"

Defacto

" araması için 19780 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

DeFacto

DeFacto

2003 yılında profesyonellerin şirketi olarak kurulan DeFacto, ilk mağazasını 2005 yılında açtı. İlk yurt dışı mağazasını ise 2011 yılında açan markanın artık dünyanın 30’dan fazla ülkesinde 500’den fazla mağazası bulunuyor. DeFacto modelleri özellikle Barcelona’da açılan tasarım ofisinden sonra sektörde daha dikkat çekici bir noktada konumlanıyor. Kurulduğu günden itibaren ilgi ile takip edilen bir marka olan DeFacto’nun yeni sezon ürünleri bu tasarım atağından sonra daha da büyük bir merakla bekleniyor. Hızla çok köklü markaları geride bırakarak öne geçmeyi başaran ve Türkiye’nin önemli giyim firmalarından biri haline gelen DeFacto hakkında en göze çarpan özelliklerden biri ise ürün çeşitliliği oluyor. Firma her yaş ve cinsiyete, her konsepte, her ekonomik seviyeye uygun çok geniş bir ürün çeşitliliği barındırıyor.

Ailece DeFacto’dan Giyinmek

DeFacto, ürün yelpazesini alışverişte bir ailenin her ferdinin ayrı mağazaya bakmasına gerek kalmayacak şekilde oluşturuyor. Bir ailedeki herkesin ihtiyacına çözüm üreten DeFacto; erkek, kadın, genç, erkek çocuk, kız çocuk ve bebek kategorilerindeki ürünleri ile tüm aileyi baştan ayağa donatıyor. Her yaşa uygun ürün bulundurma özelliği aynı zamanda müşterilerde marka sadakati geliştirilmesini de sağlıyor. Böylece çocukken DeFacto’dan giyinenler yaşları ilerleyip genç olduklarında ve hatta yetişkin olduklarında da marka alışkanlıklarını devam ettirebiliyorlar. Hatta ve hatta bebekleri olduğunda da onu sıcak ve güvende tutacak, şık ve sevimli yapacak çözümleri yine DeFacto’dan bulabiliyorlar. Her cinsiyete ve her yaş grubuna uygun çözümler üreten DeFacto nesiller boyunca müşterilerinin yanında olmayı hedefliyor.

Dört Mevsim DeFacto

DeFacto, yazdan sonbahara, kıştan ilkbahara tüm mevsimlerde üzerinizde keyifle taşıyacağınız, mevsimine uygun özellikler taşıyan ürünler tasarlıyor. Yazın sıcak günlerinde ihtiyacınız olan neşeyi ve cıvıltıyı DeFacto elbiseleri ve DeFacto etekleri ile yakalayabilir, ruhunuzun enerjisini etrafınızdakilere yansıtabilirsiniz. İster günlük kullanımınız için ister sosyal çevrenizdeki planlarınız için sizi hem şık hem rahat hissettirecek DeFacto t-shirtleri, şortlar ile kombinleyebilir, kendi tarzınızı yaratıp herkesin dikkatini çekip beğenisini kazanabilirsiniz. Yaz sıcağına uygun, terletmeyen, vücudunuzla havanın temasını kesmeyen kumaşlarla üretilen DeFacto gömlek ve pantolonları çağdaş ve modern tasarımları ile daha resmi olmanız gerektiğinde sizin için zengin alternatifler üretiyor. Markanın ürün gamında size önemli bir açılışta, sevdiğiniz önemsediğiniz bir dostunuzun doğum gününde ya da nişanında, eşlik edecek bir DeFacto yazlık kıyafeti bulabilirsiniz.

DeFacto kışın giyilecek kıyafetlerde ise daha sıcak, daha koruyucu ve daha konforlu olmaları amacıyla çok çeşitli tasarımlar geliştiriyor. Aynı zamanda herkesin kendisini ifade edebilmesine yardımcı olmak amacıyla kesiminden malzemesine, aksesuarından detaylarına kadar birçok farklı alternatif ile karşımıza çıkıyor. DeFacto mont, deri mont, kaban, parka, trençkot, yağmurluk gibi dış giyimlerin yanı sıra hırka, yelek, kazak, sweatshirt gibi kışlık iç giyimlerle de geniş bir koleksiyona sahip. Erkekler için mont ve kabanlarda kesimleri açısından Slim Fit, Basic Slim Fit, Regular Fit gibi her beden ve vücut tipi için çeşit barındırırken, kapüşonlular, fermuarlı modeller, şişme montlar, zigzag dikişliler, parlak kapitone modeller ile de tarz belirlemenize yardımcı oluyor. NBA lisanslı montlarla kendinizi pota önünde hayal edebilir, örme modeller ile eski zamanlara ait bir sıcaklığı duyumsayabilirsiniz. Bunların yanı sıra içi yünlü modeller, pamuklu ince kesimli modeller, yakası kürklü kabanlar, içi kürklü kapüşonlu montlar ve benzeri birçok modeli barındıran bu geniş katalogla her ihtiyaca ve her ortama uygun düşecek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kadın modellerinde ise kapüşonlu fermuarlı uzun parkalar, şal yaka beli kuşaklı kaşe kabanlar, dik yaka fermuarlı şişme montlar, düğmeli parkalar, dik yaka beli büzgülü parkalar ve daha birçok alternatif yer alıyor.

DeFacto kazaklarda hem şıklık hem rahatlık hem de tarz ön plana çıkıyor. Kazaklar artık kaba, hantal ve tek biçim olmaktan uzaklaşarak, trend belirleyici bir pozisyon alıyor. DeFacto kazak çeşitlerinde de tatmin edici genişlikte bir kataloğa sahip. Triko kazaklar arasında kısa kollu, Slim Fit, Relax Fit kesimler günlük giyiminize yakışan rahatlığı sağlıyor. Sokak tarzınızda fark yaratacak balon kollu veya düşük omuz modellerle düğme detaylı triko kazaklar da koleksiyonu zenginleştiren parçalar arasında. Ofis şıklığını yakalayabileceğiniz dik yakalı ya da bisiklet yakalı kazakları cigarette pantolonlarla kombinleyebilir, polo yaka kazaklarla Slim Fit pantolonları birlikte kullanarak daha dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu geniş koleksiyona bir de bunların kombin edileceği alt parçalar pantolonlar, etekler ve şortlar eklendiğinde DeFacto sizleri neredeyse sonsuz bir kombin alternatifi ile karşı karşıya bırakıyor. 

Özel DeFacto Koleksiyonlarıyla Sıra Dışı Alternatifler

Cinsiyet ve yaş seçeneklerinin yanı sıra DeFacto, özel koleksiyonlar oluşturarak her tarza, her zevke, her türlü ihtiyaca ve birçok farklı konsepte hitap ediyor.

DeFacto Ev Giyim Koleksiyonu, DeFacto kalitesini ve rahatlığını evinizde de hissedebilmeniz için özel olarak tasarlanan ürünlerden oluşuyor. Erkek kadın pijama takımlarının yanı sıra pijama altları, pijama üstleri, şortlar, gecelikler, terlikler gibi evinizde ihtiyacınız olabilecek birçok ürün bu kategoride yer alıyor. Hem kışlık hem yazlık alternatifleri barındıran ürün çeşitliğinde askılı modeller, şortlu modeller, kısa kollular, uzun kollular gibi her ortama ve her sıcaklık durumuna göre ürünler bulunuyor. Kumaşlar açısından da çok geniş bir çeşitlilik sunan DeFacto ev giyim koleksiyonundaki polarlı, pamuklu ya da saten ürünlerle hem rahatlık hem estetik duygunuzu tatmin edebilirsiniz. DeFacto herkesin kişisel zevkine ve stiline uygun olarak kendini ifade edebilmesi için ürünlerini fırfırlarla, dantellerle detaylandırarak çeşitlilik yaratıyor. Rahat bir uyku çekmenizi isteyen DeFacto, bazı geceliklerle kombinlediği göz bandı ile de huzurlu bir gece geçirmek isteyenlerin yanında yer alıyor.

