İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Kalıp
Renk
Fiyat
Materyal
Ek Özellik
Kap
Paket İçeriği
Ortam
Desen
Cinsiyet
Kumaş Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Koleksiyon
Ürün Puanı
"

Kadın Sütyen

" araması için 89639 sonuç listeleniyor

İç Giyimin Vazgeçilmezi Kadın Sütyen Modelleri Trendyol’da!

İç giyim ürünleri müşterilerin rahat hissetmesini sağlar ve giyilen kıyafetlerin duruşunu etkiler. Bu ürünlerin sık kullanılanları kadın sütyen çeşitleri gelir. Bu konuda seçim yapılırken birçok özellik göz önünde bulundurulur. Rahat olması, bedeninin uygun olması, toparlayıcı olması, estetik olması gibi özellikler bunlardan bazılarıdır. Bu konuda müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren pek çok kadın sütyen markaları vardır. Formları, renkleri, desenleri ve rahatlığıyla ön plana çıkan kadın sütyen takımı, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu takımlar alt ve üst parçaları uyumlu olarak giymek isteyenler için avantaj sağlar. Geniş renk ve çeşit yelpazesine sahip kadın külot sütyen çeşitleri arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yapmanız mümkündür. Trendyol’dan kolaylıkla kadın sütyen satın alabilirsiniz.

Birbirinden Şık ve Rahat Kadın Sütyen Çeşitleri

Birbirinden Şık ve Rahat Kadın Sütyen Çeşitleri

İç giyimin gözdesi olan bu ürünler birçok farklı yapıya ve isme sahiptir. Alacağınız modeli seçerken birbirinden farklı alternatifler görebilirsiniz. Kadın sütyen çeşitleri kumaşın çeşidine, materyaline ve tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Kırmızı push up sütyen destekleyici özelliğe sahiptir. Destekleyici özelliği sebebiyle yan ve ön taraflarında iç dolgular bulunur. Bu da rahat etmeyi sağlar. Göğüsleri destekler ve hacim vermeye yardımcı olur. Tam destekli ve yarı destekli seçenekleri mevcuttur. Kadın toparlayıcı sütyen çeşitleri göğüslerinizi tam olarak sararak toparlar. Aynı zamanda göğüsleri olduğundan küçük gösterir. Büyük göğüslerinden rahatsız olan müşteriler için ideal bir seçimdir. Kadın bralet sütyen rahatlığıyla öne çıkan çeşitlerden biridir. Dolgusuz olmaları sebebiyle kullanışlıdır. Bahar aylarında giyinmek için iyi bir tercihtir. Alttan destekli olan çeşitleri de mevcuttur. Kadın büstiyer sütyen çeşitleri dış giyim parçalarıyla da kombinlenebilir. Örneğin blazer ceketler ya da salaş gömleklerin içerisine giyerek şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Gün boyu rahat etmek ve göğüslerinizin formunu korumak istiyorsanız kadın balensiz sütyen tercih edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Ürün Modelleri

Bütçenize Uygun Ürün Modelleri

İç giyimde önemli olan giysilerden biri de kadın dantelli sütyen modelleridir. Bu konuda müşterilerin tercihi zevklerine ve rahatlığına göre değişebilir. Rahatlık ve şıklığın ön planda tutulduğu modelleri şık görünümden hoşlananlar için idealdir. Birbirinden farklı pek çok rengi ve tasarımıyla öne çıkan bu ürünler tarzınızı yansıtmada etkilidir. Kadın dolgulu sütyen modelleri pek çok farklı tasarımda üretilir. Göğüslerinizin formunu koruyan ve dik durmasını sağlayan bu ürün birçok müşteri tarafından tercih edilir. Diğer modellere göre iç kısımlarında ekstra kalın bir sünger bulunur. Bu sünger, göğüsleri alttan destekleyerek yan kısımlarından kaldırır. Göğüs bölgelerinde sarkık yerleri toparlamak ve küçük görünmesi sağlamak için ideal bir üründür. Kadın desteksiz sütyen konfor ve kalitenin birleştiği modellerden biridir. İçerisinde dolgu olması sebebiyle oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Kadın sporcu sütyeni sporcuların rahat ve özgür hareket etmesi için tasarlanır. Emziren anneler için kadın emzirme sütyeni tavsiye edilen modeller arasında yer alır. Trendyol’dan kadın sütyen modelleri ve renklerini inceleyerek kendinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Kampanyalı Kadın Sütyen Fiyatları

Kampanyalı Kadın Sütyen Fiyatları

Göğüslerin giyilen kıyafetler içerisinde rahat ve estetik durması oldukça önemlidir. Bu konuda tercih sürecinizi hızlandırmak için kadın sütyen yorum ve önerilerini inceleyebilirsiniz. Deneyimlerini paylaşan müşterilerin yorumları ürünler hakkında fikir sahibi olmanıza yardım eder. Ürün hakkındaki beklentilerinizi karşılamak konusunda etkili olabilir. Kadın sütyen fiyatları her bütçeye uygun alternatifler barındırır. Markaların sunduğu kaliteli ürünler arasından birçok seçenek bulmak mümkündür. Bu konuda birden fazla fiyatları etkileyen unsur vardır. Ürünün markası, modeli ve özellikleri fiyatları belirlemede göz önünde tutulan başlıca unsurlardır. Uygun fiyatlardan yararlanmak ve haberdar olmak için kadın sütyen indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Günlük kullanım ve özel gün kullanımlar için tercih edeceğiniz kadın destekli sütyen ile gün boyu rahat etmeniz mümkündür. Kadın sütyen online alışveriş imkanıyla da sahip olabileceğiniz bir üründür. Trendyol’dan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Sütyen Ölçüsü Nasıl Alınır?

Sütyen ölçüsünü belirlemek için izlenmesi gereken bazı adımlar bulunur. Öncelikle göğüs altı çevresini, mezura veya esnek bir şerit kullanarak göğüs kafesinizin altından, sırtınızın tamamını kapsayacak şekilde ölçmeniz gerekir. İkinci aşamada, göğsünüzün en geniş noktasının çevresini ölçtükten sonra göğüs üstü ölçümünden göğüs altı ölçümünü çıkararak farkı bulabilirsiniz. Elde ettiğiniz farka göre, sütyen ölçüsü tablosuna bakarak beden belirleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Göğüs çevresi 92 cm olan birinin göğüs ölçüsü 78 cm ise bu iki sonuç birbirinden çıkarılır. Bu ölçülerden 14 cm fark elde edilir ve harflerle belirtilen kup yani göğüs büyüklüğü belirlenmiş olur. Sütyen bedeni de göğüs çevresine 5 eklenerek belirlenir. Bu iki sonuç sayesinde bedeninize uygun sütyeni alabilirsiniz.

Sütyen Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sütyen alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar vardır. Öncelikle doğru ölçüleri alarak sütyenin bedeninize tam olarak oturmasını sağlamanız gerekir. Bu aşamada kup boyutu ve göğüs altı bandı ölçüsüne dikkat etmeniz önemlidir. Sütyen bandının, sıkı ancak rahat olması ve sırtınıza düzgün bir şekilde oturması gerekir. Bununla birlikte kupların göğüsleri sıkıştırmadan ya da boşluk bırakmadan tamamen kaplamasına dikkat etmek önemlidir. Omuz askılarının ayarlanabilir olması ve omuzlara oturması daha rahat olmanızı sağlar. Tüm bunların yanı sıra askılarda veya sütyen bölgesinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve işçiliğine dikkat ederek nefes alabilen ürünler tercih edebilirsiniz. Alerjik bir cilde sahipseniz bu durumda antibakteriyel kumaştan yapılan ürünleri seçebilirsiniz.

Doğru Sütyen Nasıl Seçilir?

Doğru sütyen seçimi için dikkate almanız gereken bazı detaylar bulunur. Göğüs altı ve göğüs üstü ölçülerinizi bilerek seçim yapmanız önemli bir kriterdir. Sütyen etiketinde bulunan sayı ve harfleri dikkate alarak ölçünüze uygun olan modeli seçebilirsiniz. Etiketteki sayılar göğüs üstü ölçüsünü, harfler ise cup ölçüsünü yani göğüs üstü ve göğüs altı arasındaki farkı gösterir. Ölçülerinizi bilseniz de seçim sırasında ürünü denemeniz gerekir. Seçim sırasında deneme yaparken göğse tam oturmasına, askıların sıkılığına ve kopçanın kolay açılıp kapanır olmasına dikkat edebilirsiniz. Seçim sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer detay da kullanım amacı olur. Spor için nefes alabilen kumaştan yapılan sporcu sütyenleri arasından seçim yapabilir, dekolteli elbiseler için şeffaf askılı modelleri tercih edebilirsiniz.