İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Kalıp
Materyal
Kap
Askı
Ek Özellik
Yaka Tipi
Kol Boyu
Ortam
Paket İçeriği
Kumaş Tipi
Desen
Stil
Cinsiyet
Üst Siluet
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Parça Sayısı
Ürün Tipi
Ürün Puanı
"

Kadın Sporcu Sütyeni

" araması için 5251 sonuç listeleniyor

Rahat Kadın Sporcu Sütyeni Trendyol'da!

Spor yapan kadınların ortak noktada buluştuğu problemlerden bir tanesi rahat hareket etmektir. Özgür bir şekilde hareket etmek istiyorsanız kadın sporcu sütyeni tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Modeller, esnek ve rahat bir kumaş yapısına sahiptir. Böylelikle çeşitli hareketlerin özgür bir şekilde yapılabilmesini sağlar. Rahat hareket imkanı tanıyarak eklem ve iskelet sisteminin sağlığını korur. Kadın spor sütyeni çeşitli spor dalları ile uğraşan müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilirken günlük kombinler için de kullanılır. Modeller, gömlek içerisine giyilebileceği gibi pantolon ya da etekle de kombinlenir. Rahat hareket etme imkanı tanıyan modellere Trendyol kadın sporcu sütyeni online alışveriş imkanından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Modern Kadın Sporcu Sütyeni Modelleri

Modern Kadın Sporcu Sütyeni Modelleri

Sporcu sütyeni kadın tasarımları, lazer kesim ile üretilir. Bu sayede dikiş ya da kesim izleri belli değildir. Gömlek, kazak veya elbise içerisinde rahat bir şekilde giyilir. Kıyafet içerisinde belli olmaz ve özgürce kullanılır. Kadın sporcu sütyeni markaları oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Markalara göz atarak beklentinize uygun seçim yapabilirsiniz. Hazırlanan modeller, pek çok farklı renk çeşidine sahiptir. Siyah, kahverengi, lacivert ya da haki gibi koyu tonların tercih edildiği parçalar dikkatleri üzerine toplar. Bu seçenekler, hem kış hem de yaz aylarında kullanılır. İlgili parça kombinlerin tarz ve modern bir görünüm kazanmasında büyük öneme sahiptir. Koyu tonlarla beraber mavi, yeşil ya da pembe gibi canlı renklerin kullanıldığı tasarımlar da bulunur. Bu tasarımlar, kombinlerin hareketlendirilmesini sağlar. Rengarenk üretim çizgileri, müşteriye dönem trendlerine uyum sağlama imkanı tanır. Kadın spor bra tasarımları, sıkı dokusu ile özgürce hareket etme olanağı sunar. Spor yaparken tereddüt yaşamadan harekete odaklanma şansı verir. Rahat modellere Trendyol kadın sporcu sütyeni kampanyalarını takip ederek ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Tarz Kadın Sporcu Sütyen Tasarımları

Birbirinden Tarz Kadın Sporcu Sütyen Tasarımları

Kadın spor bralet modelleri, ev giyimde de sıklıkla kullanılır. Bu seçenekler, hava alan bir kumaş yapısına sahiptir. Böylelikle sıcaktan bunalma ya da terleme gibi durumlar oluşmadan rahat bir biçimde kullanılır. Kadın sporcu sütyeni yorumları olumlu yönde şekillenir. Müşterilerin memnuniyetini kazanan ürün özelliklerinden bir tanesi de kombin açısından sağlanan avantajlardır. Ürünler; gömlek, pantolon, etek, tayt ya da eşofman gibi pek çok kıyafetle kombinlenir. Tayt ve eşofman ile oluşturulan kombinlere, jean ya da deri ceketler ile tamamlanarak sportif bir görüntü kazanır. Kadın sporcu sütyeni kullananlar ürünlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederler. Bazı modellerin sırt bölümünde dekolteye yer verilir. Bu alan, ürünlerin albenisini artırır. Aynı zaman da göğüs dekoltesi tercih edilen çeşitler de oldukça popülerdir. Trendyol aracılığıyla kadın sporcu sütyeni satın alabilirsiniz.

Cazip Kadın Sporcu Sütyeni İndirim Fırsatları

Cazip Kadın Sporcu Sütyeni İndirim Fırsatları

Kadın sporcu sütyeni modelleri üzerinde çeşitli yazı işlemelerine yer verilir. Bu yazı işlemeleri genelde tasarımların lastik kısımlarında bulunur. Ürünün trendlere uyum sağlamasını kolaylaştırır. Ürünleri satın almak istiyor kalıp, renk ya da kalite gibi konularda tereddüt ediyorsanız kadın sporcu sütyeni tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Modeller arasında tek rengin kullanıldığı parçalar vardır. Bu seçenekler sade ya da klasik giyim trendine uyum sağlama imkanı tanır. İki veya üç farklı rengin bir araya getirilmesi sonucunda tasarlanan seçenekler de göz kamaştırır. Farklı tonların kullanıldığı seçenekler de tercih edilen renkler birbirleriyle uyumludur. Kaliteli ürünler yıkama esnasında deforme olmaz. Renk akması ya da grileşme gibi görselliği olumsuz yönde etkileyen durumlar görülmeden kullanılır. Kadın sporcu sütyeni indirim olanaklarından yararlanmak için Trendyol üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Böylelikle avantajlı alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sporcu Sütyeni Ne İşe Yarar?

Sporcu sütyenleri hem spor esnasında hem de günlük hayatta kullanımda pek çok rahatlık ve avantaj sağlar. Vücuda rahat şekilde oturan bir sporcu sütyeni sayesinde göğüs bölgesi hareketleri minimize edilir. Bu sayede bedenle uyumlu ve oldukça konforlu bir hareket alanı sağlanır. Ayarlanabilir askıya sahip olan bir model tercih ederek sütyeni vücudunuza uygun şekilde gevşetip daraltabilirsiniz. Bu sayede göğüs ve çevresine, sağlıklı bir şekilde hareket özgürlüğü sağlanabilir. Ayrıca bağ dokuların korunmasını sağlamaya yardımcı olur. Vücudu saran fakat sıkmayan, elastik yapısı sayesinde her türlü fiziksel aktiviteye uygun bir şekilde hareket imkanı sunar. Tüm bedenlere uygun birer model kolaylıkla bulunur ve düzenli olarak kullanıldığı zaman göğüs şeklini korur. Hareket performansını maksimum seviyeye çıkarmaya ve bu esnada konfor sağlamaya yardımcıdır.

Sporcu Sütyeni Nasıl Olmalıdır?

Kadın sporcu sütyeni modellerinin egzersiz gibi hareketli aktiviteler sırasında kişiye ağırlık yaratmaması ve hafif olması önemlidir. Göğüs bölgesinin kavranması ve hareket süreci boyunca sabit tutulması beklenir. Kullanılan modelin elastik bir yapıda olması gerekir. Bu sayede bedeni sarar fakat sıkmaz. Göğüs altına denk gelen lastiklerin gereğinden fazla sıkı olması, konfor açısından tavsiye edilmez. Bağ dokuların, bölge etrafında bulunan lenflerin sıkışma hissetmemesi ve egzersiz boyunca rahat bir pozisyonda olması önemlidir. Sporcu sütyenlerinin kumaşları, dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır. Pamuklu, likralı ve nem transferi sağlayan kumaşlar tercih edilir. Askıların ayarlanabilir olması da bir diğer önemli unsurdur. Bu sayede her bedene uygun bir form alması sağlanır. Sporcu sütyenlerinin hareketi desteklemesi ve sırtta herhangi bir ağrı veya ağırlık yaratmaması da önemli unsurlar arasında yer alır.

Günlük Hayatta Sporcu Sütyeni Giyilir Mi?

Günlük hayatta sporcu sütyeni giyilebilir. Bu ürün, genel olarak spor aktiviteleri sırasında destek ve rahatlık sağlamak amacıyla kullanılır. Ancak günlük yaşamda da tercih edilebilir. Sıkı bir uyum ve ek destek sunan, özel tasarımıyla göğüsleri rahat ve güvende tutar. Bu nedenle aktif bir yaşam tarzı olan veya daha fazla hareket öngören etkinliklerde yer alan kadınlar, günlük hayatta sporcu sütyeni giymeyi tercih edebilir. Destek ve rahatlık sağlaması sebebiyle günlük kullanım için de uygundur. Süngerli ve süngersiz modeller de mevcuttur. Her kıyafetle uyumlu olmasının yanı sıra göğüs bölgesini şekilli göstermeye yardımcı olur. Rahatlığından ödün vermek istemeyen kadınlar için sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır.