Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Araç Marka ve Model
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Öğütülme Türü
Fiyat Geçmişi
"

Bosch

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

İhtiyacınıza Uygun Bosch Ürünleri Trendyol'da!

Almanya’nın ve dünyanın en önemli beyaz eşya ve elektronik markalarından biri olan Bosch, kalitesi ve güvenilirliği ile tanınıyor. Uzun ömürlü ve şık tasarımlı modelleri ile öne çıkan ürünler arasında buzdolabından mutfak eşyalarına, ankastreden kombiye pek çok beyaz eşya ve elektronik seçenek yer alıyor. Buzdolapları geniş iç hacimleri, yüksek performanslı soğutma sistemleri ve yiyecekleri daha uzun süre taze tutan yeni nesil teknolojileriyle beğeni toplayan buzdolabı modelleri, Bosch buzdolabı fiyatları politikası sayesinde aile bütçesine büyük yükler çıkarmadan satın alınabiliyor. Bosch derin dondurucu fiyatları ve çeşitleri farklı büyüklükleri ve kapasiteleri ile sağlıklı gıda depolaması için çok önemli bir işlev üstlenir. Çamaşır makineleri ile de iddialı olan marka, yüksek kaliteli malzemeden hem gövdesi hem motoru gücü uzun ömürlü olan makineler üretiyor. Bosch çamaşır makinesi fiyatları ürünün kalitesine göre düzenlenir. Kurutma makinesi modelleri de oldukça verimli ve kaliteli kullanım sağlıyor. Çamaşır kurutma makinesi ayrı olarak düşünülebileceği gibi, Bosch yıkama makinesi ve kurutma özelliği taşıyan makine çeşitleri de tercih edilebiliyor. Üstün temizlik ve kurutma performansı sunan çamaşır ve kurutma makineleri, katalog ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden oluyor. Set alımında ya da tek olarak alınan beyaz eşyalarda Bosch indirim imkanlarından yararlanabilir. Bosch indirimli ürünleri ile tasarruf yapabilirsiniz. Dilerseniz Bosch kurutma makinesi yorumlarına göz atabilirsiniz. Bosch indirim kampanyası dönemleri ise daha da uygun ödeme koşulları sunabiliyor. Bulaşıklara oldukça hassas davranan program seçenekleri ve yüksek kapasitelerinin yanı sıra çağdaş ve şık görünümleriyle beğeni toplayan bulaşık makinesi modelleri, diğer beyaz eşya ürünleri gibi tasarruflu enerji kullanımları ile doğa dostu bir çizgide bulunuyor.

Mutfakların Vazgeçilmezi Bosch Ürünleri

Mutfakların Vazgeçilmezi Bosch Ürünleri

Markanın ev aletleri arasında mutfak işlerini pratikleştiren küçük mutfak aletleri de önemli bir yer tutuyor. Bosch çaycı fiyatları kampanya zamanlarında oldukça düşer. Tost makinesi sabah kahvaltıları ve aradaki atıştırmalar için tost yapmaya imkan verirken blender ise yüksek motor gücü ve kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor. Bosch baharat öğütücü ile kolaylıkla baharatları öğütebilirsiniz. Mutfak hayatını kolaylaştıran küçük ürünlerin yanı sıra temel mutfak eşyaları açısından da markanın iddialı ürünleri bulunuyor. Bosch ankastre set fiyatları, oldukça cazip koşullarda sunuluyor ve mutfaklarını baştan aşağı yenilemek isteyenler için oldukça uygun bir seçenek oluşturuyor. Setin yanı sıra uygun Bosch ankastre fırın fiyatlarına sahip modeller tek olarak da değerlendirilebilir ve gelişmiş teknolojisi ile mutfakların baş köşesine yerleşiyor. Mikrodalga fırınlar konusunda da gelişmiş alternatifler bulunuyor. Pişirme teknolojisinde yeni imkanlar geliştiren markanın tercihe göre ankastre ya da set üstü ocak modelleri de göz dolduruyor. Bosch ocak fiyatlarının yanı sıra sağlıklı ve güvenli kullanım özellikleri ile öne çıkarken ankastre ocak ise kusursuz şıklığı ile tercih listelerinin ön sıralarında yerini alıyor. Markanın 3’lü set grubunun vazgeçilmez parçası Bosch ankastre ürünlerinden ocak, farklı pişirme modları ile çok işlevsel bir kullanım sağlıyor. Çok yönlü yapıları ile mutfakların hem pişirme hem havalandırma işlerini başarılı biçimde çözen ankastre set çeşitleri, yüksek teknoloji içeren pişirici bölümlerde üstün performans gösteriyor. Kaliteli malzeme ve ince işçilik kullanılarak üretilen Bosch marka ankastre set, göz alıcı tasarımları ile mutfak dekorasyonlarının vazgeçilmez parçaları haline geliyor. Tercihe göre mini ya da midi fırın çeşitleri, başta hamur işleri ve fırın yemekleri olmak üzere çok işlevsel bir rol üstleniyor. Ayrıca Bosch fırın fiyatları da her bütçeye uygun seçenekler sunar.

Bosch Elektrikli Süpürge ve İklimlendirme Modelleri

Bosch Elektrikli Süpürge ve İklimlendirme Modelleri

Ürün kalitesi ve çeşitliliği ile pek çok alanda faaliyet gösteren marka, beyaz eşya seti yanında elektrikli ev aletleri alanında da gelişmiş ürünler sunuyor. Her evin vazgeçilmezi ütü konusunda işlevsel bir ürün yelpazesi bulunan markanın hem buharlı hem buhar kazanlı modelleri bulunuyor. Ütü modellerinde titanium-glisse taban ve palladium-glisse taban gibi rahat ütüleme sağlayan pek çok taban teknolojisi yer alıyor. Markanın geliştirdiği Anti-Calc teknolojisi ise ütünün kendi kendini temizlemesini ve kireci önleyerek daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bosch ütü fiyatları modellere göre değişir. Markanın ürünleri arasında iklimlendirme teknolojisi de özel bir yer tutuyor. Uygun Bosch klima fiyatları ile aile bütçesine katkı yapabilirsiniz. Markanın ev ürünleri sadece satın alırken değil, satın alma sonrası olası sorunlarda da kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Arıza kodları sayesinde pek çok sorun kullanıcı tarafından kolayca çözülebiliyor. Kullanıcılar, arıza kodlarının sağladığı yönergeler ile basit işlemler yaparak sorunu çözdüklerinden ekstra zaman ve para kaybı yaşamıyor. Firma, ürettiği beyaz eşya ve elektrikli ev aleti modellerinde yüksek performans kadar enerji verimliliğine de büyük önem veriyor. Markanın daha az enerji ile daha yüksek performans sunan ürünleri, hem kullanıcıların bütçesine hem doğanın korunmasına katkıda bulunuyor.

Bosch Matkap, Şarjlı Tornavida, Kırıcılar ve Araç Yedek Parça Seçenekleri

Bosch Matkap, Şarjlı Tornavida, Kırıcılar ve Araç Yedek Parça Seçenekleri

Bosch profesyonel aletler konusunda otomotiv aksamı ve endüstriyel makine üretiminden gelen deneyimlerini de kullanarak dünya çapında haklı bir üne sahip bulunuyor. İnşaat ve marangozluk başta olmak üzere pek çok iş kolundaki temel iş aletlerini içeren el aletleri ürün gamı, işinin ustası olanların tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Evlerde de rahatlıkla kullanılabilecek hırdavat ürünleri arasında torna makinesi, çeşitli vidalama aletleri, matkaplar ve daha pek çok alet bulunuyor. Bosch 120 Li akülü vidalama, evlerde en sık kullanılan aletler arasında yer alırken şarjlı matkap oldukça pratik kullanımı ile öne çıkıyor. Şarjlı ile vida sökme ve takma işleri kolayca yapılabilir. Profesyonellerin tercihi olan avuç içi taşlama makinesi, markanın metaller üzerinde çalışan ustalar için sunduğu yüksek performanslı aletler arasında yer alıyor. Testere çeşitleri ise hem ahşap hem metal hem de farklı malzemeler için hızlı ve düzgün bir kesim sunuyor. Markanın testere modelleri küçük el aletlerinden devasa profesyonel kesim tezgahlarına kadar geniş bir ürün çeşitliliği sağlıyor. Ayrıca Bosch polisaj makinesi gibi otomotiv aletleri de bulunur. Markanın makine ve benzeri ürünlerdeki ürün yelpazesi bu kadarla sınırlı kalmıyor. Yedek parça üretimi ile profesyonelleri sadece aletler değil, yedek parça konusunda da çözümsüz bırakmıyor. Lazer ölçüm setleri ile ustaların işi kolaylaşıyor, milimetrik ölçümler kolayca yapılabiliyor. Yatay ya da dikey lazer çizgileri sağlayan lazer setleri, yüksek görünürlük sunarak pratik bir kullanım oluşturuyor. Bosch ürünleri araç yedek parça ürün gamında, uzun ömürlü akü çeşitlerinden her tür araç için özel olarak üretilen silecek modellerine değin pek çok ürün yer alıyor. Araç yedek parçalar arasında fren, balata, enjektör gibi pek çok parça bulunuyor. Fren aletleri de güvenilirliği ile otomobil ve motosiklet sürücülerinin ilk alternatifleri arasında. Doğrudan enjeksiyonlar için özel olarak geliştirilen Bosch enjektör çeşitleri de düşük yakıt tüketimi ile yüksek motor performansı için önemli bir rol üstleniyor. Bosch Home başlığı altında evlerde kullanılan her türlü beyaz eşyayı ve elektrikli ev aletini kullanıcıların dikkatine sunan marka, Bosch kampanyası dönemlerinde herkese cazip koşullarla bu ürünlere ulaşma fırsatı sağlıyor. Markanın çeyiz paketi seçenekleri daha uygun satın alma şartları oluştururken fiyat listesi sayesinde ürünlerin özellikleri ve fiyatları rahatlıkla karşılaştırılabilir. Bosch kampanyalı ürünleri Trendyol sitesinden kolayca takip edilebiliyor ve tercihe göre en uygun set ya da ürünü satın alınabiliyor. Bosch düğün paketi ve set fırsatlarını takip etmek ise ekstra indirim ve satın alma kolaylığı sunabiliyor. Bosch indirim ürünlerine göre hazırlanan düğün paketi alternatifleri yeni ev kuracak çiftler kadar ev eşyalarını bütünüyle yenilemek isteyenler için de avantaj sağlıyor. Bosch online fiyat listesi ile satın alımlarda Trendyol avantajlarıyla herkese ve her keseye uygun ürünler sunuyor.