İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yoga Taytı

" araması için 334 sonuç listeleniyor

En Rahat Yoga Taytı Çeşitleri Trendyol’da!

Spor türlerinden biri olan yogayı yaparken sağlıklı ve kaliteli taytlardan kullanmak isteyebilirsiniz. Bu amaçla bedeninize ve vücut hatlarınıza uygun olan yoga taytı çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etki gösteren bu giysilerin esneme düzeyleri oldukça yüksektir. Bu da vücudunuzun şeklinin korunabilmesine imkan tanır. Ölçüleri, renkleri ve tasarımları birbirinden farklı olan yoga taytı kadın ya erkek sporculara uygun özelliklere sahip olacak biçimde üretilir. Bu da her müşterinin ihtiyaçlarına yanıt bulabilmesini kolay bir hale getirir. Düz ve geniş bel bantları sayesinde rahat edebilmenize imkan tanıyan bu giysiler teri vücutta tutmaz. Teri kendi içerisine hapsederek hareket kabiliyetinizin artmasını sağlar. Renkleri ve desenleri açısından da oldukça geniş ürün çeşitliliği bulunur. Bu da zevklerinize ve beden hatlarınıza uygun olan seçimi yapabilmenizi kolaylaştırır. İnce görünmek için koyu, vücut hatlarınızı belirginleştirmek için ise açık tonlara sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Boyutları açısından oldukça geniş model seçeneklerine sahip olan bu ürünler, her sporcunun rahat hissedebilmesine imkan tanır. Bilekte ya da dizde biten uzunlukları bulunan ürünleri incelediğinizde sizi rahat hissettirecek olan modeli seçebilirsiniz. Yüksek ya da düşük bel tasarımları incelediğinizde konfor sağlama düzeyinizi göz önünde bulundurarak alışverişe başlayabilirsiniz. Geniş yoga tayt çeşitlerinin bulunduğu Trendyol’a göz atarak bedeninize ve zevklerinize uygun olan ürün tercihini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Yoga Taytı Modelleri

Her Tarza Uygun Yoga Taytı Modelleri

Gündelik hayatınızın vazgeçilmez giyim ürünlerinden biri olan taytları spor ya da antrenman yaparken tercih edebilirsiniz. Kendi içinde farklı model seçeneklerine ayrılan taytların yoga için tasarlananları rahatlık ve konforu ön planda tutarken şık bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olur. Kadın ve erkek yoga taytı modelleri renk, tasarım ya da beden ölçüleri bakımından farklılıklara sahiptir. Oluşturulan bu farklılıklar her müşterinin kendi tarzına ve bedenine uygun olan ürünlere ulaşmasını kolay bir hale getirir. Üst vücut kısmınızı da içerisine alan yoga tulum tayt modelleri kullanışlı bir parça olduğu için spor saatlerinizde size rahatlık sağlar. Her bedene uygun ölçüleri bulunan bu modeller hareketlerinizi kolaylaştırmanın yanı sıra şıklığı da size sunar. Hamilelerin göbeklerini içerisine alan taytların kumaşları esnekliği ile sizi rahat ettirir. Sağlıklı kumaşların terletmeyen özellikleri bulunduğu için günün her anında konforlu hissedebilmenize imkan tanır. Diğer giyim ürünleriyle uyumlu olabilecek tasarımlara ve renklere sahip olan hamile yoga taytı modelleri arasından zevklerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Boyutları açısından uzun ya da kısa yoga taytı modelleri her sporcunun bacak tipine uyum gösterir. Tenininizi belli etmemek için koyu tonlu ve desenli yoga taytı modellerinden tercih edebilirsiniz. Bacaklarınızı belli etmek ve koyu renkli bluzlarınızla uyum sağlamak için ise beyaz yoga taytı modellerinden satın alabilirsiniz. Düşük, normal ya da yüksek bel modellere sahip olan bu ürünler, her sporcunun kalçalarının ve bacaklarının toparlanmasına yardımcı olur. Beliniz düz, kalçalarınız kıvrımlı ise düşük bel modelleri tercih ederek vücut hatlarınızı belirgin bir hale getirebilirsiniz. Belinizdeki ve göbeğinizdeki fazlalıkları kapatmak için ise yüksek belli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kumaşları açısından da farklı modelleri bulunan bu giyim ürünleri her sporcunun kendini rahat hissedebileceği seçimler yapabilmesine imkan tanır. Kış aylarında giymek için kalın, yazları ise ince kumaşlardan yapılan modelleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli kumaşların iç göstermeyen özellikleri sizi memnun etmeyi başarabilir. Renk, tasarım, ölçü, kumaş ve uzunluk açısından farklılıklara sahip olan yoga tayt modelleri arasından zevklerinizi yansıtabilecek özellikleri bulunan modeli seçmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Sağlıklı Özellikleri ile Yoga Taytları

Sağlıklı Özellikleri ile Yoga Taytları

Spor ya da antrenman yaparken rahat olmanızı sağlayacak ve hareketlerinizi kısıtlamayacak olan giysileri tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden tasarlanan yoga taytları aradığınız özellikleri size sunar. Yoga tayt markaları üretimde kullandığı dikişler ve kumaşlar sayesinde kaliteli ürünlere ulaşım sağlamanızı kolaylaştırır. Bu markaların üretimlerinin bu denli özel olması size sağlanan ürün özelliklerinin de her an devam edebilmesini sağlar. Bacak ve kalçalarınızın rahatsızlık hissi yaşamamasına yardımcı olan dikişsiz yoga taytı çeşitlerinin kumaşları sağlığa zararlı hiçbir etken madde barındırmaz. Bu zararlı maddeleri barındırmaması sayesinde taytların yıkanmaları oldukça sağlıklıdır. İster elde isterseniz de makinede yıkayacağınız bu ürünlerin kaliteli ve likralı kumaşları uzun süre boyunca özelliğini korur. Ter emici özelliklere sahip olan pamuklu yoga taytı çeşitleri yaptığınız hareket sonucu ısınan vücudunuzun soğumasına izin vermez. Bu da antrenmanlarınıza kaldığınız yerden aynı hızla devam edebilmenize imkan tanır. Göbek ve kalça kısmınızın sarkmasını engelleyerek toparlayan yüksek bel yoga taytı çeşitleri esnek yapıları sayesinde tüm fazlalıkların kapatılmasına yardımcı olur. Bu da sizin gün içinde fazlalıklarınızı saklamamanızı sağlar. Ayrıca belinizin de terini hızlı bir şekilde emen özellikleri bulunduğu için kendinizi zinde tutmayı başarabilirsiniz. Canlılığı ve parlaklığı ile gözleri üzerinde toplayan yoga taytı renkleri her an şıklık kazanabilmenize imkan tanır. Dilediğiniz üst beden giysi ile birlikte kullanacağınız bu ürünlerin geniş renk skalaları sayesinde tarzınızı konuşturmaya başlayabilirsiniz. Her tarzdaki üst beden giysi ile uyumlu olan bu taytlar sizi rahat ettirirken şık da göstermeyi başarır. Bu yüzden kıyafet stilinizi göz önüne alarak geniş renk skalaları içerisinden seçim yapabilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı ve her tarza uygun olan bu ürünlerden satın aldığınızda size sunulmuş olan tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz. Siz de bu özelliklerden yararlanmak için Trendyol’a göz atarak alışverişe başlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Yoga Taytı Fiyatları

Bütçe Dostu Yoga Taytı Fiyatları

İç göstermeyen, vücut hatlarının sıkılaşmasını ve toparlanmasını sağlayan yoga taytları çeşitli markaların üretimlerinden geçerek size sunulur. Bu markalar müşterilerinin memnuniyet düzeylerini artırmak amacı ile ürünlerinin birbirinden farklı özelliklere sahip olmasını sağlar. Kumaşları, renkleri, tasarımları ve beden ölçüleri açısından farklılıkları bulunan yoga tayt çeşitleri her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabilmesine yardımcı olur. Alt üst şeklinde tasarlanan yoga tayt takım çeşitleri de şık ve hoş görünümleri ile beğeninizi kazanır. Her beden ölçüsüne uygun olarak üretilen çeşitler sayesinde vücut hatlarınızı göz önüne alarak sizi rahat hissettirecek olan seçimi yapabilirsiniz. Pilates yoga tayt çeşitlerinin kullanıldığı farklı bir spor türüdür. Pilatese giderken de geniş tasarımlara ve renklere sahip olan bu takımlara göz atarak alışveriş yapabilirsiniz. Esneme payı oldukça yüksek olan likralı kumaşları bulunan bu takımlar günün her anını rahat bir şekilde geçirebilmenizi sağlar. Ayrıca kumaşların cildi tahriş etmeyen dokusu kızarıklık, kaşıntı ya da kabarıklık gibi alerjik reaksiyonların oluşmasını engeller. Her yıkandığında dokusunu ve yapısını koruyabilen bu kumaşlar sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajına sahip olabilirsiniz. Diğer müşteriler tarafından yapılan yoga taytı öneri ve yorumlarına baktığınızda seçtiğiniz ürünün özellikleri hakkında detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Öneriler ve yorumlar neticesinde bedeninize, tarzınıza, kullanım amacınıza uygun olan ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fiyat seçenekleri hakkında bilgilere de yoga taytı yorum seçeneklerini incelediğinizde rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yoga taytı fiyat seçeneklerinin geniş bir yelpazeye sahip olduğunu öğrendiğiniz anda alışveriş için ayırdığınız bütçeyi göz önünde bulundurabilirsiniz. Trendyol üzerinden bu fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun seçimleri rahat ve hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli Trendyol aracılığı ile bularak alışverişinizi keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.