Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Kalıp
Yaka Tipi
Materyal
Kol Boyu
Fiyat
Kumaş Tipi
Desen
Dokuma Tipi
Siluet
Paket İçeriği
Ortam
Boy
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Avva

" araması için 2616 sonuç listeleniyor

Avva

Avva Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzün ilerleyen aşamasında, moda sektöründe erkek giyim alanı da yenilikler ve çeşitlilik kazanmaya devam ediyor. Erkek giyimin önemli parçaları haline gelen kıyafetler, özgün tasarımları ve model çeşitliliği ile Avva markasının bünyesinde yer alıyor. Çağımızın moda çizgisine uyumlu ve alanında fark yaratan tasarımlar yaratan marka, erkek giyim alanındaki seçeneklerinin fazla olmasıyla ön plana çıkıyor. Gömlekten takım elbise modellerine, ayakkabıdan tişörtlere kadar pek çok ürün Avva’nın kıyafet koleksiyonları arasında bulunuyor. Günlük yaşam standartlarına uygun olmanın ötesinde iş ortamına da uyumlu kıyafetlerin yer aldığı ürün yelpazesi sayesinde her ortamda zengin kombinler yaratmak kolaylaşıyor. Güne başlarken şık görünmeyi hayatının merkezine oturtan her erkeğin kendi tarzını yaratmasına olanak tanıyan Avva, erkek modasına önemli derecede yön veren markaların başında yer alıyor ve her yaştan erkeğe direkt olarak hitap ediyor. Avva mont modelleri başta olmak üzere ceket, gömlek, tişört, takım elbise ve ayakkabı gibi parçaları bir araya getiriyor ve kullanıcıların beğenisine sunuyor. Genç ve dinamik bir bakış açısını ürünlerine yansıtan marka, genç ve yetişkin erkeklerin hayatına sesleniyor. Genç ruhlu her yaştan moda sever erkeğin kendini tanımlamasına fırsat veren ürünler, modern çizgilerle donanıyor. Günün trendlerini özelliklerine ve ölçüsüne yansıtan kıyafetler, hareket özgürlüğünü de kullanıcılarına sağlıyor. Hem şık hem de rahat olmanın öncelik haline geldiği kıyafetlerde, erkekler hareket özgürlüğünü yaşarken öte yandan kıyafet seçimin yeni tercih olanaklarını keşfediyorlar. Her erkeğin farklı bir tarz yaratabileceği ürünler arasında yer alan Avva gömlek, günlük ve özel günlere uyumlu olan modelleriyle her tarzdan erkeğe hitabı kolaylaştırıyor. Markanın kıyafetlerine yansıtıyor olduğu modern, dinamik ve yenilikçi çizgiler, tüm ürünlerde başarılı bir şekilde ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra Avva çizgilerinin giyim ürünlerinin tamamında yer alması, kendini belirgin bir şekilde yansıtmasına imkân veriyor. Klasikten spor giyimi kadar farklı yönelimlere hitap eden tasarımlar sayesinde kullanıcılar birden fazla kombin oluşturma, günün saatine ve gidilecek yere bağlı olarak seçim yapma olanağını elde etmiş oluyorlar. Ofiste, iş yerinde veya toplantılarda klasik tarzdaki ürünler tercih edilirken, günlük hayatta modernizmi yansıtan kot, gömlek ya da tişörtler giyiliyor. Karakteristik bir duruş yakalanmasını sağlayan ince kesim ceketler ve elbiseler de renk kombinasyonları ile erkeklerin dikkatini çekiyor. Ceket ve pantolon ikilisini ayrı olarak tercih eden erkekler için Avva ceket, ofis içerisinde gömlekle, farklı ortamlarda tişört ile bütünleşerek maskülen bir şıklık yaratılmasına yardımcı oluyor. Serin havalarda ise Avva şişme mont çeşitleri sportif kombin oluşturma aşamasında tamamlayıcı bir görev üstleniyor.

Avva Ürünleri ile Özgün Bir Tarz Yakalayın

Erkek modasının çeşitlilik kazanan renk seçenekleri, kıyafetler arasındaki uyum anlayışını da değiştiriyor ve her geçen gün güncelliyor. Ağır, siyah ile beyaz ve gri tonlarından uzak renkler sayesinde erkek kıyafetleri farklı alternatiflere açılıyor, yenilikçi tasarımlarla da farklı tarzlara ve zevklere de hitap ediyor. Yenilikçi ve estetik kombin oluşturmaya imkân tanıyan parçalar, Avva tişört modellerinin renkleriyle farklı boyutlar kazanıyor. Ceketler ve montlarla kullanılarak etkili görüntü oluşturulması sağlanan tişörtler tercih edilirliği yüksek ürünlerin başında yer alıyor. Erkek giyimin ayrılmaz parçalarından biri de Avva ayakkabı modelleri oluyor. Oluşturulan kombinlerdeki son dokunuş olan belirleyici unsurlardan biri ayakkabılar; klasik, spor ve klasik tarzlarda rahatlıkla değerlendiriliyor. Modellerin kendine has detayları, özgün çizgileri ve yardımcı renkler ile kombinler ile uyum yakalama açısından kolaylık sağlanıyor. Erkek giyime yeni bir anlayış getiren marka, her ürünün modeliyle günümüz standartlarına uygun ve güncel beklentileri karşılıyor. İş hayatında ve sokakta rahat etmek isteyen ve bedensel konforu ön plan tutmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan Avva, bu anlamda kitlesini tatmin ediyor. Tamamen özgün tasarımlar ile piyasada yer alan ürünler, belirli dönemlerde gerçekleştirilen indirimler sayesinde uygun fiyatlı seçenekleri kullanıcısıyla buluşturuyor. Avva indirim zamanında sunduğu fırsatlara ek olarak, günlük hayatın hızlı akışını ve kendi dinamizmini kıyafetlerine taşımak isteyenlere özgür ve rahat giyim tarzları oluşturma avantajı sağlıyor. Bu anlamda kullanıcıların yaratıcılığını harekete geçiren ürünler; beden özelliklerine, zevke ve tarza yönelik tercih ediliyor. Birkaç farca ile farklı kombinler yaratma olanağı sunan ürünler, kişilik tarzlarını ve orijinalliğini ortaya koymak isteyen erkekler için seçkin modellerle bir arada bulunuyor. Sportif şıklığı da tarz olarak benimsemiş erkeklerin sıkça alışveriş yaptığı marka, sıradan ve alışılmış detayların ötesine geçerek erkek giyim sektörüne yeni bir yön veriyor. Geniş ürün yelpazesi ile uluslararası düzeyde bir etki yaratan ve dünyanın hemen her yerinde hedef kitlesini oluşturan marka, modern tarzda giyinen erkeklerin öncelikli tercihi oluyor. Çoğu zaman enerjik ve renkli kıyafetlerden oluşan ürün yelpazesi içerisinde Avva kazak modelleri, gençlerin ve ruhu genç olan tüm yetişkin erkeklerin beğenisine sunuluyor. Birinci kalite kumaşlar ile üretilen ürünlerin dayanıklılığı ve özgün tarzları ile Avva imzasını taşıyor olması, alanında bir adım önde olmasına katkı sağlıyor. Giyim ve aksesuar alanında özel tasarımlara bünyesinde yer veren marka, hedef kitlesini daima geniş tutuyor.

