Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Bağlama Şekli
Materyal
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Fiyat Geçmişi
Desen
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Lumberjack

" araması için 19693 sonuç listeleniyor

Sportif ve Kaliteli Lumberjack Ürünleri

Lumberjack oldukça geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Bu marka içerisinde erkek, kadın ve çocuk giyim ürünlerinin yanında aksesuarlar da bulunabilir. Daha çok spor tarza sahip kullanıcıların tercih ettiği bu ürünlerle oldukça şık görünümler de elde edilebilir. Hem şehir içerisinde hem de doğada kullanılabilecek tasarımlar bulunabilir.

Marka birçok koleksiyona da sahiptir. Bu koleksiyonlar içerisinde aranılan ürünler rahatlıkla bulunabilir. Örneğin kış için çıkardığı koleksiyon içerisinden beğenilen Lumberjack kar botu modelleri incelenebilir. Bununla birlikte yağmurlu sezonlar için Lumberjack yağmurluk modellerine göz atılabilir. Çıkardığı spor ürün koleksiyonunda da birçok ürün modeli incelenebilir. Örneğin lumberjack spor ayakkabı çeşitlerinden beğenilen ve tarza uygun ürünler satın alınabilir.

İtalyan menşeili markalardan biri olan Lumberjack, geniş bir ayakkabı koleksiyonuna sahiptir. Zengin koleksiyonu ile outdoor ayakkabılardan günlük ayakkabı modellerine kadar farklı ihtiyaçlara cevap verir. Kadın, erkek ve çocuklar için sezona uygun trend ayakkabılar tasarlar. Özellikle şehir yaşamına uygun konforlu ayakkabıları ile geniş bir alıcı kesimine sahip olan marka, orijinal ayakkabı koleksiyonu dışında spor giyim ve çanta koleksiyonuna da sahiptir.

Lumberjack Günlük Ayakkabı Koleksiyonunda Neler Vardır?

Lumberjack Günlük Ayakkabı Koleksiyonunda Neler Vardır?

Günlük Lumberjack ayakkabı koleksiyonu, şehir yaşamında farklı mevsimlerde kullanılan ürünleri kapsar. Örneğin Lumberjack erkek ayakkabı modelleri arasında her tarza uygun modeller bulunabilir. Dört mevsim kullanıma uygun olan Lumberjack casual ayakkabılar, erkekler için rahat modeller eşliğinde alıcıya sunulur. Markanın günlük modelleri veya Lumberjack sneaker ayakkabı seçenekleri, şehir yaşamının koşturmacasında tercih edilebilen konforlu modellerdendir. Kadın ve erkekler için birbirinden şık ve trend sneaker modelleri farklı renk seçenekleri, topuk ve bağcık dizaynları ile zevkinize uygun seçimler yapmanıza imkan verir. Bağcıklı ayakkabılar her iki cinsin farklı sezonlarda giymek için tercih ettiği modellerden olur. Kadınlar için maskülen detaylara sahip espadril modelleri konfordan ödün vermeyenlere hitap eder. Erkekler için ise sportif detayların ön plana çıktığı düz tabanlı ayakkabılar günlük yaşamın vazgeçilmezi olurken her kıyafetle kullanılabilen loafer modelleri Lumberjack Navigator serisi altında alıcıya ulaşır.

Yaz sezonuna hitap eden Lumberjack sandalet ve terlik modelleri, sportif ve şık tasarımlar eşliğinde markanın ürünleri arasında yer alır. Suni deri ve tekstil malzemenin birlikte kullanıldığı sandaletler rahat ve dayanıklı tasarımları ile beğenilir. Hem erkek hem kadın sandaletlerde dişli tabana sahip Lumberjack yazlık ürünler öne çıkar. Pratik bağlama stilleri, outdoor görünümleri ve ergonomik tabanları ile doğada ve şehir yaşamında tercih edilen sandaletler, genellikle bağlamalı ürünlerdir. Lumberjack kadın sandalet modelleri arasında ise bağlamalı önü kapalı sandaletler bulunur. Terlik koleksiyonunda ise parmak arası terlikler revaçtadır. Parmak arası terlikler, yumuşak tabanı ile sahilde, havuz başında veya evde pratik bir şekilde giyilebilir. Yine sahil kenarında kullanılmak için Lumberjack deniz ayakkabısı modelleri incelenebilir. Çift tokalı terlikler klasik renk seçenekleri ve kullanışlı modelleri ile unisex kullanıma hitap eder. Ayak numarası açısından küçük numaralardan başlayıp büyük numaralara kadar çıkan ürünler farklı ortamlarda giyilebilir.

Lumberjack koleksiyonda oldukça önemli bir yer tutan spor ayakkabılar, günlük spor ayakkabılar ve yürüyüş ayakkabılarını içerir. Spor ayakkabılar; rutin spor faaliyetlerinde, spor salonunda, gündelik işlerde rahatlıkla tercih edilebilen modellerdir. Sportif tasarımlarına rağmen günlük kıyafetler ile kolayca kombinlenen modeller, nefes alan tekstil materyalden üretildiği için serin ve sağlıklı bir kullanım sunar. Lumberjack koşu ayakkabısı modelleri ise özel üretilen ürünlerdir. Yürüyüş ayakkabıları da aynı titizlik ve özenle üretilir. Nefes alan üst dokusu, hava yastıklı destek noktaları ve ayak sağlığına zarar vermeyen özel kauçuk tabanları ile sağlıklı bir koşu için tasarlanan modeller farklı seriler içinde satılır. Antrenman ayakkabıları arasında ise özel taban tasarımına sahip ürünler bulunur.

Markanın yürüyüş ayakkabısı koleksiyonu ise çok daha zengindir. Şehir içi yürüyüşlere özgü tasarlanan modeller günlük kullanıma için uygundur. Trend tasarımları ile kolay kombinlenen modeller, gün içinde uzun süre ayakta kalanlar için idealdir. Lumberjack erkek spor ayakkabı modelleri hem şehir hayatında hem de sportif aktivitelerde kullanım için düşünülebilir. Sağlam yapıları ile her iki amaç için de satın alınabilir. Bununla birlikte yine Lumberjack kadın spor ayakkabı modelleri de alınarak ürünler takım hâline getirilebilir. Özellikle çift kişilik aktiviteler için veya takım sporları için bu avantajdan yararlanılabilir.

Zengin Outdoor Ayakkabı Koleksiyonu

Zengin Outdoor Ayakkabı Koleksiyonu

Lumberjack, farklı sezonlara hitap eden zengin bir outdoor ayakkabı koleksiyonuna sahiptir. Markanın outdoor ayakkabıları arasında kar botları, yarım botlar, dört mevsim ayakkabılar farklı seriler altında alıcıya sunulur. Kar botları tekstil dış yüzeyi, uzun tasarımı ve kar üzerinde batmadan yürümek için tasalanan özel tabanı ile fark yaratır.

Outdoor Lumberjack bot modelleri arasında suni deriden üretilen bağcıklı ayakkabı çeşitleri yer alır. Doğada kullanım için özel tasarlanan botlar, su geçirmeyen tasarıma sahiptir ve kış sezonunun yanında bahar sezonunda da kullanılır. Özellikle güçlendirilmiş tabanı ile çamur, su, toprak yüzeylerde başarılı bir tutuş sergileyen botlar, hafifliği ile de olumlu yorumlar alır. Markanın outdoor koleksiyonda yer alan diğer bir model ise yarım botlardır. Ayak bileği hizasında olan yarım botlar, hem kadın hem erkek ayakkabıları arasında çeşitli seriler içinde bulunabilir. Su geçirmeyen yarım botlar arasında hareket noktalarından desteklenmiş özel ürünlere erişebilirsiniz. Lumberjack outdoor ayakkabı çeşitleri ise üç sezon giyilebilen ürünlerdir. Outdoor seriler arasında su geçirmezliği ile öne çıkan Lumberjack Waterproof serisi, konforlu ve hafif tasarımı ile dikkat çeken Flake serisi, güçlü tasarımı ile tercih edilen Shell serisi en popüler serilerdendir.

