İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Materyal
Topuk Boyu
Cinsiyet
Taban Tipi
Bağlama Şekli
Dış Materyal
Kullanım Alanı
Topuk Tipi
Satıcı Tipi
İç Taban Materyali
Fiyat Geçmişi
Saya Materyali
Taban Teknolojisi
Astar Materyali
Taban Materyali
Ürün Değerlendirmesi
"

Kadın Sneaker

" araması için 72105 sonuç listeleniyor

Kadın Sneaker Modelleri ile Günlük Kombinini Tamamla

Renkleri, desenleri ve ince detayları bulunan geniş çeşitlilikle kadın sneaker ayakkabıları, her kadının severek giydiği ayakkabı çeşidi olmaktadır. Her kadın tarafından kullanılan sneaker ayakkabı çeşitleri, günlük olarak kullanılabilecek en uygun ayakkabı çeşitlerinden olmaktadır. Günlük hayatta kullanımının yanı sıra, koşu veya salon sporları içinde kullanımı son derece uygun olan kadın sneaker ayakkabı modelleri oldukça rahat olmasıyla da sevilerek kullanılmaktadır. Birden çok kullanım alanı bulunan kadın sneaker ayakkabı modelleri, kullanıcısına son derece dayanıklılık sağlamaktadır. Dayanıklı ve sert dış detaylarıyla beraber tabanının ise ekstra yumuşak olması, kişinin attığı her adımında rahatlık hissiyatı yaşamasını sağlamaktadır. Yaz veya kış ayı fark etmeden her türlü mevsimde giyilebilme özelliği bulunan sneaker ayakkabılar, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Hemen hemen her kadın tarafından sevilerek giyilen siyah kadın sneaker çeşitleri, oldukça şık ve sade tasarıma sahiptir. Siyah renkteki kadın sneaker ayakkabılar, toz ve kir göstermeme özelliği ile kadınlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Her mevsim için kullanılabilen kadın sneaker ayakkabıları, tarz bir duruşu bulunmasından dolayı giydiğine görünüşüne önem veren kadınlar tarafından sevilmektedir. Aynı zamanda, her kadının zevkine ve kullanım alanına göre farklı modellerinin bulunduğu bu kadın sneaker ayakkabıları arasında topuğu yüksek sneaker modelleri de yer almaktadır. Kadınlar tarafından en çok beğenilen sneaker ayakkabı çeşitleri arasında yer alan yüksek topuklu çeşitleri, kullanıcısına zarif bir görünüm sunmasının yanında, rahatlık sağlıyor.

Kadın Sneaker Çeşitleri

Kadın Sneaker Çeşitleri

Ayakkabı tutkunu kadınların dolaplarından eksik etmediği sneaker ayakkabı çeşitleri arasında yer alan bej kadın sneaker modelleri, dış yapısının şıklığı ile ön plana çıkmaktadır. Son derece şık ve zarif bir görünümü olan bej kadın sneaker ayakkabıları, giysiler ile kombin yapılarak da kullanılabilmektedir. Gün içerisinde her türlü zeminde rahatlık sağlayan sneaker ayakkabıları, kadınlar farklı parçalar ile kombinlerini oluşturabilmektedir. Modayı takip eden kadınlar tarafından sıklıkla giyilen kadın sneaker yüksek taban çeşitleri, zarif tasarımları ile kadınların gözdesi olmaktadır. Her kadının zevkine göre renkleri ve tasarımları değişiklik gösteren sneaker çeşitlerinden, siyah, beyaz ve gri renkteki ayakkabı modelleri en çok rağbet gören renkler arasında bulunmaktadır. Oldukça sade ve tarz bir görünümü bulunan gri kadın sneaker çeşitleri, göz alıcı şıklığı ile kadınların favori ayakkabıları arasında bulunmaktadır. Rahatlığı ile diğer sneaker ayakkabı çeşitleri arasında ayrışan, kadın günlük sneaker çeşitleri, görünüşünün haricinde, rahatlığına düşkün olan kadınların sneaker ayakkabı konusunda bir numaralı tercihi olmaktadır. Ayakkabı tutkunu kadınların her mevsim vazgeçilmez ayakkabıları arasında bulunan kadın topuklu sneaker dış tasarımının şıklığı ve ekstra yükseklik kazandırması ile dikkat çekmektedir. Kalın bir tabanı bulunmasının yanı sıra, uzun boy hissiyatı sağlayan topuklu sneaker ayakkabılar, tabanının rahatlığı ile de dikkat çekmektedir. Dış tasarımında sade çizgileri ve dikkat çekici renk skalasına sahip olan kadın sneaker çeşitleri, özellikle yaz aylarında daha çok giyilmektedir. Her zevke uygun sneaker ayakkabı çeşitleri arasında yer alan kadın klasik sneaker ayakkabı çeşitleri, kullanıcısına retro bir stil kazandırmasının yanı sıra oldukça sade ve modern bir tasarımıyla da göz doldurmaktadır. Yıllardan beri değişmeyen sneaker tasarımları, sunduğu şıklığın yanı sıra rahatlığı ile de her mevsim kadınlar tarafından tercih edilen bir ayakkabı olmaktadır. Modern stile sahip ve ikonik tasarımıyla klasik sneaker çeşitleri, yıllardır, ayakkabılarında rahatlık ve şıklık arayan kişilerin ilk tercihi olmaktadır. Kadın sneaker çeşitleri, kullanıcısına sunduğu stil tasarımı sayesinde, oldukça şık ve tarz bir görünüm kazanmalarında yardımcı olmaktadır. Kolaylıkla üst kombin yapılabilen kadın sneaker çeşitleri, çoğu kadın tarafından sevilerek giyilmektedir. Kadın sneaker’lar çeşidi, modeli ve rengi fark etmeksizin, her kadının severek kullandığı ayakkabı olmaktadır. Ayrıca nike kadın beyaz sneaker wmns court royale ac ve nike kadın sneaker - court borough low 2 seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Kadın Sneaker Kullanım Alanı

