"

Bebek Şapkası

" araması için 23306 sonuç listeleniyor

Kaliteli Bebek Şapkası Modelleri Trendyol’da!

Çocukları sıcak tutmak ve sevimli bir görünüm yaratmak amacıyla tercih edilen farklı aksesuarlar bulunur. Çocukların eğlenmesi için kulaklı bebek şapkası gibi modeller tercih edilir. Bunlar, her sezon kullanılabilen aksesuarlardır. Bu sebeple kışlık ve yazlık modeller mevcuttur. Kış için uygun triko, yün bebek şapkası fiyatlarıyla da memnun eder. Bu modeller, özellikle soğuk havalarda çocukların üşümesini engeller. Rüzgarlı havalarda bağcıklı bebek şapkası takmak da kullanışlı olur. Yazlık bebek şapkası çeşitlerinde ise genelde ince kumaşlar tercih edilir. Hasır bebek şapkası bu çeşitlerden biridir. Bazen sıcak tutması için bazen de sadece aksesuar olarak bu modeller alınabilir. Farklı renklerde ve desenlerde seçenekler sunan ürünler, küçük çocukların kafasını rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanır. Bebek şapkası almak isteyen ebeveynlerin öncelikle dikkat ettiği nokta, kumaşın çocuklara zarar vermemesidir. Çocukların kıyafetlerine göre de seçim yapılabilir. Yenidoğanlarda kullanılan modeller rahat ve kullanışlıdır. Küçüklerin rahatsız olması nedeniyle, ürünü başlarında tutmaları zordur. Onların hem ilgisini çekebilecek hem de kullanışlı ve sağlıklı ürünler tercih etmeniz önemlidir. Fiyonklu, burgulu, fıstıklı, tavşanlı, yapraklı bebek şapkası çeşitleri eğlenceli yönü ile öne çıkar. Ev içinde veya dışarıda kullanabileceğiniz farklı modeller bulabilirsiniz. Uygun ve sağlıklı kumaşlar kullanılan ürünleri bulmanız oldukça kolaydır. Çocuğunuz, Trendyol sayesinde sağlıklı kumaştan üretilen çeşitleri kullanabilir. Bu ürünlerin yumuşak olması da önemlidir. Yumuşak dokusu sayesinde ciltte tahris yaratmayan ürünler, çocukları rahatsız etmez. Rahat hareket etmeyi de sağlayan modelleri Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz.

Sağlıklı Bebek Şapkası Çeşitleri

Sağlıklı Bebek Şapkası Çeşitleri

Bebek şapkası modelleri esnek ve çeşitli renklerle sunulan aksesuarlardır. Çocuğun güvende olmasını isteyen ebeveynler, onlar için aldıkları ürünlerin kaliteli olmasını da isterler. Penye bebek şapkası çeşitleri hem rahat hem de sağlıklı olması bakımından uygun olabilir. Çocuğun ilgisini çeken ipli, ayıcıklı, dantelli, kulaklıklı, siperli bebek şapkası çeşitleri hem uygun fiyatları hem de çeşitliliği bakımından ebeveynlerin dikkatini çeker. Çocuğun kıyafetine uygun iki renkli çeşitler de oldukça popülerdir. 3 aylık, 6 aylık bebekler için şapkası yumuşak, rahatsız etmeyen yapıdadır. Genellikle çocukların üşümesini engellemek için tercih edilir. 1 yaş bebek şapkası kullanım açısından pratiktir. 2 yaş bebek şapkası ise çocuğun kendisinin seçeceği çeşitler olurlar. İlgilerini, dikkatlerini çeken modelleri kullanmak onları mutlu eder. Çocukların mutlu olacağı aksesuarları kullanmaları ise huzurlu olmalarını sağlar. İki yaş sendromu çocukların ağır geçirdikleri dönemlerdir ve bu zamanlarda onları mutlu etmek oldukça zordur. İstediği ve hoşuna giden modeller almak onları yatıştırabilir. Tavşan kulaklı bebek şapkası alarak onu güldürebilirsiniz. Fare dişi bebek şapkası seçeneği ile de ilgisini çekersiniz. Eline aldığında ya da başına taktığınızda onu hem sevindirecek hem de ısıtacak bir ürün sizi de evladınızı da mutlu edebilir. Her yaştan çocuğa uygun model mevcuttur. Erken doğan küçük çocuklar için prematüre seçenekler özel olarak üretilir. Küçük ebatlarda ve kızınızın veya oğlunuzun canını yakmayacak sağlıklı ürünlerdir. Kaliteli, sağlıklı ve rahat seçenekler arayanlar için Trendyol çok fazla çeşit sunar. Çocuğun huzursuz olmaması ve sizin de bu sayede rahat olabilmeniz için bu modelleri tercih edebilirsiniz. Rahat yapısı ile öne çıkan dikişsiz, UV filtreli, prematüre bebek şapkası çeşitleri bulunur. Bu modeller hem dikişi olmadığı için çocuğun kafasında ağırlık yapmaz hem de güneşin zararlı UV ışınlarından korur. Çocuğunuz için sağlıklı bir kullanım imkanı sunar. Gelişmiş kumaş teknolojileriyle nefes alabilen, ağırlık yapmayan modeller tasarlanır. Terletmeyen yapısıyla her mevsim kullanılabilen bu modelleri hem kaliteli hem de uygun fiyata Trendyol’dan alabilirsiniz.

Farklı Mevsimlere Uygun Modeller

Farklı Mevsimlere Uygun Modeller

Bu modeller, her mevsim çocukların ihtiyacı olan aksesuarlardır. Çok fazla farklı alternatif sunan ürünler arasından seçim yaparken önemli olan, sağlıklı ve kullanışlı bir modelle ihtiyacınızın karşılanmasıdır. Örme bebek şapkası kışın sıcak tutarak, çocuğun üşümesini engeller. Çocuğunuza meslekleri tanıtmak için bebek aşçı şapkası alabilirsiniz. Bebek ressam şapkası da meslekler tanıtılırken tercih edilebilir. İhtiyaç doğrultusunda bebek sünnet, plaj, şef şapkası çeşitlerine bakabilirsiniz. Çocuğunuz sünnet olurken onu şık giydirmek ve aksesuarları da özenle seçmek istersiniz. Birçok farklı modelle bu ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Yünlü, tüylü ve fırfırlı bebek şapkası hem yumuşaktır hem de oldukça sempatik görünür. Eski tarz modelleri seviyorsanız ve çocuğunuzu da bu şekilde giydiriyorsanız, vintage tarzdaki seçenekler sizin için iyi bir seçenek olabilir. Kolay kolay modası geçmeyen vintage çeşitler, nostaljik görünümü ile öne çıkar. Üçgen, fötr, nostaljik, Fransız, vintage bebek şapkası çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kullanıldıkları ilk günden bu yana modası geçmeyen yapılarıyla oldukça sevimli görünür. Banyo yaparken küçüklerin gözlerini acıtmayan bebek duş şapkası suyun ve şampuanın gözüne kaçmasını engeller. Bu sayede banyo yaptırmak keyifli hale gelir. Kışlık bebek şapkası için kalın ve sıcak tutan modeller mevcuttur. Yaz için de ince penye ya da organik pamuk gibi kumaşlar tercih edilir. Yazlık olarak bebek güneş şapkası çoğunlukla tercih edilen bir üründür. Bağlamalı bebek şapkası hem boğazı kapatan modeli hem de çocuğun başından kolayca çıkmaması sebebiyle kışın rahatlıkla tercih edilir. Örgü bebek şapkası oldukça sıcak tutar ve rüzgarın etkisini azaltır. Özellikle 0-2 yaş arası çocuklar, uzun bir süre ebeveynlerin zevkine göre giyindikleri için onların tercihleri önemlidir. Değişik modeller ya da desenler seviyorsanız, Trendyol’da bulabileceğiniz çiçekli, desenli, pamuklu, saç örgülü bebek şapkası sayesinde zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Fiyatlar ürünlerin özelliklerine, modeline ve işçiliğine göre farklılık gösterir. Ürünleri kullanışlı ve fonksiyonel olması, kumaşının kalitesi, terletmemesi, üşütmemesi fiyatlar belirlenirken göz önünde bulundurulur. Seçim yaparken dikkat ettiğiniz tüm özelliklere sahip ürünleri Trendyol’da uygun fiyatlı bir şekilde bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinin fazla olması nedeniyle kararsızlık yaşayanlar, zevklerine uygun modeli bulabilmek için filtreleme özelliğini kullanabilir. Bu modellerde uzun süre kullanım imkanı sağlayan malzemeler kullanılır. Değişen kumaş çeşitleri de fiyatları etkiler. Renkli tasarıma sahip ponponlu bebek şapkası modeli çocuğun eğlenmesini sağlar. Açıklamalar kısmında bulunan bebek şapkası ölçüleri ile evladınızın yaşına ve baş ölçülerine uygun modelleri bulursunuz. Nostaljik tasarımları seviyorsanız, İngiliz tarzı bebek şapkası tercih edebilirsiniz. Renkli ürünler arasında bulunan sarı, siyah, beyaz, iki renkli bebek şapkası da tercihiniz olabilir. Sadece erkek bebek şapkası ürünlerini ya da sadece kız çocuklara uygun modelleri görmek istiyorsanız, filtreleme yaparak istediğiniz özellikteki ürünleri görebilirsiniz. Model, renk ya da kumaş türü için de filtreleme mevcuttur. Bu sayede istediğiniz ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Binlerce ürün içinden ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli bulabilirsiniz. Aradığınız ve beğendiğiniz ürünün yorum kısmına gelen müşteri değerlendirmelerine de bakabilir ve ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu yorumlar sadece fiyatlar hakkında değil, ürünün tüm özellikleri ile ilgili fikir edinmenizi sağlar. İlk defa sahip olacağınız ürünler için bu yorumları okuyabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları ise bu farklı özelliklere göre belirlenir. Çocuğunuz için sağlıklı, kullanışlı, rahat hareket etmesini sağlayan ve şık görünen modelleri inceleyebilir, Trendyol’un filtreleme özelliğiyle bütçenize ve ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz.