Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Form
Hacim
Ek Özellik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

NIVEA

" araması için 9969 sonuç listeleniyor

Sevilen Ürünleri ile Nivea Trendyol'da!

İnsanlar sağlıklı ve zinde bir yaşam sürdürebilmek için kişisel temizliğine dikkat ederler, dişlerini fırçalar, duş alırlar. Kadınlar tenlerinin temiz, parlak, genç ve canlı kalabilmesi için birçok yöntem kullanırlar. Nivea sıkılaştırıcı krem, BB krem gibi ürünler sayesinde sıkı ve pürüzsüz bir cilt görüntüsü elde edilir. İlk adım ciltteki ölü deriyi ve kiri arındırmak için peeling yapılır. Ciltteki belli başlı yerlerin ve burun üzerindeki gözeneklerin içine dolmuş olan kir ve yağlar siyah noktaları oluşturur. Siyah noktaların ciltten arındırılması gerekir. Bu kirleri yüzden uzaklaştırmak için Nivea peeling, kil maskesi, burun bandı kullanılır. Kirlerden ve ölü deriden arındırılmış olan cilde leke veya iz oluşmaması için uygun ürünler sürülür. Güneş kremi kullanılmadığında ya da sivilcelerden sonra oluşan izleri giderebilmek için Nivea leke giderici serum kullanılır. Güneşe çıktıktan sonra Nivea after sun kullanarak sonradan oluşacak hassasiyeti giderebilirsiniz. Yüz temizliğinde nemlendirme işlemi ile son bulur. Sivilce sorunu olan ciltler sivilce kremini uyguladıktan sonra cildini nemlendirir. Ayrıca gün içinde güneş kremi kullanmak ciltte leke oluşumunu önlediği gibi güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınlarına karşı cildi korur. Güneşten gelen ultraviyole ışınları tene doğrudan temas ettiğinde kansere sebep olabilir. Bu sebeple de güneşe karşı korunmak önemlidir. Cildi nemlendirme aşamasında Nivea güneş kremi, yüz kremi, sivilce kremi kullanarak yeterli korumayı sağlayabilirsiniz. Yüz nemlendirirken göz çevresi ve dudaklar unutulmamalıdır. Göz çevresi ve dudaklar hassas bir bölgelerdir, derisi yüzün diğer bölgelerinin derisine göre daha ince bir tabakadır. Bu sebeplerle göz çevresi için uygun, ciltte tahriş ve yanma yapmayacak ürünler tercih edilir. Dudakların derisi de ince yapıda olduğu için uygun ürün kullanılır. Dudaklar kış aylarında çatlamaya ve soyulmaya meyilli bölgelerdir. Bu sebeple nemlendirilmesini özenmek gerekir. Erkekler de kadınlar gibi canlı ve temiz bir yüz ister. Yüzün canlı görünmesi için cilt temizlenir. Ayrıca erkeklerin tıraş olması da önemlidir. Sakalların düzenli olarak kesilmesi ya da kısaltılması ile daha bakımlı bir görüntü oluşur. Canlı bir yüz için Nivea yüz yıkama köpüğü, tıraş köpüğü kullanılır. Kadınlarda olduğu gibi erkeklerin de cildini uygun nemlendiricilerle nemlendirmesi gerekir.

Daima Genç ve Canlı Ciltler İçin Nivea

Daima Genç ve Canlı Ciltler İçin Nivea

Günlük rutinin bir parçası olarak kişisel bakım ürünleri kadınların vazgeçilmezidir. Her cilt tipine, yaşa, cinsiyete uygun birçok Nivea ürünü ile bakımınızı aksatmadan yapabilirsiniz. Nivea leke kremi, gündüz kremi, göz kremi, pişik kremi, el kremi gibi ürünler müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ergenlik çağına yeni girmiş olan gençler sivilce ya da siyah nokta sorunu ile karşılaşır. Yüzün belli bölgelerinde normale göre fazla miktarda görülebilir. Gün içinde cilde yapışan tozlar, makyajın düzgün temizlenmemesi ve yağlı bir cilt beraberinde sivilce ve siyah nokta sonunu getirir. Cildin nefes almasını sağlayan gözenekler kir ve yağ ile dolunca sivilceler oluşur. Sivilce karşıtı beyaz kil maskesi ve arındırıcı yüz temizleme jeli ile bu sorunlar önlenebilir. Sonraki adım olarak akne karşıtı salisilik asit içeren tonikler kullanılır. Sivilceye meyilli cilt kil maskesi ve yıkama jelleri ile arındırdıktan sonra sivilce karşıtı arındırıcı gece kremleri ile beslenir. Siyah noktalar için salisilik asit içeren tonikler ve burun bantları kullanımı önerilir. Cilt bakımı ile birlikte beslenme ve uyuma saatlerinin düzeltilmesi ile akne ve siyah noktaların önüne geçilir. Yaşı ilerlemiş kadınlar cildinin genç ve sağlıklı görünmesini ister. Sağlıklı, parlak, taze, temiz ve sıkı bir cilt isterler. Yaşlılıkta sarkma ve kırışıklık karşıtı ürünler öne çıkar. Kırışıklık karşıtı Nivea cellular kremi müşteriler sıklıkla tercih eder. Hyaluronik asit ve folik asit içeren ürün 24 saate kadar dolgunlaştırma ve nemlendirme sağlar. Gündüz kullanımına uygun yüzü sıkılaştırmayı amaçlayan yaşlanma karşıtı bir üründür. Güneş koruması içerdiği için yüze sürdükten sonra gönül rahatlığı ile dışarı çıkabilirsiniz. Karma, yağlı, kuru farketmeden tüm cilt tipleri için uygun olan ürün sıklıkla tercih edilir. Nivea gece kremi ile nemlendirme gece boyu devam eder. Yüz kremlerinin yanında yaşlanma karşıtı maskeler de mevcuttur. Hyaluron, kolajen ve elastin tetikleyici serum içeren kağıt maskeler ve Nivea inci taneleri yoğun nemlendirme ve dolgunlaştırma sağlar, pürüzsüz ve genç bir cilt için savaşır. Hyaluron, kolajen, retinol gibi içerikler bulunduran Nivea sıkılaştırıcı kremler ve serumlar ile hücre yenilenmesi desteklenir. Yaşlanmış hücrelerin canlanması için hyaluron cellular filler şekillendirici sarkma karşıtı yağ iksiri tavsiye edilir. Pompa başlığı ile rahat ve hijyenik bir kullanım sağlayan ürün sarkmış derinin yenilenmesini sağlar. Jel formda olan ürünü tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Göz kenarlarında oluşan kırışıklıklar için hyaluronik asit ve kolajen içeren hücre aktifleştirici göz kremlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha iyi ve genç bir cilde kavuşabilirsiniz. Saf hyaluron içeren markanın hydra skin effect ürünü ile 20 saniye içinde sonuç alabilirsiniz. Arındırma gerektirmeyen ürünü gün içinde 4 ile 6 pompa arasında kullanabilirsiniz.

Bakımlı Erkeklere Uygun Ürün Seçenekleri

Bakımlı Erkeklere Uygun Ürün Seçenekleri

Günümüzde kadınlar kadar erkeklerde kişisel bakımına dikkat eder. Temiz, canlı, yakışıklı bir yüz için temiz ve ferah kokmak için uğraşırlar. Erkekler kişisel bakım için Nivea men ürünlerini sıklıkla tercih eder. Erkekler için saç bakım ürünleri, tıraş ürünleri, deodorantlar, duş jelleri, parfümler gibi daha birçok bakım ürünü erkekler için özel olarak üretilir. Dışarıdan bakıldığında direkt göze çarpan saçların bakımlı olması önemlidir. Parlak ve yumuşak saçlar için hacim veren saç köpüğü sıklıkla tercih edilir. Saç şekillendirmede tercih edilen bir diğer ürün ise Nivea jöledir. Saçı katılaştırmayan ve uzun süre sabit tutmayı amaçlayan jöle erkekler için vazgeçilmez saç ürünleri arasındadır. Organik özellikte olan jöle saça parlaklık verir. Sakalların bakımı da erkekler için önemlidir. Alerji yapmayan tıraş köpüğü ve tıraş losyonu tercih edilmelidir. Markanın erkekler için hassas tenlere özel hızlı koruma özelliği bulunan tıraş jeli ile tahriş önlenir. Yanma, kesik, kızarma, kuruma, gerginlik gibi etkilerle savaşır. Ürün alkol içermez. Tıraştan önce cilde bakım yapan ürünü kullanırken önce çalkalamak ve ıslak tene masaj yaparak uygulamak tavsiye edilir. Tıraş için Nivea vücut losyonu, tıraş losyonu müşteriler tarafından beğenilerek kullanılır. Kusursuz tıraş için markanın men deep dimension tıraş köpüğü müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Nemlendirmeyi amaçlayan ürün jel formu ile kolay kullanım sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiş aktif karbon içeren tıraş köpüğü anti alerjik özelliği ile tercih edilir. Erkeklerin cilt tipi kadınların yüz tipine nispeten daha yağlıdır. Beslenme ve uyku düzenindeki bozukluklar bu yağlanmayı destekler. Gözenekler kir ve yağ ile tıkanır. Gözeneklere biriken bu maddeler düzenli temizlenmezse zamanla güneş ışığının da etkisi ile oksitlenip siyah noktaya dönüşür. Siyah noktalar burun, alın, yanak, çene bölgesinde yoğun olarak görülür. Akne ya da siyah noktaları sıkmak sorunları çözmek için doğru bir yöntem değildir. Çünkü sıkıldığında deri zarar görür. İltihaplanma gib problemler ortaya çıkar. Salisilik asit içeren tonik, yüz temizleme jeli gibi ürünlerle bu sorunlar çözüme kavuşur.

Duşta Markanın Ürünleri ile Rahatlama İmkanı

Duşta Markanın Ürünleri ile Rahatlama İmkanı

Günümüzde sağlıklı kalmanın yanında dış görünüş de önemlidir. Bu sebeple insanlar kişisel bakımına ve hijyenine önem verirler. Ferah ve temiz kalmak için Nivea aqua sensation, cherry, aloe vera, dry comfort ürünlerini sıklıkla tercih ederler. İnsanlar duş sırasında da rahat, temiz hissettiren ürünler kullanmak ister. Küçük çocuklar için göz yakmayan Nivea bebek şampuanı müşteriler tarafından beğeni toplar. Alkol ve paraben içermeyen şampuan minik evlatlarınız için vazgeçilmez özellikler taşır. Hassas ve narin tenleri tahriş etmeden nazikçe temizler. Ofislerde çalışıp yorulduktan sonra kendini sıcak duşa atanlar Nivea ürünleri ile rahatlar. Bir sonraki güne hazırlanmak için duşta Nivea duş jeli, tıraş jeli sıklıkla tercih edilir. Erkekler tıraş jelini, jiletin sakallar üzerinden kolay kaymasını sağlamak ve cildi yumuşatmak için bu çeşitleri kullanır. Tıraş losyonu ise sonrasında cildi yatıştırmak için tercih edilir. Markanın vücut şampuanları organik özellikte olup cildi temizler ve korur. Pro-vitamin ve badem yağı içeren duş jelleri yoğun nemlendirme sağlar. pH derecesi vücuda uygun bir çeşittir. Duştan sonra yumuşayıp ve hassas olan vücudun Nivea vücut sütü ile beslenmesi gerekir. Vücudun kuruyan bölgeleri C vitamini ve badem yağı içeren vücut sütü çeşitleri sayesinde sıkılaşıp nemlenir. Q10+ C vitamini içeren vücut sütü 10 gün içinde hücreleri uyararak esnekliği artırır ve sıkılaşmayı sağlar. Sülfat içermeyen bu çeşit kuru derili müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Duştan sonra rahatlamak için bir sonraki adım deodorant kullanımıdır. Sıcak su ile açılmış olan gözenekler de temizlenmeli ve nemlendirilmelidir. Bu adımları tamamlayabilmek için üretilmiş Nivea cool kick, hydro care, fresh flower, silver protect, hydra skin effect gibi ürünleri mevcuttur.

Göz Alıcı Parlak ve Nemli Dudaklar

Göz Alıcı Parlak ve Nemli Dudaklar

İnsanlar bütün günün koşuşturmasına karşın canlı ve temiz bir ten ister. Yüzün genç, parlak ve canlı görünmesi için iyi temizlenmesi gerekir. Sadece temizleme yeterli değildir. Cilt tipine ve yaşa uygun tonik ve serumlar kullanıp bu adımların nemlendirme ile desteklenmesi tavsiye edilir. Yüzü temizledikten sonra tercih edilen Nivea soft krem müşterilerin sıklıkla kullandığı seçeneklerdendir. Cilt için Nivea dudak nemlendirici, yüz temizleme jeli, balsam gibi ürünler sıklıkla tercih edilir. Yüz nemlendirirken dudaklar ve göz çevresi unutulmamalıdır. Soğuk kış aylarında ya da mevsim geçişlerinde hassas ve ince deriye sahip dudaklar hemen çatlar. Nemi dudaklarda hapsetmek, çatlamasının ve soyulmasının önüne geçmek için Nivea lip balm sıklıkla tercih edilir. Sadeliği sevenler için renksiz dudak bakım kremleri mevcuttur. Renk vermeyen bu dudak kremleri yoğun bir şekilde dudağı nemlendirir. Nemlendirmenin yanında dudaklarınızda hafif bir renk olsun isterseniz meyve özlü ürünleri tercih edebilirsiniz. İçerisinde şeftali, böğürtlen, kiraz, çilek, kuşburnu, vanilya gibi özler barındıran malzemeler ile dudaklarınızda renkli bir nemlendirme sağlanabilir. Makyaj sırasında Nivea makyaj bazını kullanarak makyajınızı temiz ve pürüzsüz bir zemin haline getirdiğiniz yüzünüze uygulayabilirsiniz. Kırmızı renk için çilekli, bordo tonlarında bir renk için böğürtlenli, pembe tonlarında bir renk için kuşburnu özlü olan dudak bakım kremi tercih edilir. Ayrıca parıltılı dudak bakım kremleri de kullanılır. Renk vermenin yanında küçük ışıltılar ile dudağı daha canlı ve parlak gösterip öne çıkarır. Göz alıcı renk ve ışıltılara sahip Nivea rujlar ile makyajı kolayca tamamlamak mümkündür. Dudak bakımı için peeling de gereklidir. Soyulmuş ya da soyulmakta olan ölü derilerden kurtulmak için peeling yapılır. Pürüzsüz ve tazelenmiş dudaklar için dudak peeling kremleri sıklıkla tercih edilir.

Nivea Deodorantlar ile Bütün Gün Tazelik

Nivea Deodorantlar ile Bütün Gün Tazelik

İnsanlar iş yerine ofislerine giderken, çalışırken ya da iş çıkışı eve dönerken isteyerek ya da istemeden kalabalık ortamlara girer. İşe yetişirken ya gün içinde koşturmacada insanlar terler. Terlemek doğal bir eylemdir. Sağlıklı her insan vücut sıcaklığını dengede tutabilmek için terler. Sıcak havalarda, heyecan korku gibi duygu durumlarında, fazla hareket edildiğinde ter bezleri çalışır ve dışarıya su ile bazı katı maddeleri bırakır. Bu kadar doğal ve insani olan bu eylem kötü kokulara sebep olabilir ve çevreye rahatsızlık verebilir. Kokuyu önlemek ve toplumu rahatsız etmemek için deodorant kullanılabilir. Kadın ve erkekler için ayrı üretilmiş Nivea roll on, deodorant çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Siyah kıyafetlerde beyaz leke oluşumunu, beyaz kıyafetlerde sarı leke oluşumunu önlemek için özel üretilen Nivea invisible deodorantlar müşterilerin gözde seçenekleridir. Kadın ve erkekler için özel üretilen bu deodorant ter kokusuna karşı 48 saate kadar koruma sağlar. Roll on ya da sprey şeklinde deodorantları tercih etmeyenler için Nivea stick deodorantlar da mevcuttur. Roll on ve sprey deodorantlarda ferahlık ve tazelik için çiçek kokuları, portakal, kiraz ve bazı egzotik meyvelerden oluşan çeşitli kokularla müşterileri memnun eder. Nivea natural fresh, deep dimension, aqua rose, pearl beauty, active fresh gibi daha birçok kişisel bakım malzemesi arasından kendiniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Ayrıca Nivea koltuk altı kararmalarına karşı bir çözüm olarak cilt tonu eşitleyici serum deodorantı üreterek müşterilere sunar. Deodorant kullanarak gün içinde taze, canlı ve ferah kokarsınız. Taze ve ferah kokuya ek olarak daha derin, hoş ve keskin kokular için parfümler mevcuttur. Eşsiz ve derin kokular için Nivea parfüm çeşitlerinden tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Nivea Bakım Malzemeleri

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Nivea Bakım Malzemeleri

İnsanlar sağlığını korumak için kişisel hijyenine önem verir. Hijyenin yanı sıra dış görünüş de önemlidir. Bu sebeple bakımlı saçlar, temiz ve aydınlık bir yüz, ferah bir koku, yumuşak eller insanlar için vazgeçilmez hale gelir. Markanın birbirinden farklı birçok özelliğe sahip yüzlerce içeriği vardır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre gece ve gündüz kullanımına uygun kremleri, karma, yağlı, kuru ten için uygun yüz temizleme yağları, serumlar, tonikler, jeller, kırışıklık ve yaşlanma karşıtı gece ve gündüz bakım kremleri ve serumları, erkekler için cildi yumuşatan ve koruyan tıraş köpüğü ve losyonları, saç şekillendiriciler, jöleler, duş jelleri, vücut sütü ve göz yakmayan bebek şampuanları, deodorantlar, parfümler, dudak koruyucuları, Nivea ıslak mendili ve daha pek çok seçenek mevcuttur. Geniş seçenek yelpazesine sahip olan markanın her cinsiyete ve her yaşa uygun olan tasarımları mevcuttur. İnsanlar ihtiyaçlarına uygun olan çeşitleri Nivea kampanyaları arasından seçer. Yapılan kampanyalar ile birden fazla beklentileri karşılayan ürün bütçelere uygun olarak satışa sunulur. Nivea black and white, blackberry, cherry shine ürünleri müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu ürünler üzerine yapılan cazip kampanyalar sayesinde birçok müşterinin ilgisini çeker. İkili, üçlü, beşli şekilde satışa sunulan ürünler geniş kitlelere ulaşır. Nivea fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde son derece cazip ve uygun aralıklarda belirlenir. Markanın ürünlerinden ihtiyaçlarına göre almak isteyen müşteriler daha önce Nivea tavsiye eden kullananların yorumlarını inceleyebilir. Yorumlara önceden ürünü kullanan kişiler ürün hakkında geri dönüş yapar. Markanın bol ürün çeşitliliği arasında istediğiniz ürünler için yorumları inceleyebilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerini inceleyip Nivea satın almak isteyen müşteriler Trendyol’dan diledikleri ürünü alabilir.