"

Eşarp

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Kullanışlı Eşarp Çeşitleri Trendyol'da!

Çeşitli bağlanma biçimleri ile kullanım sağlayan eşarp ürünleri, çeşitli amaçlarla kullanılmak için satın alınıp kullanılıyor. Kadınların bolca ilgi gösterdiği eşarplar, içinde bulunan çağda farklı zevklere sahip açık kadınların da ilgi göstereceği ürünlerden oluşuyor. Kıyafetlere tamamlayıcılık gösterebilen ürünler, kadın giyiminde zenginlik oluşturan modeller içerisinde bulunuyor. Farklı yaşam tarzlarında kadınların ilgiyle beklediği tasarımlardan oluşabilen eşarplar, çeşitli boyları ile farklı biçimlerde kullanılıyor. Kaliteli malzemelerden oluşturulan türleri ile yaz ve kış olmak üzere sıcaklık ortalamalarının fazlaca hissedildiği mevsimlerde avantaj sunabilen eşarplar, aynı zamanda her kadın için farklı tasarım çizgileriyle sunuluyor. Geçmişten beri kullanılan eşarplar, farklı çeşitleriyle birçok tarzın etrafa fazlaca hissedilmesini olanaklı hale getiriyor. Genç ya da yaşlı birçok farklı kadının tercihi haline gelebilen eşarp çeşitleri, tekstil ürünleri arasında fazlaca satın alınan modeller içerisinde bulunuyor. Eşarp bağlamak isteyen ve kendisine uygun modelleri araştıran pek çok kullanıcı için özenle tasarlanan modeller, sizin tercihlerinizi önemseyen tasarımcıların çizimlerinden çıkıp sizlerin tercihine sunuluyor. Giyim ögesi, tamamlayıcı ve destekleyici aksesuar ya da çeşitli şekillerde şal ve bileklik ürünleri olarak da kullanım sağlayan eşarp türleri, kullanışlılıkları ile adından söz ettiriyor. Farklı ölçülerde üretilip farklı ön görüntü ve tasarımlara sahip olan eşarp çeşitleri, farklı bağlama usulleriyle sizlerin önüne getiriliyor. Sezonsuz olarak sunulan modelleri ile her türlü kıyafet türü ile kombinlenen eşarp tekstil ürünleri, sizlere görüntü zenginliği sunan tarzlarıyla fazlaca satın alınıyor. Çeşit çeşit tarzdan oluşturulan eşarpların geleneksel ya da çağdaş birçok tarzdan motifle kadınlarda albenilik oluşturduğu bilindiği için, model tarzları da talebe göre sürekli olarak gelişim katediyor. Farklı üst giyimlerle uyumluluk yakalayan birçok açık ve kapalı ton renkte eşarp modeli, kaliteleri ile kadın tarzına zenginlik getiriyor.

Eşarp Çeşitleri Kadın Tarzını Kullanım Şekliyle Besliyor

Eşarp Çeşitleri Kadın Tarzını Kullanım Şekliyle Besliyor

Birçok farklı kumaş yapısından oluşturulan eşarplar, desen ve renk kombinasyonlarının ortak stillerde ürün yapısı göstermeleriyle farklı kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Özgün bir yaşam tarzını benimsemiş olan kadınların aradığı biçimlere uygun şekilde sunulan ürünler, klasik tarzlara önem veren birçok kadının memnun kalmasına yardımcı oluyor. Teknolojik dokumaları ile yıllarca kullanılsa dahi büzülme, yırtılma ya da renklerinde değişiklik göstermeyen eşarp çeşitleri, dayanıklılıklarıyla da sürekli olarak kendinden bahsettiren modelleriyle öncelikli tercih sebebi oluyor. Leke tutmayan kumaş yapısından üretilen modeller, daima güzel görüntülerle etrafta şıklık yaratmanızı sağlarken; kolaylıkla elde yıkayabilmenize olanak vermesi ile haftalık ya da aylık olarak temizliğinin yapılabilmesini sağlıyor. Maskülen tarzları isteyen kadınların ya da feminen stilleri doyasıya hissetmek kadınların aradığı tarzlarda bulunan kaliteli eşarp çeşitleri, boynunuza bağlayarak da sizlere farklı ceket ve tişört kıyafetleri ile giyebilmesine olanak yaratıyor. Boğaza bağlarken çok sıkmadan ve farklı şekilde çevirerek bağlayabileceğiniz eşarplar, ince ya da kalın stillerde bağlanıp farklılık yaratabiliyor. Kadınların genellikle başlarına takarak kullandığı eşarp modelleri, 80’lerin ruhunu hissetmek isteyen açık kadınların ya da daha vintage tarzları yaşamak isteyen birçok kadına uygun kafada bağlayabilme tarzlarıyla da alternatif sağlıyor. Omuzlarının üstüne koyup çeşitli yöresel tarzlarda desen yapısını çevreye göstermek isteyen birçok kadına uygun desenli eşarp modelleri de bulunuyor. Yukardan bağlamalı görünen stile ya da enseye doğru bağlama yapıp çeşitli iğnelerle tutturulabilen birçok farklı eşarp ürünü bulunuyor. Genç kadınların çantalarına rulo ya da farklı düğümlerle bağlayabilmesini olanaklı hale getiren eşarp aksesuarlar, her açıdan moda çizgisini yanınızda taşımanızı sağlıyor. Çeşitli kadınların kot pantolonlarla uyum oluşturması için kemer olarak da düğüm atabileceği destekleyici eşarp ürünleri, her yerde kullanılabileceğini ortaya koyuyor. %100 pamuktan üretilen eşarp şal modelleri ile kalitenin her açıdan hissedilmesini sağlayan ürünler, açık ya da kapalı giyimi yaşama tarzı haline getirmiş birçok kullanıcıdan övgü alıyor. Kafadan kolaylıkla kaymayan ve tok kumaş yapıda olan eşarp ve şal modelleri ile 4 mevsim kullanabilmenize olanak yaratan ürünler bulunuyor.

Kullanışlı Eşarp Çeşitleri, Kadınlara Kolaylık Sağlıyor

Kullanışlı Eşarp Çeşitleri, Kadınlara Kolaylık Sağlıyor

Eşarp bağlamanın püf noktaları nedir acaba dediğinizi duyan pek çok marka, farklı biçimlerde ve tasarımlarda eşarplar ortaya koyuyor. Kullanıcısının aradığı biçimde giyim tarzı elde edebilmesi için sunulan eşarplar, birçok farklı püf noktası dikkate alınıp giyindiğinde daha şık ve verimli eşarp deneyimini kullanıcısına sunduğunu gösteriyor. Saçların istenilen biçimde bağlanıp bonenin takılması sonrasında giyilen eşarplar, iğneleme işlemi yapılarak sabitleştirilerek eşarbın görüntüsünden taviz vermemenizi sağlayarak kullanım sağlıyor. Toplum içine farklı biçimlerde çıkabilmenizi sağlayan modeller, sıkıcı görüntülerden uzaklaşıp birçok yenilikçi eşarbın gösteriş sunan havası ile öz güven yaşamanızı sağlıyor. Farklı yüze sahip olan pek çok kullanıcı için çeşitli biçimlerde bağlama yapabilmenizi sağlayan eşarplar, kişinin kendisine yakıştırdığı tarzlarla anlam kazanıyor. Abartılı topuz yapmanıza karşın farklı ebatlardaki çeşitleri ile kafa yapısını tamamen içine alan modellerden oluşturulabilen eşarplar, özellik ve faydaları ile adından söz ettiriyor. Eşarba üretim sürecinde eklenen yaratıcı tasarımların farklı bağlama ve büzülme biçimlerine göre çeşitli stillerde görünüm ortaya koyması farklı açılardan gözlemlenebildiği için her kullanıcı kendi özgün tarzını ve bağlama biçimini şık ve kaliteli eşarplarla yaratabiliyor. Eşarp nasıl bağlanır bilmiyorum diyenlerdenseniz, içerisinde kendi favori renk yapınıza ya da kıyafet giyme biçiminize uygunluk sağlayacak olan birçok eşarbı rahatlıkla ayırt edip kullanıcı tecrübelerinden yararlanmanız sizlere daha iyi görünümler kazandırıyor.

En Şık Eşarp Modelleri

En Şık Eşarp Modelleri

Sade renkli ya da çoklu renk alternatiflerine sahip olan eşarplar, açık renklerle ya da koyu ton modellerle oluşturulan yaratıcı motiflerle buradayım yapısı gösteriyor. Altın, bej, ekru, gümüş, turkuaz, turuncu, pembe, açık yeşil ya da beyaz eşarp gibi son derece açık tonlardan oluşturulan eşarplar, yazın birçok kıyafetinizle uyum gösterirken; güneş ışınlarını çekmeyen tarzları ile kullanışlılık örnekleri gösteriyor. Lacivert, siyah, kahverengi ve gri eşarp gibi kışlık sezona uygun en fazla tercih edilen renk kombinasyonlarıyla da sunulan eşarplar, çeşitli kullanımlardan sonra eşarp askısı gibi eşyalara asılarak kırışma ve buruşma problemlerini yaşamamanızı sağlıyor. Sizlere olabildiğine şıklık sunan eşarpların etkisini sosyal hayatınızda, iş yerinizde ya da günlük hayat kullanımınızda daha fazla yaşayabilmeniz için sunulan modeller, aradığınız ve beğendiğiniz tarzların istenildiğinde eşarp dolabından çıkarılabilmesinin verdiği güvenle daha rahat ettirilmenizi sağlıyor. Yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak ayırdığınız eşarpların çeşitli dönemlerde sizlere kadın zarafetini sunması, beklentilerin ne ölçüde karşılandığını gösterebilmesi bakımından dikkatleri çekiyor. Makyaj tarzınıza, saç yapınıza ya da yüz tipinize uyum sağlayabilen estetik ve hafif eşarplar, girdiğiniz her ortamda ilginin bir bölümünün üzerinize çekilmesini sağlıyor.

Eşarp Ürünleri, İlgi Uyandıran Kombinlerin Yolunu Açıyor

Eşarp Ürünleri, İlgi Uyandıran Kombinlerin Yolunu Açıyor

Birçok farklı bağlama biçimi ile özel günlerinizde rahatlıkla güvenip kullanabilmenize ya da günlük yaşamlarınızda takabilmenize olanak sağlayan çeşitler, birçok modern ya da otantik desene sahip olan modelleri ile beklentilerinizi tamamen karşılıyor. Sıcakların ortaya çıkmaya başladığı ilkbahar ve yaz aylarından soğuk günlerin etkisine uygun kış ve sonbahar eşarp ürünlerine olmak üzere pek çok seçenek, kadınlara ve çeşitli kullanım amacı ile giyim modasını zenginleştirmek isteyen kullanıcılara sunuluyor. Çok çeşitli desen, tasarım ve malzeme alternatifiyle her gün farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sade, düz renk eşarp renkleri ile sunulan modeller, farklı tarzları denemek isteyen pek çok kullanıcıya da alternatifli olarak geliyor. Geometrik tarzları ile kullanıcılarına birbirine teğet geçen çizgilerle tasarım harikası örnekleri sunan modellerden nostaljik esintiler sunan klasik modellere kadar tarzınıza anlam katıyor. Farklı yaş gruplarına sahip olan genç kadınların en fazla kazanmak istediği görünümlere tamamlayıcı aksesuar yapısı da sunan modeller, onların çanta, kemer ve bileklerine taktığı eşarp fularlarla daha iyi moda yapısında giyinmelerine imkân tanıyor. Eşarp aksesuarları, çiçekli modellerle her kadının aradığı tarzlarla fazlaca satın alınırken; leopar desenlere sahip modeller de orta yaş ve ileri yaş kullanıcılarının öncelikli tercihi oluyor. Uzun şal tarzı modellerle farklı biçimde bağlayabilmeyi sağlamaları ile genç kullanıcıların fazlaca istediği modellerle sunulan puantiyeli ya da açık tonda renk yapısına kavuşturulan mavi eşarplar, her kesimin mutlu olmasını sağlıyor. Farklı kumaşlardan üretilmeleri ile çeşitli özel günlerde daha yaratıcı, kaliteli ve görkemli peçeli eşarp kombinleri ve ortak giyim tarzının oluşabilmesine katkı sağlayan ürünler, her dönemin modasını üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Renk alternatifli, aksesuarlı, klasik ya da modern tarzlı birçok mor eşarp, sizlerin kullanım amacına ve bağlama biçimlerine göre farklılık gösteriyor. Sade lacivert renklerle kış aylarında bordo kazaklarla şık biçimlerde kombinlenen modeller ya da kırmızı eşarp çeşitleri özel günlerinize şık şekilde girebilmenizi sağlıyor. Çeşitli saç bağlama şekilleri sonrasında özel iğnesi ile tutturulan modeller, kayma ya da bozulma yaşamadan üzerindeki tüm desenleri ve motifleri tasarlandığı biçimde gösteriyor. Pamuktan üretilen ve açık tonlu renkleri ile terletmeyen pamuklu eşarplar, daha çok kendisine uygun olan açık renkli diğer yazlık gömlek, günlük üst, eşofman modeliyle kombinlenerek mevsimin ortaya çıkardığı enerjiden yararlanabilmenizi sağlıyor.

Eşarp Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Eşarp Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Desenlerine göre, renklerine göre, kumaş türlerine göre, ebatlarına göre çeşitli şekillerde sıralanan geniş eşarp örnekleri, birçok farklı sınıflandırılma biçimi ile farklı kullanıcılardan geçer not alıyor. İpek, polyester, saten, şifon ve pamuk tekstillerinden üretilen eşarp pamuklu ürünler, farklı kaliteleri ile çeşitli avantajları kullanıcılarına yaşatıyor. Hava alan mikrofiber yapıya sahip modelleri ile terletmeyen eşarp modellerinden kullanıcısına kalite hissettiren ipek eşarp modellerine olmak üzere birçok ürün bulunuyor. Parlak yapısı ve incelikleri ile sizlere avantaj sağlayan saten eşarplar, özel günlerde kadın kullanıcılara gösteriş sunuyor. Likralı kumaş yapısına sahip olan füme renkli eşarp, rahat tarzı ile kafanızı sıkmaması ile bilinirken; taşlı modeli ile görkemini hissettiriyor. 100x100 ölçüsündeki dijital baskılı ve %100 polyester kumaştan üretilen desenli modelleri ile klasik tarza sahip birçok kullanıcıya arzı endam edilen kadın eşarplar, beklentiye uygunluk sağlayan tarzları ile öne çıkıyor. Sade renklerdeki pamuk kumaştan üretilen 70x195 ölçüdeki ürünler, kolayca şekil alıp terletme yapmaması ile memnun ederken; içi gözükmeyen ve dört tarafı kot dikişli üretilen modeller de dayanıklı yapısı ile sökülme yaşatmıyor. Dokuma kumaş yapısındaki Twill eşarp ipek, su ve leke tutmayan yapısı ve kolay şekillendirilebilmeleri ile dikkatleri çeken tarzları sizlere sunuyor. 90x90 ölçülerinde bulunan ipekliler de farklı boyları ile her kesime kolay giyilen çeşitler sunuyor. Taşlı, dijital baskılı, sade olmak üzere birçok farklı modeliyle kadın kullanıcılarına sunulan eşarplar, gül, yaprak, kare, sümbül ve nokta desenleriyle fazlaca talep edilirken; nostaljik, klasik ve etnik desenleri andıran farklı tasarım biçimlerine sahip modeller de farklı yaş grubuna ve zevklere hitap ediyor. Pastel tonlarla tercihlerinize sunulan şifon eşarplar, açık renk ve geçişli modellerden hoşlananları memnun edip, yaz aylarında birçok kullanıcının güneşten korunabilmesini de avantaj sağlıyor. Püsküllü, simli ve incili tarzlara sahip olan uzun şallarla farklı kullanıcılarının çeşitli günlerde kendini daha güzel süsleyip değişik tarzlı kombinler yapmasını sağlayan ürünler, her türlü eşarp şal tarzını üzerinize giymenizi sağlıyor. Modernliğin klasik tarzla buluştuğu önemli eşarp örnekleri arasında bulunan 75 cm ene ve 190 cm boya sahip olan siyah renkli ve ince beyaz çizgili model, eşi ve çocukları ile dışarda yemeğe çıkan kadınlar için sade ve modern tarzlı yapısını fazlaca hissettiriyor. Eşarp modelleri fiyatları, almak istenilen modelin mevsim koleksiyon yapısına, desenine, kumaş kalitesine, ölçülere ve tasarım özelliklerine göre değişiyor.

Eşarp Çeşitleri Sağlam, Kaliteli, Hijyenik ve Seçkin Stiller Vadediyor

Eşarp Çeşitleri Sağlam, Kaliteli, Hijyenik ve Seçkin Stiller Vadediyor

Çok sayıda kadının öncelikli giyim ürünleri içerisinde bulunan eşarp tekstiller, birçok kadının farklı moda desenini taşıyabilmesine ve aynada kendini daha şık görmesini sağlıyor. Farklılıkları birbirinden şık çeşitlilikleri ile sağlayan eşarplar, kullanıcıları için birinci derecede giyim ürünleri arasında yer alıyor. Farklı yaşam tarzlarına sahip olan kadınların favori renklerde çeşitli beklentilerini karşılamak istemesi normal oluyor. Her kadının aradığı tarza uygun birçok seçenek rahatlıkla sunulurken; her yaşa ve beğeniye uygun olmaları ile biliniyor. Açık giyinen kullanıcıların moda tarzlarına uygun olması için de üretilen eşarp yelpazesi; bilek, omuz üstü, boyunluk, kemer ve çanta aksesuarı olarak da kullanılan birçok modelden oluşturulması ile biliniyor. Mevlit ya da dini ritüellerin yapılabilmesi için özel olarak sunulan yazma ve çeşitli modelleriyle de kullanımınıza sunulan ürünler, her türlü beklentinizi karşılamak için evlerinizde bulunan kıymetli tekstiller arasında yer alması ile ihtiyaç halinde de kullanılıyor. Kullanıcılarının uzun yıllar kullanabilmesi için oldukça dayanıklı şekilde üretilen hazır modeller, yaz mevsiminin sıcak ve kış mevsiminin de rüzgarlı yapısına karşı son derece dayanıklı olmaları için özenle üretiliyor. Dikişli ya da dikişsiz modelleri ile seçkinlik sunan modeller, sökülme problemi yaşatmıyor. Ayrıca renklerde solma ya da eskime de göstermeyen çeşitler, her kullanıcısının ilk günkü şekilde kullanmasını sağlıyor. Her kadın için farklı biçimlerde kullanılabilecek olan eşarp indirimli makul fiyatları ile her kullanıcının bütçesine uygun giyim aksesuarları içerisinde bulunuyor. Çeşitli kaliteye sahip eşarp aksesuar modelleri, tarzları ile farklı zevklerin tercihine sunulup, kullanıcının satın alma gücüne uygunluk gösteriyor. Hediye olarak alıp, eşarba ihtiyaç duyan arkadaşlarınızı özel günlerde mutlu edebilmeniz için de sunulan güzide ürünler, estetik tasarım anlayışından geçirilerek önünüze getiriliyor. Hangi renkten, desenden ve kumaştan üretilmiş olduğundan bağımsız olarak, eşarp fiyatları dengenizi bozmayan sıralamalarla kolaylıkla seçim yapmanızı sağlıyor. Materyal, beden, boyut, desen gibi birçok unsura ve kullanım yapılacak sezona göre tercih edebileceğiniz modeller, kullanıcısının istediği tarza göre satın alınabiliyor. Bütçe ve beğeninizi dikkate alarak satın alacağınız kaliteli büyük eşarplar, son derece hijyenik koşullar altında üretilerek ileride doğacak sağlıksal problemlerin oluşmasının önüne geçiyor ve birçok kullanıcısının güvenliğini sağlıyor. Birbirinden şık, estetik, göz alıcı ve beklentilere uygun şekilde üretim yapan eşarp markaları içerisinden tarzınıza ve kullanım isteğinize göre karşılaştırma yaparak beğeneceğiniz modeli rahatlıkla kendinize kazandırabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Eşarp Nasıl Bağlanır?

Eşarp, birçok kadının farklı amaçlarla kullandığı önemli bir aksesuardır. Tesettürlü kadınlar sıklıkla saçlarını örtmek için tercih ederken başka kadınlar da ısınmak ya da aksesuar olarak tercih edebilirler. Bu yüzden kullanım amacına bağlı olarak bağlama stilleri de değişir. Tesettürlü kadınlar komple saçlarını ve boynunu kapatacak şekilde bağlamayı tercih edebilirler. Bunun yanı sıra başka alternatif bağlama şekilleri de mevcuttur. Eşarbın türüne göre kışın ısınmak için boynuna ya da omzuna atan hanımefendiler de olabilir. Farklı dokuda ve renkteki eşarplar, farklı ihtiyaçlara hitap eder. Desenli ve daha küçük ebatlardaki eşarpları yaz aylarında da aksesuar olarak tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokulu daha uzun ve sıcak tutan modelleri ise kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Boynunuza sararak soğuktan korunabilir, kapalı mekânlarda ise omzunuza atarak sırtınızı ve kollarınızı sıcak tutabilirsiniz. Tesettürlü hanımefendiler ise kıyafetlerine göre pek çok farklı desen ve kalitedeki bu ürünü tercih ederek kombinlerini tamamlayabilirler. Hediye olarak da tercih edebileceğiniz eşarplar oldukça kurtarıcı parçalar arasındadır.

Eşarp Nasıl Yıkanır?

Su ve leke tutmayan bazı kumaşlar, kırışmaya da dayanıklıdır. Bunların yanı sıra %100 penyeden üretilen, likralı kumaşlar da vardır. Bunlar gibi farklı pek çok kumaştan üretilen eşarp ve şal vardır. Bunları elde yıkamak en sağlıklısıdır. Makinede yıkanırsa da en hassas programı seçerek atmak gerekir. En fazla 30°C geçmeyecek şekilde yıkadıktan sonra sıkma işleminin uygulanmaması gerekir. İpek şallar gibi özel işlemlere tâbi tutmanız gereken kumaşlarda ise daha hassas olunması gerekir. Ürün etiketinde farklı bir durum belirtilmediyse çamaşır makinesinin en hassas ve kısa programını tercih ederek eşarbınızı yıkatabilirsiniz. Su sıcaklığı da yine soğuk veya en fazla 30°C olacak şekilde ayarlanmalıdır. Sıkma ayarı bu tip kumaşlarda da devre dışı bırakılmalıdır. Eşarpta çay ya da kahve lekesi olduğunda ise ılık suyla ıslatılmış sünger yardımıyla bölgeye tampon hareketler uygulayabilirsiniz. Ardından leke olan yere gliserin damlatıp hafif çitiledikten sonra yarım saat bekletebilirsiniz. Böylece lekenin daha kolay çıkmasını sağlayabilirsiniz.

En Popüler Eşarp Renkleri Nelerdir?

Popüler eşarp renkleri arasında klasik tercihlerin yanı sıra desenli modeller de çokça tercih edilir. Birbirinden farklı, şık ve modern desenlerin olduğu eşarplar için altın renk eşarplara göz atabilirsiniz. Tüm kombinlere uygun modelleri bulabileceğiniz bu içerikten farklı uzunluklardaki eşarplara ulaşabilirsiniz. Bej ve tonlarını bulabileceğiniz bej eşarplar arasından da hem sade hem de desenli seçeneklere ulaşabilirsiniz. Bej üzeri farklı desen ve renklerdeki modellerin yanı sıra set hâlinde satılan eşarplar da mevcuttur. Hemen her ten rengine yakışan mavi ve tonlarındaki eşarplara yer verdiğimiz mavi eşarp içeriğinden dilediğiniz desendeki eşarbı seçebilirsiniz. En çok tercih edilen renkler olan mavi, krem ve siyah pek çok kombine uyum sağlar. Tesettürlü olan ya da olmayan birçok kişiye hitap eden modeller arasından sizin ve sevdiklerinizin tarzına uygun tercihte bulunabilirsiniz.