placeholder
"

Azra Kohen Kitapları

" araması için 46 sonuç listeleniyor
Everest Yayınları Pi
KARGO BEDAVA
Everest YayınlarıPi
103,90 TL
Sepete Git

Azra Kohen Kitapları ile Huzur Dolu Saatler

Azra Kohen ya da Akilah Kohen, 2017 yılında kitabıyla direkt popüler olan bir Türk yazar olarak ortaya çıkmıştır. Şu anda bile eserleri çok satanlarda yer alan ve Azra Kohen Fi kitabının yazarı olarak bilinen yazar, fantastik gerçekçilik türünde eserler vermektedir. İzmir doğumlu yazarın şimdilerde yayımlanmış 5 kitabı vardır.

Azra Kohen Hakkında

Azra Kohen Hakkında

İyi derecede İngilizce ve İtalyanca da bilen aynı zamanda pek çok etkinlikte bulunan Kohen, düşüncelerini ve ifadelerini kendi üslubuyla eserlerine yansıtmaktadır. İstanbul Üniversitesi’nde öğrenciliğini tamamlayan yazar sonrasında Kanada’ya gidip orada eğitim görmüştür. Şimdilerde yine kitaplarıyla alakalı söyleşilere katılmakta ve romanlarının popülerliği de günden güne artmaktadır. Genel olarak Azra Kohen kitaplarından bahsetmek gerekirse, eserler kişisel gelişim ve psikoloji üzerine kurgulu olmaktadır. Kohen, kendi kurduğu kitap grubuyla Azra Kohen İrade Terbiyesi kitabını yorumlayarak kitap sevgisinin onun için ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Azra Kohen Kitapları Özellikleri

Azra Kohen Kitapları Özellikleri

Yazarın en çok bilinen ve en popüler kitabı olan Fi’den başlıca bahsetmek gerekmektedir. Tek bir tarzda yazmayan yazar eserlerinde gerçekçiliğin yanında uzun araştırmalar yaptığı tarih, felsefe, psikoloji ve konuları daha da sınırlanmış haliyle hırs, sevgi, intikam gibi pek çok konuya eserlerinde değinmektedir. Özellikle en bilinen kitapları arasında yer alan Azra Kohen Fi Çi Pi serisinden bahsetmek gerekirse basıldığı günden itibaren okurlar tarafından sevilerek okunmaktadır. İnternet dizisine de fikir oluşturan ve sonunda diziye dönüşen serinin konusu diğer romanlardan çok farklı olmamasına rağmen işleniş, karakterler ve duygular bakımından oldukça farklılık göstermektedir. Azra Kohen’in eserleri arasındaki Azra Kohen Fi Çi Pi konusu, bir psikiyatrın saplantılı aşkını anlatmaktadır. Birçok farklı ana karakterin olması kitapların olay örgüsünü genişletmektedir. Azra Kohen Çi ve Azra Kohen Pi kitapları da serinin devamı olarak görülmektedir. Aynı zamanda bu üçleme psikolojik gerilim romanı olarak geçmektedir. Bu türdeki kitapları sevenlerin ve farklı bir kitap arayışında olanların değerlendirmesi gereken kitaplar arasında bu seri yer alabilir. Siz de sayfamızdaki seçenekler arasında aradığınız Azra Kohen kitaplarını bulabilirsiniz.

Azra Kohen Kitapları Fiyatları

Azra Kohen Kitapları Fiyatları

Azra Kohen’in diğer önemli iki kitabı da Azra Kohen Aeden Bir Dünya Hikâyesi ve Gör Beni kitapları olmaktadır. Azra Kohen Aeden konusu farklı gezegenlerde yer alan hikâyeleri anlatmaktadır, bu yüzden fantastik bir dünyaya giriş yapıldığı söylenilebilir. Yazarın en son kitabı olan Gör Beni adlı eseri ise daha çok tarihe ve araştırmaya dayalı sayılacak bir eser olarak ortaya çıkmaktadır. Bu eser, pek çok araştırmanın sonucunda ortaya çıktığı için tarihi bir roman olarak görünmekte ve özellikle yazarın hayranları tarafından yine oldukça ilgi görmektedir. Üslubunun genel olarak aynı kaldığı Azra Kohen tüm kitapları isterseniz tekli bir şekilde isterseniz de set halinde edinebilirsiniz. Bütün kitaplar aynı yayınevinden çıktığı için sadece Fi setini üçleme olarak satın alabileceğiniz gibi bütün kitaplarını beşli bir şekilde de alabilir ya da sadece son çıkan iki kitabını da edinebilirsiniz. Azra Kohen Nakar eserlerini kitap seti olarak incelemek ve kullanıcı yorumlarını da değerlendirerek satın almanız, kitabın sizin için uygun olup olmadığını daha rahat anlamanızı sağlamaktadır. Bu türle ilgilenenler konularına, açıklamalarına ve yorumlara bakarak değerlendirebilir ve ona göre satın alma işlemini gerçekleştirebilir. Siz de dilediğiniz Azra Kohen kitabına sayfamızdaki ürünleri inceleyerek ulaşabilirsiniz.