Erkek Giyim alanında Yeni Anlayışlar: Avva

Uzun zamandır erkek giyim alanında yer edinmiş olan ve modaya yön veren Avva tarz, şıklık ve kaliteyi bir araya getirerek üretimlerini gerçekleştiriyor. Geçmişten bugüne kadar moda sektöründe erkek modası alanında adından söz ettiren marka, kullanıcıların beğenisine sunduğu ürünleri ile her sezon ve dönem popülerlik kazanıyor. Bu süreçte ön planda olan marka, yaratıyor olduğu alternatiflerle erkeklerin tarzlarını oluşturmasına veya mevcut tarzlarını ön plana çıkarmasına fırsat veriyor. Ürün seçenekleriyle her zaman erkek kullanıcıların ilk tercihi olan ürünler, farklı modellerle çeşitlilik kazanıyor. Modayı yakından takip edenler arasında mercek altında olan Avva giyim kombin seçenekleriyle kullanıcılar kendi tarzlarına uygun ürünü bulmakta zorluk yaşamıyor. Klasikleşmiş modellerin yanı sıra farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaçlara cevap olan üretimler, özellikle aktif olarak yaşamayı seven erkekler için kaliteli bir deneyim yaşatıyor. Spor ve klasik şıklığı bir arada kullanmayı sevenlerin taleplerine de karşılık veren marka, koleksiyonlarında üretim aşamasında bu talepleri ön planda tutarak faaliyet gösteriyor. Her tarza ve zevke hitap etmeyi kolaylaştıran sonbahar ve kış sezonlarında soğuktan korurken aynı zamanda şık duruşu güçlendiren Avva kaban ve montlar, konforlu bir mevsim geçirilmesine yardımcı oluyor. Her kıyafet modeliyle günlük hayata ve özel günlere dokunan marka, dayanıklı ve kaliteli olmalarıyla uzun süre kullanma fırsatını da doğruyor. Kullanıcıların taleplerine ve isteklerine odaklanan marka, koleksiyonlarını tasarlarken bunları göz önünde bulunduruyor ve fiyat belirleme prensibinde de aynı odağa yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor. Tasarımlarının üretimi aşamasında kumaşlar ve ek malzemeler öncelikli olmak üzere ürün çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliği fiyatlar üzerinden beklentileri de karşılayacak şekilde belirleniyor. Modanın her döneminde kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeyen Avva, sunduğu giyim ve aksesuarlarıyla kullanıcıların dikkatini çeliyor. İş hayatında kullanılan kıyafetler ile günlük hayattaki spor giyim çeşitleriyle erkek kullanıcılar tarafından rağbet gören tüm ürünler, giyim konusunda detaylara önem veren erkeklere ulaşıyor. Birbirinden farklı kesimleriyle pantolon tarzlarına da yenilikçi bir detay kazandıran marka, fiyat ve model çeşitliliği ile şıklığı yakalamak isteyen kullanıcılarına birçok tarzda kombin yaratma kolaylığı ve fırsatı veriyor. Şık giyinmeye özen gösteren erkeklerin tercihi olan Avva erkek giyim ürünleri aksesuarlarla da desteklenerek tamamlanıyor. Bütçeye, ihtiyaca ve tarza uygun modellerle herkese hitap eden ürünler, alternatifleriyle de bir adım önde oluyor.

