Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Topuk Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Materyal
Topuk Boyu
Ortam
Bağlama Şekli
Fiyat Geçmişi
Desen
Ürün Puanı
"

New Balance

" araması için 2900 sonuç listeleniyor

Rahat ve Trend New Balance Modelleri

Düzenli spor yapmak sağlık için çok önemli bir ihtiyaçtır. Özellikle günümüz masa-başı iş şartlarında sporu aksatmamak çok kritiktir. Spor yaparken önemli faktörlerden biri de giyilen kıyafetler ve bunların rahatlık ve sağlamlık açısından kalitesidir. Bu gibi sebeplerle kalite, konfor ve modayı birleştiren, son zamanların en popüler markalarından biri olan New Balance, ürünleri ile kullanıcıların gözdesidir. Son zamanlarda popüler olmasının yanı sıra köklü bir marka olan New Balance, kullanıcılara tecrübesi ile harmanlanmış ürünler sunar. New Balance yaz aylarında ferahlığınıza, kış aylarında üşümemenize özen göstererek kullanıcı memnuniyetini ön planda tutar.

Özellikle ayakkabıda rahatlık ve kalitenin çok önemli olması sebebiyle New Balance özel bir yere sahiptir. Gün içinde hiç çıkartmadığımız, giyimin en önemli parçası olan ayakkabıya üstün önem veren New Balance size ilk kullanımınızda farkını hissettirir. İş hayatının stresinde de, kendine has konforu ile yanınızda olur. Günümüz koşullarında spor salonlarında ya da parklarda yapılan spor kadar ev ortamında yapılan spor da artış göstererek gözle görülür önem kazanmıştır. Buna göre New Balance markası da kullanıcılara outdoor ürünleri sunarken ev rahatlığında da giyebileceğiniz ürünleri de eksik etmez. Daha çok kışın tercih edilen sweatshirt modelleri de şık tasarımları ve sizi sıcak tutacak kumaşları ile New Balance bünyesinde bolca çeşide sahiptir. Sneaker ayakkabı ya da yoga gibi esneklik gerektiren sporlara uygun spor taytları kullanıcıların beğenisine sunulur. Her mevsime ve ortama uygun eşofman altları, New Balance markasının kalitesini ve çeşitliliğe verdiği önemi kanıtladığı alanlardır.

New Balance ürünleri spor ayakkabı ve spor giyim alanında üstün kaliteli tasarımlarıyla spor giyim tercih edenlerin her zaman gözdesi olmuştur. Geniş bir koleksiyona sahip olan New Balance, ürünlerinde kendini gösteren N ve NB sembolleri ile tanınır. Bu iki logo, minimalist olmaları sayesinde şık tasarımlar ve düzenli renk uyumları ile öne çıkar. New Balance kadın giyim ürünleri dört mevsime uygun sportif giyimi, zarafet ve son moda tasarımlarla birleştirerek kullanıcıya sunar. New Balance erkek giyim kategorisi ise kadın giyim gibi dört mevsimi kapsayacak şekilde, çeşitliliğe önem vererek kullanıcı ihtiyaçlarına öncelik verir.

New Balance unisex ürünlerinde de kalite ve tasarıma önem verir. Özellikle yaz mevsimine uygun outdoor giyiminde en önemli sorunlardan biri kıyafetin ya da ayakkabının kullanıcıyı terletmesidir. Bu sorun pek çok kullanıcının canını sıkar ve ürün kalitesinde önemli yer etmektedir. New Balance outdoor ürünlerinde de bu kadar önem arz eden terleme sorununu göz ardı etmez. Kullanıcıların yazlık ürünler ile ister iş hayatında ister evde gün içinde ferah kalmasına yardımcı olur. Kış mevsiminde ise büyük problem yaz mevsimi aksine terlemekten ziyade sıcak kalamamaktır. New Balance kış mevsimi için olan ürünlerinde ise kalın kumaşları sayesinde sıcak kalırsınız ve ısı kaybı yaşamazsınız. Kış soğuğunda New Balance ürünleri sizi sıcak tutacaktır. New Balance ürünlerinin en ayrıştırıcı özellikleri ise şöyle sıralanabilir:Kaliteli kumaş, üstün malzemeler ve gelişmiş teknikler, rahatlık ve modaya uygun ve çeşitliliği bol ürünler.

Bu özelliklerin bir arada olması tüketici için çok önemlidir. Rahat bir ürün aynı zamanda kaliteli olmazsa bu tüketicinin canını sıkar, ya da modaya uygun bir ürün rahat olmazsa bu kullanıcılara gün içinde sorunlar yaratarak onları strese sokar.

New Balance Markasının Giyim Çeşitleri Nelerdir?

New Balance Markasının Giyim Çeşitleri Nelerdir?

Bir markadan alışveriş yaparken o markanın çeşitli ürünler üretiyor olması bazı kullanıcılar açısından önem arz eder, çünkü kendi tarzları ve moda trendleri açısından uyumlu olmaları tüketici için daha keyifli bir alışveriş imkânı sunar. Kullanıcıya bolca çeşit sunan New Balance Türkiye, en iyi ürünleri en güzel tasarımlarla sunduğundan emin olur. Çeşitliliğe de kalite kadar önem verirken kendine has tasarımları ile tişört, sandalet, terlik, tayt, eşofman, forma, şapka ve saat gibi seçenekleri de mevcuttur. New Balance tişörtleri de özel N logosu ile süslenmiştir ve renk desenleri modaya uygun tasarlanmıştır. New Balance siyah tişörtleri özellikle erkekler arasında popülerdir. Siyah renginin doygunluğu göz alıcı bir görüntü oluşturur. Kumaşın kalitesi ise yıkamalara dayanıklı olup, renginin kısa sürede solmasını engeller ve kullanıcıya iyi bir deneyim sunar. New Balance ayakkabıları tabanlarının rahatlığı ve kalitesiyle uzun yürüyüşlerin sorunsuz geçmesini sağlar. Ayrıca buna ek olarak, yürüyüş yaparken rahatlığınızı koruyarak performansınızı arttırır.

New Balance eşofman modelleri özel renk ve tasarımlarıyla oldukça popülerdir. Dört mevsime uygun seçenekleri vardır, kışın üşümenizi yazın ise terlemenizi engellemeye yönelik dizayn edilmiştir. New Balance ayrıca çorap kalitesine de önem verir. Kışlık olanlar sizi üşütmeyecek kadar kalın yazlık olanlar ise ferah ve sizi terletmeyecek olan New Balance çorap modelleri de ayakkabılarınızın tasarım ve renkleriyle uyum içinde olacaktır. Ayrıca New Balance şort modelleri de sporcular arasında yaz mevsiminin vazgeçilmez bir parçası hâline gelmiştir. Yaz aylarının sıcağında serinlemek için denize ya da havuza girmek isterseniz de New Balance çeşitliliği sayesinde NB logolu swim şort alabilirsiniz. Deniz mavisi ile güzel bir birliktelik sağlayacak olan New Balance yeşil renkli şortları özellikle popülerdir. Outdoor ya da ev sporuna uygun üretilen New Balance ceket modelleri konforlu kalıpları ve çeşitli renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Sadece ceket ile sınırlandırmadan, New Balance polar ürünleri de kış aylarının gözdesidir.

Bebek ayakkabıları New Balance standartlarına göre çocuğunuza uygun olması açısından önem arz eder. Bunun yanı sıra New Balance çocuk ayakkabısı modelleri de mevcuttur. Çocuğunuzun okulda ya da sporda rahat etmesi için tasarlanan modeller özgün New Balance şapka modelleri ile de takım olabilir.

New Balance Giyim Dışındaki Ürün Modelleri Nelerdir?

New Balance Giyim Dışındaki Ürün Modelleri Nelerdir?

Sadece belirli bir kategoriye bağlı kalmadan, kullanıcıya olabildiğince çeşitli ürünler sunmak bir marka için önemlidir. Bu, markanın popülerliğinin artmasında önemli bir faktördür. New Balance da bu sebeple, kendi yüksek standartlarından ödün vermeden, kullanıcıya kendi kalitesinde ama giyim dışında da ürünler sunmaktadır.

Bunlardan yetişkinlere de çocuklara da uygun olan New Balance çanta modelleri, sırt çantası ya da okul çantası gibi seçeneklerle kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Okul çantalarının modelleri kız ve erkek çocuklarına uygundur. Sağlamlıklarının yanı sıra esnek olmaları ile birden fazla kitap ve defter taşınmasında sorun çıkarmaması en sevilen özellikleri arasındadır. Tüm eşyalarınızı rahatlıkla taşır ve, sağlam dikişleri sayesinde oldukça dayanıklıdırlar. Fermuarlı bölümlerinin sayesinde eşyalarınızı güvenle taşıyabilir ve onlara kolayca erişebilirsiniz. Büyük ve küçük birden fazla gözü olması sayesinde düzenli bir şekilde eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Rahat askılıkları sayesinde gün içinde saatlerce taşımak zorunda kalsanız bile omuz ağrısı minimum düzeyde olur. Ek olarak özel New Balance saat modelleri de tercih edilmektedir. Her zaman lazım olmayacak ama lazım olursa da kritik öneme sahip olan New Balance yağmurlukları da çekici renkleriyle tercih edilmektedir.

New Balance Ayakkabı Modelleri Ve Özellikleri Nelerdir?

New Balance Ayakkabı Modelleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Ayakkabı markaları arasında da vazgeçilmezliği ile yerini alarak çocuk ve bebek ayakkabılarının yanı sıra spor ayakkabısı ile ön plana çıkar. New Balance, çeşitli ve kaliteli üretim felsefesine bağlı kalır. Özellikle birkaç modeli ile kullanıcılar arasında kalıcı yer edinmiştir. Özellikle New Balance running ayakkabıları rahat ve şık olmaları sayesinde sporseverler arasında yoğun ilgi görür. Basketbol severlere yönelik olan New Balance Hoops modelleri de maçta performansınızı korumanıza yardımcı olur. Aynı zamanda da ayak bileğinizin incinmesini engelleyerek sağlığınızı koruyacaktır. Ek olarak spor ayakkabılarının tabanlarının tırtıklı yapıları sayesinde New Balance kayıp düşmenize karşı önlem almıştır ve sizi korumaktadır.

Konforlu dizaynları sayesinde New Balance spor ayakkabı modelleri de şık tasarımları ve ünlü N logosu ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Markasını kalitesi ve şık logosu ile belli eden New Balance, bu konuda öncü konumdadır. New Balance nitril ya da New Balance superstep gibi modeller özellikle tercih edilir. Bu modeller taban rahatlığı ve tasarımlarının yanında sağlamlıkları ile ön plana çıkar. Dilerseniz sneaker modellerine de hem günlük hayat hem de spora özel giyim için göz atabilirsiniz. New Balance koşu ayakkabısı seçerken Superstep ya da Nitril gibi modellerin yanı sıra New Balance Vazee modeli de çokça tercih edilen bir üründür. Kullanıcı tercihlerinde sıkça listenin üst sıralarında yer alan ürün, rahat tabanı ile özel bir yürüyüş deneyimi sunar.

Spor ayakkabılarında önemli özelliklerden biri de her türlü zemine uygun ve uzun yürüyüşlere dayanıklı New Balance yüksek taban modelleridir. Daha sade fakat New Balance kalitesinde bir tasarım isteyen kullanıcıların gözdesi olan New Balance Classic modeli de özenle üretilir. Günlük hayatta tarzınızı koruyacak olan ve sizi rahat tutacak olan ayakkabılar, iş hayatında da önemlidir. New Balance 500 modeli ise erkek günlük giyimi için şık bir görünüm sağlarken New Balance deri seçimi ile konfordan ödün vermez. New Balance formanızın altına uyacak New Balance bordo 574 modeli ile de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kendi tarzınızı oluşturmanıza olanak sağlayan tasarımları ile New Balance modaya önem verirken kullanıcılarına konfor da sağlar. Yalnızca spor yapmaya yönelik olmayan, günlük giyime de yönelik olan spor ayakkabıları kesinlikle tarzınızın vazgeçilmezi olacaktır. Spor ayakkabılarında özellikle kadınlar arasında sıkça tercih edilen renkli modelleri de bulunmaktadır. Kadınlar için popüler seçeneklerden biri olan New Balance pembe renkli spor ayakkabılarına göz atmalısınız. New Balance taytınız ile pembe spor ayakkabınız şirin bir görünüm sağlayacaktır. Bir diğer seçenek ise kendine has bir şıklığa sahip olan New Balance mor 574 modelidir. Sadelik, kalite ve şıklığın bir arada olmasını istiyorsanız bej renginin yanında bir diğer seçeneğiniz de New Balance beyaz 530 modeli olabilir. Unisex modellerde de bulunan çeşitli renkler arasında en çok tercih edilen sadeliği ile New Balance bej renkli modelleridir.

New Balance Ürünlerinin Kaliteleri Nasıldır?

New Balance Ürünlerinin Kaliteleri Nasıldır?

Tüketici için alışveriş yaparken bilinçli olmak önemlidir. Alışveriş yapmadan önce araştırma yaparak en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak isteyen bilinçli kullanıcılar kesinlikle New Balance ile karşılaşacaktır. New Balance kendine has kalite standartları sayesinde tüketicinin ana tercihlerinden biri olur. Kıyafet alırken tasarıma önem verenler için de güzel tercihler sunan New Balance modaya uygun kalıplar ve tasarımlar dizayn ederek tüketicinin tarzını da düşünür. Kıyafette tasarımı kadar kalite de çok önemlidir ve bu özellikle içinde çokça hareket edilen spor kıyafetlerinde ön planda olmak zorundadır. New Balance bu konuda kullanıcıların beğenisini kazanır ve popülerliğini arttırarak sürdürür. Buna ek olarak New Balance spor kıyafetleri rahatlık ve kaliteleriyle sporcuların performansını korumalarında etkilidir.

Güvenli ve rahat kullanım sunan ürünler ile bir kere satın aldıktan sonra kullanıcıya uzun süre sorun yaşatmayacak ürün kalitesi standarttır. New Balance buna ek olarak kıyafetlerinin moda ve tasarım açısından da ön planda olmasına özen gösterir. Örneğin sıkı bir tenis oyuncusu iseniz gönül rahatlığıyla New Balance tenis ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Açık ya da kapalı alan fark etmeksizin, aniden hızlanmanızı ya da yavaşlamanızı gerektirecek olan sporlardan biri olan tenis sporu için bu ayakkabılar sizin hem rahat etmenizi sağlayacak hem de bileğinizi koruyacak yapıdadırlar.

New Balance tasarımları ile hem sahada dikkat çekersiniz hem de rahatlığı ve sağlamlığı ile dilediğiniz kadar spor yapabilirsiniz. Spor ayakkabılarının taban kalitesi sayesinde ayak rahatlığını sağlar ve aşınmayı önler. Sürpriz yaz yağmurlarına ya da kış şartlarına spor ayakkabınız ile yakalanmanız durumunda da kalitesini koruyarak, suyun ve ıslaklığın ayakkabı tabanından geçmemesini sağlar. Böylece su, ayakkabının iç kısımlarına ulaşmaz. Ürün kalitesinde üst sıralarda yer alan New Balance, kullanıcıya sunduğu üstün kalite hizmet ile tüketici memnuniyetini ön planda tutarak marka standartlarını korur.

New Balance Ürünlerinin Kullanım Alanları Nasıldır?

New Balance Ürünlerinin Kullanım Alanları Nasıldır?

Kıyafet alırken olabildiğince geniş kullanım alanları olması önemlidir. Hem ev hem de dışarıda giyilebilen kıyafetler kullanıcıların odak noktalarından biridir. New Balance ürünleri de bu sebeplerden ötürü geniş kullanım alanlarına sahiptir. Yalnızca spor ile sınırlı kalmayıp, okulda, iş yerinde ya da tatilde rahatlıkla New Balance ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Özellikle spor giyim alanında oldukça popüler ürünlere sahip olan New Balance kataloğu tasarımlarının şıklığı ve ürün kalitesi ile spor giyim ile sınırlanmaz. Buna ek olarak spor giyim ürünlerinin bir kısmı rahatlıkları sayesinde ev giyimi için de uygundur. Özel New Balance renkli tişörtleri günlük hayatta şık bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Ürünleri dilerseniz evinizde de rahatça giyebilirsiniz. Sadece giyim ile sınırlı olmayan New Balance ürünlerinin çanta modelleri ile okula ya da seyahatlere gidebilirsiniz. Çanta askılarının rahatlığı, çantalarda model çeşitliliği ve şık tasarımları ile kullanıcıların takdirini ve beğenisini kazanır. Sadece ayakkabı ile sınırlı kalmayıp, kaliteyi ve rahatlığı üst seviyelerde tutan New Balance sandaletleri ile sahil kenarında yürüyebilir, ya da New Balance terlikleri ile havuza gidebilirsiniz.

New Balance Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

New Balance Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Kullanıcılar tarafından ürünlerde kaliteden sonra dikkat çeken en önemli faktör şüphesiz fiyat etiketidir. New Balance fiyatı olabildiğince tüketici dostu seviyede tutarak size kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Tasarımı, modaya uyumu, kalitesi ve konforu ile kullanıcının yanında olan New Balance, fiyat etiketleri ile de kullanıcılarının memnuniyetini kazanır. En yeni tekniklerle ve kaliteli malzemelerle üretilen New Balance ürünleri fiyat seçenekleri konusunda tüketiciye olabildiğince fazla seçenek sunmaktadır. Bu sebeplerden ötürü kullanıcıların gözde tercihi olmayı başarır. Markanın ürünlerinin popülerliğini korumasının en önemli sebeplerinden biri de budur. New Balance şüphesiz ki geniş fiyat aralığı ve yüksek kalite standartları ile sizlere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunar.