sayesinde son derece hijyenik ve sağlıklı bir yapı sergiliyor. Ağırlıklı olarak penye, su geçirmez çadır kumaşı, triko gibi kumaş türlerinden üretilen eldivenler, bilek bölümlerinden bağcık ya da cırt cırt aracılığıyla da bebeğinizin eline sabitlenebiliyor. Bu yönleriyle hem size hem de bebeğinize büyük bir kolaylık sunan diş kaşıyıcı eldiven seçenekleri, bebeğinizin elinden kaymıyor ve bu sayede bebeğiniz ne zaman istese dişlerini tek bir bilek hareketiyle kolayca kaşıyabiliyor. Son derece dayanıklı yapıda tasarlanan modeller, bebeğinizin tüm diş çıkarma süreçlerinde kullanılabiliyor ve böylece bütçenize de katkıda bulunuyor. Bebeğinizin diğer kıyafetleriyle birlikte çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkayabileceğiniz ürünler, kolay temizlenebilme avantajlarıyla da bebek bakım sürecinize kolaylık katıyor.

Kız Bebek Eldiven Çeşitleri

Bebekler için eldiven üreten çok sayıda firma, kız ve erkek bebekler için ayrı tasarımlara imza atıyor. En çok tercih edilen kız bebek eldiven türleri arasında ise canlı renklerde tasarlanan örgü modeller ön plana çıkıyor. Kız bebekler için üretilen bebek örgü eldiven modelleri, son derece şık ve otantik bir görünüm sergiliyor ve bu sayede bebeğinizin her ortamda kolayca fark edilebilmesine imkân tanıyor. Dileyen kullanıcılar için çeşitli desen ve detaylarla da süslenebilen bebek eldiveni örgü seçenekleri, her yaşta kız bebek için satın alınabiliyor. Kalın dokuları sayesinde sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz örgü modeller, bebeğinizin ellerini sıcak tutuyor ve nefes alabilen yapılarıyla da terleme ve havasızlık kaynaklı cilt problemlerinin oluşumunu engelliyor. Kız bebekler için özel olarak tasarlanan eldiven türleri arasında kına eldiveni modelleri de bulunuyor. 1 yaş bebek kına eldiveni ve kına için özel olarak üretilmiş 2 yaş bebek eldiveni çeşitleri, bebeklerinizin eline kolayca kına yakabilmenizi sağlıyor.

Geleneksel tasarımlarıyla ön plana çıkan eldivenler, Anadolu motifleriyle süsleniyor ve böylece bindallı gibi kına gecelerinin vazgeçilmez unsuru hâline gelen kıyafet türleriyle birlikte rahatlıkla kullanılabiliyor. Ağırlıklı olarak kırmızı tonlarında üretilen ve sarı şeritlerle süslenen transparan tüllerden üretilen kına eldivenleri, 1 ya da 2 yaşlarındaki kız bebeklerin kına gecelerinde kendilerini son derece özel ve önemli hissetmelerine yardımcı oluyor. Kız çocuklarının büyük ilgi gösterdiği kına törenlerine aktif bir şekilde dahil olabilmelerini sağlayan ürünler, etkili tasarımlarıyla yakılan kınanın başarılı bir şekilde tutmasına da olanak tanıyor. İpli bebek kına eldiveni çeşitleri, kına yakma işleminden sonra bilek bölümlerinde yer alan ip aracılığıyla kolayca sabitlenebiliyor ve böylece kınanın çevreye bulaşmasını önlüyor. En hareketli kız çocuklarına dahi zahmetsiz bir şekilde kına yakabilmenizi sağlayan eldiven türleri, şık tasarımları sayesinde kına gecelerinde ve özel kutlamalarda çocuğunuzun ilgi odağı olmasına da katkıda bulunuyor. Otantik ve göz kamaştırıcı görünümleri ile ömür boyu saklamak isteyeceğiniz birbirinden etkileyici fotoğraflar da çekebilmenizi sağlayan kına eldiveni türleri, gelenek ve adetlerinizi çocuklarınıza aktarabilmenize de yardımcı oluyor.

Erkek Bebek Eldiven Modelleri

Eldiven türlerinin önemli bir bölümü, erkek bebeklere yönelik olarak üretiliyor ve son derece zengin çeşitleri sayesinde erkek bebeklerin kusursuz bir konfora ulaşabilmesini mümkün kılıyor. Erkek bebekler için üretilen eldiven türleri, ağırlıklı olarak mavi, beyaz ve yeşil renklerde üretiliyor ve bu sayede diğer erkek bebek kıyafet ve aksesuarlarıyla birlikte rahatlıkla kullanılabiliyor. Bebeğinizin yaşına ve fiziksel durumuna göre farklı boyut ve özelliklerde tasarlanan erkek bebek eldiven çeşitleri, dileyen kullanıcılar için birbirinden şık ve sevimli desenlerle de süslenebiliyor. Mickey Mouse, Spider-Man, Iron Man, Buggs Bunny, Tom ve Jerry, Şimşek McQueen gibi birbirinden ünlü çizgi ve animasyon film kahramanlarının görselleriyle süslenen erkek eldiven çeşitleri, bu sayede çocuğunuzun hayal gücüne katkıda bulunuyor. Çocuklarınıza dünyaca popüler kahramanlarla birlikte vakit geçirme ve oyun oynama hissi veren eldiven türleri, çocukların eldiven kullanmaya yönelik dirençlerini kırmanızı da kolaylaştırıyor.