Hem doğa yürüyüşlerinde hem de şehir hayatında kullanıma uygun Lumberjack Ursa ve York serisi, hareketli yaşama sahip olanların tercihidir. Ursa serisi su geçirmezlik, konfor, tutuş gibi güçlü özelliklere sahipken York serisi hafifliği ile öne çıkar. Parklarda, şehre yakın kırsal alanlarda ve uzun şehir içi gezilerinde tercih edilen ayakkabı çeşitlerine de outdoor koleksiyon içinden erişmek mümkündür. Oldukça esnek bir kullanım sunan Lumberjack trekking ayakkabılar beğenilen birçok model eşliğinde bulunabilir. Lumberjack markası outdoor ayakkabı tasarımları açısından standart modellere sahiptir. Siyah, gri, lacivert gibi renkleri tercih eden marka, bağcık dizaynı ve ayakkabı üstü tasarımı ile klasik outdoor çizgisini takıp eden ürünler üretir. Klasik tasarımları ile uzun yıllar modası geçmeyen outdoor ayakkabılar, her türlü doğa kıyafetli ile kullanılabilir.

Rahat ve Kullanışlı Çocuk Ayakkabıları

Rahat ve Kullanışlı Çocuk Ayakkabıları

Lumberjack markası çocuk koleksiyonunda sneaker, günlük ayakkabı, bot, çizme, spor ayakkabı, sandalet, terlik ve Lumberjack trekking ayakkabı modelleri bulunur. Sneaker koleksiyonunda okulda ve günlük hayatta tercih edilen kız ve erkek çocuk ayakkabıları yer alır. 30 numaradan başlayarak 36 ve 38 numaraya kadar çıkan günlük ayakkabılar, bağcıklı ve cırt cırtlı modeller olarak değişir. Her iki bağlama tipinin de kullanıldığı modeller ise daha büyük çocuklara hitap eden ürünler olur.

Outdoor çocuk ayakkabılar arasında ise yarım botlar ve üç mevsim ayakkabılar yer alır. Kış ayları için üretilen bu ürünler arasından Lumberjack çocuk bot modelleri ile soğuk havalarda ayaklar sıcak tutulabilir. Çocuk outdoor ayakkabı ve botlar, yetişkinler için tasarlanan serilerin aynıları olup benzer özellikler taşır. Doğal zeminde çocuklarınızın güvenle tercih edebileceği ürünler arasında unisex kullanıma uygun ürünler de göze çarpar. Ayak numarası olarak küçük numaralardan başlayan seriler, doğal zeminlerde başarıyla kullanılabilir. Anatomik olarak çocuklar için özel tasarlanan spor ayakkabılar, outdoor modeller ile aynı kategori içinde yer alır.

Günlük bot modelleri arasında hakiki deriden üretilen botlar da vardır. Deri kız ve erkek çocuk botları trend görünümleri ve renkleriyle popüler bir kullanım sergiler. Tabanları dişli olan botlar ise River serisi altında bulunabilir. Yazlık çocuk sandalet ve Lumberjack terlik çeşitleri arasında arkadan bağlamalı ürünler ve kapalı terlikler yer alır. Fileli tekstil malzemeden üretilen kapalı terlikler rahatça giyilebilir ve hafif tasarımları ile çocuklara hareket özgürlüğü sunar.

