Marka
Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Huawei

" araması için 2505 sonuç listeleniyor

Huawei

Huawei ile Teknolojinin Keyfini Çıkarın

Huawei, sektöre hızlı bir adım atarak teknolojik üretimlerini modern ve yenilikçi tasarımları ile sunmaktadır. Bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak bir alt yapı oluşturan markanın lider ve küresel bir sağlayıcı olarak çalıştığı söylenebilir. Yapmış olduğu üretimlerde teknolojiye yön veren ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda imalatlar gerçekleştirilir. Teknolojik yenilikler takip edilerek telekomünikasyon ağları, bulut hizmetleri, akıllı cihazlar alanında entegre çözümler üreterek akıllı bir dünyaya adım atmıştır. Aynı zamanda tam internet bağlantısı ile dünya dijitali oluşturularak evlere ve kuruluşlara sunma gibi işlemleri de bulunmaktadır. Üretimleri arasında yer alan günlük yaşamda çoğu insanın kullanımına sunulan Huawei telefon modelleri, sektöre hızlı bir giriş yaparak beğeni toplamıştır. Görsel sınırlarda dönüm noktası olarak videografi, güç, keşif, hız özgürlüğü getiren birçok model tasarlanmıştır. Ayrıca bütün seriler, inovasyon dolu etkileşimleri olan ve keşfedilmeye hazır özellikleri ile kullanıcıları beklemektedir. Markanın telefon modelleri arasında Pro Serisi, Smart Pro serisi, Nova serisi olmak üzere üretimler bulunmaktadır. Telefonların özellikleri arasında sonsuz olasılıklar ile üretimlerin olduğu ve kamera özelliklerinin birçok kullanıcı tarafından beğeni topladığı söylenebilir. Cihazların yeniliğin sembolü olarak üretildiğini söylemek mümkündür. Teknolojinin getirdiği yeniliklerin Huawei akıllı saat üretimlerinde de belirgin bir yapıda göründüğü aksesuar grubudur. Çerçeve tasarımları şık olan ve aynı zamanda paslanmaz çelik kasaları ile kazalarda muhteşem bir sağlamlık gösterir. Akıllı saatlerin pil ömrü yüksek olduğu için istenilen seyahate gönül rahatlığı ile çıkılabilir. Sektörde çift çipset mimarisi ile tasarlanan ilk akıllı saatleri marka üretimleri ile bulabilmek mümkündür. Yeni tasarım olarak ifade edilebilecek gidilen her yere rahatça takılabilecek saatlerdir. Muhteşem özelliklerden bir tanesi de nabız takibi teknolojisidir. Ayrıca kendi kendine öğrenme teknolojisi olan saatlerdir. Bu da daha verimli ve doğru kişisel nabız ölçümünü yapar. Huawei saat üretimlerini tamamen teknoloji ile uyumlu imal etmektedir. Modern olan GPS’in dünya çapında 3 uydu konumlandırma ile hızlı ve doğru konumlandırma yapmaktadır. Bunun yanı sıra sosyal aktiviteler ve spor gibi etkinliklerde bilimsel koçluk görevi de üstlenir. Watch saat serileri ile formda kalabilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca gerçek zamanlı olarak koşu kurslarına girildiğinde koçluk sağlar ve rehberlik eder. Zaman ve hareket etkisi ile geri bildirim de sağlamaktadır. Spor yaparken çoğu açık hava ve kapalı alanlara uyum sağlayacak olan akıllı saatlerdir.

Huawei ile Hayatı Kolaylaştıran Tasarımlar

Teknolojik gelişmeler hayatı kolaylaştırmak için büyük öneme sahiptir. Markanın üretimleri de hayatın hemen hemen her alanına dokunmaktadır. Aynı zamanda konforlu kullanım ve yapılacak işleri kolaylaştırma açısından da sektörde son zamanlarda adını duyurmaktadır. Markanın ürettiği Huawei tablet modelleri ince, hafif ve sağlam yapısı ile kolay taşınabilir elektroniklerdir. Rafine zevklerden hoşlanan kişiler için tasarlanan ve göz alıcı dış tasarımı ile dikkat çeken modelleri vardır. Tabletlerin boyutları kendi içinde değişkenlik göstermektedir. Kolayca tutulabilen ve taşınabilir elektronikler olarak üretilmiştir. Üstelik istenilen yerde işlerin kolayca yürütülmesi için büyük bir destek sağlayacaktır. Çift hoparlör desteği ile müzikler yüksek kalite ile dinlenecektir. Huawei modelleri arasında yer alan tabletler, çalışma hayatının yanı sıra günlük hayattaki görüşmeler ve diğer işler için muhteşem tasarımlardır. Zarif görünümleri ve parlak dokuları ile beğeni toplamaktadır. Tabletlerdeki görüş netliği gece gündüz rahat bir kullanıma olanak sağlar. Ayrıca özel düşük ışık özelliği le göz konforunu destekleyecek modları da vardır. Böylece göz yorgunluğuna ve görsel tükenmişliklere karşı etkin bir rol oynar. Tasarım gücü ile şaşırtacak ve memnun bırakacak olan inceliğe sahiptir. Marka tasarımlarını şık ve sağlam stile önem vererek yerine getirir. Sağlam kasa yapıları gücü hissetmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca kesintisiz bir şekilde bağlantı kalitesi de sunar. Mekân olarak nerede olunursa olunsun hızlı ve kesintisiz bir indirme özgürlüğüne erişmeye fırsat verir. Günlük kullanımlarda çok sık ihtiyaç duyulan Huawei kulaklık farklı kullanım amaçları ile tercih edilebilir. Bluetooth kulaklık, kulak içi kulaklık, Type C kulaklık, telefon modelleri ile uyumlu birçok kulaklık üretimi vardır. Gerçek kapasite sağlayan ve heyecan veren ses deneyimine sahiptir. Üstün kalite ile ses keyfini farklı renklerdeki kulaklıklar ile bulabilmek mümkündür. Kulaklıklardaki ilham verici olan şarj kutuları dikkat çeken tasarımlarda üretilmiştir. Markanın ürettiği Huawei Honor serisi telefonlar, bileklikler, kulaklıklar, akıllı saatlerde bulunmaktadır. Bu teknoloji ile üretilen elektroniklerin muhteşem güç kapasitesi ve şık görünümleri ile tasarlandığı söylenebilir. Aynı zamanda son zamanlarda gittikçe gelişen teknoloji ile birlikte eş doğrultu da üretimler gerçekleştirilmektedir. Huawei son model üretimlerini teknoloji unsuru göz önüne alınarak sağlamaktadır. Aynı zamanda kendine özel dış tasarım ve teknik özellikler ile ürünler üzerinde farklı çizgiler oluşturmuştur.

Huawei ile Verimli Zamanlar Geçirin

Marka tasarımlarını yaparken her zaman insanlar için fayda veren ve verim sağlayan durumlar dikkate alınarak yapılmaktadır. Kullanılacak ürün ve kullanım amacı ne olursa olsun, ince detaylar düşünülerek tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Huawei akıllı bileklik tasarımı spor bileklik olarak geliştirilmiştir. Devrim niteliği taşıyan ve ayakkabı modu ile de kullanılan bilekliklerdir. Tek bir düğme ile hassas olan koşu verileri elde edilecektir. Ürünün profesyonel koşu antrenörü olarak çalıştığı söylenebilir. 7 yönlü olan veri izleme ve form analizleri ile akıllı bir koşu deneyimine ortam hazırlar. Akıllı ve aynı zamanda net veriler ile iyi bir pozisyon duruşu sağlar. Yani antrenman deneyimlerini verimli hale getirmek için çalışma performansı gösterir. Huawei serisi olarak ayrılan akıllı bileklikler ile daha sağlıklı bir yaşam sürülecektir. Ayakta kullanım sağlandığında, ayağın yere değmeye başladığı anda her anın kontrolü sağlanır. Aynı zamanda zeminde bulunan ayak vuruş düzenini de izleyecektir. Yürüyüş ya da koşu deneyimlerini bazı durumlarda zorlaştıran topuk vuruşu gibi durumları önlemeye yardımcı olur. Bilekliklerdeki akıllı hareket sensoru ile ayak modunda kullanım sağlandığında koşu bandı verilerini büyük bir oranda sağlar. Ayrıca renk seçenekleri bulunan ve aynı zamanda suya dayanıklı yapıda üretilmiştir. Bu sebeple günlük işlerin yapılmasında zorlanmadan aksine işleri kolaylaştıran bilekliklerdir. Elde edilen performans sonuçları suya girildiği andan itibaren kendini göstererek bu doğrultuda suya dalmaya yardımcı olacaktır. Tek şarj ile uzun ömürlü bir pil desteği de sunmaktadır. Bilekliklerin yanı sıra kol saatleri arasında yer alan Watch serisi akıllı saat kategorisinde yer almaktadır. Huawei kol saatleri gerçek bir saat estetiği ile tasarlanmış modelleri içerir. Çığır açmakta olan teknolojik gelişimler ile birlikte geleneksel saat yapımı birleştirilmiştir. Bazen en iyi egzersiz arkadaşı olarak eşlik edecektir. Koşuya çıkarken, bisiklete binildiğinde, gerçek bir koç gibi sporda destek sağlayacaktır. Bunun yanı sıra akıllı asistan olarak da bildirim gönderme özelliği de vardır. Yalnızca bileğin sallanması ile birçok ihtiyaca cevap verecektir. Bu aksesuarların şekilleri, ara yüzleri ve renkleri birbiri içinde değişkenlik gösterir. Huawei Türkiye üretimlerinde yer alan aksesuarlar dikkat çekici ve görsel olarak beğeni toplayan modellerdir. Bir aksesuardan çok çoğu ihtiyacın karşılanması ve verimli bir kullanıma yardımcı olmaktadır. Sağlamış olduğu GPS ile haritada izlerin takibi de sağlanabilmektedir. Böylece bir telefona da bağımlı kalınmamaktadır.

Beğeni Toplayan Şık Tasarımlı Huawei Ürünleri

Markanın ürettiği elektronikler, teknik özelliklerinin yanı sıra dış tasarımları da beğeni toplamaktadır. Görünüm olarak harika bir dış tasarıma sahip olan Huawei Nova serisi yapay zekâlı kamera özelliğinin yanı sıra parlak dış tasarımı ile de şık bir görünüm sunar. Fark edilebilen renkler ile tasarlanan göz kamaştırıcı ve muhteşem dokular ile etkileyici bir his yaratır. Aynı zamanda 3D efektleri ile de ışık ve gölgenin kontrastını vurgulamıştır. Zarif yüzeyleri ile eşsiz dokusu birleştirilerek gerçeküstü bir görünüm ortaya çıkarılmıştır. Sınırları zorlayan serileri üreterek görünümde çığır açan bir görsellik sunarken, verimli bir kullanıcı deneyimi de sağlar. Akıllı telefonların yanı sıra birçok kullanım için gerekli olan Huawei bilgisayar Metabook serileri, laptop modelleri ile üretilmiş çeşitleri sunar. Matebook’ların genel özellikleri arasında hafif ev rahat kullanımları yer almaktadır. Bu nedenle de kolayca taşınabilmektedir. Titiz bir şekilde tasarımı sağlanmış ve dokunmatik yüzeyleri ile güç düğmesi her açıldığında heyecan veren bir deneyim sunmaktadır. Bilgisayarların işlemci güçleri de hızlı ve güçlüdür. Laptop ve Matebook bilgisayarların renkleri de asilliğini ortaya koyan görünümde tasarlanmıştır. Mistik gümüş, uzay grisi renkleri ile şık bir dış görünüme sahiptir. Günlük hayatta kullanımda çok sık tercih edilen Huawei laptop modelleri, ekranlarındaki inç özellikleri ile kullanım amaçlarına göre tercih edilebilir. Üretimler, her yönü ile güzel olan ve ekran teknolojisini yüksek kalitede sunmaktadır. İnceltilmiş olan çerçeveleri ile ekranı sonsuz bir görünümde gösterir. Harika bir dış görünüm yanı sıra her alanda rahat bir kullanım için tasarlanmıştır. Ses sistemleri de fan tasarımı ile donatılan bir yapıya sahiptir. Böylece hava akışını etkili bir şekilde yerine getirir. Isıyı dağıtır, optimizasyon sağlar, bilgisayarı hızla soğutarak kullanımı zorlaştırmaz. Bilgisayar, tablet, akıllı cep telefon gibi elektroniklerin kullanımı şarj aletlerine de ihtiyaç olduğunu göstermektedir. Huawei şarj aleti farklı cihazlara özel tasarlanmış aparatlardır. Güvenli bir şarj desteği sunan aletlerin yeniden tasarlanan şarj etme işlemi teknolojinin tam anlamıyla hissedilmesine yardımcı olur. Kablolu ve kablosuz olarak şarj edilebilir modellerin bulunduğu aletlerin, böylece ergonomik kullanımları dikkat çekmektedir. Evde, yolda, araçta rahatlıkla kablosuz şarj sistemi ile cihazların şarj edilebilmesine olanak tanınmıştır.

Huawei Teknolojide Çığır Açan Tasarımlardan Yararlanın

Her zaman teknolojik faaliyetlere önem veren ve yenilikçi bir üretim yapısı ile tasarımlarını gerçekleştiren Huawei, her alanda işlerin kolaylaşacağı cihaz ve apart üretimleri yapmaktadır. Huawei klavye üretimlerini tablet ve bilgisayar uyumlu sağlamaktadır. Rahat yazabilmeye olanak sağlayan ve aynı zamanda ergonomik bir kullanımı olduğu da söylenebilir. Ayrıca teknolojik gelişimler konusunda modern tasarımların da bu klavyelerde bulunabileceği ifade edilebilir. Aparatların yanı sıra Huawei 4 kamera destekli üretilen telefonların yansıma ve kırılmaların harika bir bileşeni olarak ortaya çıkarıldığı ürünlerdir. 4 kamera sistemli telefonlar, yeniliğini ve modernliğini koruyan bir yapıya sahiptir. Çok yönlü tasarım özelliği ile doğadaki görsellerin yakalanabilmesi için ışık ev gölgelerde renklerin canlılığını mükemmel bir şekilde yansıtır. Aynı zamanda fotoğrafların duyguları canlandıran ve içten dışa parlamasını sağlayan bir yapıda olduğu da görülecektir. Huawei Mate serisi geniş görüş gücü sağlayan ve uçtan uca genişleyen ekranı ile harika bir izleme deneyimi sunar. Telefonların ultra eğim ile çerçeve kazandırılması ve avuç içinde doğal bir tutma olanağı sağlar. Estetik ve konfor sağlayan bir dengede üretimlerini kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Serinin kusursuz bir tasarımı olduğundan dolayı geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Telefon, tablet ya da akıllı cihazların kullanımında günlük hayatta her zaman tercih edilen Huawei kulak içi kulaklık ergonomik ve rahat bir kullanımı vardır. Kulağın mevcut yapısına uyumlu olan ve aynı zamanda rahatsızlık vermeyen yapısı ile rahat bir kullanım sunar. Renk aralıkları da tercihlere ve ihtiyaçlara göre seçilebilir. Bilgisayar, tablet ve cep telefonları için gerekli olan harici hafıza kartları markanın kaliteli üretimleri ile kullanıcılar ile buluşmaktadır. Huawei hafıza kartı cihazların hafızalarına ek olabilecek olan aparatlardır. Çalışma kapasiteleri ve bellek büyüklükleri artırılabilir hafıza olarak kullanıcılar ile buluşmaktadır. Sağlam malzeme kalitesi ve seri uyumlu seçenekleri ile dikkat çekmektedir. İster tablet ister bilgisayar ister Huawei Android olsun birçok cihaz için hafıza kart desteğinden yararlanılabilir. Androidler için kart boyutları ayarlanmıştır ve böylece belgelerin güvenli bir şekilde saklanmasına yardımcı olur. Android cep telefonları, seri seri ayrılırken, hafıza kart destekleri de bu duruma göre ayarlanmıştır. Böylece rahatça belge saklama işlemleri desteklenir. Bu durum da artırılabilir hafıza desteğinin gerekliliğini gözler önüne sermektedir.

Huawei Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın ürettiği modeller, günlük hayatta en gerek duyulan ve tercih edilen ürünlerin yanı sıra bazı aparatları da imal eder. Cep telefonu üretimleri ile birçok işlem yapılabilmektedir. Teknolojinin yansımasını telefon modellerinde bulabilmek mümkündür. İşlemlerden bir tanesi de Huawei ekran görüntüsü yakalama olarak ifade edilebilir. Bu işlem, bilgisayar ve tabletler için de geçerlidir. Başlıca kullanımlı üretim modelleri arasında yer alan cep telefonları, kapak ve kılıflar, akıllı saatler, akıllı bileklikler, şarj cihazları, tabletler, batarya, ekran koruyucuları, ağ modem, Bluetooth kulaklık, tuş takımı, saat, telsiz masaüstü telefonlar, kablo sarf malzemeleri, taşınabilir batarya desteği, kablo adaptör, bilgisayar tablet aksesuarları, kulak içi kulaklık, hoparlör, bilgisayar yedek parça, laptop, pil şarj cihazları, güvenlik cihazları, UPS ve akü olarak detaylandırmak mümkündür. Teknolojik cihaz kullanımlarına yön vermesinin yanı sıra Huawei Wi-Fi özelliği sunan modemleri ile de bağlantı işlemlerini kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Modellerin kendi içinde serilere ayrılması ve kullanım amaçları doğrultusunda çeşitlenmesi gibi durumlar fiyat unsurlarını da etkilemektedir. Huawei fiyatları belli parametrelere göre değişiklik göstermektedir. İşlevsel olan cihazların aynı zamanda herkese hitap eden fiyat aralıklarına ayrıldığı da söylenebilir. Bilgisayar fiyatları kendi içinde değişkenlik gösterirken Huawei tablet fiyatları da birbiri içinde farklılaşmaktadır. Çünkü tablet serileri, boyutları, kamera özellikleri, hafızaları, teknik ve ayırt edici bazı özellikleri fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında yerini almaktadır. Ayrıca tabletlerin üzerinde kullanılan teknolojik yetkinliğin durumu da fiyatta belirleyici noktalardan bir tanesidir. Markanın zaman zaman üretimlerini Huawei kampanya kolaylıkları ile sunduğu söylenebilir. Böylece herkesin alabileceği modelleri markanın tasarımları ile bulabilmek mümkün olacaktır. Kampanya olanakları da her cihaz üzerinde sağlanabilmektedir. İhtiyaçlar doğrultusunda tercih edilecek elektronik ürün ya da aparatlar, her zaman verimli kullanıma destek olacak niteliklere sahiptir. Çalışma ortamlarını, eğlence, spor ve günlük kullanımlarda Huawei ürünlerinden yararlanabilmek mümkündür. Çünkü her alanda verimli kullanımı destekler ve ister ofiste ister evde ya da sporda teknolojinin rahatlığını kullanıcılara hissettirir. Markanın sektördeki hızlı ilerleyişi üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi ile sağlandığı da söylenebilir. Eşsiz ve benzersiz özelliklere sahip olan marka tasarımlarını sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.