Erkek bebekler için tasarlanan ürünler arasında bebek yün kayak eldiveni seçenekleri de bulunuyor. Yünden üretilen kayak eldiveni türleri, soğuk kış günlerinde çocuğunu dışarı çıkarmak isteyen aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kaliteli tasarımları ve güçlü dokuları sayesinde bebeğinizin ellerini ısıtan ve dışarıdaki soğuğun çocuğunuza zarar vermesini önleyen kayak eldiveni alternatifleri, dileyen kullanıcılar için polar ve su geçirmez kumaş türlerinden de üretilebiliyor. Su geçirmez kumaştan tasarlanan eldivenler, çocuğunuzun karla dilediği gibi oyun oynayabilmesini de mümkün hâle getiriyor. Erkek bebekler için üretilen eldiven türleri, dileyen kullanıcılar için çok fonksiyonlu olarak da tasarlanabiliyor. Hem diş kaşıma hem de soğuktan koruma fonksiyonlarını aynı anda üstlenebilen modeller, bu sayede bebeğinizin diş kaşıntısı problemini açık havadaki gezi ve seyahatleriniz esnasında da kolayca çözebilmesini sağlıyor.

En Kaliteli Bebek Eldivenleri Trendyol'da

Bebekler için üretilen eldiven seçenekleri, dileyen kullanıcılar için mama önlükleriyle birlikte set olarak da satılabiliyor. 6. aydan sonra hazır gıdaya geçen ve kendi kendini besleme ihtiyacı duyan bebekler, mama kaşıklarındaki ve kâselerindeki pürelere elleriyle dokunabiliyor ve bu durum da çeşitli hijyen ve sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Bu evrede çocuğunuzu enfeksiyonlardan rahatça korumanızı sağlayan önlük ve eldiven takımları, güvenli yapıları sayesinde bebeğinizin kıyafetlerinin ve mama sandalyesinin kirlenmesini de önlüyor. Hem erkek hem kız bebekler için tasarlanan modeller arasında kulüp armalı eldiven çeşitleri de dikkat çekiyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor gibi ünlü kulüplerin armalarıyla süslenen lisanslı ürünler, bebeklerinizin son derece sevimli bir görünüm sergilemesine yardımcı olurken spor aşkınızı çocuğunuzla paylaşabilmenize de imkân tanıyor. Eldiven seçenekleri, dileyen kullanıcılar için klasik tasarımlarla da üretilebiliyor. Çocuk modasının en güncel hâlinden yararlanmak isteyen anne ve babalar için özel olarak üretilen klasik tasarımlı eldivenler, ağırlıklı olarak kız bebeklere hitap ediyor ve özel günler için hazırlayacağınız bebek kombinlerini tamamlamak amacıyla kullanılıyor. Söz, nişan, düğün gibi önemli törenlerde kız bebeklerinize giydireceğiniz süslü ve etkileyici elbise seçeneklerinin görsel etkisini artıran klasik tasarımlı bebek eldivenleri, ağırlıklı olarak tülle ve çeşitli taşlarla süsleniyor ve bu sayede bebeğinizin ortamın ruhuna uygun iddialı bir görünüm sergilemesi mümkün hâle geliyor. Bebeğinizin en seçkin davet ve törenlerde bile göz kamaştırıcı bir tarza sahip olmasını sağlayan ürünler, dileyen kullanıcılar tarafından saç bantları ve taçlarla da tamamlanabiliyor.

Her tarza ve her ihtiyaca yönelik bebek eldiveni modelleri ise şimdi Trendyol'da sizin için bir araya geliyor. Dünyaca ünlü markaların tasarladığı bebek eldiveni fırsat ürünleri arasından dilediğiniz modeli kolayca seçebilir, bebeğinize benzersiz bir konfor sunabilirsiniz. Dilerseniz yenidoğan ürünleriyle dünyaya yeni gelmiş bebeklerinizin güvenliğini sağlayabilir, dilerseniz kar modelleriyle bebeğinizin en soğuk günlerde dahi karın tadını doyasıya çıkarabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Birbirinden cazip bebek eldiveni indirim seçenekleri de Trendyol'da sizi bekliyor. Dilediğiniz bebek eldiveni kampanya seçeneğinden yararlanarak en kaliteli ürünleri en avantajlı koşullarla satın alabilir ve bu sayede benzersiz bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bebeğiniz için en ideal eldiven seçeneğini sepetinize şimdi ekleyin, Trendyol'un fırsatlarla dolu dünyasıyla hemen tanışın!