Lumberjack Giyim Koleksiyonu

Lumberjack Giyim Koleksiyonu

Ayakkabı koleksiyonunun yanında zengin bir giyim koleksiyonuna sahip olan marka; tişört, tek parça satılan eşofman altı ve üstü, mont, bermuda, ceket, şort ve sweatshirt gibi ürünlere sahiptir. Dış giyim için Lumberjack ceket seçenekleri incelenebilir. Farklı materyallerle üretilmiş çeşitli renk ve ebatlardaki modeller ile tarza uygun kombinler oluşturulabilir. Kolsuz modeller için ise Lumberjack yelek modellerine göz atılabilir. Bu seçeneklere Lumberjack şapka modelleri eşlik edebilir. Özellikle spor mont ve günlük mont koleksiyonları ile hem kadınların hem erkeklerin ilgisini çeken marka, ağırlıklı olarak spor ürünler üretir. Doğada giymeye uygun nefes alabilen esnek kumaşlardan üretilen üst giyim koleksiyonu sportif ve şık tasarımlar ile alıcıya hitap eder. Aynı zamanda modeller birçok mevsim için de düşünülebilir. Örneğin kış mevsimi için alınabilecek Lumberjack polar çeşitleri ile soğuk havalarda vücut oldukça sıcak tutulabilir. Lumberjack kazak sıcaklığı veren polar modelleri ile hem erkek hem de kadın kullanıcılara uygun birçok modele sahiptir. Alt giyimde ise doğa sporlarında giyime uygun ürünler öne çıkar. Örneğin Lumberjack tayt modelleri ile hem günlük hem sportif kullanıma uyum sağlayabilir. Böylece her zaman şık ve rahat bir görünüm elde edilebilir.

Fonksiyonel cepler ile donatılmış Lumberjack pantolon ve bermuda modelleri ise rahat ve esnek hareket etmeye imkân verir. Eşofman çeşitleri arasında ise pamuklu ürünler yer alır. Örneğin Lumberjack eşofman altı modelleri ile aktiviteler esnasında oldukça rahat bir kullanım deneyimi yaşanabilir. Eşofman altları Lumberjack tişört modelleri ile birleştirilerek takım hâline getirilebilir. Böylece rahat ve nefes alan bir giyimle birlikte şık bir görünüme de sahip olunabilir. Takımı tamamlamak için uygun renk ve desenlerde Lumberjack sweatshirt modeli alınarak tam anlamıyla konforlu bir deneyim yaşanabilir. Bu şekilde spor salonunda, antrenmanda veya açık havada spor yaparken tercih edilen ve kombinlenen ürünler rahatlığı ile ön plana çıkar.

Lumberjack mont, tişört, eşofman üstü, ceket, yelek ve sweatshirt modelleri, üst Lumberjack giyim ürünleri arasında yer alır. Mont Lumberjack modelleri, spor mont ve günlük mont olmak üzere iki farklı başlık atında incelenebilir. Spor montlar, doğada kullanım için tasarlanan outdoor ürünleri kapsar. Kadın ve erkekler için bel hizasında, işlevsel cepler ile donatılmış çok katmanlı montlar güvenli bir kullanım sunar. Rüzgâr ve soğuk geçirmez kumaştan üretilen modeller, düz kesimleri ile rahat bir kullanım sergiler. Günlük mont modelleri, şişme montlar olarak karşınıza çıkar. Uzunlukları cinsiyete ve modele göre değişen ürünler, hafif ürünler olduğu için tercih edilir. Özellikle erkek şişme montlarda Nolan ve Holden serisi, rahat kullanımlı renkli modelleri ile ilgi çeker. Kadın montlarda ise Karina serisi uzun monta ihtiyaç duyanlar için ideal bir tercih olur.

Lumberjack üst giyim ürünleri arasında yer alan sweatshirt çeşitleri fermuarlı ve fermuarsız ürünlerden oluşur. Fermuarlı üstler, hem eşofman üstleri hem de Lumberjack softshell modellerini kapsar. Eşofman üstleri tek parça kullanılabilen ürünlerdir ve farklı parçalar ile giyilebilir. Softshell çeşitleri, yumuşak ve sıcak dokusu ile hem şehir hayatında hem de doğada rahatlıkla tercih edilebilir. Tişört modelleri ise şık ve rahat ürünleri kapsar. Erkeklerde ve kadınlarda doğa temalı ürünler, nefes alan kumaşı ile spor için ideal bir tercih olur.

Markanın ceket koleksiyonunda polar tipi ürünler yer alır. Tıpkı fermuarlı softshell modellerinde olduğu gibi, yumuşak ve sıcak bir dokuya sahip olan ürünler, kadınlar için canlı renk seçeneklerine erkekler için ise daha koyu renklere sahiptir. Günlük ceket çeşitleri arasında ise suni deri erkek ceketlerine erişebilir, Lumberjack outlet ürünler arasında farklı ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda outlet ürünler içinde yüzlerce farklı ürünü bulabilir, Lumberjack indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Markanın alt giyim ürünleri erkeklere hitap eden sportif parçaları kapsar. Eşofman altları lastikli bel ve paça dizaynları ile yüksek bir hareket kabiliyeti sunar. Normal bel yüksekliğine ve dokuma kumaşa sahip ürünler, Lumberjack erkek koleksiyonunda kilit parçalardan biri olur. Kısa paça ve normal paça tipleri ile bulunabilen eşofman altı çeşitlerinde eşyaları güvenli taşımak için fermuarlı cepler kullanılır. Tasarım açısından ise pamuk ağırlıklı kumaşları tercih eden marka, düz kesim ürünleri veya tek sportif çizgili ürünleri ile benzerlerinden ayrılır.

Markanın bermuda koleksiyonunda yüzme şortları ve spor şortlar bulunur. Lastikli ve düz kesim bele sahip olan şortlar, kalıp açısından değişiklik gösterir. Lumberjack yeni sezon doğada giyilmeye uygun şortlar, cep dizaynları ile fonksiyonel bir kullanım sergiler. Tasarım açısından ise tek renk ürünlerin yanında desenli ürünleri bulmak mümkündür. Alt giyim ürünleri arasında yer alan tayt çeşitleri ise kadınlara hitap eder. Lumberjack spor taylar; uzunluk, bel yüksekliği, vücuda oturma şekli ve kalıbı ile değişiklik gösterir. Özellikle kumaş yoğunluğu ve elastiklik açısından farklılık gösteren ürünler, vücudu daha iyi kavrayarak esnek bir kullanım sunar ve en iyi performansı elde etmenize imkân verir.

Sırt Çantası ve Askılı Çantalar

Sırt Çantası ve Askılı Çantalar

Markanın en zengin koleksiyonlarından biri, çanta koleksiyonudur. Çanta çeşitleri arasında outdoor çantalar, günlük sırt çantaları, çocuk çantaları, unisex çapraz çantalar ve askılı omuz çantaları bulunur. Outdoor çantalar, farklı büyüklüklere sahip dağcı çantalarını içerir. Orta boy ve büyük boy olarak değişen dağcı çantaları, organize iç cepler ile doğada ihtiyaç duyacağınız eşyaları düzenli bir şekilde yanınızda taşımanızı sağlar. Markanın outdoor çanta modelleri, genellikle su itici malzemeden üretilip kayışlar ve askılar ile desteklenir. Bel bağlama kayışı, ayarlanabilen sıkıştırma askıları ile tehlikeli doğal zeminlerde güvenle kullanılabilir. Modeline göre çıkarılan yağmurluk cebi, ön aksesuar bölmesi, kolay erişilebilen bölme gibi özellikler taşıyan markanın tüm ürünlerinde ergonomik sırt desteği ve hava alabilen omuz askısı bulunur. Kolay ve sağlıklı bir şekilde taşıma özelliğine sahip outdoor çantalarını, unisex modeller eşliğinde Lumberjack Türkiye çanta modelleri arasından temin edebilir, Lumberjack indirim fırsatları ile cazip fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu çantalara eşlik etmesi için Lumberjack cüzdan modelleri de incelenebilir. Aynı desen veya renk tonlarında alınacak iki ürün set hâline getirilebilir. Aynı şekilde Lumberjack kartlık seçenekleri de incelenerek günlük olarak dışarıda kullanılabilecek oldukça kapsamlı bir set ortaya çıkarılabilir.

Lumberjack sırt çantası modelleri oldukça kullanışlı tasarımlara sahiptir. Sportif detayların hakım olduğu günlük sırt çantası modelleri okulda, iş yaşamında, kısa süreli gezilerde tercih edilebilen ürünlerdir. Günlük kullanım için alınan bir çanta farklı alanlarda kullanılabilir. Yetişkinlere yönelik tasarlanan çantalarda standart notebook cebi, yan cepler, fermuarlı bölmeler bulunur. Şehir yaşamına uygun üretilen ürünler, daha kibar bir tasarıma sahiptir ve polyester, suni deri gibi malzemelerden üretilir. Lumberjack sport çantalar ise daha geniş iç hacme sahip olup daha işlevsel kullanım sergiler. Markanın okul çantası kategorisinde ise çocuklara yönelik ürünler bulunur. Lumberjack okul çantası olarak kullanılabilecek birçok modeli ile çocuklara rahat bir deneyim sunulabilir. Dış cepler, standart ebat, taşıma kolu, terlemeyen askılar ile klasik okul çantası özelliği taşıyan ürünleri, farklı renk ve model seçenekleri ile inceleyebilirsiniz.

Markanın askılı çantaları ise unisex kullanıma hitap eden ürünlerdir. Kısa askılı modeller, el çantası olarak erkekler tarafından tercih edilebilirken uzun askılı çantalar kadınların da kullanımına hitap eder.

Farklı bütçelere hitap eden çanta modelleri, Lumberjack fiyat sınıfında orta fiyatlı ürünler arasında yer alır.

Lumberjack Valiz Setleri

Lumberjack Valiz Setleri

Lumberjack hakkında en çok merak edilen sorulardan biri, "Valiz kategorisinde Lumberjack nasıl bir markadır?" sorusudur. Lumberjack kaliteli valiz modelleri ile dikkat çeken bir koleksiyona sahiptir. Orta boy, kabin boy ve büyük boy ürünlerden oluşan valiz koleksiyonu ile farklı ihtiyaçlara cevap verir. Valiz modellerinde dört veya beş tekerlek kullanan marka, uzun çekme askısı, tutma sapı ve kaliteli fermuarları ile kullanıcıyı yarı yolda bırakmaz. Valiz modelleri kumaş veya sert plastik olarak iki farklı materyalden üretilir. Sert plastikten üretilen modeller, üst ceplere sahip olmaması ile kumaş valizlerden ayrılır. İç tasarım açsından bölmeli ve fileli ceplere sahip olan ABS valizler, hafifliği ile olumlu Lumberjack yorumlar alan ürünlerin başında gelir.

Markanın tekstil Lumberjack çanta modelleri arasında ise farklı ürünleri bulmak mümkündür. Genellikle tekli satılan kumaş valizler, üç veya dört üst cep ile desteklenerek organize bir şekilde eşyalarınızı taşımaya imkân verir. Ölçüleri ebatlarına göre değişiklik gösteren ürünler, çift taşıma kolu ile desteklenir. İç tasarım açısından standart valiz bölmelerine sahip ürünler, renkleri ile dikkat çeker. Klasik renklerin yanında mor, yeşil, lacivert, açık mavi seçeneklere sahip valizlerin boyuna göre iç hacmini öğrenebilir, ihtiyacınıza uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Markanın tekstil valizleri arasında yer alan kabin boy valizler ise uzun çift kademeli çekme kolu, küçük fonksiyonel bölmeleri ve 50 litrelik iç hacmi ile ideal bir kullanım sergiler. Ayarlanabilir iç bölmeleri ile rahatça kullanılan ürünler, orta boy ve büyük boy valizler ile aynı tasarımlara sahiptir. Büyük, orta ve küçük boy valizler arasından değişen iç hacimlere sahip ürünleri farklı modeller eşliğinde inceleyebilir, Trendyol Lumberjack online satış ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.