"

Puma

" araması için 8938 sonuç listeleniyor

Puma

Puma

İkonik tasarımlarıyla dünyanın önde gelen spor giyim markaları arasında yer alan Puma, kaliteyi ve şıklığı bir arada sunmasıyla öne çıkar. 100 yıla yaklaşan mazisiyle dünyanın en çok tanınan spor giyim üreticileri arasında yer alan Puma markası, modaya yön veren tasarımlarıyla kullanıcıların gözdesi durumundadır. Günlük hayatta rahatlığı ve şıklığı bir arada kullanmak isteyen kullanıcıların tercihi olan Puma ürünleri, performans sporlarıyla uğraşan kullanıcıların beklentilerini de karşılar. Açık hava ya da salon sporlarıyla uğraşan her seviyeden sporcunun beklentilerine cevap veren geniş ürün gamıyla marka, dünya çapında haklı bir prestije sahiptir. Puma ‌lifestyle ürünleriyle tarzınızı yansıtırken hem şık hem de rahat bir kullanım elde etmeniz mümkün. Rengârenk tasarımlarıyla ruhunuzu yansıtan bir t-shirt’ten soğuk havalarda rahat etmenizi sağlayacak harika bir mont modeline kadar çok geniş bir yelpazede sunulan ürün grupları, her yaştan kullanıcının beklentisine hitap eder.

Puma'nın Özel Ürün Grupları

Uzun yıllardır özellikle spor giyime yön veren markalardan olan Puma giyim ürünleri ile kullanıcıların takdirini ve sevgisini kazanmış, özel bir marka. Sporun gücüne inanan ve ilhamını başarılı sporculardan alan tasarımlarıyla dünya çapında sadık kullanıcıların tercihi olan marka, tabuları yıkan özel koleksiyonlarıyla çarpıcı alternatifler sunar. Modayı yakından takip etmekle kalmayıp ona yön veren bir marka olan Puma, uzun yıllardır bilinen ‌ikonik tasarımların yanı sıra ‌retro karakterdeki ürünleriyle de sporseverlerin takdirini kazanmıştır. Yenilikçi anlayışıyla spor giyim alanında özgün bir yere sahip olan marka, profesyonel veya amatör tüm sporcuların beklentilerini karşılayacak ürünler tasarlar. Geniş ürün yelpazesinde ayakkabı, giyim ve aksesuar alanında kullanıcıların aradığı her şeyi bulabilecekleri bir marka olarak, üst sınıf spor ürünleriyle 7’den 70’e tüm kullanıcıların gözdesi konumundadır.

‌İkonik Ayakkabı Modelleri

Şüphesiz Puma denildiğinde ilk akla gelen, ‌ikonik tasarımlarıyla ünlü ayakkabı modelleridir. Markanın ayakkabı modelleri kendine has tasarım özellikleri ile öne çıkar. Uzun yıllardır pek çok kullanıcının vazgeçilmezleri arasında olan Puma spor ayakkabı modelleri, markanın en güçlü olduğu alanların başında gelir. Ayak sağlığı hayat kalitesi açısından büyük önem taşır. Bu bilinçle hareket eden marka, şık tasarımları insan anatomisine uygun ürünlerle birleştirerek özel seçenekler sunar. Günlük yaşamda pek çok farklı kıyafet alternatifiyle ‌kombinlenebilen kullanışlı modeller sunan Puma ayakkabı ürün gamı, teknolojik özellikleriyle de fark yaratıyor. Puma ayakkabı modelleri, günlük modellerin yanı sıra performans sponsorları için tasarlanmış ürünleri de içerir. 

Amatör veya profesyonel her seviyeden sporcu için kullanışlı ürünler imal eden marka, beklentilere tam manasıyla cevap verir. Zorlu koşullarda ve ‌outdoor etkinliklerde gereken dayanıklılığı sunacak ayakkabı modellerinin yanı sıra koşu veya hareket gerektiren sporlarda performansı yükseltecek alternatifler de tasarlayan ayakkabı modelleri, kaliteyi ve teknolojiyi şıklıkla birleştirerek eşsiz bir deneyim vadeder. Dünyaca ünlü sporcuların da tercihleri arasında yer alan Puma ürünleriyle spor etkinlikleri çok daha efektif ve keyifli bir hâl alır. Markanın ilhamını spordan ve sporculardan alan tasarımları, günlük kullanım için de son derece elverişli olmasıyla özel bir yere sahiptir. Ayakkabı modelleri ile rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabilirsiniz. Ayakkabı ürün grubu renk seçenekleri ile kullanıcılara geniş alternatifler sunar. Puma renkli ayakkabı modelleri ile kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Puma koşu ayakkabısı modelleri ile performansınızı maksimize edebilirsiniz. Puma krampon modelleri ile sahalarda fırtına gibi eseceksiniz. Puma futbol ayakkabısı modelleri ile hem şık bir görünüm elde edebilir hem de performansınızı artırabilirsiniz. Puma ‌sneakers modelleri ise kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

İlhamını Sokaktan Alan Tasarımlar

İlhamını sokaktan, hayatın içerisinden alan marka, özel koleksiyon ayakkabı serileriyle adından sıkça söz ettirir. Dünyaca ünlü sporcu ve yıldızların marka yüzü olduğu pek çok farklı seri, kullanıcılara ‌cool bir kullanım deneyimi vaadeder. Puma’nın özel spor ayakkabı modelleri, yastık dolgulu tasarımlarıyla hem rahat hem de sağlıklı bir kullanım imkân sunar. Nefes alan kumaş teknolojileriyle üst düzey bir konfor vadeden ayakkabı modelleri, Puma’nın 100 yıla yaklaşan tecrübesinin nişanesi konumundadır. ‌AR-GE faaliyetleriyle sürekli geliştirilen ayakkabı teknolojisi Puma’nın en çok güvendiği özellikleri arasında yer alır. Farklı kumaş tercihleriyle üretilen ve özel tasarımlar sunan ayakkabı modelleri, günlük hayatın vazgeçilmezleri arasındadır. Marka minik ayakları da unutmuyor. Puma bebek ayakkabısı modelleri, bebeklerinizin narin ayakları için güvenli ürünler olarak öne çıkar. Puma ‌Kids ürünleri uluslararası standartlarda üretilir ve bebeğiniz için sağlıklı seçimler olarak öne çıkar. Puma ayakkabı fiyatları için Trendyol'da dilediğiniz kriterlere göre karşılaştırma yapabilirsiniz.

Puma Çanta Modelleri: Sağlam ve Ergonomik

Çantalar, insan hayatının vazgeçilmezleri arasında önemli bir yere sahiptir. Ergonomik tasarımlarıyla Puma sırt çantası modelleri, günlük hayatta veya doğada en büyük yardımcınız olacak. Özel bölmeli tasarımlarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi ve güvenle taşımanızı mümkün kılan çanta modelleri, ergonomiyi ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. İhtiyaca uygun olarak tercih edilebilecek boyut seçenekleri sunan marka, kullanıcılardan tam not alıyor. Puma omuz çantası ve el çantası modelleri, kaliteli kumaş yapısı ile kullanıcıların beklentilerine tam manasıyla cevap veriyor. Günlük yaşamın koşuşturmacası sırasında eşyalarınızın düzenli kalmasını sağlayan çanta modelleri, kaliteli yapılarıyla da göz dolduruyor. Puma’nın uzun yıllara dayanan tecrübesinin mahsulü olan ve teknolojik inovasyonun nişanesi olan çanta modelleri, şıklığı ve uzun ömürlülüğü bir arada sunar. Sürdürülebilirliği bir ilke olarak benimseyen Puma, çanta modellerinde de sağlam dikiş yapıları ve kaliteli kumaşlarıyla uzun ömürlü kullanımları kullanıcıya sunar. Bilgisayar ve cep telefonu gibi kıymetli elektronik eşyaları muhafaza etmek için özel bölmelere sahip olan sırt çantaları, şık tasarımlarıyla da markanın iddiasını ortaya koyar. Günlük hayatta üzerinizdeki kıyafetlerle uyumlu bir görünüm arz eden sırt çantası modelleri, Puma’nın alışıldık yenilikçi tarzını taşır. Özelleştirilmiş bölmeleriyle hayatınızı kolaylaştıran omuz çantaları pratik kullanım imkânıyla da göz doldurur. Son yıllarda giderek moda olan el çantalarında ise Puma’nın ağırlığı tartışmasızdır. Bu alanda ürettiği ürünlerle hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmezleri arasında olan Puma, sektörü ve pazarı ‌domine eden ürünler sunar. Genç ya da yaşlı her türden beklentiye cevap veren Puma el çantası modelleri, aynı zamanda şık bir aksesuar görevi de görür.

Kullanışlı Spor Çantaları

Markanın spor çantası modelleri ise farklı beklentilere hitap eder. Spora giderken biraz daha geniş hacimli bir çantaya ihtiyaç duyarsınız. Ayakkabı, spor kıyafetleri ve havlu gibi fazlaca yer kaplayabilecek eşyaların taşınması için, buna uygun bir çanta modeline sahip olmak önemlidir. Tasarımlarında sporcuların ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduran Puma, spor çantası denildiğinde de özel ve efektif çözümler sunmasıyla öne çıkar. Geniş iç hacmin yanı sıra pek çok özel bölmeye de sahip olan spor çantası modelleri, tüm eşyalarınızı rahat bir şekilde taşımanıza olanak sunuyor. İhtiyaca uygun geniş bir iç hacme sahip olmasının yanı sıra kullanım ve taşıma kolaylığı da sunan çanta modelleri bu alanda da göz doldurur. Puma’nın klasikleşmiş cesur tasarımlarının ürünü olan spor çantalar, kullanılışlılığı şıklıkla birleştirerek zevkle kullanacağınız ürünler sunar. ‌Outdoor ürünlerin üretiminde de kendisini ispat etmiş olan Puma’nın bu alanda ürettiği çantalar da kullanıcıların beğenisini topluyor. Doğayla ‌baş başa kaldığınız etkinliklerde tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren tasarımlarıyla Puma çanta modelleri, güvenebileceğiniz aksesuarlar olarak kendisini ispat etmiştir. Puma ‌outdoor ürünleri ile doğada ihtiyaç duyacağınız donanıma eksiksiz bir şekilde sahip olmanız mümkündür. ‌Outdoor etkinliklerinde kullanılacak kıyafetler ve ayakkabıların üretiminde de kendisini ispat etmiş bir marka olan Puma, bu alanda da özel ürünleriyle öne çıkar.

Hem Şık Hem Kullanışlı Mont Seçenekleri

Markanın en çok rağbet gören ürün gruplarından biri de montlardır. Puma mont modelleri, son teknoloji ürünü koruma özellikleriyle üst düzey bir deneyim vadediyor. Uzun yıllara dayana bir tecrübenin ve ‌AR-GE faaliyetinin ürünü olan mont modelleriyle marka, kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor. Kadın veya erkek, genç ya da yaşlı her türlü beklentiye cevap verebilecek üstün özellikleri bünyesinde toplayan mont modelleri, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılardan geçer not almayı başarıyor. Puma erkek mont modelleri hava şartlarına uyum sağlayan özel teknolojilerle vücudunuzla dost bir kullanım imkânı sunuyor. Kadın mont modelleri için de en iyi kullanım deneyimini vadeden marka, şıklığı da beraberinde sunuyor. Nefes alabilen kumaş yapısıyla öne çıkan mont modelleri, insan vücuduyla ve çevreyle dost oluşuyla da göz dolduruyor. Yağmur veya kar gibi dış etkenlerden korunurken şıklığından da taviz vermek istemeyen kullanıcılara hitap eden özel tasarımlarıyla fark yaratan Puma, sade tasarımlardan rengârenk modellere kadar pek çok farklı alternatif sunmasıyla da kullanıcıların beğenisini topluyor. Su geçirmez özellikteki kumaş ve dikiş teknolojisiyle göz dolduran mont modelleri, kullanıcılara özel bir deneyim sunuyor. Uzun testlerle güvenilirliği ve sağlamlığı test edilen mont modelleri, fiyat – performans anlamında da beklentileri karşılayan bir özellik taşıyor. Markanın kaz tüyü ya da polar destekli gibi dayanıklı ürünlerinin yanı sıra daha ince ve mevsimlik modelleri de bulunuyor.

Geniş Ürün Gamıyla Beklentilere Cevap Sunan Tasarımlar

Dizlere kadar inen modellerden ceket formundaki modellere kadar farklı beklentilere cevap sunan alternatiflere de sahip olan mont ürün gamı, kişisel beklentilere uygun seçenekler içeriyor. Fermuarlı ya da ilikli modelleri içeren farklı seçenekleri de bünyesinde barındıran ürün grupları ergonomik bir kullanım sunuyor. ‌Retro tasarımlarıyla da özellikle gençlerin gözdesi olan mont ürün grubu kategorisi altında, yelek gibi farklı alternatiflere ulaşmak da mümkün. Değişken hava koşullarında farklı beklentileri karşılayacak şekilde dizayn edilen ürünler, özel bir kullanım deneyimi vadediyor. Puma’nın uzun yıllara dayanan tecrübesiyle geliştirdiği dikiş teknolojileri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunan mont modelleri, tasarım açısındansa son derece özel ve şık seçenekler sunuyor. Puma’nın sporculardan ve sporun kendisinden ilham alan özel tasarımları, dünya üzerindeki en dayanıklı mont alternatifleri arasında yer alıyor. Kumaş kalitesiyle de fark yaratan mont modelleri, tüketicilerin tüm beklentilerine fazlasıyla cevap sunabiliyor. Puma’nın alanında uzman tasarım ekibi tarafından sürekli geliştirilen kumaş teknolojisi, gün içerisindeki ani hava değişimlerine tepki verebilecek özellikleriyle de öne çıkıyor. Teknolojik inovasyonu yakından takip eden marka, bu teknolojiyi erişilebilir kılmasıyla fark yaratıyor. İlhamını hayatın içinden alan estetik anlayışını teknolojiyle birleştiren marka, kullanıcıların gözündeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırıyor.

Göz Alıcı ve Rahat Eşofman Takımları

Puma eşofman takımı modelleri, kalabalıklar içerisinde fark edilmenize ve her yerde özgün tarzınızı yansıtmanıza imkân sunacaktır. ‌İkonik tasarımlarıyla yıllardır kullanıcıların gözdesi konumunda olan Puma eşofman setleri, hem kaliteli hem de şık seçenekler vadeder. Takım tercihlerinin yanı sıra Puma eşofman altı modellerini de tercih edebilir ve kendi ‌kombininizi yaratabilirsiniz. Spor yaparken aradığınız esnekliği sunan Puma eşofman ürünleri, rahatlığı ve şıklığı bir arada sunar. Profesyonel ya da amatör sporcuların tüm beklentilerine cevap verecek ürünlerle Puma eşofman ürün gamı, 7’den 70’e herkesin kendisinden bir şeyler bulabileceği seçeneklere sahip. Açık havada ya da salon sporları yaparken kendinizi rahat hissetmenizi ve performansınızı maksimum seviyeye taşımanızı mümkün kılan ürünlerle spor keyfinize keyif katabilirsiniz. 

Sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmezi olan spor aktivitelerinin gerekliliklerine cevap veren eşofman modelleri şıklığı da beraberinde getirir. Çağdaş ve yenilikçi tasarım özellikleriyle fark yaratan ürünler günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Rahatlığından ödün vermeyenlerin en büyük kurtarıcısı olan eşofmanlar, özel tasarımlarıyla tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olur. Uzun yıllardır spor giyim modasına yön veren bir marka olan Puma, özel seri ürünleri ile de fark yaratır. Markanın bu alanda en çok tercih edilen ürünlerinden olan Puma ‌Ferrari eşofman takımı ise en özel seçenekler arasında yer alır. ‌Formula 1 pilotlarından milli takım sporcularına kadar dünya çapında tanınmış organizasyon ve takımların ürün tedarikçisi konumundaki Puma, özel tasarımları kişisel kullanıcıların kullanımına sunmasıyla fark yaratan bir üretici konumundadır. Küresel spor endüstrisinin öncü markalarından Puma, bu alandaki modaya yön veren üreticilerin başında gelir. Olimpiyat şampiyonu atletlerden Dünya Kupası kaldıran futbolculara kadar pek çok ünlü sporcunun ‌ikonik fotoğraflarında, üzerlerinde bir Puma ürünü görmek mümkündür. İlhamını spordan ve başarılı sporculardan alan marka, bu özelliğini eşofman setlerine de taşır. Üst düzey spor gerekliliklerini sokak modasıyla birleştiren tasarımlarıyla dünyanın en özel modellerine imza atan markanın ürün gamı, her kesimden kullanıcıya hitap eder.

Hızlı ve Güvenli Alışveriş

Puma Türkiye tarafından ülkemizdeki kullanıcıların beğenisine sunulan ürünlere, Trendyol üzerinden pratik bir şekilde ulaşabilir ve güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Küresel bir spor modası öncüsü olan Puma’nın en özel serilerine ve son teknoloji ürünü spor malzemelerine ulaşmak bir tık kadar uzağınızda. Sürekli yenilenen ve güncellenen ürün portföyüyle Puma ürünleri arasındaki spor kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarlarla ilgili aradığınız her şeyi rahatlıkla bulabilmeniz mümkün Eşofmanlar, şortlar, ‌t-shirt'ler, ‌sweatshirt'ler gibi pek çok farklı giyim ürünü arasından aradığınız modele ulaşmanız oldukça kolay. 

İlhamını spordan alan tasarımlarıyla göz dolduran Puma markalı ürünler, spor yaparken ya da günlük yaşamda büyük bir keyif ve rahatlıkla giyilebilir. Geniş ürün gamıyla dikkat çeken Puma ‌online mağazası, pek çok farklı beklentiye cevap verebilecek özelliktedir. Puma sporcu sütyeni, profesyonel kadınların tercihi olurken Puma yeni sezon ürünleri ise içerisindeki pek çok özel modelle kullanıcıların beğenisine sunulur. Cüzdan gibi farklı ürünleri de içeren seçenekler sunan markanın geniş ürün yelpazesi kullanıcıları mutlu etmeye yeter. Mevsim değişimlerine göre kullanıcı ihtiyaç ve beklentileri farklılık gösterirken dinamik ürünler kullanıcıların aradıkları modele oldukça pratik bir şekilde ulaşmalarını mümkün kılar. Alışveriş yaparken pek çok farklı parametreyle birlikte en uygun fiyata ulaşmak da oldukça önemli bir beklentidir. Aradığınız ürüne uygun fiyatlarla ulaşmak için en doğru adres, Trendyol. Puma indirim kampanyaları sayesinde şıklığınızı tamamlayacak bir Puma ürününe güvenle sahip olabilirsiniz. Puma ‌outlet kategorisinde yer alan ürünler de en özel fırsatlarıyla ‌‌Trendyol'da sizleri bekliyor!