İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Materyal
Boyut
Ortam
Dış Materyal
Cinsiyet
Ek Özellik
Kapasite
Kapama Şekli
Desen
Cep Tipi
Kumaş Teknolojisi
Deri Kalitesi
Spor Türü
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Koleksiyon
Sürdürülebilirlik Detayı
Fiyat Geçmişi
Paket İçeriği
Ürün Puanı
"

Kadın Sırt Çantası

" araması için 47721 sonuç listeleniyor

Geniş Hacimli Kadın Sırt Çantası Modelleri Trendyol'da!

Aksesuarlar. şık görüntülerinin yanı sıra kullanışlı özellikleriyle müşterilerin vazgeçilmez araçlarından biri konumundadır. Çanta. ilgili aksesuarların başında gelir. Kol. omuz ve bel çantası olmak üzere farklı tasarımlara yer verilir. Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen. omuz kısmında yer alan askılarla rahat bir şekilde takılan sırt modelleri özenle tasarlanır. Feminen detaylara sahip olan kadın sırt çantası türleri. sevilerek değerlendirilen alternatiflerle sunulur. Aynı zamanda minimal tasarıma sahip olan ve düz görüntüsüyle birçok farklı kıyafetle uyum sağlayan çeşitli modeller bulunur. Kadınların günlük hayatta farklı alanlarda meydana gelen ihtiyaçlarına yanıt veren aksesuarlar oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Söz konusu özelliklerden ilki sırt çantası kadın alternatiflerinin oldukça geniş bir hacme sahip olmasıdır. Farklı boyutlara sahip olan modeller ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapmanızı sağlar. Geniş iç hacmi ile öne çıkan tasarımlar kişisel eşyalarınızı rahat bir şekilde. güvenle taşımanıza olanak sağlar. Kıyafet. kitap. defter. cüzdan. su ve yiyecek gibi günlük hayatta ihtiyaç duyulan çeşitli gereçler geniş hacimli modeller içerisinde rahatlıkla taşınır. Özellikle seyahat ederken geniş bir hacme sahip olan modeller tercih edilir. Özgür hareket imkanı sunan modeller kıyafet. takı ve ayakkabı gibi çeşitli kişisel eşyaların güvenle depolanmasını sağlar. Söz konusu özellik sayesinde bütün seyahat boyunca ihtiyaçlar başarılı bir şekilde karşılanır. Okul. iş ve spor gibi alanlarda da modeller rahatlıkla kullanılır. Zengin bir ürün skalasına sahip olan kadın sırt çantası modelleri geniş bir yaş aralığına hitap eder. Kendiniz için alabileceğiniz modellerin yanı sıra çocuklarınızın da değerlendirebileceği farklı seçenekler bulunur. Özellikle okul sebepli kullanımlarda çok gözlü kadın sırt çantası ürünleri sıklıkla tercih edilir. Çok gözlü olması nedeniyle defter. kitap ve kalem gibi malzemeler farklı alanlara yerleştirilebilir. Okulda ihtiyaç duyulacak materyallerin düzenli bir şekilde depolanması sağlanır. Günlük kombinleri tamamlayan kadın spor sırt çantası minimal tasarımlarıyla göz doldurur. Spor şıklığın ideal tamamlayıcıları arasında yer alan ürünler günü kurtarma özelliğine sahiptir. Her zevke hitap eden farklı alternatifler zengin çeşitlilik oluşturur. Trendyol’dan özel tasarımıyla dikkat çeken seçenekleri inceleyebilir. beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Estetik Tasarıma Sahip Kadın Sırt Çantası Modelleri

Estetik Tasarıma Sahip Kadın Sırt Çantası Modelleri

Bir aksesuar satın alırken dikkat edilen noktalardan bir tanesi de tasarım detaylarıdır. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan modeller oldukça şık bir görünüme sahiptir. Spor tasarıma sahip modellerin yanı sıra casual görünümüyle öne çıkan alternatifler de vardır. Aynı zamanda tüy ve ponpon gibi detaylarla hareketlendirilen. süslü bir görünüme sahip şık seçenekler de beğenilere sunulur. Kullanım alanları göz önünde bulundurularak çeşitli alternatifler arasından seçim yapılması gerekir. Seçimleri etkileyen bir diğer önemli husus da renkler olur. Geniş bir renk skalasına sahip olan ürünler her zevke ve her yaşa hitap eden alternatiflere sahiptir. Sade görünümüyle dikkat çeken mavi. siyah kadın sırt çantası seçenekleri geniş bir kesime hitap eder. Siyah renkli olan modeller farklı kumaşların kullanımıyla tasarlanır. İş yeri ve okul gibi ortamlar için deri kullanılarak tasarlananlar tercih edilir. Siyah renk casual bir duruş için uygundur. Mavi ve siyah renkli olan modeller günlük hayatın her alanında kullanıma uygundur. Sade renklerin yanı sıra eğlenceli görünüme sahip. canlı modeller de beğenilere sunulur. Sarı. pembe. turuncu gibi renkler modellerin enerjik bir görünüme sahip olmasını sağlar. Düz bir zemin üzerinde yalnızca marka adının veya sembolünün yer aldığı modeller minimal görüntülerden hoşlananlara hitap eder. Desenli tasarıma sahip olanlar hareketli ve dinamik aksesuarlardan hoşlananların tercihi olur. Keten. süet ve deri gibi materyallerin kullanımıyla tasarlanan kadın şık sırt çantası seçenekleri geniş bir kullanım alanı avantajı sunar. Modellerde çeşitli aksesuarlar kullanılarak görüntü bir üst seviyeye taşınır. Parlak görünümlü ya da mat modeller arasından kendi zevklerinize uygun olan. kombinlerinizle hoş bir uyum yakalayacak olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Retro görünüme sahip olan vintage sırt çantası kadın ürünleri dikkat çekici görüntüsünün yanı sıra oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Etnik desenlerle hareket kazandırılan vintage parçalar kombinlerinize hoş bir dokunuş yapmanızı sağlar. Eskitme bir görünüme sahip olması nedeniyle tarzınızı çarpıcı bir şekilde tamamlar. Beğeni toplayan modeller arasında yer alan süet kadın sırt çantası seçenekleri dayanıklı bir yapıya sahip olmalarıyla öne çıkar. Kumaş yapısı nedeniyle kış ve sonbahar gibi nispeten soğuk olan mevsimlerde kullanım için uygundur. Casual görünüme sahip olan modeller kombinlerinizi şık bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Tarz sahibi görünümün şık tamamlayıcısı kadın deri sırt çantası seçenekleri de sıklıkla tercih edilen alternatifler arasında yer alır. Siyah. bordo ve lacivert gibi farklı renk seçenekleriyle beğenilere sunulur. Özel tasarımıyla omuzda ya da sırtta taşımaya müsait bir yapısı vardır. Parlak bir görünüme sahip olan deri modeller uzun süre boyunca kullanıma müsaittir. Tek gözlü yada çift gözlü olmak üzere farklı hacme sahip seçenekler bulunur. Trendyol’da ürünleri inceleyebilir ihtiyaçlarınıza yanıt veren alternatifi satın alabilirsiniz.

Konforlu Kullanımı ile Kadın Sırt Çantası Modelleri

Konforlu Kullanımı ile Kadın Sırt Çantası Modelleri

Günlük hayatın yoğun temposu içerisinde önem verilen bir diğer nokta ise konfor olur. Kullanılan aksesuarların yoğun tempoya uygun olması oldukça önemli bir noktadır. Geniş hacme sahip olan modeller sırt bölgesine tam uyum sağlayarak müşterilerin rahat olmasını sağlar. Omuz kısmında yer alan askılarıyla destek sağlayan ürünler taşıma noktasında önemli bir destek sunar. Geniş iç hacme sahip olan büyük sırt çantası kadın seçenekleri kampa giderken ya da şehirlerarası seyahatlerde size eşlik eder. Modeller birden fazla göze sahiptir. Bu nedenle eşyalarınızı rahat bir şekilde kategorize edebilir. iç kısımda düzenli bir yerleşim alanı oluşturabilirsiniz. Eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabileceğiniz büyük boyutlu seçenekler işlevsel olması nedeniyle beğeni toplar. Bilgisayarınızı yanınızda taşımak istediğiniz durumlarda laptop sırt çantası kadın seçeneklerini tercih etmeniz gerekir. İş yerinde ya da okulda. bilgisayarınızı taşımanız gereken durumlarda uygun olan modelleri tercih edebilir. laptopun hasar görmesinin önüne geçebilirsiniz. Laptop bölmeli olarak tasarlanan seçenekler oldukça güvenli bir kullanıma sahiptir. İç kısımda bilgisayarın yerleştirilebileceği özel bir alana yer verilir. Fermuarlı ya da fileli olarak tasarlanır. Bilgisayarın yerleştirileceği alan özel olarak tasarlanır. Güvenli kullanım sunan bilgisayar sırt çantası kadın seçeneklerinde su geçirmez malzemeler kullanılır. Bu sayede bilgisayarın hasar görmesi engellenir. Çalışanların ve öğrencilerin favori seçenekleri arasında yer alır. Defter. kitap. kalem. yiyecek ve su taşımak için özel olarak tasarlanan okul sırt çantası kadın seçenekleri de beğeni toplayan alternatifler arasında yer alır. Okulda kullanılmak üzere tasarlanan seçeneklerin bazılarında kalemleri yerleştirmek için özel bir alan bulunur. Özel alanlar. eşyaların düzenli bir şekilde organize edilmesini sağlar. Sosyal aktivitelere katılırken tercih edebileceğiniz. minimal bir görünüme sahip olan kadın küçük sırt çantası seçenekleri de tercih edebileceğiniz alternatifler arasında yer alır. Küçük boyutlu olan seçenekler taşıma rahatlığı sunar. Günlük olarak sık kullandığınız cüzdan. telefon gibi çeşitli gereçlerinizi taşıyabileceğiniz boyutlardadır. Dayanıklı sırt askılarına sahip olan modeller uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılır. Trendyol’dan farklı seçenekleri inceleyebilir. üst düzey konfora sahip modeller arasından ihtiyacınıza cevap vereni tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Kadın Sırt Çantası Markaları

Kullanışlı Kadın Sırt Çantası Markaları

Kombinlere renk katan. kullanışlı özellikleriyle konfor sağlayan çantalar beğeni toplayan özelliklere sahiptir. Ergonomik olması nedeniyle taşıma esnasında rahatlık sağlar. Konforu ve sağlığı üst seviyeye çıkaran seçenekler bulunur. Askıların yer aldığı kısımda destekleyici iç dolgu malzemeleri kullanılır. Söz konusu malzemeler omuz kısmında yumuşak bir dokunuş elde edilmesini sağlar. Omuzların tahriş olmasını engeller. Taşıma esnasında da yumuşak bir dokunuş sağlıyor olması nedeniyle yokmuş hissi yaratır. Sırt kısmında da dolgu malzemesine yer verilen seçenekler bulunur. Sırt sağlığını önemseyenler için uygun olan modeller yorgunluk ve ağrı gibi hislerin yaşanmasının önüne geçer. Ülke içi ve ülke dışı seyahatlerde kullanılmak üzere tasarlanan kadın seyahat sırt çantası seçenekleri de sıklıkla tercih edilen alternatifler arasında yer alır. Çok gözlü ve ergonomik tasarıma sahip olan modeller seyahatlerinizi rahatlıkla tamamlamanızı sağlar. Kıyafet ve ayakkabı gibi gereçleri yerleştirmek üzere özel olarak tasarlanan bölmeler bulunur. İç kısımda file gibi detaylara yer verilerek eşyaların kategorize edilmesi sağlanır. Kompleks bir yapıya sahip olan seyahat çantası modelleri. büyük boyutlu olmak üzere tasarlanır. Büyük boyutlu olan seçenekler geniş bir alan avantajı sağlar. Bu sayede birçok eşyayı aynı anda depolayabilirsiniz. Basit bir tasarıma sahip olan kadın günlük sırt çantası seçenekleri günlük kullanımlar için uygundur. Okul. iş ya da sosyal aktiviteler için günlük modelleri tercih edebilirsiniz. Tarzınıza uygun olarak şık ya da spor görünüme sahip modeller arasından uygun olanı satın alabilirsiniz. Değerli eşyaların korunmasını sağlayan su geçirmez kadın sırt çantası seçenekleri özel tasarıma sahiptir. Dış kısımda su geçirmez bir kumaş tabakasına yer verilir. Yağmurlu günlerde iç kısma su girmesini engelleyerek bilgisayar. para. defter ve kitap gibi malzemelerin korunmasını sağlar. Trendyol’dan kadın sırt çantası markaları tarafından beğeninize sunulan kullanışlı modelleri inceleyip satın alabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Kadın Sırt Çantası Yorum ve Önerileri

Her Zevke Uygun Kadın Sırt Çantası Yorum ve Önerileri

Süet. kadife. polar. naylon ve polyester gibi çeşitli kumaşların kullanılmasıyla tasarlanan çantalar eşyaların depolanması için sıklıkla tercih edilen bir aksesuardır. Her üründe kullanılan malzemenin yapısı değişkenlik gösterir. Malzemeler özellikle görünümü önemli derecede etkiler. Deri malzemenin kullanıldığı seçenekler parlak bir görünüme sahipken kadife malzemenin kullanılmasıyla tasarlananlar mat bir görünüme sahip olur. Renkli. desenli veya düz tasarıma sahip çeşitli alternatifler arasından eşyalarınızı taşımak için değerlendirebileceğiniz alternatifi seçebilirsiniz. Dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünler uzun yıllar boyu kullanım avantajı sunar. Renklerde soluklaşma. kulp kısmında kopma gibi olumsuz durumların yaşanmasının önüne geçen bir yapısı bulunur. Sağlam ve kaliteli kadın sırt çantası ürünleri dolaplarınızda uzun süre boyunca yer alır. Dayanıklı olması nedeniyle yeni görüntüsünü koruyarak kombinlerinizi şık bir şekilde tamamlar. Dışarıya çıkarken tercih edebileceğiniz kadın outdoor sırt çantası ürünleriyle yanınızda taşımak istediğiniz gereçleri tek bir alanda toplayabilirsiniz. Omuz kısmından geçirilen askılarıyla gün boyu rahat taşıma avantajı sunan ürünlerle ihtiyaçlarınıza uygun yanıtlar bulabilirsiniz. Kendiniz için uygun ürünü bulmak adına kadın sırt çantası öneri ve tavsiyelerinden faydalanabilirsiniz. Beğeni oranları. değerlendirmeler ürünler hakkında fikir edinmenizi sağlar. Alışveriş yaparken önerilere. tavsiyelere ve beğenilere göz atmak önemli bir noktayı oluşturur. Aynı zamanda deneyimli müşterilerin yorumlarının da incelenmesi gerekir. Beğendiğiniz ürünü önceden kullanan müşteriler tarafından yazılan kadın sırt çantası yorum kısmına göz atarak ürünle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Fotoğrafların da yer aldığı yorumlar ürünün görüntüsü. kullanımı. kalitesi ve boyutları hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Ürünle ilgili beğenilerin ve deneyimlerini dile getirildiği yorumlar alışverişinizi şekillendirmek konusunda yardımcı olur. Trendyol aracılığıyla alışveriş fırsatlarından faydalanabilir. ihtiyacınız olan doğru ürünü bulabilirsiniz.