DeFacto İç Giyim Koleksiyonu da rahat giyimin öncüsü olan markanın en önemli koleksiyonlarından biri. Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcıları olan iç giyim, kadınlarda külot ve sutyen, erkeklerde ise atlet ve külot olarak sadeleştirilse de bazıları için bu alan bu kadar da basit değil. İşte bunun farkında olan DeFacto, kullanım amaçları, kullanım zamanları, kişisel zevkler ve tarzları göz önüne alarak ürün gamını sürekli geliştiriyor. Sadece sutyen tarafı bile klasik, spor, emzirme, dolgulu, yarı dolgulu, fantezi, büstiyer gibi seçenek ve kullanım çeşitliliğine sahip. Alt iç giyimde ise kadın dantel külot, slip bikini külot, nakışlı külot, baskılı külot alternatiflerini barındırırken, erkekler için alt giyimlerde boxer'lar ve slipler yer alıyor. Hem erkekler hem kadınlar için soğuk havaların vazgeçilmez koruyucuları içlikler alt ve üst alternatifleriyle birlikte kullanıcılara sunuluyor. İç giyim parçaları bazen sadece kıyafeti tamamlamak ve daha şık hissederek özgüven sağlamak amacıyla seçilirken bazen de hijyeni ve güvenliği hesap ederek ya da sadece kendini özel hissetmek arzusuyla seçilebiliyor. DeFacto iç giyim kataloğunda tüm bu beklentileri özenle karşılamaya yönelik ürünler yer alıyor..Sadece kıyafeti tamamlamak için değil, bazen hijyeni ve güvenliği sağlamak bazen daha şık görünmek bazen özgüveni sağlamak bazen de kendini özel hissetmek amacıyla seçilen iç giyim parçaları özenle bu amaçların her birine uygun olacak şekilde DeFacto kataloğunda yer alıyor.

DeFacto Spor Giyim Koleksiyonu ile de sportif aktivitelerinize destek olmayı amaçlıyor. Özel tasarlanmış terletmeyen kumaşlarla üretilen sportif giyimler, aktiviteler esnasında vücudunuzun hava ile temasını sağlayarak nefes almasını sağlıyor. Böylece daha konforlu ve sağlıklı bir antrenman gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Sporcu atletleri ve t-shirtleri özel kesimleri sayesinde sportif aktivitelerde hareket özgürlüğü sağlayarak daha esnek ve daha rahat bir antrenman konusunda kolaylaştırıcı rol oynuyor. DeFacto’nun özel kumaşlı ve özel kesimli spor kıyafetleri ile daha konforlu daha sağlıklı olmak ve tabii ki bunlara bağlı olarak daha uzun süre spor yapmak mümkün hale geliyor. Bu koleksiyonda yer alan sporcu taytları, sporcu atletleri, sporcu sutyenleri, sportif t-shirtler ve bustiyerler ile antrenmanınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca rahat kesim eşofmanlar, örme pantolonlar, örme atletler, yoga pantolonları, şortlar, bisiklet şortları ve sweatshirt'ler gibi birçok ürün ile de hem spor yapıp hem tarzınızı oluşturabilirsiniz.

DeFacto Modest Pastel Tonlar Koleksiyonu ile tesettür giyime de yeni bir soluk getiriyor. Tesettürlü kadınlar için oldukça geniş bir koleksiyon hazırlayan DeFacto birçok alternatifi barındırıyor. Tesettür giyim günden güne tarzını geliştiriyor ve zenginleştiriyor. DeFacto da buna uygun şekilde tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde ürünlerini hazırlıyor. Yazlık tesettür giyimin, kışlık tesettür giyim, spor tesettür giyim gibi ana başlıklar altında koleksiyonlarını geliştiren DeFacto ürünleri ile kendi tarzınıza ve zevkinize uygun tesettür kombinler yapabilir ve herkesin bahsedeceği stilinizi yaratabilirsiniz. Tesettür giyimi tercih eden kadınların en hassas oldukları konu yaz aylarındaki giyim alternatifleri. Hem kapalı hem rahat hem de o sıcaklarda bunaltmayacak türden kıyafetlerin önemi yazlık tesettür giyimde ortaya çıkıyor. DeFacto tam da bu noktada farkını ortaya koyuyor ve son derece rahat, konforlu ve sağlıklı ürünlerle karşımıza çıkıyor. Fazla terletmeyen şık kıyafetlerle zengin bir çeşitlilik sunuyor. DeFacto, bu giyimi tercih eden genç kadınlar için havalı, canlı, kıpır kıpır desenleriyle çözümler sunarken, daha minimalist ve sade bir tarzı tercih edenler için son derece sade, zarif parçalarla oluşturduğu koleksiyonla dikkat çekiyor.

DeFacto bu koleksiyonun kışlık bölümünde gündelik kıyafetler, sokak kıyafetleri gibi alternatiflerin yanı sıra özel zamanlar için de çok tarz kıyafetler yer alıyor. Gündelik kıyafetlerde kadınları kışın soğuğundan ve rüzgarından korurken şıklığı da es geçmeyen tarzı ile çok şık bir koleksiyon dikkat çekiyor. Tasarım konusundaki becerisini her koleksiyona olduğu gibi bu koleksiyona da yansıtan DeFacto özel günler, düğünler, bayramlar için oluşturduğu kışlık tesettür koleksiyonu ile fark yaratıyor. Tunikler, gömlekler, bluzlar, şifonlar, pantolonlar ana hatları oluştururken, bunların, parlak versiyonları, işlemeleri, şifonları, taş detaylıları gibi spesifik özelliklerle herkese kendini ifade etme imkânı sağlıyor.

DeFacto, spor yapmayı seven kapalı kadınlar için oluşturduğu alternatiflerle kadınlara hem spor yapmanın hem de rahat olmanın keyfini bir arada yaşatıyor. Özel eşofman altları ve üstleri, özel sporcu taytları gibi parçalarla kadınların güvenle spor yapmalarına olanak sağlıyor.

Bebeğinize de DeFacto

DeFacto bebeğiniz için tüm kıyafetleri bulabileceğiniz çeşitlilikle karşınıza çıkıyor. Bu kategoride bebeğiniz için güvenle tercih edeceğiniz özel kumaşlar ve özel kesimler kullanılıyor. Rahat tasarımları ile bebeklerinizin konforlu bir şekilde hareket edebilmesi amaçlanırken kumaş seçimleri ile de sağlıklı bir giyim ve kolay temizlenmesi açısından da hijyenik bir yapı önemseniyor. Nefes alan kıyafetler bebeklerinizi sağlıklı ve ferah tutarken, uykularının da vaktinde ve sağlıklı bir biçimde geçmesine yardımcı oluyor. Bu koleksyonun geniş ürün yelpazesinde bebeklerinizi dört mevsim dilediğiniz tarzda giydirebileceğiniz tulum ve setler, sweatshirt'ler bulunuyor. Soğuk kış günlerinde bebeğinizi korumak için tasarlanan mont seçeneklerine, hırka ve pantolonlar eşlik ediyor. Katalog, erkek bebekler için gömlekler, t-shirtler ve tulumlarla kız bebekler içinse elbise, tayt, bolero, kazak ve çeşitli aksesuarlarla tamamlanıyor.

Çocuklarınızın DeFacto Tarzı

Kız çocuk ve genç kızlara özel bu kategoride giyim ürünleriyle birlikte ayakkabılar ev giyim ve iç giyimi de içeren geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Aksesuar olarak kız çocuklarının renkli dünyalarını yansıtacak çeşitlilikte şapkalar, okul için veya günlük kullanıma uygun sırt çantası modelleri koleksiyonun önemli bir kısmını oluşturuyor. Gündelik hayatta çocukların hem ihtiyaçlarını karşılayacak hem de farklılıklarını yansıtmalarını sağlayacak renk ve desenlerde oldukça kullanışlı bel çantaları, güneş gözlükleri, rahat ve eğlenceli tasarımlara sahip çoraplar da koleksiyonu zenginleştiriyor. Seyahatlerinde ya da olumsuz hava koşullarında çantalarını koruyacak valiz kılıfları da seçenekler arasında yer alıyor. Birbirinden renkli koleksiyonda yer alan Pembe Panter, LOL ve Frozen lisanslı ürünler, kız çocuklarının kendi tarzlarını en eğlenceli ve keyifli şekilde oluşturmaları için sunuluyor.

Erkek çocuk ve genç erkekler kategorisinde bulunan ev giyim, iç giyim ürünleri çocukların hem evde hem sokakta rahat hareket etmelerini sağlıyor. Bu kategoriye erkek çocuklarının enerjilerini yansıtmak için özel olarak tasarlanan sweatshirt, eşofman, pantolon ve aksesuarlara, Denokids ve NBA koleksiyonları gibi lisanslı ürünler eşlik ediyor. Erkek çocukları, özel DeFacto tasarımları ile kendi tarzlarını ve kimliklerini yansıtacak bir çeşitliliğe sahip olurken, lisanslı ürünlerle de kendilerini ve zevklerini ifade etme yolunda onlara yardımcı olacak alternatiflerle buluşuyorlar. NBA ürünleri sportif aktivitelerini en rahat şekilde gerçekleştirebilmeleri için üretiliyor. Kral Şakir koleksiyonu ise neşelerini giyimleri ile desteklemek isteyen erkek çocuklar tarafından oldukça rağbet görüyor.

DeFacto Lisanslı Ürünlerle Kendinizi İfade Etmenizi Sağlıyor

Ayrıca DeFacto orijinal lisanslı ürünlerle oluşturulan birçok özel koleksiyon da hazırlıyor. Bunların bazıları çocuklara ve gençlere bazıları ise yetişkinlere hitap ediyor. 23 Nisan Koleksiyonu, Minikler Daha Havalı, Denokids, Kral Şakir koleksiyonları kız ve erkek çocuklar için DeFacto tarafından hazırlanıyor. Bu koleksiyonlarla çocuklar yaşlarına uygun bir giyim tarzına sahip olurken aynı zamanda kendilerini bu karakterlerle özdeşleştirerek eğlenme fırsatı da buluyor. DeFacto orijinal ürünler arasında ise sweatshirt, eşofman, çorap gibi günlük ihtiyaçlara ek olarak içlerinde şapkadan deodoranta kadar geniş bir ürün çeşitliliği barındıran NASA, NBA, Warner Bros, Walt Disney gibi onlarca lisanslı ürün bulunuyor. NBA koleksiyonu ise sadece genç erkekleri değil yetişkin erkekleri de memnun edecek alternatif modelleri ve yetişkin beden ölçülerine uygun kıyafetleri de içeriyor.

DeFacto ile Şık ve Rahat Hamilelik

DeFacto hamile giyim modelleri hamileliğinizi konforlu geçirmeniz için hazırlanmış birbirinden rahat tasarımlardan oluşuyor. Kaliteli kumaş ve tasarımlar hem konfor hem de kendinizin ve bebeğinizin sağlığı için büyük önem taşıyor. DeFacto, tasarımlarında bu kalite ile şıklığı birleştirerek hamile kadınların kolayca kombinleyerek şıklık elde edebileceği tasarımlar üzerine yoğunlaşıyor. Hamile kıyafetleri ister ev istirahatlerinizde ister özel hayatınızda ve sosyal aktivitelerinizde ister iş hayatınızda kullanabileceğiniz değişik tasarımlar düşünülerek oluşturuluyor. Bu koleksiyonda dinlenerek geçireceğiniz özel zamanlarınız için hamile pijamaları, hamile iç giyim ve eşofmanları da bulunuyor. Sosyal yaşamınızda tercih edeceğiniz t-shirt, tunik, elbise modelleri her mevsim için farklı kumaşlarla tasarlanıyor ve olağan dışı kiloda gerçekleşen hamilelikler de göz önünde bulundurularak DeFacto tarafından her bedene göre alternatiflerle sizlere sunuluyor. Günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden olan jean pantolonlar ve taytlar da hamilelik döneminde konfor ve rahatlığı getiren şık bir görünüm için DeFacto koleksiyonunda yerini alıyor.

Bütün DeFacto Ürünleri İçin: Trendyol

DeFacto ürün gamı yukarıda bahsi geçen ürünlerle kısıtlı değil elbette. DeFacto çanta ve ayakkabılar, outlet ürünler, kids koleksiyonu, her zaman güncellenen yeni gelenler kategorisi ve elbette reklamlarıyla çok ilgi çeken Aslı Enver’in seçtikleri gibi daha birçok ürün Trendyol’da sizleri bekliyor.

Trendyol filtrelerinden ilgili kategorileri seçerek ihtiyacınıza uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Online alışveriş rahatlığı ile indirimli ürünleri size ya da ürüne özel kampanyaları takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan ürünleri Trendyol sitesi ya da mobil uygulaması aracılığı ile kolayca sipariş edebilir, keyifli ve indirimli bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.