Marka
Genişlik
Renk
Derinlik
Fiyat
Materyal
Yükseklik
Fonksiyon
Gövde Materyali
Boyut/Ebat
Yükseklik
Ölçü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Vivense

" araması için 729 sonuç listeleniyor

Vivense

Mobilyanın Online Hâli: Vivense Mobilya

Geliştirilen teknolojiler ışığında online alışveriş süreçlerinin oldukça kolaylaştığı ve pek çok farklı alandaki üreticilerin neredeyse tamamen internet üzerinden satışa geçtiği vakidir. Bu gerçeklerden hareketle, ağırlıklı olarak internet satışını tercih eden ve kullanıcıya ulaşma adına en hızlı, en verimli ve en kısa yol olan online metotları değerlendiren; sektöründe bu minvalde öncülüğü üstlenen Vivense Mobilya ile ev dekorasyonunun internete sığdırılmış hâline yakından tanıklık edebilirsiniz. Evlerin mobilya anlamındaki ihtiyacının bitmeyeceği, yahut yenilenebileceği prensibinden hareketle geliştirdiği geniş ürün seçenekleri ile Vivense, faaliyet göstermeye başladığı ilk andan itibaren kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almayı başarmıştır. Bunda, ortaya koyduğu ürünlerin kalitesi kadar ürün çeşitliliğinin de her ev tipine ve hemen hemen tüm beğeni kriterlerine dönük geliştirilmesinin payı büyüktür. Komodinden avizeye, puflardan çalışma masalarına, gardıroplardan lambalara dek hayli geniş kategorilere sahip olan Vivense düğün paketleri başta olmak üzere ortaya koyduğu tüketici odaklı üretim ve sunum düsturları ile kullanıcı dostu olma niteliğini fazlasıyla sergilemektedir. Hem modern tasarımları hem de retro dokuları bünyesinde barındıran Vivense’in nitelikli ve şık ürünleri ortaya koyma gayretiyle çeşitlendirdiği ürün yelpazesinde bir evin ihtiyacı olan, akla gelebilecek ve hatta gelmeyecek bütün detaylar yer almaktadır. Oturma odalarından mutfaklara, yatak odalarından çalışma odalarına kadar bir ev, kaç odalı olursa olsun ihtiyaç duyabildiği ve evin genişliğine bağlı olarak çeşitlendirilmiş, her metrekareye dönük olacak biçimde özelleştirilmiş mobilyaların online olarak en geniş kategorilere sahip olduğu markanın tüketicinin karşısına çıkabilecek olan bütün ürünleri sayfamız üzerinde yer almaktadır. Farklı renkler, temel tasarımlarda farklılık gösteren dokular, dönemsel olarak hâkimiyet gösteren ev dekorasyonu akımları gibi çeşitlendirilebilecek yaklaşımlarla evlere şıklığı en online hâliyle taşıyan Vivense indirim oranlarıyla da özellikle evlenecek olan çiftlerin yüzünü fazlasıyla gülümsetmekte; bu bağlamda da kullanıcı dostu nitelendirmesini fazlasıyla hak etmektedir. Keza düğün paketleri başta olmak üzere online alışverişe dönük geliştirilmiş özel seçeneklerinde de bu nitelendirmeyi koruyan marka bilincini ortaya koyan markanın ürünleri arasında evinizin ihtiyaçlarını giderebileceğiniz seçenekleri kolayca tespit edebilirsiniz. Tüm modellere göz attığınız takdirde, markanın benimsediği genel tasarım algısı hakkında fikir sahibi olmakla kalmayacak; son dönemin en gözde ürünlerine, bu ürünlere hâkim tasarım yaklaşımlarına ve diğer kullanıcıların beğeni kriterlerine dönük de bilgi edinmiş olacaksınız.

