Görselli Yorumlar

Ürünleri Keşfet

FLO

FLO

Flo 1960 yılından bu yana hizmet veren ve dünyanın gelişen markaları arasında yer alan bir vizyonu taşır. Bugün birçok ilde mağazası bulunan ve gelişen altyapısıyla hizmet veren bir markadır. Flo ayakkabı rahatlığı ve şıklığı ile her mekana uygun modellere sahiptir. Sizler için çeşitli ürün seçeneklerini bir arada bulundurur. Flo bot kışa özel şık tasarımları ile birçok farklı modele yer verir. İçi pamuklu olması ile ayakları terletmeyen bir özelliğe sahiptir. Flo terlik ev için olanlardan sokakta giyilenlerine kadar farklı ve zengin çeşitliliği ile sizlere hitap eder. Flo sandalet yaza özel şık kombinler yapmanız için öne çıkar. İlgi çekici modelleri sıradışı renklerle bir araya getirir. Flo krampon futbol oynarken sizler için yüzde yüze varan rahatlığı ile öne çıkar. Çoklu hareket etmeye uygun bir modele sahiptir. Flo outlet mağazaları ile sezon sonu olan indirimli ürünlere en uygun fiyata kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Outlet mağazaları markanın tüm ürünlerine uygun fiyata yer verir. Flo indirim kampanyası birçok ürününü kapsayan şekilde uygular. Çoklu indirim özelliğine sahip birçok modele uygun fiyata ulaşabilirsiniz. İndirimler en kaliteli tasarımlar üzerine uygulanarak rahatlıkla sahip olma şansını sizlere sunar. Böylece istediğiniz tasarıma yüksek kaliteyle erişebilirsiniz. Trendyol ile donanımlı özellikleri ile ihtiyacınıza uygun ürün çeşitlerine sahip olabilir, sağlıklı yürüyüşler yapabilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeyen marka ile her tasarıma rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Flo çanta ile yeni sezona özel olarak tasarlanan ve farklı modellere sahip olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Gerçek deriden yapılan çantalar çoklu fermuar özelliği ile kullanımda yerini alır. Farklı renk seçenekleri de bir arada verilir. Flo babet ile yazları daha rahat hareket etme olanağı sizlere sunulur. Babetler hafif topuklu olandan düz tabanlı tasarımlara kadar çeşitlenir. Flo okul çantası ilkokuldan liseye kadar olan geniş bir dağılıma sahiptir. Kaliteli bir kumaşla tasarlandığından iç kısımlarının yoğun kullanımda doluluğundan dolayı yırtılması söz konusu olmaz. İsteğe bağlı olarak çekçekli modelleri de mevcuttur. Flo sırt çantası hem okulda hem de gezi seyahatinde kullanılan geniş fonsiyonelliğe sahiptir. Farklı boyutlarda üretilir. Çoklu fermuar özelliği bulunduğu için rahat bir kullanım alanını sizlere sunar. Flo sneaker rahatına düşkün olanlar için tasarlanan spor ayakkabılardır. Esnek bir giyime sahip olduğu için iplikli modelleri kolay bir şekilde giyilir. İç kısmı hava alan gözeneklerle doludur. Böylece ayağınız her daim nefes alır. Kan dolaşımı da sık sık hız kazanır. Ayağınızı sneaker içinde rahatlıkla esnetme şansına da sahip olursunuz. Flo erkek alanı içinde birçok tasarıma yer verir. Her bir tasarım kaliteli içerikleri ile sizlere sunulur. Erkek dünyasını baştan aşağıya yansıtan zengin seçeneklere göz atabilirsiniz. Her beğeniye uyan modeller çeşitlendiği için tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Flo panduf sunduğu rahatlık ile öne çıkar. Ayakkabı, terlik ve patik seçeneği ile yaygınlaşan bir kullanıma sahiptir. Kışın çok kullanılan ev botları ile rahatlığı ayağınıza taşır. Farklı model seçeneklerini bir arada sizlere sunarak ihtiyacınızı en iyi şekilde giderir. Flo online olarak da hizmet vermesiyle öne çıkan bir markadır. İhtiyacınıza göre yorulmanıza gerek kalmadan online şekilde tüm alışverişinizi yapma şansınız vardır. Üstelik oturduğunuz yerden tüm zengin seçeneklere ayrıntılı olarak göz atabilirsiniz. Online olarak en uygun fiyata seçenekler sizleri bekler. Bunun için Trendyol’u kullanarak online alışverişinizi istediğiniz zaman rahatlıkla yapabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı ile Flo Markası

Geniş Kullanım Alanı ile Flo Markası

Her mekanda kalitesi ile geniş bir kullanım alanı bulan marka sizler için zengin seçeneklerini sunar. Flo halı saha modelleri ile futbol oynamayı sevenler için rahatlık ve esneklik baz alınarak tasarlanan içerikleri sizlere sunar. Flo valiz farklı boyutlara sahip seçenekleri içinde barındırır. Sadece ihtiyacınız doğrultusunda bu seçenekleri göz önünde tutabilirsiniz. Ayrıca farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Çekçekli ve rahat bir kullanım özelliğine sahiptir. En zorlu zeminlerde bile rahatlıkla hareket edebilir. Flo ev terliği ile evde terliksiz gezmeyenler için birçok tasarımı mevcuttur. Üstü açık olanlar parmakları kapatan modellere göre farklılık gösterir. Flo cüzdan ile saf deriden yapılan ve çok bölmeli olan modeller sizi bekler. Çoklu kart ve para bölmesi ile eşyanızı rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Farklı renk seçeneği ile sizlere şık ürünler sunulur. Flo dolgu topuk kadınlar için vazgeçilmez olan topuklu ayakkabıları şık tasarımlarla öne çıkarır. Düğünlerden şık davetlere ve iş dünyasına kadar her mekana uyan klas modeller yer alır. Flo tabanlık ayağı çok hassas olanlar için ayakkabı içine yerleştirilen bir materyaldir. Böylece her hareket ettiğinizde daha rahat hissetme şansına sahip olursunuz. Flo giyim alanında da kaliteli ve zengin seçeneklere yer verir. Erkek ve kadın kategorisi içinde her mekana uygun şık giyim içerikleri mevcuttur. Flo yeni sezon ürünleri ile en trend tasarımları sizlerle buluşturur. Modayı yakından takip edenler için trend olan yeni sezon ürünleri marka içinde yer alır. Her sezonu marka ile yenilenerek geçirebilirsiniz. Üstelik şık ve kaliteli görünümleri ile farkınızı her mekanda ortaya çıkarabilirsiniz. İhtiyacınızı belirleyip en trend modellere ulaşarak birçok mekanda kullanacağınız içerikleri elde edebilirsiniz.

Flo’nun Tüm Ürünleri Trendyol’da

Flo’nun Tüm Ürünleri Trendyol’da

İhtiyaç duyduğunuz birçok içeriğe Trendyol ile sahip olabilirsiniz. Markanın tüm tasarımları Trendyol ile sizleri bekler. Flo paten yetişkinlerden çocuklara kadar herkesin sahip olacağı tasarımları bulundurur. Üstelik dayanıklı yapıları ile kullanımda sizlere kolaylık sağlar. Altında yer alan sağlam mekanizmalı tekerlek aparatı ile rahat bir şekilde kayma işlemini yerine getirebilirsiniz. Flo futbol topu ile uzun süreli kullanıma sahip olan ve dayanıklı özelliği ile öne çıkan ürünlere yer verir. Futbol oynamayı çok sevenler için öne çıkan bu ürün ile kaliteli bir içeriğe sahip olabilirsiniz. Flo çorap içerikleri uzun olanlardan babet tarzı olarak kullanılanlara kadar çeşitlilik gösterir. Ayrıca yaza ve kışa özel olarak tasarlanan içerikleri mevcuttur. Flo şapka ile yazları başınızı güneşten koruyabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olduğu için kadın ve erkek kategorisinde çeşitli ürünleri mevcuttur. Ayrıca çocuklar için tasarlanan renkli modelleri de vardır. Flo şort kadın ve erkek kategorisinde farklı tasarımları mevcuttur. Vücuda yapışmayan ve tahrişe neden olmayan bir tasarıma sahiptir. İnce hatlara sahip oldukları için yaz aylarında terletmeyen bir kumaş dokusuyla tasarlanır. Flo loafer ile klasik ve sade karışımı olan modellere sahip olabilirsiniz. Koyu renklerle tasarlanan bu modeller kalın topuk ebatına da sahip olduğu için rahatlıkla yürümenizde yardımcı olur. Flo örgü ile kaliteli ipler eşliğinde her örme modelini gerçekleştirebilirsiniz. Çift katlı iplikler kolaylıkla yırtılmayan bir dayanıklılığa sahiptir. Çoklu renk seçeneği de bir arada olan şekilde size sunulur. Ayrıca örgülerin zamanla tüylenmesi ya da deforme olması gibi sorularla da karşılaşmazsınız. Marka üretiminde kullandığı kaliteli materyallerle öne çıkar. Tüm ürünleri Trendyol’da mevcuttur. Sadece ihtiyacınızı göz önünde tutarak her tasarıma kaliteden taviz vermeden Trendyol ile ulaşabilirsiniz.