İlgili Kategoriler
Ekran Kartı
İşlemci Tipi
Ekran Boyutu
Ram (Sistem Belleği)
Fiyat
SSD Kapasitesi
İşletim Sistemi
İşlemci Nesli
Ekran Yenileme Hızı
Ekran Kartı Hafızası
Şarjlı Kullanım Süresi
İşlemci Modeli
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Kullanım Amacı
Çözünürlük
Renk
Ekran Kartı Gücü
Ekran Kartı Tipi
Hard Disk Kapasitesi
Arttırılabilir Azami Bellek
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük Standartı
Garanti Tipi
Panel Tipi
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

MONSTER Laptop

" araması için 142 sonuç listeleniyor

Yüksek Performanslı Monster Notebook Modelleri ve Fiyatları

2000 yılında Türkiye’den dünya bilgisayar sektörüne adım atan Monster markası, yenilikçi karakteriyle teknolojiye uyum sağlamayı başarır. Gelişmiş teknoloji şirketi, masaüstü bilgisayar performansında dizüstü aygıtlar üretmeyi amaç edinmiştir. Bu doğrultuda Monster, attığı tüm adımları yeni nesil teknolojinin getirilerine uyum sağlamak üzere geliştirir. Böylece söz konusu bilgisayarlar bünyesinde maksimum performansa ulaşmak mümkün hâle gelir. Monster laptop modelleri maksimum performans düzeyi ve ulaşılabilir fiyat dengesi sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarır. Böylece yeni nesil oyunculuk dünyasında adından sıklıkla söz ettirir.

Trendyol’da Monster markası tarafından geliştirilerek satışa sunulan onlarca laptop modeli bulunur. Söz konusu ürünler kendi içerisinde RAM, ekran ve işlemci özelliğine göre farklı modellere ayrılır. Yeni nesil teknolojiye uyumlu laptop modelleri arasında kaybolmamak için Trendyol’un arama sınırlandırma aracından yardım alabilirsiniz. Bu aşamada sınırlandırma aracını dilediğiniz model özelliklerine göre işaretlemeniz yeterlidir. Sistem kısa sürede tercihlerinizi algılar ve size en uygun laptop modellerini sıralar. Bu aşamada size yalnızca sipariş vermek kalır.

Oyun Keyfini Doruklarda Yaşamanızı Sağlayacak Monster Laptop Modelleri Hangileridir?

Oyun Keyfini Doruklarda Yaşamanızı Sağlayacak Monster Laptop Modelleri Hangileridir?

Monster firması teknoloji sektörüne adım attığı günden bu yana oyun dünyasına canlı görüntüler sağlamak üzere ürün modelleri geliştirir. Oyun keyfini doruklarda yaşamanız için özel olarak geliştirilen Monster laptop modelleri Abra ve Tulpar serisi olarak sıralanır. Monster laptop Abra serisi i5 ve i7 özel işletim sistemlerine sahiptir. Monster i5 laptop modelleri oyun esnasında gelişmiş bir ekran yenileme hızı ile buluşmanızı sağlar. Monster kalitesiyle üretilen Abra model laptoplar gelişmiş 500 MB boyutuna ulaşan SSD kapasitesiyle maksimum depolama verimine ulaşmanızı sağlar. Gelişmiş bir teknolojiden ilham alan Abra serisi Monster PC modelleri kullanıcıya taşıma kolaylığı sunmak üzere 15,6 inç ekran boyutuna sahiptir. Monster Notebook Abra serileri geleneksel modellerin aksine taşıma rutinlerini daha kolay bir hâle getirebilir. Oyun dünyasını taşınabilir hâle getiren Monster ince laptop modelleri kullanıcı isteklerini karşılayacak nitelikler barındırır. Monster Notebook oyun bilgisayarı ekran sistemlerinin yanı sıra daha makul fiyat dengesi ile tüm kullanıcı isteklerini tek bir üründe birleştirir. Böylece size de kesintisiz bir oyunun keyfini çıkarmak kalır.

Hızlı ve gelişmiş bir teknolojiden ilham alarak üretilen bir diğer model de Tulpar serisidir. Monster Tulpar serisi gelişmiş Intel i7 işletim sistemine sahiptir. Gelişmiş işlemcinin sunduğu hız sayesinde Tulpar serisi, oyunları süratli ve kesintisiz bir hâle getirebilir. Bunun yanı sıra Tulpar serisi Monster gaming laptop modellerini ayrıştıran bir diğer özellik de 1 TB’a ulaşan SSD kapasitesidir. Böylece oyun esnasında kapasitede depolanan veri maksimuma erişir. Bu sayede gelişmiş seri, kullanıcıya bir laptop modelinden tüm beklentileri sunmayı başarabilir. Bunun yanı sıra kullanıcı beklentilerini maksimum seviyeye çıkarırken hayranlık uyandıran modeller arasında Monster i9 Laptop Tulpar serisi bulunur. Söz konusu aygıtlar gelişmiş işletim sistemi sayesinde oyun dünyasını kesintisiz bir hâle getirebilir. Bu sayede profesyonel oyuncular tarafından güvenle tercih edilir.

Her İsteğe Uygun Monster Laptopların Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Her İsteğe Uygun Monster Laptopların Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Trendyol’da her istek ve ihtiyaca uygun Monster laptop modelleri bulunur. Söz konusu gelişmiş Monster laptop çeşitleri; RAM, ekran boyutu, ekran kartı, SSD kapasitesi, işlemci modeli, panel ve klavye özelliklerine göre birbirinden ayrılır. Bu noktada isteğinize uygun bir laptop modeli seçerken öncelikle ihtiyaçları belirlemeniz faydalı olabilir. Oyun keyfinizi daha kesintisiz kılarken maksimum hızın da tadını çıkarmak isterseniz Monster AMD laptop modellerini değerlendirebilirsiniz. Advanced Micro Devices yani AMD işletim sistemlerinde maksimum grafik modellerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra AMD laptopların maksimum veri depolama sistemi sayesinde oyun deneyiminiz kesintisiz bir hâle gelebilir.

Bir bilgisayardan beklentilerinizin maksimum grafik ve görüntü olduğu yönünde olduğuna karar verirseniz güçlü ekran çözünürlüğü özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Monster laptop 1080 ekran çözünürlüğü kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Ürünün sunduğu maksimum görüntü kalitesi ile görselleri daha gerçekçi bir biçimde görüntülemeniz mümkündür. Böylece oyun esnasında ekrana yansıyan her bir görüntüyü net bir şekilde algılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir bilgisayardan maksimum sayfa yenileme hızı beklerseniz tercihinizi yüksek RAM özelliğinden yana kullanabilirsiniz. Monster bilgisayarların bütçe dostu ve gelişmiş modelleri arasında Monster laptop 16 GB RAM özelliğine sahip aygıtlar bulunur. Bilgileri geçici olarak saklayan güçlü RAM kapasitesi oyun ya da haricî anlarda verdiğiniz komutları kısa sürede çözüm ile buluşturabilir. Böylece komutlar esnasında geçirdiğiniz vakti daha verimli kılabilirsiniz. Bir bilgisayardan beklentileriniz hız, performans ve görüntü seviyesi yönünde maksimuma erişmek ise tercihinizi Monster High laptop serisinden yana kullanabilirsiniz.

Son olarak hayalinizde tasarladığınız laptop modeli ilgi çekici görüntü detaylarına sahipse bu özelliğin karşılığını Monster marka laptoplarda bulabilirsiniz. Monster markası tarafından geliştirilen laptoplar oyun esnasında kullanıcıya ergonomi ve keyif sunmak adına aydınlatmalı klavye sistemlerine sahiptir. Böylece oyun esnasında aldığınız verimi maksimum düzeye çıkarmayı başarır. Bunun yanı sıra oyun keyfini taşınabilir bir hâle getirmek istiyorsanız Monster marka notebook modellerine göz atabilirsiniz. Notebook serilerinin ince yapısı ve taşınabilir boyutu ev haricî gittiğiniz her yerde kullanımınızı sürekli bir hâle getirebilir. Bu sayede oyun keyfini sürmek için ev ortamında bulunma ihtiyacını ortadan kaldırır. Monster markasının geliştirdiği üst düzey oyun bilgisayarları sayesinde araba, okul, ev ve iş gibi tüm ortamlarda oyun dünyasına dâhil olabilirsiniz.

Tercih Edebileceğiniz Monster Laptop Modelleri Hangileridir?

Tercih Edebileceğiniz Monster Laptop Modelleri Hangileridir?

Oyun bilgisayarı ve iş bilgisayarları üreten Monster markasının tercih edilen laptopları arasında farklı seriler bulunuyor. Oyun tutkunları için ilham veren tasarımlara sahip Abra, Tulpar, Semruk serileri farklı donanımsal özellikleriyle farklı oyuncu tiplerine hitap ediyor.

Türk mitolojisindeki çift başlı kartaldan ilham alınarak üretilen Semruk serisi oyun bilgisayarları, donanım özelleştirme opsiyonları ile oyun alışkanlıklarına uygun ve güçlü cihazlar yaratmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Markanın Abra serisi oyun bilgisayarları ise yeni nesil güçlü işlemcisiyle kesintisiz oyun deneyimi yaşamak isteyenlerin listesine giriyor. Bilhassa güçlü ekran özellikleri ile görsel bir şölen yaşamak isteyenlerin seçtiği seri Tulpar oluyor. Markanın en güçlü oyun bilgisayarları ise Semruk serisinde yer alıyor ve seri profesyonel oyuncuların tercihleri arasına giriyor.

İş bilgisayarı arayanlar ise markanın Huma serisini tercih ediyor. Performanstan taviz vermeyen seri içinde iş yüküne bağlı geliştirilen birçok modele erişmek mümkün oluyor. Sürekli hareket halinde olunması gereken iş sektörlerinde çalışanlar için özel tasarlanan güçlü işlemcili bilgisayarlar hafifliği ve taşınabilirliği ile kullanıcı tarafından beğenilen parçalar arasına giriyor. İş bilgisayarları arasında Huma serisinin kurumsal iş yerleri için özel ürettiği ürünler de bulunuyor. Bu modeller yoğun iş temposuna sahip çalışanlar tarafından tercih ediliyor.

Kişisel kullanım için ise tablet bilgisayar kadar hafif fakat masaüstü bilgisayarlar kadar güçlü modeller serinin en dikkat çeken cihazları arasında yer alıyor. İş istasyonu arayanlar ise Monster Markut serisini seçiyor. Mimarlar ve mühendisler için özel tasarlanan seri, profesyonel kullanıcılara hitap ediyor ve tasarımcıların da beğendiği modellerden biri oluyor.

Monster Laptop Hangi İşlemci Modellerine Sahiptir?

Monster Laptop Hangi İşlemci Modellerine Sahiptir?

Monster; bilgisayar serilerinde ürün modeline göre Intel markasının farklı işlemci çeşitlerini kullanıyor. İş bilgisayarlarında i5 ve i7 model işlemcilere yer vererek farklı çalışma performansına sahip bilgisayarları alıcıya sunuyor. i5 işlemciler 3,90 GHz işlem hızıyla günlük kullanımda yeterli verimi sağlıyor. Turbo Boost Teknolojisi, Intel® Optane™ Bellek gibi özelliklerle desteklenen işlemciler, Intel® 64 mimarisi ile daha da güçleniyor. Böylece optimize edilerek daha iyi bir çalışma hızı sunuyor.

i7 model işlemcili bilgisayarlar arasında grafik kartı ve güçlü RAM desteğiyle üst düzey cihazlara erişmek mümkün oluyor. Markanın iş istasyonu bilgisayarlarında ise Intel i9 işlemci kullanıldığı görülüyor. 3D animasyonlar, üst düzey mühendislik, video teknolojileri gibi çeşitli iş sektörlerine özel programlara uygun tasarlanan model, üstün soğutma fonksiyonları ile destekleniyor. Böylece çalışırken verimliliği düşmüyor.

Monster, oyun tutkunları için ürettiği Abra serisinde ise Intel® Tiger Lake Core™ i5 işlemci modelini ağırlıkta kullanıyor. Markanın Tulpar serisinde Intel® Tiger Lake Core™ i7 işlemci bulunuyor. İhtiyaç duyulduğunda yeterli gücü sağlayan i7 işlemci, çalışmadığında enerji tasarrufu yapma özelliği sayesinde öne çıkar. Aynı anda daha fazla iş yapma imkânı veren i7 işlemcili bilgisayarlar, Intel® Hyper-Threading Teknolojisi ile fiziksel çekirdeklerin çalışma performansını ikiye katlayarak üstün bir deneyim yaşatıyor.

Daha iyi bir oyun performansı için tercih edilen Semruk serisinde ise Intel Rocket Lake Core™ i9 işlemcinin tercih edildiği görülüyor. Yüksek bir performans arzulayanlara hitap eden Semruk serisi, işlemciden aldığı üstün güç ve hızla en son çıkan oyunları kesintisiz oynatarak daha önce tatmadığınız bir oyun deneyimi yaşatıyor. Yapay zekâ ile desteklenen işlemci sayesinde yeni çıkan teknolojilere kolaylıkla uyum sağlayan seri, aynı zamanda verimliliği ikiye katlayan donanımsal altyapı ile destekleniyor.

Monster Laptop Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Monster Laptop Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Monster laptop seçerken performanstan beklentiye kadar birçok noktayı göz önünde bulundurmak gerekiyor. İlk olarak iş bilgisayarı, oyun bilgisayarı ve günlük kullanım için tasarlanan bilgisayar çeşitlerini kapsayan Monster serilerini iyi tanımak gerekiyor.

Seri özelliklerinden önce Monster’ın her bilgisayarında işletim sistemi bulunmadığını bilmelisiniz. Bu sebeple bilgisayar seçerken öncelikle cihazın işletim sistemi bulunup bulunmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Windows dışında farklı bir işletim sistemi kurmak isteyenler veya Windows’un tercih ettiği farklı bir işletim sistemini yüklemek isteyenler için işletim sistemsiz bilgisayarlar ideal bir tercih oluyor.

