Avantajlı Ürünler
Renk
Kalıp
Fiyat
Materyal
Kap
Cinsiyet
Ortam
Kumaş Tipi
Parça Sayısı
Ek Özellik
Desen
Paket İçeriği
Üst Siluet
Yaş
Pad Detayı
Fiyat Geçmişi
Dokuma Tipi
Ürün Detayı
Siluet
Koleksiyon
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bralet

" araması için 2363 sonuç listeleniyor

Bralet

Rahatlığıyla Beğeni Kazanan Bralet Modelleri

Giyim sektörünün her alanında geçmişten bugüne kadar vücudu olduğundan farklı ve daha güzel göstermek için birçok çözüm ortaya konur. Kişiler beğenilme güdüsüyle kullanımı zor birçok ürünü tüm gün bedeninde taşır. Ancak iç giyim sektöründe bu değişikliği reddederek kişilerin kendini olduğu gibi beğenmesini ve rahatlıkla şıklığı bir arada bulmasını sağlayan bralet türü bulunur. Yeni bir tür olmasına rağmen rahatlığı ve çok yönlü kullanılabilme özelliğiyle oldukça beğeni kazanan modeller, kadınların göğüslerini olduğundan farklı göstermeye gerek duymadan şık ve çekici hissetmesine izin verir. İç giyim ürünü olarak kullanılabilmesinin yanında günümüzde sokak stilinde de sıklıkla yer alması, müşterilerin bralet nedir sorusunu oldukça araştırmasına yol açar. Temel olarak göğüsleri farklı bir forma sokmadan, onların yalnızca kendi şeklini koruyan ürünler olarak tanımlanabilir. Normal sütyenlerden farklı olarak sünger ve balen yoktur. Göğüslerinizi rahat hissedebileceğiniz şekilde saran ve teninizle bütünleşen ürünlerdir. Bazı bralet sütyen modellerinde göğüsleri daha sabit, dik ve dolgun göstermek amacıyla tel yerine farklı tasarımlarla üretilen bantlar kullanılır. Göğsün tam bitiş noktasından bedeni sıkıca saran bantlar daha dik ve toparlanmış bir görünüm yaratır. Küçük göğüslere sahip olanlar ise rahat yapısına rağmen özel materyallere sahip süngerli modelleri tercih edebilir. Bu modeller görünümünüzü destekleyen özelliklerin yanında kullanım şekillerine göre de çeşitlenir. İç giyim ürünü ya da doğrudan bir üst olarak kullanıma uygun olan ve baştan geçirilerek giyilen modeller oldukça beğeni kazanır. Diğer bir tür ise kollardan geçirilerek arkasındaki ayarlamalarla birleştirilebilen kopçalı bralet modelleridir. Bunlar, kadınların rahat ettikleri sıkılığa karar verebilmesini sağlar. Sık kullanılan tasarımlardan biri üçgen bralet çeşitleridir. Bunlar çeşitli aksesuar bantlarla birlikte derin dekolteli ya da transparan giysilerin altında rahatlık ve şık bir görünüm sağlar. Sportif kombinlerde hareket alanını genişletmesi ve kadınların kendini güvende hissetmesi için kalın askılı bralet modelleri tercih edilir. Genellikle düz ya da dantelli tasarlanan ürünler, özellikle ince askı kullanmaktan rahatsız olan kadınlara yüksek konfor vadeder. Aradığınız ve tarzınıza uygun sütyen modelini Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz.

Rahatlığıyla Beğeni Kazanan Bralet Modelleri

Kadınların kendini her an öz güvenli, rahat ve şık hissetmesi için bralet modelleri farklı özelliklerle oldukça çeşitlenir. İlk zamanlarda bir iç giyim ürünü olarak oldukça beğeni gören modeller, zamanla sokak kombinlerinin de başrolü olmaya başlar. Bralet markaları tüm müşterilerine hitap edebilmek için şekil özelliklerini değiştirir. Bunun yanında farklı materyalleri bir arada kullanarak şık tasarımlar ortaya koyar. Rahat penye kumaşlardan saf dantellere, asil kadifelerden kışkırtıcı derilere kadar geniş materyal seçenekleriyle müşterilere sunulur. Farklı materyaller ve renkler, bu iç giyim ürünlerini saklanması gereken parçalardan çok görünse de rahatsız olunmayacağı bir aksesuara dönüştürür. Kombinlerin önemli parçası olarak kullanılabilir. Örneğin dantelli beyaz bralet seçeneklerinden birini salaş kot pantolon ve şortlarla doğrudan kombinleyebilirsiniz. Şık bir büstiyer görevi görerek kotun zamansızlığını ve pratikliğini özenilmiş bir kombine dönüştürür. Mor bralet çeşitleri ve siyah etek ya da pantolon kombinleri sıkça karşılaşılan sokak stillerinden biridir. Bu renk aynı zamanda sert mizaçlı bir takım elbise içerisinde de kadınsı ve hoş bir tamamlayıcı olur. Bordo bralet ise rengin kazandırdığı ağır ve asil havayla hem iç giyim ürünü olarak kullanılabilir hem de kombinleriniz için hoş bir seçim olabilir. Kırmızı bralet çeşitleri feminen ve göz alıcı tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı olur. Bunlar özellikle transparan ya da derin dekolteli giysiler içerisinde kadınsı bir tamamlayıcı olarak yer alır. Daha tatlı ve sakin bir kombin yapmak isterseniz pembe bralet modellerinden birini de tercih edebilirsiniz. Özellikle derin dekolteli salaş trikolarla kişiliğinizi yansıtacak küçük bir detay olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kotlarla ya da uyumlu renklerde desenlere sahip eteklerle hoş kombinlere imkan verir. Gül kurusu bralet gibi ara renklere sahip seçenekler kendinizi doğru yansıtacak olanı bulabilmenizi sağlar. Genellikle soft bir dokunuşa sahip bu rengin yanında dinamik ve göz alıcı seçenekler de bulunur. Turuncu modeller, canlı ve mutlu bir kişiliğe sahip olanlar için iyi alternatiflerdir. İnsan psikolojisi üzerinde harekete geçirici ve güven veren etkisiyle şık görünümlerin yanında eşofmanlarla dahi kullanılır. Sarı çeşitler düz ya da dantelli kumaşlarıyla canlı ve göz alıcı bir etki yaratır. Tamamen sarı renkle bezenen modellerin yanı sıra beyaz dantel üzerine sarı çiçeklerin bulunduğu hoş tasarımlar da oldukça beğeni kazanır. Yeşil seçeneklerle doğanın sakinleştirici ve huzur verici tonlarını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Farklı yeşil tonlarıyla kişiliğinizi yansıtabilir ve konforunuzu sağlayacak doğru modeli seçebilirsiniz. Mavi bralet çeşitleri dantellerden düz kumaşlara kadar geniş seçeneklerle sunulur. Bunlar beyaz ya da krem tonlarındaki trikolarla ve kotlarla hoş bir tamamlayıcı olabilir. Çok açık mavi tonlarından lacivert bralet modellerine kadar aradığınız tüm renkleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

  • Vücut yapısının doğal formunu değiştirmeden konforlu ve şık bir görünüm sunan bu ürünler tüm göğüs tiplerine uygundur. Göğüslerinin daha dolgun ve dik görünmesini isteyen kişiler push up bralet seçeneklerinden faydalanabilir. Destekli bralet çeşitleri normal sütyenlerde olduğu gibi tel ve süngerler yerine yalnızca mükemmel bir oranla tasarlanmış kumaşlarıyla göğüslerinizi alttan ve yanlardan destekler.
  • Üretildiği ilk zamanlardan bu yana rahatsız edici tel ve süngerler olmadan bedenle bütünleşip yok hissi yaratmayı hedeflese de ihtiyaçlar doğrultusunda balenli bralet çeşitleri de bulunur. Bunlar standart sütyenlerden farklı olan bu modellere alışmakta güçlük çekenler ya da daha toparlanmış bir görünüm arayanlar için ideal seçeneklerdir.
  • Küçük göğüslere sahip olanlar için dolgulu sütyen kullanımı kimi zaman rahatsızlık verici bir durum olabilir. Ancak dolgulu bralet modelleri, eklenti hissi yaratmadan faaliyetlerinize rahat ve kendinize güvenerek devam edebilmenizi sağlar.
  • Transparan bralet çeşitleri dantel, penye, deri ve kadife olanlardan farklı duruşuyla bedeniyle barışık olanların tercihleri arasında yer alır. Bunlar tamamen transparan ya da üzerinde çeşitli işlemeler yer alan görünümleriyle tarzınıza feminen bir hava katar. Tül modeller ise genellikle gömleklerin, trikoların içerisinde şık ve rahat bir detay olarak yer alır. Ayrıca fantezi giyim ürünleri arasında yer alarak müşterilerin beğenilerine hitap eder.
  • Spor yaparken daha geniş bir hareket alanına sahip olmak için giysiler oldukça özenli bir araştırmayla seçilir. Spor bralet modelleri nefes alan ve teri dışarı atan kumaş yapılarıyla sizi spor sırasında rahatsız edebilecek etkenlerden uzak tutar. Hem iç giyim ürünü hem de şık bir aksesuar olarak tercih edilebilecek yoga bralet çeşitleri ise özellikle rahatsız edici sütyenleri kullanmak istemeyenler için iyi alternatifler olur.

Konforu ve Şıklığı Bir Arada Sunan Ürünlerin Özellikleri

Konforu ve Şıklığı Bir Arada Sunan Ürünlerin Özellikleri

Günümüzde iç giyim ürünleri arasında oldukça beğeni kazanan bu tasarımlar, farklı kullanım şekillerine göre çeşitlenir. Sportif faaliyetlerden iş hayatına kadar farklı alanlarda kullanıma uygundur. Bunu yaparken bedenle tamamen bütünleşen ve rahat ettiren ürünler, müşterilerin aradığı çeşitli özelliklere göre de dönüştürülür.

Siz de günlük yaşamda, iş hayatında ya da spor yaparken kendinizi özgür hissetmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Farklı Kullanım Şekilleri

Farklı Kullanım Şekilleri

Üretildiği andan itibaren kullanım alanı hızla genişleyen bu ürünler, farklı çeşitleri sayesinde her yaştan kadının ilk tercihleri arasında yer alır. İç giyim parçaları olmasının yanı sıra şık kombinlerin de başrolü haline gelmesi nedeniyle bralet nasıl kullanılır merak edilir. Farklı materyaller ve tasarımlarla çok yönlü kullanıma müsait bu ürünler, özellikle derin dekolteli giysiler içerisinde sıklıkla boy gösterir. Sırt ve göğüs kısmında yer alan hoş detaylarla düz parçalar içerisinde çekici unsurlar olarak yer alır. Özellikle dantel ve işlemelerin öne çıktığı vintage bralet modelleri, salaş ve modern giysilere gizemli bir hava katabilir. Orta kabarıklıkta midi eteklerle tarihi ve göz alıcı bir görünüm sağlar. Özellikle dönem giysilerinden hoşlananlar için uygundur. Kendi tarzınızı bu parçalarla birleştirerek film yıldızlarının havasını taşıyabilirsiniz. Örgü bralet çeşitleri doğrudan kullanıma uygun olan ve saf bir görünüm sunan ürünlerdir. Bunlar sıklıkla yüksek belli kot pantolon ve şortlarla tercih edilir. Daha kadınsı ve göz alıcı bir görünüm arayanlar içinse kadife bralet seçenekleri önerilir. Taytlarla, kotlarla ya da eteklerle kombinlenebilen kadife ürünler, çoğunlukla bordo, mor, mürdüm, lacivert renklerle bezenir. Saten bralet çeşitleri de gömlekler, tül bluzlar, klasik yelekler ve ceketler içerisinde şık bir detay olarak yer alır. Kışkırtıcı ve güçlü bir görünüm arayanlar için deri bralet iyi alternatifler arasında bulunur. Uzun ten rengi bralet çeşitleri ise genellikle kısa üst giyim parçalarının altında tercih edilir. Bunlar hem dokusu hem de rengiyle vücudunuzla tamamen bütünleşir. Özellikle açık renkli giysilerin altından belli olan çamaşır detaylarından kurtarır. Doğrudan ya da iç giyim ürünü olarak kullanabileceğiniz tüm parçalara uygun fiyatlarla Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Tüm Bütçelere Uygun Bralet Fiyatları

Tüm Bütçelere Uygun Bralet Fiyatları

Kişiler günlük kombinlerinin yanı sıra iç giyim ürünlerinde de kendi tarzına uygun tasarımlarını tercih eder. Talepler doğrultusunda iç çamaşırları hem kumaş hem de desenler itibarıyla oldukça çeşitlenir. Sütyen ve büstiyer karışımı olarak ortaya çıkan ürünler, bu çeşitliliğin rahat ve şık örnekleri arasında yer alır. Çapraz ipli bralet modelleri özellikle genç ve çekici hissetmek isteyenler için hem toparlayıcı hem de giysilerin dekoltelerinden hoş görünebilecek detaylar olarak kullanılır. Çapraz bantlarla tasarlanan ürünler için ayrıca bant aksesuarlar da satın alabilirsiniz. Bunlar oldukça rahat kesimlerin yanında toparlayıcı bralet çeşitlerine de uyum sağlar. Kişiler, kendilerini bu modellerle daha rahat hissedebilir. Bu aksesuarlarla birlikte kullanılan ürünler, küçük göğüslere sahip olanlar için derinlik hissi yaratır. Kumaş yapısı sayesinde dik ve dolgun bir görünüm sunar. Büyük göğüslere sahip müşteriler ise bedenleriyle bütünleşen ürünlerle daha rahat ve toparlanmış hissedebilir. Bralet yorum ve puanları kişilerin bu ürünler ve aksesuarlarla daha öz güvenli hissettiklerini ortaya koyar. Rahatsız edici sütyen detaylarından ve vücuda uyum sağlamayan tel, sünger gibi eklentilerden uzak bu ürünler sayesinde daha iyi, şık, göz alıcı ve rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca nefes alan yapıları sayesinde terleten, tahriş eden ve rahatsızlık hissi uyandıran sütyenlerden kurtulabilirsiniz. Bralet fiyatları ise hem müşterilerin tercihlerini etkileyen hem de memnuniyetini kazanan unsurlardan biridir. Kişiler bütçelerine uygun birçok modelle hem kombinlerini tamamlar hem de rahat hareket edebilir. Siz de bütçenizi koruyarak rahat ve şık hissetmek için Trendyol’daki bralet indirim ve kampanyalarını takip edebilir, ürünleri favorilerinize ekleyerek uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Geniş Beden Aralıkları

Geniş Beden Aralıkları

Giyim ürünleri arasında kendi beden özelliklerinize uygun olanları bulmak çoğu zaman zor olabilir. Özellikle büyük bedene sahip müşteriler, kendine uygun giysileri ararken sıklıkla sorun yaşayabilir. Ancak büyük beden bralet seçenekleri geniş ölçü aralıklarında sunularak kişilerin bedenlerini sevmesini sağlar. Sıradan sütyenlerden farklı tasarlanan yapıları, onları geniş bedenler için uyumlu hale getirir. Kişinin vücuduyla tamamen bütünleşen yapısı, diğerlerinde olduğu gibi uyumsuzluğa yol açmadan konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca her beden için kadınsı, çekici ve şık detayları bir araya getirir. Bu ürünlerin bedenleri de aynı sütyenlerde olduğu gibi göğüs altı ve göğüs çevresi ölçülerine göre seçilir. Arkası kopçalı ürünlerin tamamı sütyen bedenlerine göre tasarlanır. Kişiler bu ürünleri beden kılavuzuna göre göğüslerini bir mezura yardımıyla ölçerek seçebilir. Örneğin 85D bralet bedeninde 85 rakamı göğüs altı çevresini, D harfi ise göğüs üstünün çevresini ifade eder. 85D ölçüsünde bir model kullanmak için göğsünüzü tam uç noktasından sırtınızı da çevreleyecek şekilde mezurayla tamamen sarmanız ve 102 ila 104 cm arasında bir sayı görmeniz gerekir. Göğsünüzün tam altından bedeninizi ölçtüğünüzde ise 83 ila 87 cm arasında bir sayı çıkar. Göğüs altı ölçünüz 88 ila 92 cm arasında olabilir. Bu durumda göğüs ucu ölçünüzle birlikte 90 beden bralet sizin için uygun seçeneklerden biri olur. 95 beden bralet modelleri ise çoğunlukla göğüs altı ölçüsü 93 ila 97 cm arasında olan kişiler için uygundur. Harflerle ifade edilen cup ölçülerine göre de geniş seçeneklere ayrılan ürünler, beden ölçüleri ne kadar büyürse büyüsün dik, konforlu, düzgün ve kadınsı bir görünüm vadeder. Bedeninizi saklayan ve tarzınız olmayan tasarımlar yerine şık ve rahat parçaları Trendyol’da uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Kaliteli ve Şık Modeller Trendyol’da

Kaliteli ve Şık Modeller Trendyol’da

İç giyim kategorisinde büyük bir yer kaplayan bralet kullananlar tarafından aldığı yüksek memnuniyetle öne çıkar. Bu ürünler geniş seçeneklere sahiptir. Kişiler bu ürünleri rahat iç çamaşırları olarak kullanmanın yanında şık davetlere giderken tamamlayıcı parçalar olarak ya da iş dünyasında takım elbiselere feminen bir görünüm katma amacıyla tercih edebilir. Rahatlığı, şıklığı ve çekiciliği bir arada sunan bu parçalar, saklamaya ihtiyaç duyulan çamaşırlar olmaktan çıkar. Kişilerin hareketlerini ve tarzlarını kısıtlamadan özgür olabilmesini sağlar. Şeffaf bralet modellerinden deri, kadife, saten gibi çekici kumaşlara kadar geniş seçenekler sunulur. Hem tarz hem de rahat günler vaad eder. Şeffaf olanlar sıklıkla örgü giysilerin içerisinde rahat parçalar olarak tercih edilir. Bunlar aynı zamanda çeşitli işleme ve dantellerle süslenir. Bu ürünler fantezi bralet çeşitleri arasında da bulunur. Fantezi ürünler kişilerin ev içinde veya dışarıda kadınsı ve öz güvenli hissetmesini sağlar. Uygun bir bralet aksesuarı ve diğer parçalarla tamamlanarak özel gecelerde tercih edilebilecek modeller olur. Tül gibi şeffaf materyaller üzerine çeşitli işlemeler eklenerek çiçekli bralet seçenekleri ortaya çıkarılır. Bunlar bol çiçekli yapılarıyla göğüs ucunun belli olmasına engel olur. Bu sayede hem iç giyim hem de genç ve sportif kombinlerin tamamlayıcısı olarak tercih edilebilir. Üç boyutlu çiçeklere sahip yarım beden modeller, kabarık tül ya da tafta eteklerle kombinlenebilir. Bu sayede şık davetlere uygun bir görünüm kazanabilirsiniz. Bralet takım seçenekleri giysilerinizin içinde de tarzınızı yansıtabilmenizi sağlar. Bunlar sportif olanlardan fantezi ürünlere kadar geniş seçeneklerle müşterilere sunulur. Dış görünümlerinde olduğu kadar iç giyimde de uyuma özen gösterenler için iyi alternatiflerdir. Tarzınızı doğru şekilde yansıtırken her an özgürce hareket edebilmek için Trendyol’daki şık parçalara hemen göz atabilirsiniz.

Bralet Nasıl Giyilir?

Genel olarak arkadan kopçası bulunan bralet modelleri; askılar oturtulduktan sonra uygun sıkılığa göre mevcut kademesinden birleştirilir. Önden kopçalı olabileceği gibi iple bağlanan nitelikte alternatif seçenekler de bulunur. Tercih edilen modele göre uygun kopça sırasında bralet giyilebilir. Sütyen takmak amacıyla kullanabileceğiniz gibi yazlık kombin parçası halinde de bralet modellerini tercih edebilirsiniz. Herhangi bir kopça ya da bağlama kısmı olmayan bralet modellerini ise üstten kollarınızı geçirerek giyebilirsiniz. Bazı bralet modellerinin askısı çıkarılabilir niteliktedir. Böyle durumlarda askıları kendi zevkinize göre farklı şekillerde de takabilirsiniz.

Bralet Üstüne Ne Giyilir?

Bir kıyafetin parçası olarak değerlendirilebilecek biçimde tasarlanan braletler, çoğu zaman sütyen şeklinde kullanılır. Bu doğrultuda kombin yaparken bralet üzerine giyilebilecek pek çok farklı alternatif seçenek bulunur. Şeffaf bir görünüm kazandıran veya transparan özelliğe sahip üstler; katmanlı stil oluşturabilmek için bralet üstüne giyilebilir. Bununla birlikte marjinal bir tarz hedeflemek amacıyla bralet üzerine blazer ceket de tercih edilebilir. Ayrıca deri ceket gibi dış giyim giysileri de bu noktada değerlendirilebilir. Delikli bolero kazaklar ile bralet üzerinde salaş bir giyim tarzı da oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda yaz kombin parçalarında kullanmak üzere bralet üstüne yakası geniş model crop t-shirt tercih edebilirsiniz. Böylelikle crop top giysiler ve bralet ile spor bir tarz oluşturabilirsiniz.

Bralet Nedir Nasıl Kullanılır?

Bralet; geleneksel sütyen tasarımlarına benzeyen yapısından dolayı çoğu zaman iç çamaşırı amacıyla kullanılır. Ancak bu ürünlerin dış giyimde kullanım olanağı da söz konusudur. Genellikle balenli veya kalıplı bölümlere sahip değildir. Son derece yumuşak ve esnek kumaştan yapılır. Bralet kullanımı bu kapsamda destek amacı sağlamasının yanı sıra bir moda ifadesi olarak da tercih edilir. Bir kıyafetin parçası olacak şekilde etek veya pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Aynı zamanda bralet modellerini katmanlı bir görünüm kazandırarak da kullanabilirsiniz. Rahat ve doğal bir görünümde salaş kombin yapmak için yaz veya kış dönemlerinde bralet kombinlerini değerlendirebilirsiniz. Dekolteli kıyafet ile katmanlayıp herhangi bir ceket ile de birleştirerek tarz oluşturabilirsiniz.