Vivense Mobilya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vivense yatak odası, genç odası, oturma grubu gibi doğrudan konsept çalışmalarının haricinde ev dekorasyonunda detay olarak kabul edilen noktalara dair de özel üretimlerde bulunmaktadır. Çoğu üreticinin es geçtiği, ev modasının sarsılmaz bütünlüğünü pekiştirici tasarım detayları; markanın bünyesinde geliştirilen ve özel birer kategoriye sahip ürünlerde kendisin göstermektedir. Vivense ayna modelleri, bu alanda ender özen gösterilen tasarım ürünleri tüketicinin karşısına çıkarmaktadır. Ofislerin ve evlerin, günün büyük kısmının geçirildiği kapalı mekânların hem dekorasyon hem de işlev bağlamında ciddi bir parçası olan aynaların farklı, modern ve retro tasarımlarla çeşitlendirilmiş hâlleri; görür görmez âşık olunacak tarzların oluşturulmasını sağlamış durumdadır. Alışageldik dikdörtgen boy aynalarını çerçevelerindeki tasarımsal detaylar ile ilk kez karşılaşılan muazzam bir dekoratif unsur hâline getiren Vivense’in, daire şeklinde geliştirdiği ve çerçevesini bu daireyi tamamlayacak özel motiflerle bezediği dekorasyon unsurları da ayna kategorisinin göz alıcı ürünlerini oluşturmaktadır. İlk ortaya çıktığı ve ev dekorasyonunda kullanılmaya başlandığı dönemden bu yana çeşitlendirilen, günümüzde ise tamamen dekoratif amaçlar ile kullanılabilen aynaların dikdörtgen ve yuvarlak modellerinin üçlü varyasyonlarla tasarımlandığı hâlleri de bulunmakla birlikte sekizgen tasarımların da son dönemlerde kazandığı tercih edilebilirlik oranını pekiştirecek modern veya retro çizgilerle bu kategorinin içinde yer aldığı söylenebilir. Masif, ahşap, eskitme, modern, süslemeli, bronz veya beyaz çerçeveli modellerin yanı sıra çerçeveli tabloların temperli cama baskı yapılarak geliştirilmiş tasarımlar da sayfamız üzerinde sizleri beklemektedir.

Vivense ile Aydınlanmaya Tarz Kazandırmak

Evde geçirilen vakti daha keyifli kılmak, geçen zamana değer katmakla mümkündür. Bu değer, bazen kullanılan ve el altında sık bulunması gereken nesnelerde bazense tamamen göz zevkine dönük değer kazandırılabilecek ev dekorasyon ürünlerinde bulunmaktadır. İkisinin bir arada olduğu ender alanlardan birisi ise aydınlatmadır. Öyle ya, ışığın duvardan yansıyarak göze gelişi bile göz sağlığını ve dolaylı yoldan moral ve motivasyonu etkileyen kritik bir gerçekliktir. Fizik kurallarının temelinde de yer alan ışık kullanımı, ev dekorasyonu söz konusu olduğunda hem göze hem de sağlığa hitap edecek bir unsur olarak evde geçirilen vaktin keyifli kılınması adına kritik önem teşkil etmektedir. Sağlığını ve göz zevkini önemseyenler için Vivense avize modellerini geliştirmiştir. Farklı beğeniler için, tavanla birleşik görünüme sahip modellerin yanı sıra sarkıtmalı modellere de yer verilen bu ürün kategorisinde modern ve retro tasarımlar bir aradadır. Üçlü, dörtlü ve beşli avizelerin de hatırı sayılır miktarda bulunduğu bu kategorinin sarkıtlı modelleri, ağırlıklı olarak modern tasarımlardan hareketle geliştirilmiştir. Retro görünüme sahip avize modellerinde ise bu görünümü daha da sağlamlaştırma adına eskitme tekniği uygulanmıştır. Ev dekorasyonu için aydınlatmaya önem veren Vivense aksesuar anlayışını lambader ürünleriyle de pekiştirerek bu önemin bir göstergesini ortaya koymaktadır. Tarz olarak hayli çeşitliğe sahip olan lambader modellerinin ahşap, kumaş ve metal materyallerden oluşturulan ürün alternatifleri bulunmaktadır. Taşınabilir niteliklerini, tasarımsal benzersizlikleriyle taçlandıran lambader modellerinde modern dokunuşların retro yaklaşımlarla olan bileşenine rastlamanız pek âlâ mümkündür. Tripod tasarımların yanı sıra tek ayaklı olup da sarkıtma tarzını andıracak şekilde bükümlü tasarımlara sahip modellerin de yer aldığı bu kategoride evinize hâkim olan dekorasyon yaklaşımını pekiştirecek olan o son dokunuşu yapmanızı sağlayabilirsiniz. Ev tasarımının detaylarda gizli olan gücünün farkına varan Vivense konsol, gardırop gibi kullanıma dönük mobilya seçeneklerinde sergilediği tasarım yaklaşımını dekorasyon anlamında niteliğinin daha güçlü olduğu avize ve lambaderlerde de gerçekleştirerek hem aydınlanmaya hem de göz zevkine dönük sağlıklı tercihleri ortaya koymaktadır. Bu yaklaşımının arkasında ev tasarımının ve dolayısıyla dekorasyonunun bir bütün olarak değerlendirilmesi, haliyle ev sakinlerinin evdeki her bir metrekareden aynı yüksek konfor algısını yakalaması hedefi yer almaktadır.

