"

Nivea

" araması için 14869 sonuç listeleniyor

Nivea

Nivea

Latince kökenli ismi kar beyazı anlamına gelen Nivea, 1911 yılından bu yana faaliyetlerine devam ediyor. Kadın, erkek ve çocuklar için kişisel bakım ürünleri geliştiren markanın, 300'ü aşkın ürün seçeneği bulunuyor. Yüz ve vücut bakımı, saç ve duş ürünleri, tıraş ve tıraş sonrası losyonları, bebek yağları, güneş ve güneş sonrası bakım kremleri markanın ürün gamının bir kısmını oluşturuyor. Kadınlar arasında en popüler ürünleri Nivea BB krem ve vücut spreyi. Erkeklerin ellerinden düşürmediği Nivea jöle ve balsam ise markanın en beğenilen ürünleri arasında yer alıyor. Vizyoner ve yenilikçi kimliği ile tanınan markanın ürünlerini Trendyol'da inceleyebilir, ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Nivea Ürün Kategorileri

Markanın ürün gamı kişisel bakım serisi olarak tanımlanıyor. Genel olarak 5 farklı kategoriye ayrılan ürünler, kadın, erkek ve bebekler için üretilen yüz, vücut, bebek, güneş ve erkek serilerini kapsıyor. Cilt tiplerine göre ayrılan vücut ve yüz ürünleri; köpük ve temizleme suları, canlandırıcı tonik, BB krem ve bakım serumlarının yanı sıra Nivea burun bandı ve maskelerinden oluşuyor. Banyo grubunda duş jeli ve jöle gibi saç şekillendiricileri bulunan marka, ürünlerini cilt ve saç tiplerine göre ayrıştırıyor. Kullanımı kolay, uygulaması pratik ürünler tasarlayan markanın, Nivea vücut spreyi kadınlar tarafından en konforlu bulunan ürünleri arasında yer alıyor.

Erkekler için özel olarak üretilen Nivea Men serisi; tıraş ve tıraş sonrası bakım ürünleri, duş jeli, saç şekillendiricileri ve deodorantları kapsıyor. Tıraş sonrası bakım için kullanılan Nivea balsam ise sunduğu serinletici ferahlık hissi ile erkeklerin favori ürünler listesinde yer alıyor. Nivea jel ile tıraş olmayı oldukça rahatlatıcı bulan erkeklerin, Men serisinde üçüncü tercihleri ise Nivea köpük oluyor. Güneş ürünleri, yetişkinler ve bebekler olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılan marka, hem güneş kremleri hem de güneş sonrası bakım losyonları üretiyor.

Her bir ürünü 100 yılı aşkın deneyim ve tecrübenin eseri olan marka, yenilikçi ve modern bakış açısını kişisel bakım ürünlerinin merkezine taşıyor. Islak mendili ile pratik ve konforlu makyaj temizleme malzemesi tasarlayan marka, dudak nemlendiricilerini renklendirerek Nivea ruj modellerini kullanıma sunuyor. Kişisel bakımı herkes için erişilebilir yapan marka, kampanya ve indirim fırsatları ile Trendyol'da sizi bekliyor.

Kadın Serisi Genel Özellikleri

Nivea Türkiye kadın çeşitleri, genel ürün kategorileri bir yana bırakılırsa, içinde Q10, ‌‌Cellular, ‌MiscellAir, ‌Fresh ve ‌Deo ‌Beauty ‌Elixir serileri bulunan 7 farklı ürün grubundan oluşuyor. Vücut ve yüz bakım ürünlerini cilt tiplerinin yanı sıra yaş gruplarına göre ayrıştıran marka, her yaşın kendine has ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor. Hassas, normal, kuru ve karma ciltlerin bakımını, cilt tonunu eşitleyen, lekeleri giderici, yaşlanma ve kırışıklık karşıtı yüz kremi çeşitleri ile tamamlıyor.

Gece ve gündüz ürünleri, işlevlerine göre daha hassas ve sonuç odaklı olan markanın krem tipleri, yaş kriterini de dikkate alarak farklı ürün serilerini kadınların beğenisine sunuyor. Duş jelleri, şekillendirici köpük, jöle ve spreyleri g��nlük amaçlara hizmet eden Nivea ürünleri, ekonomik fiyatları ile ulaşılabilir olmayı başarıyor. Dünyanın dört bir yanında farklı kimliklere sahip kadınlar için özel çözümler üreten marka, kişisel bakımınızı özelleştirerek "güzelliğinizin farkına varın" diyor.

Günlük rutininizin bir parçası olan Nivea ıslak mendil ve jel gibi pratik ürünleri tasarlayan marka, sonuç odaklı olmayı seviyor. Titizlikle geliştirilen ürün formülleri, kadınların görünüşünde gözle görülür fark yaratıyor. Nivea çanta içerisine sığdırdığı bütün ürünlerini, kadın cildinin özelliklerini dikkate alarak üretiyor. Çevresel faktörlerin yanı sıra stres ve benzeri durumların sebep olduğu hasarları da hesaba katan marka, yenilikçi ürünleri ile şaşırtmaya devam ediyor.

Erkekler için Nivea Çeşitleri

Nivea erkek ürünleri; tıraş ve tıraş sonrası bakım ürünleri, deodorantlar ,duş jeli ve saç şekillendiricilerini kapsıyor. Men serisi olarak tanıtılan ürün grubunda yer alan Nivea tıraş seti, cilt tiplerine göre farklı ürünlere yer veriyor. Nivea tıraş köpüğü ve jelini kapsayan tıraş öncesi ürünleri, markanın çantasında kendine yer buluyor. Cilt tiplerine ve sakal sertliğine göre farklı görevleri olan tıraş seti, cildin doğal yapısının bozularak koruyucu bariyerinin kaybolmasını önlüyor. Nivea jilet darbeleri ile her defasında tahriş olmaya açık, hassas yüz derisine tıraş köpüğü ile hafif ve su bazlı bir dokunuş yapıyor. Tıraş esnasında bozulan nem dengesini korumayı amaçlayan losyon ve balsamlar, tıraş sonrası bakım yaparak cildi ferahlatıyor.

Erkek serisinde yer alan duş jeli ve deodorantlar, aktif bir güne başlamadan önce yenilenmek isteyenler için üretiliyor. Ferahlatıcı etkileri tazelenmeyi sağlayan duş jelleri, etkisini tüm gün koruyor. Jilet tıraşı ile başlayan sabah rutininizi, erkekler için özel olarak üretilen Nivea parfüm ve deodorantlar ile tamamlıyor. Erkeksi ve çekici kokuları ile günlük kişisel bakımınızı tamamlayan ürünler, ter kokusuna sebep olan bakterileri yok ediyor. Günün her anı kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak deodorant ve parfümler, koltuk altı nemine ve ter kokusuna karşı etkisini 24 saat sürdürüyor.

Erkeklerin cildi kadınlara göre daha kalın ve sert olmasına rağmen daha fazla yağ içeriyor. Özellikle kıl köklerinde yer alan yağ torbaların tıraş sonrası sivilce oluşumuna daha yatkın olduğu biliniyor. Bu nedenle erkek cildinin nem gereksinimi, daha az yağ içeren kremleri gerektiriyor. Markanın erkek ürün gamında yer alan bakım ürünleri, cildi yatıştırıcı etkilerinin yanı sıra sorunları önleyici özellikleri ile de beğeni topluyor. Nivea online kampanya ve fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünler, erkekler için yepyeni seçenekler sunuyor.

Günlük Bakım Ayrıntıları

Markanın günlük rutin yüz bakım ve temizlik serisi; göz ve cilt ürünlerinden oluşuyor. Temizleme ve bakım yapmanın yanı sıra onarım özellikleri de bulunan ürünler, hem sabah hem de gece rutini için tavsiye ediliyor. Güne başlamak ve tamamlamak için oldukça uygun olan Nivea yüz yıkama köpüğü ve jeli, cildi rahatlatıyor, toz ve kirlerden arındırıyor. Yağsız, hafif bir yapıya sahip olan yüz temizleme köpüğü ve jeli, önceden ıslatılmış cilde parmak ucu ile uygulanıyor. Sürüldükten sonra az miktarda köpüren ürün, bol su ile çalkanıyor.

Ferahlatıcı bir etkiye sahip olan köpük ve jelleri, tazelenmek için gün içinde de kullanabilirsiniz. Nivea yüz temizleme köpüğü öncesinde kullanabileceğiniz makyaj temizleme suyu ise yoğun gündüz ve gece makyajını çıkarmak için öneriliyor. Göz ve yüz makyajı için farklı temizleme suları üreten markanın ürünleri, en ağır fondöten ve maskaraları tek seferde çıkarıyor. Hafif makyaj yaptığınız günlerde ise Nivea makyaj temizleme suyu kullanmanıza gerek kalmadan yüzünüzü sadece yüz yıkama köpüğü ile yıkayabilirsiniz.

Yüz temizleme jeli ve köpüğü ile yıkanmış ciltler, yüzeyde biriken yağ, kir ve tozlardan tamamen arınıyor. Yumuşayan ve açılan gözeneklerin içinde biriken kirler ise tonik ile temizleniyor. Açılan gözenekleri arındırmak ve sıkılaştırmak için tasarlanan ürün, cilde pamuk yardımı ile uygulanıyor. Farklı yapılara sahip Nivea tonik çeşitleri, hassas, karma, yağlı ve kuru cilt tipleri için üretiliyor. Nivea yüz temizleme jeli ve köpüğünün başlattığı temizliği daha derine inerek tamamlayan tonikler, cildin yeniden canlanmasını ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlıyor. Günlük bakım rutinini tamamlayan nemlendirici ürünleri ise toniklerden sonra uygulanıyor. Avuçlarınızda ısıtarak cildinize uygulayacağınız Nivea nemlendirici, cildinizin nem bariyerini tazeliyor.

Nitelikli Cilt Bakımının Farkı

Hassas ve olgun ciltler için sofistike ürünleri olan marka, Nivea leke giderici serum, kil maskesi ve canlandırıcı tonik ile dikkat çekiyor. Temel cilt bakımını her koşulda yüz köpüğü ile başlatan marka, devamında kullanılması gereken ürünleri cildin ihtiyaçlarına göre çeşitlendiriyor. Standart Nivea krem ve losyonlarından daha fazlasına ihtiyacı olan cilt tiplerini tespit eden marka, sorunların kaynağına inerek etkili bakım önerileri sunuyor. Desteğe ihtiyaç duyan ciltler için geliştirilen özel Nivea yüz kremi ve serumları, problemli bölgelere odaklanarak yoğun bakım yapıyor. Cilde eski canlılığını ve parlaklığını kazandırmayı hedefleyen nemlendirici krem ve bakım losyonları; kırışıklık, güneş lekesi, cansız görünüm, cilt tonu eşitsizliği ve elastikiyet kaybı gibi farklı sorunlarla mücadele ediyor.

Önleyici ve giderici olmak üzere iki farklı işlevi olan bakım ürünleri, yaş gruplarına özel çözümler sunuyor. 35-45 yaş arası için önleyici bakım kremleri hazırlayan marka, 45 yaş üzeri için sorunları giderici bakım serumları üretiyor. Aralarında yoğun Nivea nemlendirici krem çeşitleri ve leke kremi gibi ürünler olan yaş serileri, özellikle kırışıklık temasına karşı savaş veriyor. Her cilt sorunu için yenilikçi bir ürün ile kullanıcıların karşısına çıkan marka, Q10, Cellular ve Aqua Sensation serileri ile yoğun ve sofistike cilt bakımı hedefliyor. Cildin nem bariyerini yenileyerek kırışıklara karşı yepyeni bir mücadele başlatan Nivea gece kremi çeşitleri, kendinizi yenilenmiş ve genç hissetmenizi sağlıyor.

Gece ve gündüz için ayrı tipte nemlendiriciler üreten marka, gün içinde yoğun strese maruz kalan ciltlere gece kremi öneriyor. Yorgun ciltleri hiçbir koşulda ihmal etmeyen marka, Nivea yüz köpüğü ile ferahlayan ciltlerin bakımını Nivea canlandırıcı tonik ile pekiştiriyor. Güneş lekesi olan ciltler için leke giderici serum ardından Nivea leke kremi öneren marka, size ve cildinize uygun bakım ürünlerini beğeninize sunuyor. Günlük krem ve serumların yanında haftada 1-2 kere uygulayabileceğiniz burun bandı ve maskeleri de bulunan marka, satışa sunduğu Nivea kil maskesi ile kullanıcılardan tam not alıyor.

Koruyucu Güneş Kremleri

Nivea güneş ve güneş sonrası bakım ürünleri bebekler ve yetişkinler için iki farklı seri olarak üretiliyor. Kademeli koruma seviyelerine sahip Nivea vücut güneş kremi, güneşe çıkmadan 30 dakika önce sürülüyor. 20, 30 ve 50 koruma faktörüne sahip Nivea güneş kremi ve yağları, cildiniz soyulmadan bronzlaşmanızı hedefliyor. Esas görevi cildi güneşin zararlı ışınlarından korumak olan güneş kremi, cildin kurumasını önleyerek yoğun nem bakımı da yapıyor.

Cilde doğrudan uygulanan güneş kremi, içeriğinde yer alan natürel promelanin özü sayesinde teninizin uzun süre bronz kalmasını sağlıyor. Güneş lekelerinin oluşumunu da önleyen kremler, sürüldüğü andan itibaren cildi ferahlatıyor. Yüzünüz için güneş kremi kullanmanızı öneren marka, renksiz, kokusuz ve koruyucu içermeyen ürünleri sayesinde cildinize yüksek koruma sağlıyor. UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerini minimuma indirmeyi hedefleyen marka, Nivea yüz güneş kremi ve vücut ürünleri ile keyifli bir yaz tatili garanti ediyor.

Çocuklar için de koruyucu kremleri olan marka, hassas ciltlerin güneş yanığı olmadan D vitamini almalarını sağlıyor. Güneş sonrası bakım kremleri ve losyonları ile gün boyu yorulan cilde yoğun nem bakımı yapan marka ürünleri, sizin ve sevdiklerinizin cildini tazeliyor. Güneşe çıkmaya fırsat bulamayanlara Nivea bronzlaştırıcı ile çözüm getiren marka, saniyeler içinde teninizin rengini istediğiniz kıvama getiriyor. Sprey şişelerde satışa sunulan bronzlaştırıcı, kolay ve pratik uygulamalarla kalıcı bronzluk elde etmenizi sağlıyor.

Günlük Vücut Bakımı

Vücut bakımı için farklı ürünleri olan marka; yağ, losyon, süt ve kremleri sayesinde alternatif çözümler sunuyor. Kuru ciltlerden şikayet edenler için Nivea vücut yağı çeşitlerini öneren marka, farklı meyve ve bitki özlerinden faydalanıyor. İçerikleri sayesinde cildin kendini yenilemesi için daha çok nem tutmasını sağlayan ürünler, ferahlatıcı etkileri ile de dikkat çekiyor. Markanın üretiiği sabun ile tamamlanan banyo sonrasında masaj ile uygulanan vücut yağı, cildinizin ipeksi bir pürüzsüzlüğe kavuşturuyor. İhtiyaçlarınıza uygun olarak her gün kullanabileceğiniz Nivea vücut sütü ve yağları, deri altındaki dokulara nüfuz ederek size uygun bakım yapıyor.

İçeriği daha yoğun olan vücut sütü çeşitlerini, cildinizi kuru hissettiğiniz kış aylarında kullanabilirsiniz. Yoğun yağ oranı cildinizi kurumaktan koruyan süt ve kremler, cildin nem oranını da artırıyor. Su bazlı Nivea losyon çeşitlerini ise serinlik etkisi yaratmak isteyeceğiniz yaz aylarında tercih edebilirsiniz. Hafif ve az yağlı yapısı sayesinde cildin hemen emdiği losyon, kendinizi yenilenmiş hissettiriyor. Ilık bir banyo sonrası kullanmanız önerilen vücut ürünlerini, Nivea duş jeli kullandıktan sonra uygulamanız etkilerinde gözle görülür farklar yaratıyor.

Vücut bakım ürünleri arasında yer alan Nivea çatlak yağı ve sıkılaştırıcı kremler ise daha spesifik sorunlara odaklanıyor. Doğum sonrasında veya kilo alıp verme yüzünden oluşan çizgileri önleyen çatlak yağı, hafif masaj ile uygulanıyor. Özellikle aşırı kilo kayıplarında ve sporu birden bırakma gibi durumlarda ortaya çıkan sarkmalara ise Nivea sıkılaştırıcı krem ile çare bulabilirsiniz. Kuruyan ve çatlayan eller için el kremi, dudaklar içinse Nivea dudak nemlendirici çözüm sunuyor. Küçük ve pratik ambalajları sayesinde çantanıza rahatça sığan Nivea el kremi ve dudak nemlendirici, yaz kış yardımınıza koşuyor.

Bebek ve Çocuk Ürünleri

Kadınlar ve erkekler için farklı kişisel bakım ürünleri üreten markanın, çocuklar ve bebekler için de bakım ürünleri bulunuyor. Banyo ve sonrası için kurgulanan ürünler, hassas ciltler için gerekli olan tüm şartları taşıyor. Kokusuz, renksiz ve koruyucu içermeyen ürünler arasında, Nivea bebek sabunu, şampuan, krem ve losyonlar bulunuyor. Gözleri yakmayan şampuan çeşitleri, bebeğinizin ilk banyo deneyimlerini eğlenceli bir oyuna dönüştürüyor. Hassas cildini kurutmadan temizleyen bebek sabunu, çocuğunuzu rahatlatıp, gevşemesini sağlıyor.

Banyo sonrası bakım ürünleri arasında yer alan pişik önleyici krem, losyon ve vücut yağları ise Nivea sabun ve şampuanların başlattığı rahatlama hissini tamamlıyor. Masaj ile uygulayabileceğiniz krem ve yağlar, çocuğunuzun narin cildini besliyor, hassas bakım yapıyor. Kış aylarının soğuğu, yaz aylarının sıcağı karşısında koruyucu desteğe ihtiyacı olan bebek ve çocukların cildi, markanın hassas formülleri sayesinde alerjenlere karşı güçleniyor.

Banyodan sonra mutlaka kullanılması önerilen bakım kremi ve losyonlarını, sokağa çıkarken de kullanabilirsiniz. Markanın çocuk ve bebekler için ürettiği güneş krem ve bakım losyonları özellikle yaz aylarında yoğun koruma sunuyor. Savunmasız ve hassas ciltleri yeni koşullara adapte olmaya çalışan bebeğinizi, markanın ürünleri ile koruma altına alabilir, büyüme süreçlerinde güçlenmelerine Nivea şampuan, sabun ve kremlerini kullanarak destek olabilirsiniz.

Parfüm ve Koku Çeşitleri

Güne taze ve ferah bir başlangıç yapmak için duş jeli ile başlattığınız süreci Nivea deodorant ile tamamlayabilirsiniz. Gün boyu tazelik sunan ürünler, farklı amaçlara hizmet ediyor. Kadınlar ve erkekler için farklı deodorant serileri olan marka, çekici ve ferah kokulardan oluşan zengin ürün çeşitliliği sunuyor. Terlemeye neden olan bakterileri önleyen deodorantlar, nem ve kokuyu perdeliyor. Püskürtülerek kullanılan sprey ürünler oldukça yaygın ve popüler olmaya devam ediyor.

Nivea roll-on ve stick çeşitleri, pratik boyları ile her çantaya sığıyor. Kullanışlı ürünler, cilde nazikçe yapışarak terleme nedeni ile oluşan nem ve ıslaklığı önlüyor. Giysilerde leke ve iz bırakmayan roll-onlar, dönen başlıkları sayesinde kolay uygulanıyor. Kadınlar tarafından daha sık tercih edilen ürünler, hassas koltuk altı derisinin tahriş olmasını engelliyor. Gün boyu istenildiği kadar tekrarlanabilen roll-on çeşitleri, cilt üzerinde koruma bariyeri oluşturuyor.

Kadın, erkek ve çocuklar için ürettiği kişisel bakım ürünleri ile hayatın her anında yanınızda yer alan marka ürünlerini, Trendyol fırsat ve avantajları ile satın almak için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.