Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

The North Face

" araması için 6859 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Maceracı The North Face Ürünleri

The North Face, sporcular tarafından sıkça tercih edilen bir markadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde birçok kullanıcıya hitap eden The North Face ile soğuk havalardan korunurken şık olmak da mümkündür. Markanın yalnızca giyim değil daha birçok alanda da ürünleri mevcuttur. Bununla birlikte tüm ürünler sürdürülebilir materyallerden üretilir. Bu özelliğiyle çevreye duyarlı kullanıcıların da rahatlıkla tercih edebileceği bir markadır.

The North Face; erkekler, kadınlar ve çocuklar için üretilmiş birçok ürüne sahiptir. Bu ürünler, çantadan çadıra birçok farklı kategoriye dağılmış durumdadır. Marka, özellikle soğuk hava koşulları için ürettiği ürünleriyle zorlu süreçlerde vücudu dış etkenlerden korur. Efor gerektiren sportif faaliyetlere uygun ekipmanları da mevcuttur. Ürünler; tırmanışçılar, dağcılar, ekstrem kayakçılar, snowboardcular, endurans koşucular ve keşif tutkunları düşünülerek üretilir. Son derece dayanıklıdır. Uygun kullanım ile satın alınan ürünlerden uzun süre yararlanılabilir.

Markanın kaliteli outdoor ürünleri sayesinde tercih edilen modelden yüksek verim almak mümkündür. Örneğin The North Face çadır modelleri kamp yapılan zamanlarda güvenle kullanılabilir. Bu ürünler dış kaynaklı zedelenmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kurulumları kolaydır. Ürünler zemine sabitlenerek kullanılabilir. Farklı renklerdeki ve tasarımlardaki çadırlar incelenirken tarza uygun olan model seçilebilir. Çadırlar birden fazla kişi tarafından da kullanılabilir.

Çadırlar, dışarıda gerçekleştirilen sportif faaliyetler için tercih edilebilir. Aynı zamanda gece saatlerinde bu çadırda uyumak için ekstra ekipmana da ihtiyaç duyulabilir. Bunun için The North Face uyku tulumu alınarak rahat ve konforlu bir deneyim elde etmek mümkündür. Tulumların kullanılabileceği sıcaklık dereceleri incelenebilir. Farklı renklere ve materyallere sahip uyku tulumları araştırılabilir.

Markanın çocuklar için ürettiği ürünler de bir hayli çeşitlidir. The North Face çocuk ürünleri 7-16 yaş aralığı için tasarlanır. Bu aralık içerisindeki çocuklar için uygun mont, bot ve daha birçok ürün bulunabilir. Aileyle yapılan spor etkinliklerinde soğuk havaların çocukları olumsuz şekilde etkilemesi engellenebilir. Bununla birlikte soğuk havaların sebep olabileceği hastalıkların da önüne geçilebilir. Bu doğrultuda çocuklar için üretilen The North Face şişme mont modellerine bakılabilir.

The North Face Ürün Çeşitleri Nelerdir?

The North Face Ürün Çeşitleri Nelerdir

The North Face giyim ürünleri oldukça çeşitlidir. Örneğin soğuk havalar için mont çeşitleri incelenebilir. Birçok renk çeşidi arasından beğenilen ürün rahatlıkla satın alınabilir. Montlar şapkalı veya şapkasız olarak tercih edilebilir. Diğer ürünlerle birlikte giyildiğinde tamamlayıcı bir dış giysi olabilir. Soğuk havalarda rüzgârı ve serinliği keserek vücudun uzun süre sıcak kalmasını sağlar. Farklı beden ölçülerine sahip mont çeşitleri arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Bir diğer ürün kategorisinde ise The North Face ayakkabı modelleri bulunur. Bu ürünler, zorlu şartlara ve yollara karşı oldukça sağlam materyallerden yapılmıştır. Su geçirmez özelliğe sahip olmaları ile ayaklar her zaman sıcak ve kuru tutulabilir. Ayakkabılar; yağmurda, karlı havalarda veya sığ sularda güvenle kullanılabilir.

Bol hareket gerektiren faaliyetler ve uzun yürüyüşler için The North Face spor ayakkabıları ideal seçimdir. Bu ayakkabılar ile rahat hareket imkânı yakalanır. Koşu ve antrenman sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Günlük olarak da giyilebilecek bu modeller oldukça rahat kalıplarıyla da ayak sağlığına destek olur.

Spor görünümlü ayakkabıların yanında bot çeşitleri de mevcuttur. The North Face bot modelleri arasından günlük kullanım için olanlar tercih edilebileceği gibi su geçirmeyen ayakkabılar ve yürüyüş için tasarlanan çeşitlere de göz atılabilir. Botlar ve çeşitli ayakkabı modelleri incelenerek ihtiyaca uygun parça satın alınabilir.

The North Face, yağmurluk düşünen kullanıcılar tarafından da tercih edilebilir. Yağmurluk modelleri ince ve sağlam yapıları sayesinde hareket kolaylığı sağlar. Aynı zamanda su geçirmeyen materyalden üretilmeleri ile vücudu kuru tutar. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için farklı ebatlarda ve modellerde üretilen yağmurluklar, zorlu hava koşullarında kullanılmak üzere rahatlıkla tercih edilebilir.

The North Face bereler ise karlı havalarda veya soğuk ve rüzgârlı günlerde giyilebilir. Kaliteli malzemesi sayesinde vücut soğuktan etkilenmez ve baş bölgesi sıcak tutulabilir. Kalın yapıları ısıyı içeride tutarken vücuda rahatsızlık vermez. Ponponlu, desenli, düz renkli veya farklı özelliklere sahip birçok model tercih edilebilir. Bereler, tarza uygun diğer ürünlerle kombinlenebilir.

The North Face Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

The North Face Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir

The North Face ürünlerinin önemli özelliklerinden biri vücudu çeşitli dış etkenlere karşı korurken aynı zamanda sportif faaliyetlerin aktif şekilde yapılabilmesini sağlamalarıdır. Örneğin The North Face polar materyalli ürünler, vücudun çok soğuk havalarda bile kendi sıcaklığını koruması için üretilmiştir. Bu materyal sayesinde vücut sıcaklığı olduğu gibi kalırken ince yapıya sahip polar ile hareket alanında daralma da yaşanmaz.

The North Face eldiven modelleri elleri sararken tutuş kolaylığı da sağlar. Örneğin telefon kullanırken cihazın kayıp düşmemesi için tasarlanmış silikonlar sayesinde olası kazalar ortadan kaldırılabilir. Dokunmatik ekranlarla uyumlu ürünler ile soğuk havalarda ellerin üşümesine engel olunabilir. Hafif materyallerden üretilmeleri sayesinde bu eldivenler elde ağırlık hissi yaratmaz.

Yelekler ise The North Face mont ürünlerine ek veya alternatif olarak düşünülebilir. Bu ürünler, kolsuz yapıları sayesinde geniş hareket imkânı sunar. Serin ve rüzgârlı havalarda giyilebilir. Çeşitli spor aktivitelerinde kullanılabilir. The North Face yelek modelleri farklı materyaller kullanılarak üretilir. Soğuk havalara karşı koruma sağlamak için polar materyalden üretilen yelekler seçilebilir. Bununla birlikte şişme yelekler de görünüm olarak tercih edilen alternatifler arasındadır. The North Face, ceket arayışında olanlara da çeşitli ürünler sunan bir markadır.