Sadece Oturmak Yetmez

Oturma grubu veya tekli olarak koltuk mahiyetinde edinilen koltukların sadece oturmaya, soluklanmaya yarayan; alelade ürünler olduğu dönemler bir hayli geride kaldı. Kişilerin kendi tarzlarını yansıttıkları ve bu tarzı, her an hissedebildikleri özel ürünler olmaya başlayan koltuk ve kanepeler; ev dekorasyonunda da kilit rol oynamaktadır. Vivense koltuk modellerinde ise bu yaklaşıma değer verildiği, kişisel beğenilerin gözetilerek ortaya nitelikli ürünlerin konulduğu görülmektedir. Kanepe olarak da nitelendirilen üçlü koltuklarda modern tasarım çizgilerinin hâkim olduğu, bu modernitenin vintage olarak tanımlanabilecek ufak dokunuşlarla kuvvetlendirildiği ilk bakışta anlaşılabilmektedir. Gri, krem, antrasit, yeşil, bordo ve lacivert gibi geniş renk seçeneklerinin yer aldığı kanepeler; kolsuz veya yataklı modellerle pekiştirilmektedir. Bu pekiştirmelere binaen, kanepe tasarımlarının farklı tarzlara hitap eden nüanslar barındırdığı görülmektedir. Modern tasarımsal çizgilerin, sert ve yuvarlak köşeler olmak üzere temelde iki ayrı yaklaşımdan hareketle geliştirildiği ve koltuk genişliğinin de farklılık gösterecek biçimde tasarlandığı çok net biçimde gözlenmektedir. Beğeni çeşitliliği gözetilerek gerçekleştirilmiş olan bu tasarım seçeneklerine berjer ürünlerde de rastlamak mümkündür. Vivense sehpa benzeri dekoratif tasarımların pekiştirilebileceği veya sadece zevklerin kolayca yansıtılabileceği, bir hayli fotojenik tasarlanmış berjer modelleriyle oturma odalarına tarz kazandırmaya muktedir bir marka imajı çizmektedir. Yerden yüksekliğine göre fark gösteren berjer modelleri; özenle tasarlanarak açısal biçimde yerleştirilmiş ayaklarıyla oturma odalarına, çalışma ortamlarına veya yatak odalarına zarif bir tarz katmaya yetecek asaleti barındırmaktadır. Taş rengi, pembe, lacivert, kahverengi, sütlü kahve ve lacivert krem gibi renkler başta olmak üzere geniş renk ve model seçeneklerinin yer aldığı berjer ürünler; Vivense kalite standartlarının fazlasıyla gözetildiği ev dekorasyonu unsurlarını oluşturmaktadır. Oturma takımlarının başlı başına birer tasarım algısı oluşturması, evin genel anlamdaki tasarımının içinde başrolü oynaması gerektiğine inananlar gittikçe artmakta; bu artışa mukabil bilhassa modern tasarımı benimseyen veya metrekare olarak kısıtlı bir alana nitelikli tasarımı sığdırmaya çalışanların sayısı da artış göstermektedir. Bu niteliği de ancak ve ancak özel tasarım ürünler aracılığıyla edinebilmek mümkün olmaktadır. Seri üretimde özel ve özelleştirilmiş ürün ortaya koyabilen ender mobilya markalarından birisi olan Vivense’in tüm ürünlerine sayfamız aracılığıyla internet üzerinden ulaşabilir; bu ulaşıma mukabil alışverişinizi de hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Vivense ile Her Adımda Dekorasyon

Müstakil veya apartman dairesi fark etmeksizin; metrekare ölçümleri de bir mahiyet teşkil etmeksizin ev dekorasyonunda tasarımsal bütünlüğün ve her noktada sergilenen tasarım algısının önemi hep büyüktür. Son dönemlerde, tercih edilen düşük metrekareli evlerde dâhi modern tasarımların muazzam sonuçlar elde etmesinde ev dekorasyonunda özel tasarımlara bütünleşik bir algıyla yaklaşmanın payı büyüktür. Bu yaklaşım, bir evde kullanılabilecek her türlü nesnenin veya kullanımdan ziyade dekoratif amaçlar güden ürünlerin aynı özenle yaklaşılması gereken ev dekorasyon ürünleri olduğu gerçeğini doğurmuştur. Gün içinde hiç düşünmeden defalarca kullanılagelen pek çok nesnenin tasarım açısından göze, işlevsellik açısından da ev yaşamına hitap etmesi; bir arada gözlendiği takdirde inanılmaz sonuçlar elde edilmesini sağlayan iki kriterdir. Bu kriterleri gözeten Vivense halı modellerini özel tasarım ürünlerle çeşitlendirmekten geri kalmamaktadır. El dokumalarına, çift taraflı modellere, patchwork olarak tabir edilen özel ürünlere bu kategoride yer veren Vivense’in halılarında akrilik, poliproplen ve polyester malzemelerin kullanılması suretiyle ortaya konulan modellerinde açık ve koyu renklerde geniş seçenek imkânı bulunmaktadır. Lüks algısı ekstrem boyutlarda olan, spesifik ürünlere meraklı olan kullanıcılara dönük tasarlanmış tavşan tüyü ve koyun postu ürünlerin de yer aldığı modellerde gri varaklı seçenekler de bulunmaktadır. Tasarım açısından her türlü beğeniye hitap edebilecek, ayak basılan zemine özel tasarım ve bu özellikten kaynaklanan lüks tüketim algısını kazandırabilecek olan halı modellerinde 70 x 140, 80 x 150 ve 200 x 290 ebatlar başta olmak üzere her türlü genişliğe dönük tasarlanmış boyutlar bulunmaktadır. Vivense genç odası gibi dinamik olması icap eden yaşam alanlarına dönük canlı tasarımların yanı sıra oturma odalarında sergilenmek istenen ağırbaşlı, vakur tavırları da sergileyebilen halı modelleri geliştirmektedir. Ev dekorasyonunun, yaşam alanını tamamen kapsayan bütünleşik bir yaklaşım ile tasarlanması gerektiğine inananlar için halıların önemi de; akla gelebilecek tüm ev ürünleri gibi büyük olmakla birlikte işlevsellik ve uzun kullanım imkânı da önem taşımaktadır. Doğru kullanıldığı, temizliğine gerekli özenin gösterildiği ve bakımının da periyodik olarak gerçekleştirildiği hâllerde halıların uzun ömürlü olmaması için hiçbir sebep bulunmamaktadır. Evinizdeki oturma takımlarınıza farklı bir doku katmak, genel manada ev dekorasyonunuzu tek bir ürünü değiştirerek farklı bir havaya ulaştırmak gibi kulağa zor gelen değişimler, kullandığınız halıları yüksek tasarım niteliklerini barındıran kaliteli ürünlerle değiştirmeniz hâlinde fazlasıyla kolaydır.

Çalışma Sürecinize Tarz Katın

Günümüzde nice işletmenin, evden çalışmayı destekleyen iş modellerine geçtiği bilinmektedir. Bunların yanı sıra ezelden beridir evden çalışabilen insanların veya ofis hayatına ek olarak evde de çeşitli çalışmalar yürütenlerin varlığı da bilinen bir gerçektir. Bu gerçekliği pekiştirecek, çalışma şevkini artıracak tasarım ürünleri de çoğu markanın geliştirmekte olduğu ürünl yaklaşımları arasındadır. Vivense çalışma masası başta olmak üzere evde çalışma sürecini pekiştirecek nitelikli ürünleri geniş kategorileri arasında bulunduran mobilya markalarından akla ilk gelenlerden birisidir. Evden çalışırken dikkat dağıtıcı nice unsurla karşı karşıya kalınabilmekle birlikte, çalışma ortamını niteliksel anlamda beklentilerin üstünde tasarlamanız durumunda bu dikkat dağınıklığına karşı mücadele etmek oldukça kolaylaşmaktadır. Vivense kitaplık modellerinde, bir çalışma odasının maksimum verimlilikle tasarlanmasına imkân tanıyacak ürünlere yer vermekte; aradığınız kitabı bir çırpıda bulabileceğiniz şekilde dizayn edilebilecek yerleştirme yöntemlerine açık modellerle evinizde çalışma odanıza yahut kütüphanenize tarz kazandırmanızı mümkün kılmaktadır. Bu durumda püf noktası ise mevcut beğeni algınızı, işlevselliğin temel prensibine dayanarak yüksek noktaya taşıyabilecek ürünlere yöneltmenizde gizlidir. Çalışma hayatını evden sürdürmeye niyetli olan, dolayısıyla günün büyük kısmını evde geçirse de iş başında olması gerekenler için dikkat dağıtıcı tüm unsurlara karşı bir bütünlük algısına sahip, bu algıyı dikkati yapılan işte toplamaya sevk edecek güce dönüştürebilen zarif ve asil tasarımlara sahip ürünler gerekmektedir. Vivense raf dağılımını, olabildiğince yüksek sayıda kitap almaya ancak bu yüksekliğe mukabil tasarım çizgisindeki yüksek standardı bozmamaya dönük tasarlanmış kitaplıklarıyla işlevselliğin payını yüksek tutmakla birlikte göz zevki kavramını pekiştirebilecek tasarım algısını ortaya koymaktadır. Çalışma sürecinin dışında, evinin en önemli köşesini kitaplığı olarak kabul edenler için farklı tasarım ürünlerini geliştiren ve bu tasarımlarla kitabı seven kitlelerin ellerindeki kitapları şık biçimde sergilemesine olanak tanıyan kitaplık modelleri aracılığıyla okuma süreçleri daha da keyifli olacaktır. Zira sonraki kitabınızı seçerken önünde duracağınız kitaplığınızda, en uzak durduğunuz edebî türün dâhi bir hayli çekici gelmesi, okuyup bitirdikten sonra kitaplıktaki ebedî yerine yerleştirmenin keyifli hâlini duyumsamanız yüksek ihtimaldir. Ev dekorasyonundaki yüksek kalite standardını gözeten Vivense tv ünitesi, şifonyer, dolap, portmanto, konsol ve zigon sehpa gibi ürünlerde tasarım çıtasını yükselten prensipleriyle; çalışma ortamını ve yaşam alanını bir arada değerlendirmeye alışkın olan kullanıcılar için özelleştirilmiş ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşılabilmektedir.