Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Topuk Tipi
Ortam
Desen
Topuk Boyu
Boy
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

adidas

" araması için 27322 sonuç listeleniyor

Her Yaşa ve Tarza Hitap Eden Adidas Modelleri

Sağlıklı bir yaşam için hareketli hayat tarzını benimsemek gerekir. Gündelik hayatta veya spor yaparken tercih ettiğimiz kıyafet ve ayakkabıların dinamik yaşam şeklimizi destekleyecek özelliklere sahip olması oldukça önemlidir. Dünyanın en prestijli spor giyim markalarından biri olan Adidas, kaliteli ürünleri ile kullanıcılarına oldukça kullanışlı ve rahat bir deneyim sunar. Ürünler, tüketicilerin sağlığı ve rahatlığı düşünülerek profesyoneller tarafından özenle üretilmiştir. Marka, birbirinden eşsiz ve çok çeşitli ürün seçeneği ile her tarza ve beğeniye hitap eder.

Adidas Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Adidas Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Adidas ayakkabı modelleri çok çeşitlidir. Birbirinden farklı ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılarına geniş bir tercih seçeneği sunar. Ayakkabı modelleri, yenilikçi ve dinamik bir anlayış doğrultusunda üretilirler. Ayakkabı modellerinde kullanılan eşsiz desenler ve uyumlu renkler, göz alıcı bir biçimde bir araya gelir. Ayakkabı çeşitleri şu şekildedir: sneaker, yürüyüş ayakkabısı, koşu ve antrenman ayakkabısı, outdoor ayakkabısı, basketbol ayakkabısı, casual ayakkabı, tenis ayakkabısı, krampon, bot ve halı saha ayakkabısı.

İlgilenilen spor dalına son derece uygun bir şekilde geliştirilmiş olan özel Adidas spor ayakkabı modelleri, ayrı şekilde kategorize edilmiştir. Bunun dışında ayakkabı modelleri erkek, kadın ve çocuk şeklinde sınıflandırılmıştır. Oldukça fazla çeşidi bulunan Adidas erkek ayakkabı modelleri, özellik ve işlevlerine göre farklılık gösterir. Adidas sneakers; kadın, erkek, bebek ve çocuk kategorilerinde pek çok farklı çeşit, renk ve modellerde üretilen ve günlük kullanılabilen ayakkabı modelleridir.

Adidas erkek spor ayakkabı ve kadın ayakkabı modelleri, çeşitli kategorilerde farklı modellerle sunulmuştur. Adidas bebek ayakkabısı modelleri, bebeklerin ayak yapısını destekleyecek biçimde üretilir. Adidas çocuk ayakkabısı çeşitlerinde ise hem ayak sağlığı hassasiyeti hem de ürünün dayanıklılığı göz önünde bulundurulur.

Farklı Alanlarda Kullanılan Adidas Ayakkabı Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Farklı Alanlarda Kullanılan Adidas Ayakkabı Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Markanın farklı spor dalları için özel olarak tasarlamış olduğu yüksek performanslı ürünleri olduğu gibi günlük kullanım için uygun olan ayakkabıları da mevcuttur. Adidas Superstar, gündelik kullanım için son derece uygun olan zamansız bir modeldir. Çok beğenilen ve tercih edilen Superstar ayakkabı, sokak modasını başarıyla yansıtan ürünlerden bir tanesidir. Superstar ayakkabının farklı renklerde ve özellikteki ikonik şeritleri, ayakkabıyı özel kılar. Kauçuk malzemeden üretilen ayakkabı burnu, hem ayaklarınızı korur hem de ürünün sağlamlığını artırır. Ayrıca tenis stili özelliğine de sahip olan bu ayakkabıları çeşitli kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Stan Smith, günlük kullanım için oldukça ideal olan ayakkabı modellerindendir. Adidas Stan Smith, zamansız ve eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Klasik modellerden biri olan Stan Smith ayakkabıları farklı kombinlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ürünün dış malzemesi kauçuk olduğu için de oldukça dayanıklıdır. Estetik duruşu ile beğenileri kazanan Stan Smith, kaliteli malzemelerden üretilmiş ortopedik bir ayakkabıdır.

Eskimeyen trend ürünlerinden bir diğeri ise Adidas Samoa ayakkabıdır. Gün boyu konfor sunan eva orta tabana sahip Samoa, özgün tasarımı ve dayanıklı yapısı ile yıllara meydan okur. Aynı zamanda kauçuk burun koruması ve deri sayaya sahiptir. Adidas Terrex yürüyüş ayakkabısı ise oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Kayalık zeminler ve çamurlu yollara uygun olarak hazırlanmış bu yüksek performanslı ürün ile uzun yürüyüşlerin tadına doyasıya varabilirsiniz. Ayakları son derece sıcak tutan ve soğuğa dayanıklı olacak şekilde üretilmiş çok çeşitli Adidas botlar da büyük bir özgüvenle müşterilerin beğenisine sunulur. Bu botların su tutmaz özelliği sayesinde ayaklarınız gün boyu kuru kalır.

Marka, çeşitli spor disiplinlerine özel geliştirmiş olduğu ürünlerle daha iyi bir performans göstermenize katkıda bulunur. Her sporcu, ilgilendiği spor dalının ihtiyaçları doğrultusunda kendi ayakkabı seçimini yapar. Adidas, hem ayakkabı hem de giyim ürünlerinde bu ihtiyaçları karşılayacak biçimde üretimler yapan bir markadır. Örneğin, dünyada en çok sevilen ve oynanan spor branşlarından biri olan futbol için farklı niteliklere sahip ürünler geliştirmiştir. Krampon, futbol oynamak için ihtiyaç duyulan bir ayakkabı çeşididir. Adidas Predator krampon serisi ise futbol oyuncularına üst düzey top hakimiyeti vadeder. Futbol sahası zeminine çok iyi tutunan Predator kramponlar, aynı zamanda da son derece konforludur. Kramponların özelliklerine ve tasarımlarına göre pek çok çeşidi bulunur. Adidas krampon fiyatları da bu doğrultuda ürünün modeline ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Oldukça popüler olan Adidas basketbol ayakkabısı Harden, kauçuk dış tabana sahiptir ve bounce orta taban yastıklaması kullanılarak hızlı tepki vermesi sağlanmıştır. James Harden’dan ilham alınarak üretilmiş olan bu model, basketbol tutkunlarının ilk tercihleri arasında yerini alır. Apac ve GameCourt tenis ayakkabıları ise nefes alabilen file sayası ile hem ayakları serin tutar hem de zemine olan hakimiyeti artırır. Destekleyici TPU yapısı sayesinde ayağa uyum sağlar ve atılan adımları yumuşatır.

Adidas halı saha ayakkabısı modelleri, sahip oldukları yumuşak kumaşlarla ayağın şeklini alır ve böylece oyunun kontrolünü sağlamanıza yardımcı olur. Adidas koşu ayakkabısı ve antrenman ayakkabıları ise hafif bounce yastıklama özelliği sayesinde ayakları hem konforlu hem de oldukça ferah hissettirir.

Adidas Ayakkabılarda Kullanılan Materyallerin Kalitesi Nasıldır?

Adidas Ayakkabılarda Kullanılan Materyallerin Kalitesi Nasıldır?

Marka, ayakkabıların üretiminde son derece kaliteli materyaller kullanır. Spor ayakkabı modellerinde ürünlerin öncelikle konforlu olmasına özen gösterilir. Bunun dışında kullanıcılarının ayak sağlığını korumayı amaçlayan Adidas, ortopedik ayakkabılar üretmeyi de oldukça önemser.

En rahat ayakkabı modellerinden biri olan Adidas Ozweego, yüksek performanslı ve konforlu yapısıyla bu bağlamda ön plana çıkar. Adiprene yastıklama özelliğine sahip olan Ozweego, topuğundaki özellik sayesinde darbeleri absorbe eder, ayak topuğunu destekler ve korur. Birçok üründe olduğu gibi Ozweego modelinde de ayakkabının sayası kumaş materyalinden üretilmektedir. Bu özellik, ayağınızın terlemesini önler.

Spor ayakkabı kategorisinde yer alan Adidas Runfalcon, Falcon serisinin en özel ürünlerinden bir tanesidir. Zarif bir tasarımı olan bu ayakkabı, aynı zamanda da oldukça rahattır. Son derece hafif ve dayanıklı olmasıyla bilinen eva taban kullanılır. Ayakkabıyı ağırlaştırmayan bu konforlu taban yapısı, markanın birçok ürününde kullanılır. Adidas Falcon, kauçuk dış tabana sahiptir. Bu özellik, ürüne sağlamlık kazandırır. Darbelere karşı dayanıklı olmasıyla bilinen kauçuk materyali, markanın birçok ayakkabısında dış materyali olarak kullanılmaktadır.

Yoğun performans gerektiren koşu ve Adidas yürüyüş ayakkabısı, kullanıcıların rahat edebilmesi için son derece hafif ve nefes alabilen bir yapıda üretilmiştir. Adidas, geri dönüştürülmüş kumaşlar kullanmasıyla bilinen ve bu amaç doğrultusunda desteklenen bir markadır. Bu markadan satın alacağınız ürünler ile sürdürülebilirliğe katkı sağlamış olursunuz.

Farklı Kullanım Alanları Olan Adidas Marka Ürünler Nelerdir?

Farklı Kullanım Alanları Olan Adidas Marka Ürünler Nelerdir?

Marka, farklı kategorilerde yer alan kullanıcılara bolca ürün seçeneği sunar. Ayakkabı, giyim ürünü, aksesuar ve spor eşyası gibi çeşitli kategorilerde eşsiz niteliklere sahip birbirinden kaliteli ürünler üretir. Tenis, basketbol, koşu, futbol ve yürüyüş gibi çeşitli spor dalları için üretilmiş olan profesyonel ayakkabı ve giyim ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturur.

Marka, spor eşyaları dışında normal kullanım için uygun olan ürünler de üretir. Adidas çantalar, çeşitli modelleriyle aksesuar kapsamında yer alan ve oldukça sık tercih edilen kategorilerden biridir. Üstün kalitedeki bu çantalar, farklı kullanım amaçlarına göre çeşitlenirler. Örneğin, Adidas okul çantası, dayanıklılığı ve spor şık tasarımıyla öğrencilerin beğenisi kazanan özel ürünlerdendir. Markanın bu model çantaları oldukça kullanışlı olup gündelik hayatta da rahatlıkla tercih edilebilir. Beyaz renkli Adidas sırt çantası, zarif ve kaliteli yapısıyla çokça beğenilen ve tercih edilen ürünlerden biridir. Adidas elbiseler ise günlük stilde spor şık olarak dizayn edilmiştir.

Marka, son zamanların en moda parçalarından olan bel çantaları konusunda da son derece etkileyici ve işlevsel bir tasarıma sahiptir. Adidas bel çantası modelleri ile kombinlerinizi çok daha dikkat çekici bir hale dönüştürebilirsiniz. Markanın bir diğer aksesuar ürünü ise ikonik Adidas cüzdanlardır. Oldukça kullanışlı olan bu cüzdanlar, spor şık bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda sağlam yapısıyla da ön plana çıkar.

Marka, terlik konusunda da özel ürünler sunar. Sportif dizaynı ve kullanıcılarına yüksek konfor sağlayan özellikleriyle bu Adidas terlik modelleri, kullanıcılar tarafından çokça beğenilir. Marka, tüm bunların dışında top gibi spor ürünlerini de kullanıcıyla buluşturur. Adidas top modelleri, üretilmiş olduğu spor dalına uygun olarak farklı özelliklere sahiptir. Örneğin, Ucl League Pyrostorm isimli Adidas futbol topu, dikişsiz bir yapıya sahiptir ve FIFA Quality damgası ile fark yaratır. Adidas top fiyatları da topların kullanım alanına, işlevlerine, özelliklerine ve modellerine göre değişkenlik gösterir.

Adidas Giyim Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Adidas Giyim Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Marka, ayakkabı üretimi dışında çeşitli spor giyim ürünleri üretme konusunda da son derece iddialı ve başarılıdır. Spor yaparken hareket etme kabiliyetini destekleyen üstün nitelikli Adidas eşofman takımı, bu ürünlerden biridir. Adidas eşofmanları, vücut için hiçbir zararı olmayan kaliteli dokusuyla gün boyu rahat etmenizi sağlar. Adidas eşofman altı modelleri ise pek çok kıyafet ürünüyle rahatlıkla kombinlenebilen parçalar olup spor şık bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. En çok tercih edilen bir diğer giyim ürünü ise Adidas ceket ve montlardır. Adidas montlar ve ceketler, kaliteli materyallerden üretilen kullanışlı kıyafetlerdir. Klas bir görünüme sahip olan bu giyim ürünleri, son derece yüksek performanslıdır. Adidas şişme montlar, müşteri memnuniyetine dayalı malzemelerden üretildiği için soğuğu engeller ve kış aylarında vücudunuzu sıcak tutar. Yüksek düzeyde rüzgâr koruması sağlamasının yanı sıra aynı zamanda su tutmama özelliği de vardır.

Her mevsim gönül rahatlığıyla tercih edilen Adidas sweatshirt modelleri, farklı kalınlıklara sahiptir. Bu sweatshirtler; kaliteli kumaşı, üstte duruşu ve rahatlığı ile hem sportif hem de göz alıcı görünmenizi sağlar. Marka, renk, beden ve desen konusunda kullanıcılarına oldukça geniş bir tercih alanı sunar ve tişört konusunda da çeşitli beklenti ve ihtiyaçları karşılayabilecek ürünler üretir. T-shirt türleri oldukça çeşitlidir. Günlük hayatta kullanılanların yanı sıra spor amaçlı üretilen Adidas tişörtleri de mevcuttur. Nefes alan özelliği ve hafif yapısı ile bu tişörtler spor esnasında performansınızı düşürmez. Sağlığınız açısından da son derece uygun, size konforlu bir deneyim vadeden giyim ürünleridir. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu ürün de oldukça dayanıklıdırlar. Moda giyim ürünlerinden bir diğeri olan Adidas şapka modelleri ise trend kombinlerin tamamlayıcısı olmaya adaydır. Modaya yön veren çeşitli şapka modelleri ile hem güneşin zararlı etkilerinden sizi korur hem de hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Markanın birbirinden şık ve konforlu şortları, giyim ürünleri kategorisinin sık tercih edilen kıyafetlerindendir. Çeşitli spor disiplinleri için ayrı ayrı tasarlanan ve hepsi için özel olarak farklı nitelikler barındıran bu Adidas şort modelleri, çokça beğenilen ürünlerdendir. Bilindiği üzere ayak sağlığının korunması için kaliteli ve ortopedik bir ayakkabıya ihtiyaç duyulduğu kadar kaliteli çoraplara da aynı oranda gereksinim duyulur. Adidas çorap ve spor çorap çeşitleri ayağınızı destekler ve pamuklu yapısı ile ayaklarınızı tüm gün rahat hissettirir. Markanın klasikleşen bilek boy çorapları son derece ince ve yumuşak yapısıyla öne çıkar. Ayak kemeri desteği vardır. Üstünde markanın logosu bulunan bu klasik çoraplar, yumuşak burun dikişine sahiptir ve dolayısıyla rahatsızlık hissi vermez. Bir diğer giyim ürünü ise yağmurluklardır. Kullanıcı rahatlığı hedef alınarak üretilen Adidas yağmurluk modelleri, su geçirmez özelliğe sahiptir ve oldukça sıcak tutarlar. Bu hafif yapıdaki yağmurluklar, çok az yer kapladığından dolayı valizinize de rahatlıkla sığar.

Adidas beyaz ayakkabılar, hem şık davetlerin hem de spor kıyafetlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle kış aylarında outdoor spor etkinlikleri yapılırken buna uygun giyim ürünlerini tercih etmek gerekir. Adidas taytlar da bu ürünlerdendir. Şortun giyilemeyeceği hava koşullarında ise markanın soğuk geçirmeyen üstün nitelikli spor taytları tercih edilebilir. Bu spor taytlar, nefes alabilen kumaşlardan yapılmıştır. Soğuk hava koşullarında nemi uzaklaştırır ve kuru kalmayı destekler. Son derece kullanışlı olan bu taytlar, hareket yeteneğini de kısıtlamaz. Marka, tüketicilerine gündelik hayatta da kullanıma uygun olan şık taytlar sunar. Bu taytlar arasından kendinize uygun olanını çeşitli kalıp, desen, renk ve model arasından seçerek bulabilirsiniz. Kış aylarında dışarıda spor yapmanın bir diğer zorluğu ise kulakların soğuğa maruz kalmasıdır. Adidas bere çeşitleri, bu sorunun da kolayca üstesinden gelir ve böylelikle üşütmeye bağlı oluşabilecek türlü rahatsızlıkların da önüne geçilmiş olur. Bereler, yumuşak kumaştan üretilmiştir ve gün boyu sıcak tutar.

Marka, en trend tasarımlara sahip olan birbirinden şık yaz giyim ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunar. Adidas mayo çeşitleri, bu kategoride yer alır. Yaz sezonunda birbirinden tarz bu mayo modelleri ile göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Adidas, sadece mayo değil bikini konusunda da oldukça etkileyici ürünlere sahip olan bir markadır. Yaz modasına yön veren bu adidas bikiniler son derece seçkin ürünler olup son derece kaliteli ürünlerdir. Çabuk kuruma özelliğine sahip olan bu mayolar, klora karşı oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle klora bağlı renk değişimi veya deformasyon meydana gelmez.

Adidas Marka Ürünlerin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Adidas Marka Ürünlerin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Adidas, kullanıcılarına sunduğu nitelikli ürünler sayesinde memnuniyetle kullanılan prestijli bir markadır. Marka, ayakkabıdan giyim ürünlerine pek çok kategoride spor eşyası üretir. Bu ürünler model bağlamında da kendi içerisinde çeşitlenir. Giyim ürünlerinden aksesuarlara kadar pek çok kategoride ürün ortaya koyan marka, ürünlerin çeşitliliği konusunda da son derece başarılıdır. Kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap verir ve her beğeniye hitap eder.

Adidas ayakkabı fiyatları; ürünün modeline, boyutuna, rengine, kullanım amacına ve kategorisine göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle ayakkabılarda kullanım amacına göre çeşitli kategorilere ayrılması ve farklı özellikler sunması sebebiyle geniş bir fiyatlandırma şekli söz konusudur. Fiyat konusunda herhangi bir standardı bulunmayan marka, farklı bütçelere hitap eder. Ürünlerin yorumlarına göz atarak gerçek kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilir, bu ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Adidas ürünlerini online alışveriş platformu Trendyol’un güvenli ödeme seçenekleri ve kampanyalarından yararlanarak son derece hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.