Oyun bilgisayarı alırken birçok teknik özelliği tek tek incelemeniz gerekiyor. Özellikle RAM’ın çift kanal olması gerektiğine dikkat etmelisiniz. Çift kanal çalışan RAM destekli bilgisayarlar daha yüksek bir performans sunuyor. Oyuncu bilgisayarlarında yayın yapmak isteyen kullanıcıların ekran kartına da dikkat etmesi gerekiyor. Üst seviye ekran kartlarıyla daha başarılı yayın yapılabileceğini unutmayın.

Aynı zamanda laptop fan çıkışının birden fazla olmasına dikkat edin. Özellikle uzun süre kesintisiz oyun oynayanlar ve soğutucu kullanmak istemeyenler için çift fanlı bilgisayarlar çok daha başarılı oluyor. Bilgisayarı daha etkin bir şekilde soğutmayı sağlayan fan çıkışlarının konumunu da göz önünde bulundurun.USB çıkışlarının olduğu tarafta bulunan fan çıkışları kullanımı olumsuz etkileyecek ve bilgisayarı soğuturken performans kaybı yaşatacaktır.

Monster bilgisayarların ekran boyutu, ekran panel tipi, HDD ve yenileme hızı gibi teknik özellikleri de tek tek incelemeniz gerekiyor. İster oyun ister iş bilgisayarlarında olsun rahat bir çalışma performansı için geniş HDD kapasiteli modelleri tercih edebilirsiniz. Yüksek yenileme hızına sahip modellerin de daha iyi bir performans sunacağını unutmayın. Ekranın işlem hızı ile uyumlu çalışan aynı zamanda görüntü kalitesini düşürmeyen yenileme hızlı yüksek cihazları seçmeniz öneriliyor.

Son olarak alacağınız bilgisayarın ses seviyesine dikkat etmelisiniz. Monster bilgisayarlar genellikle yüksek performanslı cihazlar olduğu için aşırı ısınabilir ve ısınma sonucunda fanların yüksek hızda çalışması gerekir. Yüksek hızda çalışan fanlar daha fazla ses yapabileceği için gürültülü bir ortamda oyun oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bilgisayar alırken özellikle soğutma sistemi başarılı olan cihazları seçmeniz hâlinde bilgisayar ses seviyesinin düşeceğini de göz önünde bulundurun.

Monster Laptopların Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Monster Laptopların Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Günümüzde gelişmiş bir dünyaya adım atan ve istihdamını bu yönde sağlayan oyuncular tarafından maksimum performans düzeyine sahip oyuncu bilgisayarları tercih edilir. Türkiye’de “Oyuncu bilgisayarı” dendiğinde öncelikle Monster markasının geliştirmiş olduğu laptop modelleri öne çıkar. Monster laptoplar masaüstü bilgisayar sistemlerinin sağlamış olduğu maksimum verimi daha taşınabilir ve keyifli bir hâle getirmek üzere geliştirilir. Markanın yeni nesil teknolojiye uyumlu cihazlarında oyun keyfini sürerken ekipmanları tamamlamak isterseniz oyuncu kulaklıkları ya da mouse kategorisine göz atabilirsiniz.

Bilgisayar sistemlerinde gelişmiş adımların öncüsü Monster laptop fiyatları kullanıcılar tarafından merak edilir. Ancak bu aralıklar çeşitli niteliklere göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle net bir tutar belirlemek güç olabilir. Bu noktada Monster bilgisayar fiyatını belirleyen hususlar arasında RAM, ekran, hafıza, işlemci, panel ve klavye gibi özellikler yer alır. Söz konusu özellikleri arama sınırlandırmasında belirleyerek tercihinize en uygun cihazlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyuncu laptop modelleri için belirlediğiniz bir bütçe var ise en az ve en çok olmak üzere fiyat sınırlandırması yapabilirsiniz. Böylece belirlediğiniz bütçeye en uygun Monster laptop modelleri kısa sürede sıralanır. Size de tercihinize en uygun seçimi yapmak kalır.

Trendyol’da Monster Laptop fiyatlarını etkileyen en önemli konulardan biri de model seçimleridir. Bu aşamada tercihinize en uygun modeli belirleyerek kısa sürede seçim yapabilirsiniz. Taşıma kolaylığı sunan bir notebook tercih ediyorsanız laptop çantası kategorisini de inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyun esnasında daha büyük bir ekran kapasitesine ihtiyaç duyarsanız 17,3 inç modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece oyundan aldığınız keyif maksimum seviyeye çıkarılabilir. Son olarak bir oyuncu bilgisayarındaki tüm kriterlerinize karar verdikten sonra model tercihinde bulunabilirsiniz. Siparişleriniz sistem üzerinden direkt olarak algılanır. Akabinde verdiğiniz siparişler adresinize hızlı ve sorunsuz olarak teslim edilir.