Kadın Sneaker Kullanım Alanı

Modaya uygun olarak giyinen kadınlar tarafından, günlük olarak kullanılabilecek sneakerlar arasında bulunan beyaz kadın sneaker son derece şık ve sade bir tasarıma sahiptir. Genellikle günlük kullanımlar için giyilen sneaker ayakkabıları, spor yaparken de kullanılabilmektedir. Topuklu ve yüksek tabanı bulunan kadın sneaker çeşitleri ise iş hayatında tercih edilebilmektedir. Resmi bir görünümü olan kalın tabanlı kadın sneaker ayakkabı çeşitleri, üst giyim ile kombin yapılmasıyla, kullanıcılar, oldukça stil görünüme kavuşabilmektedir. Giyiminde şıklığa ve gösterişli giyime önem veren kadınlar tarafından tercih edilen kadın kırmızı sneaker ayakkabı çeşitleri, parıl parıl parlayan ve göz kamaştırıcı tasarımı ile sevilerek giyilen bir ayakkabı çeşididir. Tabanının geniş olması ve atılan her adımda yumuşak tabanın hissedilmesi özelliği ile ön plana çıkan sneaker çeşitleri arasında bulunan kadın sneaker spor ayakkabı modeli oldukça beğenilmektedir. Bu sneaker ayakkabı çeşidi ile kullanıcılar sneaker ayakkabısının sunduğu üstün rahatlığı, koşu, salon sporu veya basketbol gibi sporlarda kullanabilmektedir. Ayakkabı konusu denildiğinde en çok sıkıntı yaşanan, ayakkabının vurması durumu, ayaklarda yaralara sebep olmaktadır. Kadın sneaker ayakkabı çeşitleri ise yumuşak taban ve iç tasarımı bulunmasından dolayı hiçbir şekilde kullanıcısını ayakkabı vurması durumunu yaşatmaz. Klasik kauçuk taban tasarımına sahip olan kadın sneaker modelleri salon sporları için oldukça uygundur. Kauçuk tabanı bulunmasından dolayı salon sporu veya basketbol gibi spor salonlarında kayma yapmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Geniş kullanım alanı bulunan kadın sneaker çeşitleri, ağırlığının hafifliği ile de dikkat çekmektedir. Oldukça hafif tasarımı bulunan sneaker çeşitleri, özellikle koşu sporu yapıldığı esnada, kişinin performansını arttırarak, büyük rahatlık sağlamaktadır. Her kadın tarafından sıklıkla kullanılan kadın sneaker modelleri, günlük hayattan, spor yaşantısına kadar çoğu alanda kullanım imkanı sağlamaktadır.

Kadın Sneaker Fiyatları

Kadın Sneaker Fiyatları

Her kadının zevkine ve kullanım alanına göre fazla sayıda çeşidi ve modeli bulunan kadın sneaker’lar her mevsim kadınların severek giydiği ayakkabı olmaktadır. Kadın Sneaker fiyatları, ayakkabının dış tasarımında bulunan ince detay işlemelerine, dayanıklılığına ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu ayakkabı arasında yer alan kadın şık sneaker ayakkabıları, modaya uygun giyinen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Dış tasarımındaki dikiş yüzeylerinin son derece kaliteli olduğu kadın süet sneaker ayakkabıları, kullanıcısına son derece modern ve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Oldukça rahat ve şık bir görünüme sahip olan kadın süet sneaker ayakkabıları, ortalama bir fiyatı bulunmasıyla da en çok giyilen sneaker ayakkabı çeşitleri arasında bulunmaktadır. Kadın sneaker çeşitleri arasında bulunan ve yıllardır tasarımında değişiklik olmayan klasik sneaker çeşitleri, uygun fiyatıyla kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Uzun yıllardır kadınlar tarafından severek kullanılan sneaker çeşitleri, uygun fiyatlarıyla sıklıkla tercih edilen ayakkabı modeli olmaktadır. Her vatandaş tarafından alınabilecek fiyatlardan satışa sunulan kadın sneaker çeşitleri, kadınların ayakkabı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Modayı takip ederek, giyimine dikkat eden kadınlar, piyasaya yeni çıkan göz alıcı tasarıma sahip kadın lacivert sneaker ayakkabıları, renginin güzelliği ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ortalama fiyat aralığına sahip lacivert sneaker çeşitleri, tasarımının kalitesi ve ince detaylı işlemeleri ile modaya son derece uygun bir sneaker ayakkabı çeşididir. Hemen hemen her bütçeye uygun olarak fiyatlandırma yapılan sneaker çeşitleri, yıllardan beri çoğu kullanıcının ayakkabı konusunda ilk tercihi olmaktadır.