Marka
Dahili Hafıza
Fiyat
Renk
Ekran Boyutu
Cinsiyet
Garanti Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Kozmetik Durum
RAM Kapasitesi
Suya/Toza Dayanıklılık
Bluetooth
İşletim Sistemi
Fiyat Geçmişi
Dokunmatik Ekran
Batarya Kapasitesi Aralığı
Garanti Süresi
NFC
Kulaklık Girişi
Ekran Boyut Aralığı
Ana Kamera Çözünürlük Aralığı
GPS
Ürün Puanı
"

Apple

" araması için 2083 sonuç listeleniyor

Apple

Apple’ın Dikkat Çeken Son Teknolojik Ürünlerini Keşfedin

Apple, üretimlerini kurulduğu günden bu yana genişleten ve genişletmeye de devam eden bir markadır. Dünyaca bilinen bir marka olan ve aynı zamanda ürettiği cep telefonu, Bluetooth kulaklıklar, tabletler, bilgisayarlar, akıllı saatler, kulak içi kulaklıklar, batarya ve laptop gibi elektronikler, teknolojik uygunlukları çok yüksek olan elektroniklerdir. Markanın ürettiği kategoriler, farklı özellikleri ile rahat bir kullanım sağlamaktadır. Evde kullanılacak elektroniklerden, çalışma ortamlarındaki ve günlük hayattaki devamlı kullanılan cep telefonlarına kadar birçok üretimi vardır. Evde kullanılan elektronikler arasında yer alan Apple televizyon uygulaması ile yeni bir vizyon kazanabilmek için muhteşem içeriklere sahiptir. Hep hayal edilen TV’lerin markanın üretimi ile kullanıcıların karşısına çıktığı söylenebilir. Bu uygulama ile TV’lerdeki en iyi içerikleri keşfetmek, özel derlemelerden yararlanmak, satın alınan ya da kiralanan filmleri izleyebilmek de mümkündür. Üstelik bu gibi uygulamalar tek bir yerde toplanmaktadır ve istenilen her ekranda da izlenebilir. Kısaca açıklanacak olursa, TV izlemenin en modern ve yenilikçi yolu Apple TV uygulaması ile mümkün hale gelmiştir. Markanın üretmiş olduğu pratik ve ergonomik kullanımlı olan Apple kulaklık çeşitleri kendi içinde farklılık gösterir. Kulaklıklar, jaklı, yüksek performans, kablosuz kulak içi kulaklıklar, gürültü önleme özellikli kulaklıklar, kulak üstü kulaklık, club collection, konnektörlü kulak içi kulaklık, quiet control kablosuz kulaklık modelleri bulunmaktadır. Bu aparatların birçok noktada kullanılabilmesi mümkün olmaktadır. Kulaklıklar, müzik dinlemek, sesi hapsetmek, müzik yapmak ve buna benzer olan durumlar için kullanıldığını söylemek mümkündür. Elektronik üretimler arasında yer alan ve çoğu zaman hayatı kolaylaştıran hemen hemen her alanda rahatça tüm işlerin yapılabileceği Apple tablet farklı tasarımlara sahiptir. Seçenekleri arasında ise Mini, iPad, Air ve Pro serileri vardır. Mini üretimli tabletler, küçük boyutlara sahip olsa da büyük marifetler barındırmaktadır. İnç yüksekliği ve kalitesi ile her işin kolaylaşabilmesinde etkin bir rol oynar. Yalnızca taşınabilir değil aynı zamanda cepte de taşınabilmektedir. Hafif, ince tasarımı ile kişilerin yanından ayıramayacağı muhteşem bir zarafeti vardır. Diğer seçenekler ise bilgisayar gücünü veren becerilere sahip ve bilgisayarlardan beklenilen çok yönlü özellikleri sunar. Üstelik geniş ekran özellikleri, klavye destekleri, gibi özellikleri bulunan tabletler vardır. Ayrıca markanın en güçlü teknolojileri ile birçok insanın hayatına dokunarak sunmaktadır. Tabletlerin klavye destekleri akıllı özellikler ile tasarlanmıştır.

Apple ile Muhteşem Teknik Özelliklerden Faydalanın

Teknolojinin gelişimi ile birlikte bilgisayar, tablet, cep telefonu ve buna benzer elektroniklere duyulan ihtiyaçlar artmıştır. Markanın geliştirmiş olduğu cihazlarda içeriği zengin özellikler vardır. Hemen hemen her alanda çok sık kullanılan Apple bilgisayar üretimlerini teknolojik gelişimler doğrultusunda imal eder. Seriler arasında son zamanlarda çok sık tercih edilen Macbook Pro ve Air modelleri çeşitlilik gösterir. Pro olarak üretilen bilgisayarların genel özellikleri arasında güçlü bir içeriğe sahip olan ve büyüleyen inç özellikleri ile retina bir ekran sunar. Hızlı işlemciler, yeni nesil olarak tasarlanan grafik teknolojileri ve yüksek pil kapasitesi ile harika bir depolama özelliği vardır. Üst düzey olarak tasarlanan bir dizüstü olduğunu ifade etmek mümkündür. Apple laptop modelleri arasında yer Air serilerinde ise muhteşem ince ve aynı zamanda hafif bir yapıya sahiptir. Touch ID özellikleri ile performansları iki katına çıkarır. Air serilerinde hızlı bir grafik performans sunmaktadır. Apple tarafından üretilen bu modellerin zarif kasa yapısı ve %100 geri dönüşümlü olan alüminyum yapıda olduğu söylenebilir. Bütün gün sürmekte olan pil ömrü ile sevilen bilgisayar ve laptop üretimleri vardır. Üretim sağlanan bilgisayarlar arasında dikkat çekici modeller arasında yer alan Apple Macbook çeşitliliği hayatın her aşamasında kolaylık sağlanır. İnanılmaz ince ve zarif modellerin gün geçtikçe güçlendirildiği söylenebilir. Dış tasarımı retina ekran, magic kayboard ve aynı zamanda Toucd ID özelliği ile muhteşem bir performans sağlar. Aynı zamanda Pro modellerdeki 13, 16 inç ekran boyutları ile çeşitlilik gösterir. Bunun yanı sıra iMac, iMac Pro, Mac Pro, Mac Mini gibi seriler de bulunmaktadır. Bilgisayarlar kadar cep telefonları da günlük hayatta en sık kullanılan elektroniklerdendir. Apple telefon modellerini farklı özellikler ile tasarlamıştır. Modeller, fark edilen ve sevilen her şeyi çekmeye yardımcı olacak kamera sistemi ile tasarlanmıştır. Seriler arasında git gide hızlanan çip özelliği ile imal edilmiştir. Ayrıca pil ömrünün bütün gün sürmesi ve şarj sorunu yaşanmaması özellikler arasındadır. Telefon dünyasında bulunan en yüksek video ve fotoğraf kalitelerini Apple marka telefonlarda bulabilmek mümkündür. Akıllı telefon dünyasında yüksek performanslı kaliteli video ve fotoğraf çekmeye yarayan modeller vardır. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen telefonların serilere göre yüksek özellikleri bulunmaktadır. Özellikler, kamera sistemi, ekran çözünürlüğü, dış tasarımı ve büyüklük durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Apple Hayatın Her Alanına Dokunur

Teknoloji dünyasında birçok alanda üretim sağlayan Apple, günlük aksesuarlara da el atmıştır. Apple saat akıllı tasarımı ile bunlardan bir tanesidir. Hiç uyumayan ekran özellikleri ve hep açık retina ekranlar ile muhteşem bir şıklığa sahiptir. Kayışları değiştirilebilir ve aynı zamanda yepyeni görünüm kazanabilmeye yardımcı olan modeller vardır. Watch serisi olarak imal edilen saatler, kalp atış hızını ölçen ve düşük çıkması durumunda da bildirim göndermektedir. Saatlerin yeni gürültü uygulama yapısı ile ses düzeylerini tespit etmektedir. Desibel değerleri işitme duyularını etkileyecek seviyelere ulaşınca uyarmaktadır. Saatlerin üretimleri seri seri ayrılmaktadır. Apple akıllı saat serileri arasında özellikler sağlık değerlerinin görüntülenmesi, antrenmanların takibi, fitness hedeflerini gerçekleştirebilmek adına ihtiyaç duyulan motivasyonu sağlayacaktır. Hem kişisel kullanımlar hem de armağan olarak hediye edilebilecek saatlerdir. Saatlerdeki hareketlilik, egzersiz halkaları sayesinde ve duruşları ile hareketlilik biçimleri görüntülenebilmektedir. Uzun süre hareketsiz kalındığında ayağa kalkma gibi bildirimler alınabilmektedir. Bununla birlikte yakılan kalori miktarları ve kaç dakika egzersiz yapılmışsa takip edilebilir. Yapılan aktiviteler ile çıkan halkalar başka arkadaşlar ile paylaşılabilir. Aynı zamanda aktivite yarışmalarını da takip edebilmek mümkündür. Watch serisinde akıllı koçluk özellikleri de vardır. Bu da motivasyon durumunu artıran bir durumdur. Markanın ürettiği ve günlük hayata yön veren cihazlardan bir tanesi de Apple iPhone olarak ürettiği telefonları çığır açan tekli kamera, ikili ve üçlü kamera özellikleri ile tasarlanmıştır. Süper güçlü olan çip ve pillerindeki uzun ömürlü kullanım ile kaliteli bir kullanım özelliği sunar. Aynı zamanda inç büyüklükleri serilere göre değişkenlik göstermektedir. Süper retina ekranın yanı sıra, dokulu mat cam, paslanmaz çelik tasarım, dokulu mat cam çelik tasarım, cam ve alüminyum tasarımlı çeşitleri bulunmaktadır. Telefonların gece modu özellikleri ile karanlık ortamlarda da ultra geniş ve telefoto kamera çekim kalitesi sunar. Apple iPad üretimleri en güçlü teknolojiler kullanılarak birçok insanın hayatına anlam katmaktadır. Teknik özelliklerin yanı sıra dış tasarımındaki zarafette dikkat çekicidir. Dış tasarımındaki hafiflik kolay taşınabilir bir yapıda olması ile kendini gösterir. Ayrıca işlerin istenilen yerden harika işler çıkarabilmek mümkündür. Geliştirilmiş kablosuz bağlantı özelliği ile dış tasarımındaki güzellikleri birleştirmektedir. Bununla birlikte pil ömrü tek şarj ile gün boyu sürmektedir.

Hayatı Kolaylaştıran Şık Apple Tasarımları

Teknoloji hayatı kolaylaştıran ve yön veren detaylardan biridir. Markanın üretimleri de teknoloji gelişimi ile doğru orantılı olarak üretim faaliyetlerini geliştirmektedir. Günlük yaşamda birçok alana dokunan üretimleri ile beğeni toplayan Apple üretimleri, dikkat çeken özellikler ile çok sık tercih edilmektedir. İhtiyaçlar doğrultusunda tercih edilebilecek birçok elektronik alet vardır. Bunlardan bir tanesi de Apple Macbook Air olarak ifade edilebilir. Bu seriler, güçlü yapısı ile göz alıcı bir cihazdır. Ürünlerin magic kayboard özelliği vardır. Bu nedenle performans düzeyini yükseltmektedir. Piksel yapısı yüksek olan çözünürlükteki özellikleri ile olağanüstü bir görünüme sahiptir. Bilgisayar aksesuarlarından olan klavyelerde markanın özel teknik özelliklerde klavye üretimleri vardır. Apple klavye üretimleri, F klavye ve Q klavye seçenekleri ile imal edilmiştir. Klavyelerin smart keyboard, magic kayboard gibi çeşitleri vardır. Smart klavyeler, cihazın hem ön hem de arka tarafını koruyan, rahat izleyebilme açısı sunan kılıflar da sunar. Ayrıca şarj edebilmek ve smart keyboard folio takılabilmektedir. Magic seriye sahip klavyeler ise zarif ve yeni bir tasarımda imal edilmiştir. Her tuş alt kısmında bulunan ve muhteşem bir deneyim sunan mekanizma özellikleri vardır. Tuşların arasına rahat gezinebilecek optimize bir dizayn ile tasarlandığı için kolay bir kullanıma sahiptir. Markanın ürettiği aksesuarlar arasında yer alan Apple kablosuz kulaklık olarak üretilen aksesuarların birçok çeşide ayrılır. Kulaklık tipleri, stereo, suya dayanıklılığı, aktif gürültü önleme, Bluetooth versiyon, tere dayanıklı, çift telefon desteği özellikleri ile kablosuz modellere yer verir. Kablosuz kulaklıkların etkili bir performans, motive eden ses, güçlü yapısı ile harika bir kullanım rahatlığı sunar. Son teknoloji ile üretilen kablosuz kulaklıklar, kesintileri azaltır ve hareket durumunda bağlantıyı kaybetmez. Aynı zamanda konuşmayı algılamaya yarayan ivme ölçer çift hüzme teknolojisi sese odaklanmaktadır. Kablosuz olarak imal edilen elektronikler arasında yer alan Apple kablosuz şarj stant üretimleri vardır. Kablosuz bir şekilde güç olanağı sunan ve cihazın kullanılabilecek açıda tutmaya yarar. Aynı zamanda çok yönlü bir masa üstü şarj aygıtı olarak da ifade edilebilir. Üretilen stantlar, katlanarak, şarj platformu olarak da kullanımı sağlanmaktadır. Aynı zamanda cihazı kullanımı sağlanırken sadece şarj platformunun üstüne cihazın koyulması yeterli olacaktır. Katlanma şekli önemli değildir ve yararlı olan bir şarj deneyimi sağlar.

Şık Tasarımlı Apple Cihazları

Markanın ürettikleri cihazlar, son teknolojik teknik özelliklerde üretilmesinin yanı sıra dış tasarımlarındaki detaylar şık bir görünüm sunar. Apple aksesuar üretimlerinden bilgisayar, tablet ve bazı bilgisayar parçalarının üretimlerini başarılı bir şekilde sağlamaktadır. Markanın imzasını taşıyan farklı çizgilerde üretilen, telefon, tablet, şarj stantları ve benzer üretimler vardır. Son teknolojik ve şık tasarımlı Apple monitör muhteşem bir çözünürlüğe sahip olan aygıtlardır. Dikdörtgen tasarımları ile pratik bir kullanıma sahiptir. Yüksek performanslı olan ve piksel yoğunlukları da maksimum özellik gösteren kusursuz cihazlardır. Monitörlerin stereo hoparlör olarak yerleşik gelişmiş olan ses deneyimleri vardır. Ayrıca monitörlerin çözünürlük özellikleri fotoğraf, metin ve piksellerin net ve canlı olmasına yardımcı olmaktadır. Bilgisayar kullanımlarını laptop yerine sabit tercih eden kişiler için markanın üretmiş olduğu Apple masaüstü bilgisayarlar çözünürlük oranı yüksek, ekran kart kapasiteli, harici kart kapasitesi, LED ekran paneli, kart okuyucusu ve masaüstü ile uyum sağlayan şık fare ve klavyeleri bulunmaktadır. Üretilen aparatlar arasında yer alan ve günlük hayatta çok sık kullanıma ihtiyaç duyulan Apple adaptör bulunmaktadır. Adaptörler, akıllı cihazları ve tabletleri şarj edebilmek için tasarlanan, evde, ofiste, yolda hızlı bir şekilde şarj edebilmeye yardımcı olur. Aynı zamanda verimli bir şekilde şarj desteği sunduğu için cihazların problemsiz şarj edilmesini sağlayacaktır. Sağladığı performans ile hızlı şarj özelliğinden yararlanılabilecek bir alettir. Cihazların şarj edilmesinin yanı sıra kullanımı sırasında güvenli bir şekilde yerine getirilebilmesi için Apple telefon kılıfı modelleri bulunmaktadır. Serilere ve modellere özel olarak tasarlanan kılıflar, silikon, şeffaf, parlak dış görünümleri vardır. Aynı zamanda renk skalası oldukça fazla ve kılıflardaki sağlamlıkta üst düzeydedir. Telefon kılıflarının yanı sıra kapaklar da güvenli kullanımda gerekli olan aparatlardan bir tanesidir. Telefonun ön ve arka kısmını koruyabilmek için büyük bir öneme sahiptir. Apple ürünleri teknolojik gelişimler doğrultusunda ürettiği cihazlarda, hayatı kolaylaştıran ve her alanda etkin kullanım sağlanan özelliklere sahiptir. Elektronik ürünler arasında yer alan akıllı cihaz, bilgisayar, tablet, aksesuar gibi üretimler son teknolojik gelişmelere uyum sağlayacak niteliktedir. Ürünlerin dış tasarımları da kolayca kullanıma müsait olan ve aynı zamanda sağlam dış tasarımı ile uzun ömürlü olarak ifade edilebilir. Bu nedenle markanın üretimlerinden faydalanıldığında her yönden hayatı kolaylaştıran bir yapıya sahip olduğu söylenebilir.

Apple Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köklü bir marka olan Apple’ın üretmiş olduğu birçok elektronik ürün bulunmaktadır. Ofis ortamında, ev ortamında, günlük yaşamda, spor yaparken kullanılabilecek cihazlar, hayatın her noktasına dokunmaktadır. Model olarak, Apple orijinal kulaklık aksesuarları, telefonlar, tabletler, akıllı saatler, bilgisayarlar, laptoplar, telefon kılıfları, batarya, ekran koruyucu, kablo adaptör, tuş takımı, media player, fare, klavye, ağ modem, telefon kasası, masaüstü bilgisayar gibi birçok üretimi bulunmaktadır. Orijinal kulaklık üretimlerinden biri de Apple kablolu kulaklık modelleridir. Kablolu kulağı rahat kavrayan ve dairesel şekillere sahip olabilen teknik özellikler ile geliştirilmiştir. Kulak içi kulaklıklar, normal üretimli kulaklıklar kablolu modeller arasındadır. Genel özellikleri ses kaybını aza indirgemek ve yüksek kaliteli ses sağlayabilmek için tasarlanmıştır. Kulaklıkların yanı sıra belge aktarımlarında kullanılabilecek Apple USB kablo hayat kurtaran aparatlar arasındadır. Çünkü USB girişleri ile rahatça veri alışverişi sağlanmaktadır. Birçok cihaz ile uyum sağlayacak olan kablonun kullanımı da bir hayli kolaydır. Aygıtların çoğu ile entegre olarak çalışabilen kablolar, dayanıklı, örme naylon, sağlam konnektör ile günlük kullanımlarda aşınmalara karşı bir hayli dayanıklıdır. Markanın tüm modelleri ile kusursuz bir şekilde çalışabilmesi için onaylanan kablolardır. Apple yeni ürün kategorisini gün geçtikçe çoğalttığı için fiyat aralıkları da kendi içinde değişkenlik gösterir. Aynı zamanda kullanım alanlarına göre markanın ürettiği cihazlar ve aksesuarlar farklılaştığı için bu durum fiyat konusunu doğrudan doğruya etkileyen bir durumdur. Bununla birlikte, zaman zaman yapılmakta olan Apple indirim oranları ile rahat bir alışverişe olanak sağlayacağı söylenebilir. Üretilen cihazlardaki teknik özelliklerin yanı sıra dış tasarımlarındaki hoş görünümler ile en sık tercih edilen markalardan bir tanesidir. Kusursuz bir çalışma performansı sağlayarak çalışırken, spordayken, günlük hayatta, ev ortamında, eğlenirken markanın imalatlarından faydalanılabilir. Aynı zamanda teknik özelliklerine göre Apple fiyatları da uygun aralıklar ile kullanıcılara sunulur. Alınacak cihazlar, aygıtlar, aksesuar gibi modeller sağlam teknik özellikler ile tasarlanmıştır. Bu nedenle markanın çizgileri dikkat çekici ve çarpıcı modelleri gün geçtikçe artırmaya devam etmektedir. Modeller arasındaki seri farkları ve git gide yükselen üst seriler, kolay bir kullanıma olanak sağlar. Bütün seri ve modelleri, sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol ederek kendinize uygun cihazı satın alabilirsiniz.