Avantajlı Ürünler
Materyal
Boyut/Ebat
Renk
Çarşaf Türü
Fiyat
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

English Home

" araması için 4837 sonuç listeleniyor

English Home Ürünleri ve Fiyatları

Klasik İngiliz tarzını ev ürünlerine taşıyan English Home, dünyaca ün kazanan markalardan biridir. Tekstil malzemelerinden mutfak gerçeklerine kadar geniş eşya seçenekleriyle her ihtiyaca yanıt verebilir. English Home Türkiye ürünleri, Türk kültüründe sıkça kullanılan ev ihtiyaçlarını geniş bir kategoriyle sunar. Türk kahvesi fincanlarından karıştırma kaplarına kadar zengin alternatifleriyle mutfak ve sofraları şık hâle getirmeyi amaçlar.

English Home kozmetik ürünleriyle de kullanıcılardan oldukça ilgi görür. Hoş kokulu kremlerden vücut losyonlarına kadan geniş bir English Home kozmetik kategorisi bulunur. Bu kategoride evleri huzurlu ve ferah bir alana dönüştürebilen oda kokuları da yer alır. English Home kişisel bakım ürünleri ise güzel kokularıyla ferahlatıcı ve canlandırıcı bir etki yaratırken cildi, çevresel etkenlerden koruyabilir. Marka, kozmetik ve mutfak ürünlerinin yanında kraliyet desenleri ve çiçeklerle süslediği yatak odası tekstiliyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır.

English Home Ürünleri ve Modelleri Nasıldır?

English Home Ürünleri ve Modelleri Nasıldır?

Ev tekstili sektörüne yeni bir soluk getiren English Home 2009 yılında Turgut Aydın Holding bünyesine katılarak daha geniş bir kesime ulaşma imkanı bulur. Klasik İngiliz country tarzında ürettiği ev tekstil ürünleri, kaliteli ve şık tasarımları ile fark yaratır. Yaşam alanını kendi tarzına göre oluşturmak isteyen kullanıcılara hitap eden marka yaratıcı ve orijinal tasarımları ile kısa sürede pek çok evde kendine yer bulur. Marka, 2012 yılında yabancı ortaklarla birlikte kaliteden ve klasik tarzından ödün vermeden üretime devam eder. Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da evlere konuk olan marka; Romanya, Bulgaristan, Polonya, Yunanistan ve Ukrayna gibi ülkelerde de kullanıcıların öncelikle tercih ettiği isimlerden biri haline gelir. Yurt içi ve yurt dışında kullanıcılarla buluşan English Home ürünleri ise geniş bir yelpazede çeşitlenir.

Markanın günümüzde ev tekstil ürünlerinin yanı sıra farklı ürün grupları da bulunur. Mutfak ve sofra ürünleri, yatak odası takımları, ev dekorasyon ürünleri, halı ve kilimler, bebek ve çocuk ürünleri, giyim ürünleri ve kişisel bakım ürünleri markanın geniş ürün gamını oluşturur. Hayallerindeki eve kavuşmak isteyen ve dekorasyona önem veren kullanıcılar bu ürün grupları arasında kendi tarzlarını yansıtan modeller bulabilir. Yaşam alanlarına rahatlık ve romantizmi getiren marka, bunu yaparken klasik İngiliz tarzından yardım alır. Bu tarza bazı modern ve country dokunuşlarda bulunan marka yaratıcı tasarımlarını gözler önüne serer. Tasarımın yanı sıra kalitenin ve dayanıklılığın da ön planda tutulduğu üretim süreci titiz bir çalışma sonucu gerçekleşir. Özellikle tekstil ürünleri ve dekorasyon ürünlerinde kolay deformasyona uğramayan materyaller kullanılır.

Ev tekstilindeki geleneksel anlayışı değiştiren marka her sezon kendini yenileyerek kullanışlı ve estetik görünüme sahip ürün gruplarına imza atar. Tekstil ve dekorasyonu moda ile birleştirerek fast fashion ürünler yaratır. Kendine özgü kaliteli ve şık tasarımlarıyla yeni bir trend yaratan marka bu farklı ürün grupları ile ev tekstilinde akla gelen ilk isimlerden biri olur. Geniş bir fiyat aralığında sunulan ürünleri English Home online satışlarını sağlayan Trendyol üzerinden inceleyebilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tarzınıza Uygun English Home Ev Tekstil Ürünleri Nelerdir?

Tarzınıza Uygun English Home Ev Tekstil Ürünleri Nelerdir?

Evlerin salon, mutfak, banyo ve yatak odası gibi farklı bölümlerinde kullanılan birbirinden trend tasarımlara sahip tekstil ürünlerine imza atan marka, klasik İngiliz tarzını her ürününde yansıtır. Bu tarza kendine özgü country dokunuşlarda bulunan marka, yaşam alanlarını kendi zevklerine göre yaratmak isteyen kullanıcılara geniş bir yelpazede alternatif yaratır. Özellikle misafirlerin de ağırlandığı ve günün büyük bir bölümünün geçtiği salonlarda kullanılan ürünler büyük önem taşır. Markanın kalitesi ve tasarımları ile fark yaratan salon tekstil ürünleri arasında halı ve kilimler, kırlentler, masa örtüleri ve perdeler bulunur.

Alanında uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan halı ve kilimler markanın tarzını ve sezon trendlerini yansıtır. Country tarzın estetik görünümünü yansıtan English Home halı modelleri yaşam alanınıza sıcaklık getirir. Zarif ve romantik modeller birbirinden farklı materyaller kullanılarak üretilir. Dokuma ve jakarlı modeller farklı tarzlara sahip kullanıcılar için alternatif yaratır. Özellikle desen seçeneklerinin çok fazla olduğu jakarlı halı modelleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Marka, halı ve kilimlerde oldukça geniş bir skalada renk ve desen alternatifi de sunar. Tek renk modellerin yanı sıra çiçekler, geometrik şekiller, puantiye ve ekose desenleri ile hazırlanan halı çeşitleri de ürün gamı içinde yer alır. Kilim modellerinde de aynı renk ve desen alternatiflerinin yanı sıra post da sıklıkla kullanılan materyaller arasında bulunur. English Home banyo paspası seçenekleri ise ıslak zeminleri; konforlu, sıcak ve şık bir hâle getirebilir.

Birbirinden farklı tasarım, renk ve desen seçeneği sunan English Home kırlent modelleri ise şık ve dekoratif görünümleri ile öne çıkar. Salonlarda koltuk ve kanepe gruplarının üzerinde kullanılan kırlentler işlevsel yönleri ve estetik görünümleri ile sıklıkla tercih edilir. Goblen, çift taraflı, baskılı ve pamuklu olmak üzere farklı seçeneklere sahip olan kırlentler kullanıcılar için alternatif yaratır. Özellikle çift taraflı ve goblen kırlentler markanın en sık tercih edilen ürünleri arasında bulunur. Işıltılı ve estetik görünüme sahip işlemelerle tasarlanan goblen kırlentler şıklıktan ödün vermek istemeyen kullanıcıların tercihidir.

Salonlarda estetik görünümüyle öne çıkan ürünlerden biri de masa örtüleridir. English Home masa örtüsü modelleri dantelli, polyester, vinil gibi farklı alternatiflerle kullanıcılara sunulur. Dayanıklı ve hafif bir materyal olan vinil, markanın masa örtülerinde en sık kullandığı materyallerden biridir. Örtüler üzerinde dijital baskılar yapmaya yardımcı olan vinil, estetik modellerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Dantelli örtüler ise farklı boyutlarda üretilerek masa ve sehpalara uygun hale getirilir. Marka, salonların yanı sıra evlerin diğer bölümleri için de tekstil ürünleri tasarlar. Banyo da bunlardan biridir. Banyolarda kullanılan el ve yüz havluları, bornozlar, banyo paspasları ve peştamal modelleri yine markanın klasik tarzını yansıtır.

English Home banyo havlusu çeşitleri, renk ve desenlerinin yanında yüksek emici dokumasıyla da beğeni kazanır. Gün içinde sık sık kullanılan English Home havlu modelleri el, yüz, banyo ve ayak havlusu olmak üzere farklı kategorilere ayrılır. Retro ya da romantik çizgilerle zenginleştirilen havlular English Home havluluk modelleri üzerinde muhafaza edilebilir. English Home terlikler, banyoda ve ev içine kullanıma uygun çeşitleriyle konforlu ve güvenli bir zemin sunar. Markanın mutfaklarda kullanılan dekoratif tekstil ürünleri ise kurulama bezleri, Amerikan servisler ve masa örtülerinden oluşur. Mutfakları ve sofraları bir anda çok daha estetik bir görünüme kavuşturan tekstil ürünlerini markanın aynı alanda kullanılan tabaklar, fincan takımları, tepsiler ve düzenleme ürünleri ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Trendleri Yansıtan English Home Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?

Trendleri Yansıtan English Home Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?

Evlerin her alanı için tasarladığı şık ve işlevsel ürünlerle öne çıkan marka, yatak odaları için de birbirinden farklı tasarım ve renk seçeneğine sahip tekstil ürünlerine imza atar. Özellikle yoğun günlerin ardından dinlenmek ve iyi bir uyku için kullanılan yatak odalarında rahatlık çok önemlidir. Markanın yumuşak dokuya sahip materyallerle ürettiği modeller kullanıcıların günün stresini atmasına yardımcı olur. English Home’un yatak odalarında kullanılan tekstil ürünleri arasında nevresim takımları, pikeler, battaniyeler, yatak örtüleri, çarşaflar, yastık ve yorganlar ile yastık kılıfları bulunur. Genel olarak tüm ürünler farklı boyutlarda tasarlanarak kullanıcılar için alternatif yaratılır.

Tek kişilik, çift kişilik ya da battal boylarda üretilen English Home nevresim modelleri kullanıcıların farklı dekorasyon tercihlerine göre çeşitlendirilir. Klasik ve modern tarzlarda hazırlanan nevresimlerde nefes alan yüzeyleri ile öne çıkan ve doğal bir kumaş olan pamuk sıklıkla kullanılır. Rahat ve huzurlu bir uyku için nevresimlerin yanı sıra yastıklar da önemlidir. Ortopedik, kaz tüyü ve silikon yastıklar arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Farklı boyutlardaki yastıkları toz ve kire karşı korumak amacıyla ise birbirinden ilginç renk ve desen alternatifleri ile üretilen English Home yastık kılıfı çeşitleri kullanılabilir. Yatakları korumak için kullanılan çarşaflar ise nevresimler gibi tek kişilik, çift kişilik ve battal boylarda tasarlanır. Renk alternatifinin bulunduğu çarşaflar aynı zamanda kullanım kolaylığı da sunar. Özellikle English Home lastikli çarşaf modellerini kısa süre içinde bazalara geçirmek mümkündür.

English Home tek kişilik nevresim takımı, dünya standartlarına uygun ölçüleriyle gençlerin de beğenisini kazanabilir. English Home çift kişilik nevresimler ise romantik desenleriyle yatak odalarının havasını değiştirebilir. English Home bebek nevresimleri ise sevimli desenleri ve pürüzsüz kumaşları ile öne çıkar. English Home çarşaflar, şık desenleriyle nevresimleri tamamlarken düz ve lastikli modelleriyle yatağı çepeçevre sarar. Yatak örtüsü, English Home ürün seçenekleri arasında son derece ilgi görenlerden biridir. Yataklarda kullanılan çok amaçlı yatak örtüleri ise daha gösterişli tasarım ve renk seçeneklerine sahiptir. Şık ve temiz bir görünüm için kullanılan English Home yatak örtüsü modellerini Trendyol üzerinden inceleyerek çeyiz olarak ya da günlük kullanım amacıyla satın alabilirsiniz. Bunun yanında English Home uyku seti satın alarak farklı farklı yorganlar kullanma derdinden kurtulabilirsiniz. English Home yorganlar, kaliteli ve dengeli dolgularıyla tüm hava koşullarında konforlu ve kesintisiz bir uyku sunabilir.

Yaşam alanlarında yapılan küçük dekorasyonlar ortamın daha eğlenceli ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar. English Home da birbirinden farklı dekoratif ürünü ile kullanıcıların kendi tarzları doğrultusunda yaşam alanları oluşturmasını mümkün kılar. Markanın ürün gamı içinde ev dekorasyon ürünlerinin yanı sıra şık görünüme sahip düzenleyici ürünler de yer alır. Salonlarda, mutfaklarda ve yatak odalarında kullanılabilen dekoratif ürünler arasında biblolar, vazolar, duvar saatleri, aynalar, saksılar, yapay çiçekler, çerçeveler, fenerler, şamdanlar ve diğer aksesuarlar bulunur.

English Home aksesuar modelleri farklı tarzlara hitap etmesi için çeşitli şekillerde tasarlanır. Çoğu insan için özellikle salonda kullanılan aksesuarlar büyük önem taşır. Markanın evin en sık kullanılan alanlarından biri olan salonlarda kullanılabilecek çok sayıda dekoratif ürünü vardır. English Home duvar saati çeşitleri bunlardan biridir. Farklı boyutlardaki saatler çeşitli renk ve desen alternatifleri ile sunulur. Salonun genel dekorasyonuna göre bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. English Home şamdan modelleri ise daha gösterişli bir atmosfer yaratmak isteyenlerin tercihidir. Klasik ya da modern bir görünüme sahip olan şamdanlar çeşitli boyutlarda tasarlanır.

Mutfaklarda kullanılan dekoratif ürünlerin başında ise kupa ve bardaklar gelir. Farklı genişlik ve tasarıma sahip English Home kupa çeşitleri renk ve desen alternatifleri ile sunulur. Eğlenceli ve renkli bir görünüm yaratan hayvan desenli kupalar özellikle çocuklar tarafından çok sevilir. Porselen ve Bone China gibi materyaller kullanılarak üretilen kupa modelleri dayanıklı yapıları ile öne çıkar. English Home bardak çeşitleri ise kişi sayısına uygun olarak seçilebilir. English Home fincan takımı, geniş renk ve desen seçenekleriyle kahvelerinizi keyifli ve şık bir şekilde tüketebilmenizi sağlar. Markanın dekoratif ev gereçleri arasında ise English Home çamaşır sepeti, hurç, takılık, alışveriş çantası gibi ürünler bulunur.

English Home Ürünlerinin Fiyatları Nasıldır?

English Home Ürünlerinin Fiyatları Nasıldır?

Geniş bir fiyat aralığında farklı bütçeler için alternatif yaratan ürünler ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında bulunur. Markanın farklı ürün gruplarının fiyatları üzerinde ise pek çok faktör etkilidir. Fiyatlar; üretim materyallerinden tasarıma, işlevsel özelliklerden renklere kadar çok sayıda unsura göre değişiklik gösterir. Ev tekstil ürünleri, yatak odası ürünleri, dekorasyon ürünleri ve kişisel bakım ürünleri arasından bütçeniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında bulunan ev tekstil ürünleri de kendi aralarında farklı fiyatlara sahiptir.

Salonlarda kullanılan perdeler, halı ve kilimler, kırlentler ve masa örtüleri fiyatların yanı sıra tasarım olarak da farklılaşır. Markanın klasik İngiliz country tarzının ön planda olduğu tasarımlarda klasik ve modern ögeler de görülür. Yatak odalarında ise birbirinden farklı renk ve desen alternatifine sahip ürünler görmek mümkündür. English Home nevresim takımı ve diğer tekstil ürünleri kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak çeşitli boyutlarda tasarlanır. Bu farklı boyutlar da fiyatların değişme nedenleri arasında bulunur. Tek kişilik, çift kişilik ve battal boylarda tasarlanan nevresim ve çarşaflar farklı fiyatlara sahiptir.

Markanın hazırladığı takımlar da tek sunulan ürünlerden farklı fiyatlandırılır. Özellikle yeni evli çiftlere ve yeni bir eve taşınanlara hitap eden takımlar aynı anda pek çok ihtiyacın karşılanmasına yardımcı olur. Nevresim takımları ise takım olarak en sık tercih edilen modellerdir. Nevresim, çarşaf ve yastık kılıflarından oluşan takımlar farklı boyutlarda tasarlanır. Üretim materyalleri de fiyatlar üzerinde etkilidir. Marka, genel olarak doğal kumaşlar kullansa da bazı ürünlerinde polyester gibi sentetik materyallere de yer verir. Bu farklı materyallerle üretilen ürünler de farklı fiyatlara sahiptir. Siz de ihtiyaçlarınızın yanı sıra bütçenize de uygun ürüne Trendyol’un English Home indirim ve kampanyalarını takip ederek sahip olabilirsiniz.

English Home Ürünlerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

English Home Ürünlerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev tekstilinin yanı sıra kişisel bakım ürünleri, giyim ürünleri, dekoratif ürünler ve mutfak gereçlerine imza atan markanın ürünleri geniş bir skalada çeşitlenir. Bu nedenle, bu kadar farklı ürün arasından seçim yapmak kullanıcıların kararsızlık yaşamasına neden olabilir. Birbirinden farklı tasarıma sahip olan ürünler arasından seçim yaparken birkaç noktaya dikkat ederek seçim sürecinizi oldukça kısaltabilirsiniz. Markanın ürünlerini seçerken ihtiyaçlarınız, kullanım alanınız, ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller, boyutlar, tasarım özellikleri, renk ve desenler ile fiyatlar dikkat edilmesi gereken noktaları oluşturur.

Tarzınız, renk ve desen alternatiflerini değerlendirirken dikkat etmeniz gereken noktalardan biridir. Markanın kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli tasarımlarda ürünleri bulunur. Özellikle ev tekstil ürünleri klasik, modern ve retro çizgilerde tasarlanarak kullanıcılar için alternatif yaratılır. Markanın İngiliz country tarzının da görüldüğü tekstil ürünleri evin farklı bölümlerinde kullanıma uygundur. English Home Runner yatak örtüleri işlemeli görünümleri ile nostaljik bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Salonda, mutfakta, yatak odasında kullanabileceğiniz ürünleri ihtiyaç ve tarzınız doğrultusunda seçebilirsiniz.

Dekorasyon ürünlerini seçerken ise tarzınızın yanı sıra kullanım alanının dekorasyonu da büyük önem taşır. Salonda kullanacağınız dekoratif ürünlerle mobilyalarınızın benzer stil ve renk tonlarında olmasına dikkat edebilirsiniz. Markanın dekorasyon ürünleri yalnızca evlerde değil ofislerde de kullanılabilir. Bardak tutacakları, fosforlu kalemler ve rengarenk not defterleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yeni bir eve taşındıysanız ihtiyaçlarınız da fazla olacaktır. Markanın set ve takım halinde sunduğu ürünler tek seferde pek çok ürüne sahip olmanızı sağlar. Örneğin English Home banyo seti tercih ederek sabunluk, diş fırçalık, havluluk gibi ürünleri birlikte satın alabilirsiniz. English Home sabunluk setleri, banyoları daha hijyenik ve şık bir alana dönüştürmek için kullanılabilecek aksesuarların başında gelir. English Home outlet ise avantajlı fiyatlarla daha kolay seçim yapmanıza yardımcı olur.

Trendyol’da English Home

Trendyol’da English Home

Ev tekstil ürünleri, dekorasyon ürünleri ve mutfak gereçleri ile yaşam alanınız için ihtiyaç duyduğunuz zarif ve tarz modellere imza atan markanın tüm ürün gruplarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Özellikle tekstil ürünleri ve dekoratif ürünler için tercih edilen markanın kendine özgü tarzı bu tercihte büyük bir role sahiptir. Klasik İngiliz tarzını country, modern ve retro ögelerle zenginleştiren marka, farklı tarzlara sahip kullanıcılar için geniş bir yelpazede alternatif yaratır. English Home kampanyalı ürünleriyle, farklı bütçelere sahip herkesin tarzını ev dekorasyonuna yansıtabilmesini sağlar.

Evlerin her alanında kullanılan ürünler tasarım ve stillerinin yanı sıra kaliteli yapılarıyla da öne çıkar. Farklı mevsimlerde kullanılabilen tekstil ürünleri çeşitli doğal ve sentetik materyallerle üretilerek deformasyonlara karşı dayanıklı hale getirilir. English Home battaniye modellerinden yorgan ve yastıklara, halı ve kilimlerden havlulara kadar günlük ihtiyaçlara yönelik tasarlanan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. English Home pike ve nevresim takımları gibi tekstil ürünlerinin yanı sıra mutfaklara ışıltı katan gereçleri de Trendyol’da bulabilirsiniz. Tencereler, tavalar, fırın kapları gibi pişirme gereçlerinin yanı sıra mutfak tahtası, ekmek sepeti, peçetelik gibi ürünler de markanın mutfak gereçleri arasında bulunur. English Home mutfak malzemeleri, en zorlu tarifleri bile keyifli ve pratik şekilde hazırlayabilmenizi sağlar. Kullanışlı ve kaliteli English Home mutfak ürünleri, İngiliz tarzını yansıtan tasarımlarıyla da oldukça beğeni kazanır.

Dekorasyona önem veren kullanıcıları da unutmayan marka salonlarda, mutfaklarda ve yatak odalarında kullanılabilen aksesuarlar tasarlar. Stilinize ve kullanım alanınıza uygun olarak şamdanlar, biblolar ve saksıları inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Marka sayesinde sofralarda da dekoratif ürünler kullanabilirsiniz. English Home yılbaşı ürünleri sayesinde yeni yıla keyifli ve eğlenceli şekilde girebilirsiniz. Hem estetik görünüme sahip hem de kullanışlı ve dayanıklı tabaklar, fincan takımları ve tepsileri de Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Trendyol’un English Home kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.