Pantolonlar, günlük stilde alt giyim ürünü arayanlar tarafından tercih edilebilir. The North Face pantolon seçenekleri bol ve esnek yapıları sayesinde oldukça rahattır. Çeşitli renklerde, kemerli, farklı uzunluklarda ve daha birçok değişik özellikte pantolon bulunabilir. Çok sayıda cebi olan modeller sayesinde pratik bir kullanım deneyimi yaşanabilir. Bununla birlikte pantolonların üretiminde kullanılan materyaller, vücudun sıcak tutulmasına ve terlemeyi önlemeye katkı sağlar.

Giyim ürünleri sportif faaliyetler için düşünülüyorsa The North Face eşofman altı seçeneklerine bakılabilir. Yumuşak dokuları ve sağlam materyallerden üretilmeleri sayesinde bu ürünler uzun süreli konfor sağlar. Sıcak tutarken ter emen yapıya sahip modeller ile günlük kullanım rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir. Yürüyüşlerde ve dışarıda yapılan spor aktivitelerinde tercih edilebilir.

Yaz aylarında ise outdoor faaliyetleri için The North Face şort seçenekleri değerlendirilebilir. Lastikli, bele tam oturan, vücudu saran veya hafif bol modeller tercih edilebilir. Birçok tarza uygun şort çeşidi mevcuttur. Farklı renklere ve tasarımlara sahip ürünlerle kombinler çeşitlendirilebilir. Cepli modeller ise günlük kullanımda telefon, anahtar gibi önemli eşyaların taşınabilmesi için uygundur.

The North Face Outdoor Ürünleri Hangileridir?

The North Face Outdoor Ürünleri Hangileridir

Outdoor ürünlerinin çeşitliliği sayesinde markadan çok sayıda farklı alanda yararlanılabilir. Bu ürünlerden biri The North Face sırt çantasıdır. Bu çantalar oldukça büyük ebatlara sahiptir. Esnek ve dayanıklı materyallerden üretilir. Çok sayıda cebe sahip olmaları ile kullanım sırasında büyük rahatlık sağlar. Farklı desenlerdeki ve renkteki birçok model arasından tarza uygun seçim yapılabilir. Çantalar; sundukları özellikler sayesinde spor salonuna giderken, yürüyüşte, kampta ve daha birçok amaçla kullanılmak üzere satın alınabilir.

The North face bel çantası ise kullanılabilecek bir diğer outdoor üründür. Bu ürün ebat bakımından sırt çantalarına göre küçük olması sayesinde kullanıcıya taşıma kolaylığı sağlar. Farklı renklere ve tasarımlara sahip olması sayesinde çeşitli tarzlara uygun şekilde tercih edilebilir. Ürünler bel çevresine sarıldıktan sonra kilitleme mekanizmasıyla sabitlenerek kullanılır. Atıştırmalıklar, cep telefonu, kulaklıklar, anahtarlıklar gibi küçük eşyaların taşınması için idealdir.

Eşyaların güvenle taşınması için kullanılabilecek The North Face çanta modelleri oldukça çeşitlidir. İhtiyaca göre farklı ebatlara ve özelliklere sahip çanta modelleri incelenebilir. Bununla birlikte The North Face cüzdan tasarımlarına da göz atılabilir. Kartlar, paralar, küçük anahtarlar için bölmelere sahip bu cüzdanlarla kişisel eşyalar güvenle taşınabilir. Cüzdanlar, spor çantalarına ek olarak alınabilir. Üzerinde bulunan logo ve desenler ile oldukça şık görünüme sahip bu modeller son derece dayanıklı olmaları sayesinde uzun süre kullanılabilir.

Terlik arayışında olan kullanıcılar da The North Face’i tercih edebilir. The North Face terlikler ile konforlu yürüyüşler yapılabilir. Markanın ürünleri genellikle sıcak mevsimler için uygun olarak üretilir. Terlik modelleri incelenirken sandaletler de değerlendirilebilir. Yine yaz mevsimi için uygun olan The North Face sandalet çeşitleri ile uzun yürüyüşler rahatlıkla yapılabilir. Bu ürünler günlük kullanımda oldukça rahat bir deneyim sunar. Çeşitli renklerde ve ebatlarda bulunabilir. Hem erkek hem kadın kullanıcılar bu ürünleri inceleyerek kendilerine uygun modeli seçebilir.

Outdoor kullanımı için değerlendirilebilecek bir diğer ürün ise şapkadır. The North Face şapka seçenekleri ile baş serin havalardan korunabilir. Bununla birlikte güneşli havalar için üretilen arkası fileli modeller de mevcuttur. Bu modeller başı güneşten korurken cildin hava almasını da sağlar. Şapkalar da diğer tüm ürünler gibi geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilir. Alınan şapkaya göre ürün özellikleri değişebilir. Bunun için satın almadan önce ürün hakkındaki bilgilerin dikkatlice okunması faydalıdır.

The North Face Markasının En Popüler Ürünleri Nelerdir?

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 ile Her Zeminde Etkili Performans

Markanın birçok popüler ürünü bulunur. Bu ürünler, üzerlerinde bulunan ikonik logo ile kendilerini belli eden bir görünüm yaratır. Sade ve kullanışlı tasarımları sayesinde farklı kombinlerle ve birçok etkinlikte kullanılabilecek modelleriyle marka hem şık hem işlevsel ürünler sunar.

The North Face tişört seçenekleri sade ve şık tasarımları ile öne çıkar. Sıcak mevsimlerde hem dışarıda hem de iç mekânlarda giyilebilir. Terletmez ve kısa kollu modeller sayesinde vücudun hava alması sağlanabilir. Farklı renklerdeki ve ebatlardaki ürünlerin erkek, kadın ve çocuk kullanıcılar için tasarlanmış olan modelleri mevcuttur. Tişörtler hafif yoğunluktaki egzersizler sırasında da giyilebilir. The North Face gömlek modelleri içerisinde de kısa kollu seçenekler vardır.

Kış mevsiminde ise hem içeride hem de dışarıda giyilebilecek ürünler için kazak modelleri incelenebilir. The North Face kazak içerisine giyilebilecek gömlekleri ile katmanlı ve şık bir görünüm yaratma imkânı sunar. Bununla birlikte soğuyan havalarda vücut ısısının düşmesi de engellenebilir. Markanın kazakları ince ama sağlam yapıları sayesinde uzun süreli kullanım sunar. Kış aylarında The North Face hırkaları da soğuktan korunmak için idealdir.

The North Face kapüşonlu ürünleri spor yaparken kullanmaya uygundur. Bu ürünler hem rahatlık verir hem de şık görünüm elde edilmesine katkı sağlar. Birçok renge ve desene sahip model çeşitliliği ile farklı tarzlara hitap edebilir. Diğer parçalar gibi kapüşonlu modeller de oldukça dayanıklı yapıları sayesinde zarar görmeden kullanılabilir. Hem iç hem dış mekânlarda konforlu bir kullanım sağlar. Ürünlerin önü tamamen kapalı olabileceği gibi fermuarla da ayrılabilir. The North Face sweat yerine kullanılabilecek süveterleri ve kapüşonlu üstleriyle kullanıcılara oldukça geniş bir model ve ürün çeşitliliği sunar.

Tarz olarak retro görünümdeki ürünleri beğenen kullanıcılar için de çeşitli modeller mevcuttur. Bunun için The North Face retro görünümlü modeller incelenebilir. Hem şık hem de stil sahibi kombinler oluşturulabilir. Bu noktada ürünlerin rahatlığı da kullanıcıya dış görünüş ile birlikte konforlu bir deneyim sunar. Farklı renkler ve modeller arasından tarza uygun seçimler yapılabilir. Ayakkabılar, bereler, montlar ve daha birçok The North Face ürünü retro stiliyle kullanıcının ilgisini çeker. Retro ürünler klasik modellerle de birleştirilebilir. Bu şekilde tamamen kişiye özel tarzlar oluşturulabilir. Şık görünümlerin kişiselleştirilmesi ile özgün görünümlerin oluşturulması da kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Farklı modeller birleştirilerek hem görünüm hem de işlevsellik açısından çeşitli kombinler oluşturmak mümkündür.

The North Face Ürün Bakımı Nasıl Yapılır?

The North Face Ürün Bakımı Nasıl Yapılır

The North Face ürünleri oldukça sağlam materyallerden üretilmesiyle birçok darbeye ve zedelenmeye karşı dayanıklılığını koruyabilir. Kullanım talimatları ürün etiketlerinden veya satıcı ile iletişime geçilerek öğrenilebilir. Ürünlerin bakımı ile temizliği doğru yapıldığı sürece uzun süreli kullanım sağlamak mümkündür. Ürünlerin temizliği sırasında doğru yıkama talimatlarına uyarak materyalin zarar görmesi önlenebilir.

Temizlik sırasında uygun hijyen malzemelerinin kullanıldığından emin olunmalıdır. Renk solduran veya materyalleri zedeleyebilecek hijyen ürünlerinden uzak durulması, kıyafetlerin nemli bırakılmaması, güneşte solabilecek kumaşların gölgede tutulması gibi önlemler alınabilir. Tüm bunlar, ürünlerin kullanım ömürlerinin uzatılması için değerlendirilebilecek önemli noktalar arasında yer alır.

Ürünlerin tasarlanma amaçlarına uygun olarak kullanılması da modellerin ömürlerinin uzaması için önemlidir. Örneğin kış aylarında mevsime uygun botlar tercih edilebilir. Yaz ayları için ise sandaletlerden yararlanılabilir. Bu şekilde markanın farklı koşullar için ürettiği ürünleri uzun süre kullanılabilir.

Ürünlerin bakımı için ek materyallerden de yararlanılabilir. Örneğin ayakkabı ve botlar için temizlik fırçaları kullanılabilir. Ek malzemelerin temizliği sağlanacak ürünlerin materyallerine uygun olması önemlidir. Bu şekilde satın alınan ürünün yıpranmasının önüne geçilebilir.

The North Face Ürün Farklılıklarına Göre Fiyat Aralığı Nasıldır?

The North Face Ürün Farklılıklarına Göre Fiyat Aralığı Nasıldır

The North Face ürünlerinin fiyat aralıkları seçilen parçaya göre çeşitlilik gösterir. Bu nedenle ürünlerin fiyatları satın alma aşamasında dikkatlice incelenmelidir. Örneğin satın alınan bir bere ile kamp yapmak için kullanılması amaçlanan çadırların fiyatları aynı olmayabilir. Bunun için ürünün kullanım alanı ve işlevleri incelenebilir. Bu şekilde fiyat farklılıklarının nedenleri de anlaşılabilir. Fiyat farklılıkları kullanıcılara göre de şekillenebilir. Örneğin spor için alınan veya günlük kullanım için düşünülen ürünler farklı fiyatlarda olabilir. Yetişkinler ve çocuklar için üretilen modellerin fiyatları da birbirinden farklıdır.

Farklı modeller karşılaştırılarak aranılan ürünün özellikleri kapsamlı bir şekilde gözden geçirilebilir. Böylece ihtiyaç duyulan niteliklere sahip özelliklerdeki ürünler arasından en doğru seçim yapılabilir. Satın alma işlemi gerçekleştirilmeden önce ürüne ait yorumlar incelenebilir. Bu sayede kullanıcı deneyimlerinden faydalanmak mümkün olur. Seçilen ürün Türkiye'nin önde gelen online alışveriş platformları arasında bulunan Trendyol ile kolaylıkla satın alınabilir. Satın alma aşamasında Trendyol’a özel avantajlı fiyatlardan ve indirimlerden yararlanmak mümkündür.