Her Mevsime Uygun Avva Erkek Giyim Ürünleri

Erkek giyimde ürün ve model çeşitliliği açısından geniş bir yelpazeye sahip olan Avva, erkek kullanıcılara sunduğu birbirinden farklı tarz seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Spor ve klasik tüm modelleri kendi içerisinde çeşitlendirerek her tarzdan ve yaştan erkek kullanıcıyı kendine çeken marka, her mevsime uygun giyim ürünü ve alternatifi sunuyor. Soğuk havalarda şıklığın son dokunuşu olarak tercih edilen Avva bot modelleri, yağmurlu havalarda koruyucu bir performans da sergiliyor. Koruyucu özelliği ile zorlu hava şartlarında olumsuz etki bırakmayan ürünlerin yanı sıra sonbahar döneminde de Avva yelek modelleri tercihler arasında yerini alıyor. Kısa yürüyüşlerde, koşularda veya doğa gezilerinde rahatlıkla kullanılan ürünler, erkek kıyafet koleksiyonlar içerisinde bulunuyor. Yıl içerisinde her dönemde spor giyimin rahatlığını hissetmek isteyen kullanıcılar için de birbirinden farklı ve çeşitli spor giyim ürünü mevcut olarak bulunuyor. Klasik tutkunları için üretiliyor olan Avva takım elbise koleksiyonu, özel gün ve iş hayatı için kullanıcıların tarzını temsil ediyor ve bu anlamda yoğun bir ilgi görüyor. Ayrıca, markanın her sezon farklı özellik ve tarz detaylarla süslediği koleksiyonlar, modanın ilerlemesine yönelik zenginleşiyor. Böylece erkek kullanıcıların zevkine ve tarzına hitap etme gücünü de artırıyor. Moda dünyasında önemli bir yere sahip olan marka, ürünlerinin kalitesinin ve dayanıklılığın yanı sıra kullanıcıların verdiği güven sayesinde de alanında güçlü duruşunu koruyor. Üretiminde gerçekleştirdiği doğal bileşenler ve materyaller ile ürünlerin sağlığa zarar sağlayabileceği bir etkisinin olmaması, gelişen teknolojinin yenilikleri ve olanakları sayesinde devamlılığını koruyor. Son derece dayanıklı olan ürünler arasında bulunan Avva pantolon, erkek kullanıcıların memnuniyetini sağlamakla beraber şıklıklarından da ödün vermemelerine yardımcı oluyor. Her sezon koleksiyonlarla günümüz modasını yakalayan marka, dünyanın erkek giyim modası anlamında güncel detayları kaçırmıyor ve her dönem şıklığı bütün olarak ürünlerine yansıtıyor. 2000’li yılların başından beri bu anlamda erkek kullanıcıların ihtiyacına ve beklentilerine cevap veren marka, kendine has tasarımları ve stilleri ile erkek giyimine özgün detaylar kazandırıyor. Avva giyim ve aksesuarları erkek giyim alanına yenilikçi bir bakış açısın sunmasıyla tercih edilirliğine her sezon yükseltiyor. Özellikle spor şıklığı tarz olarak benimseyen erkeklere hitap eden ürünler, sıradanlığı ve alışıla geleni geride bırakarak, farklı tasarımlara sahip oluyorlar. Ürün çeşitliliği sayesinde kullanıcılar farklı kombin yaratma şansını da yakalamış oluyor.

Avva Erkek Giyim Ürünleriyle Günün Her Anında Şıklık

Avva erkek giyim çeşitleri içerisinde seçim yapan erkeklerin bu aşamada göz önünde bulundurmaları gereken bazı faktörler bulunuyor. Bunlar arasında ilk sırada kombin seçeneklerinin kişiye hitap etmesi ve onun stilini yansıtacak bir uygunlukta olması geliyor. Diğeri ise kullanıcıların ihtiyacı ve beklentileri oluyor. Ürünler tasarlanırken ve üretilirken kullanılan malzemeler, tasarım detayları, kullanım alanları, klasik ya da spor tarzda olmaları ve bunların yanı sıra tercih edilen renkler ve fiyatlar mutlaka kullanıcılar tarafından dikkat edilmesi gereken noktalar oluyor. Avva outlet ürünleri, kullanıcıların seçimlerine ve mevsimsel şartlara yönelik belirleniyor. Özellikle kış aylarında olumsuz hava şartları dolasıyla etkili ürünler üreten Avva hırka modelleriyle erkek kullanıcıları soğuk havalardan koruyor. Terletmeyen özellikleriyle sonbahar koleksiyonları içerisinde de kendine yer açan ürünler, bu sezonlarda erkek kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor. Aynı şekilde Avva trençkot modelleri de çoğunlukla kış ve sonbahar koleksiyonlarında bulunuyor. Genelde şık ve klasik giyimlerin bir parçası olan trençkotlar çeşitli renk seçenekleriyle kullanıcıların uyumlu kombinler yaratmasına olanak veriyor. Kombinlerin kullanılacağı alanlar da yapılan seçimleri doğrudan etkiliyor. İş ortamında yakalanan şıklık ve konfor ile günlük hayattaki ile birebir uyum sağlamıyor. Günlük hayatta spor şıklık daha ön planda oluyor. Avva bu anlamda kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Erkeklerin iş hayatındaki seçimlerinin önemi yapılan kıyafet seçimleri ile doğru orantılı ilerliyor. Şık tasarımları olan ve kalitesiyle kullanıcıların yardımına yetişen ürünler; gömlek, ceket ve ayakkabılar ile tamamlanıyor. Kumaşların kalitesi ve her mevsim rahatlığı ön planda tutmaları, modellerin ortak noktası oluyor. Yapılan gömlek seçimleri, erkek giyim koleksiyonlarındaki diğer parçalar ile tamamlanıyor. Avva cüzdan başta olmak üzere çeşitli aksesuarlar ile kombinleri bütün bir hale getiriyor. Yaz ayları içerisinde ofis ortamlarında erkeklerin tercihi daha çok polo yaka tişörtlerden yana oluyor. Terletmemekle beraber şıklığı ve rahatlığı sunan ürünler, kullanıcıların iş esnasında konforu da ellerinde tutmasına yardımcı oluyor. Spor şıklığa imzasını atan Avva erkek giyim alanındaki tüm yenilikçi detaylarıyla, farklı renkleriyle, trend koleksiyonlarıyla ve model farklılıkları ile kendi alanındaki çizgisini koruyor.

Avva Erkek Giyim Ürünlerini Tamamlayan Aksesuarlar

Türkiye başta olmak üzere dünyanın hemen her yerinde ürünlerini kullanıcılarla buluşturan marka, birinci kalite kumaşları ile modayı yakından takip eden erkeklerin dikkatini çekiyor. Rahat gömlekleri ve şık takım elbiselere ürün skalasında yer açan Avva damatlık modelleri ile özel günlerde de kullanıcılarının yanında oluyor. Takım halinde oluşturulan damatlıklar kullanıcıların direkt olarak satın alımına hazır halde bulunuyor. Beden, renk ve aksesuar kararı verdikten sonra satın alınabilen damatlıkların tamamlayıcısı olan Avva kemer modelleri, mutlaka bu takımlar ve setler içerisinde yer alması gerekiyor. Ürün yelpazesi içerisinde bulunan ayakkabı, bot, deri ceket ve kot gibi diğer ürünler de hedef kitlenin dikkatini çekiyor. Tarz ve stil oluşturmada kullanıcılarına yardımcı olan marka, ürünleriyle tarz ve stili ön plana çıkarmaya da fırsat veriyor. Şık, dinamik ve sportif tarza sahip olan erkeklerin mevcut olan tarzlarını yansıtma konusunda devamlılığını sağlayan ürünler, renkleri ve tasarımlarıyla konforlu, özgür ve rahatlığı hedefliyor. Ceketten tişörte, takım elbiseden ayakkabıya kadar giyim konusundaki pek çok ürünü kullanıcısıyla buluşturan marka, aksesuarlarıyla da erkeklerin ilgisini çekiyor. Modern görünümlü, şıklığı ve modayı takip eden erkek kullanıcılarının koleksiyonlar içerisinde yer alan Avva gözlük modelleriyle kombilerini tamamlamaları farklı bir etki yaratmada yardımcı oluyor. Güneşten korumanın yanı sıra her kombinin dikkat çekici bir hal kazanmasına katkıda bulunan gözlükler, kalitesiyle ve dayanıklılığı ile uzun süre kullanılmasına imkân tanıyor. Bu sayede stil ve yaşam arasında dengeli bir köprü oluşturan Avva parfüm modelleriyle de son dokunuşta bulunmanızı sağlıyor. Kullanıcıların kendi tarzlarına ve zevklerine uygun kokuyu kolaylıkla bulabileceği seçenekler içerisinde her tonda koku mevcut olarak bulunuyor. Fiyatlarıyla da uygun seçenekler sunan marka, her sezon kendine güvenen kullanıcıların tercihi oluyor. Siz de Trendyol sayfasından markanın tüm ürünlerine ulaşabilir, tarzına göre kıyafet ve aksesuar alabilirsiniz.