İhtiyaçlara Yanıt Veren Kadın Sırt Çantası Kullananlar

İhtiyaçlara Yanıt Veren Kadın Sırt Çantası Kullananlar

İhtiyaç ve zevkler doğrultusunda doğru bir aksesuar seçimi yapmak oldukça önemlidir. Bunun için öncelikle kullanım alanlarının belirlenmesi gerekir. Farklı alternatifler arasından ortamın özelliklerine uygun olan seçeneğin tercih edilmesi. uyumlu kombinler yapılması bakımından önem arz eder. Zengin ürün çeşitliliği bu noktada ihtiyaçları başarılı bir şekilde karşılar. Şık. spor. vintage olmak üzere farklı seçenekler beğenilere sunulur. Geniş bir yaş aralığına hitap eden zengin seçenekler güvenle alışveriş yapmanızı sağlar. Uygun aralıklarda yer alan fiyatlar. bütçeniz doğrultusunda doğru kararlar vermenize yardımcı olur. Farklı bütçelere uygun zengin seçenekler bu kararları kolaylaştırır. Bütçe dostu alışveriş imkanı yakalamak için kadın sırt çantası indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kampanya. indirim gibi fırsatlar aracılığıyla beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Kaliteli ve şık olmasıyla beğeni toplayan seçenekleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. İş. okul ya da seyahat amaçlı olarak kullanabileceğiniz modelleri bütçe dostu fiyatlar üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Özenle tasarlanan şık modeller kadın sırt çantası kullananlar tarafından beğeni toplar. Günlük hayatın her alanında ihtiyaçları karşılamasıyla öne çıkan alternatifler bulunur. Belirli yaş gruplarının ve zevkin karşılığı olan farklı seçenekler bulunur. Teknolojik imkanlarla harmanlanan seçenekler modern kullanımıyla göz doldurur. Zengin seçenekler barındıran kadın sırt çantası online çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Büyük boyutlu ve geniş hacimli modelleri tercih ederek bütün eşyalarınızı güvenle depolayıp taşıyabilirsiniz. Ergonomik ve şık modeller taşıma süreci boyunca rahat hissetmenizi sağlar. Size her alanda eşlik eden seçenekler aracılığıyla kişisel gereçlerinizi hasar almadan. güvenle taşıyabilirsiniz. Kişisel tarzınıza uygun olan modeli. birçok farklı seçenek arasından bulabilirsiniz. İndirim ve kampanya fırsatları aracılığıyla avantajlı alışverişin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Trendyol’da seçenekleri inceleyerek tarzınızı tamamlayan alternatifi bulabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Kadın Sırt Çantası Fiyatları

Bütçenize Uygun Kadın Sırt Çantası Fiyatları

Çeşitli zevklere ya da ihtiyaç sahiplerine hitap eden farklı tasarımlar günlük hayatın her alanında kullanılır. Üniversite öğrencileri. lise öğrencileri. aktif bir şekilde iş hayatında yer alan kadınlar için özel olarak tasarlanan modeller bulunur. Özenle tasarlanan bu aksesuarlar geniş hacimleriyle birçok farklı materyali taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Sırt ve omuz sağlığı ön planda tutularak tasarlanır. Vücudun belirli noktalarını destekleyen seçenekler ağrı ve yorgunluk gibi olumsuzlukların önüne geçer. Estetik tasarımın konforla bir araya gelmesi sonucunda kullanışlı seçenekler ortaya çıkar. Geniş bir ürün çeşitliliği bulunur. Bu nedenle kendi zevkinize uygun olan seçeneği kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Uygun aralıklarda yer alan kadın sırt çantası fiyatları zengin seçenekler sunar. Her bütçeden müşterinin rahatlıkla alışveriş yapması sağlanır. Fiyatların belirlenmesinde etkili rol oynayan çeşitli durumlar bulunur. Bunların başında aksesuarın markası gelir. Markanın yanı sıra ürünün özellikleri de fiyatların belirlenmesi noktasında etkilidir. Aksesuarın göz sayısı. ekstra aksesuar kullanımı. tasarım esnasında tercih edilen ham maddeler. ürünün sahip olduğu çeşitli detaylar. su geçirmezlik özelliği gibi çeşitli faktörler fiyatlar üzerinde oldukça etkili bir yere sahiptir. Beğendiğiniz ürünü avantajlı fiyatlar üzerinden satın almak için kadın sırt çantası kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz. İndirim ve kampanya fırsatları sayesinde aksesuar dolabınıza renk katabilirsiniz. Günlük hayatı kolaylaştıran. eşya taşıma noktasında oldukça etkili bir yere sahip olan ürünler aracılığıyla rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Seyahatlerinizde. okula. işe yada spora giderken bu ürünleri kullanarak kişisel eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Farklı seçenekleri inceleyebilir. zevklerinize hitap eden ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Trendyol’dan kadın sırt çantası satın alarak kaliteyi. konforu ve estetik tasarımı bir arada elde edebilir. günlük kombinlerinize renk katabilirsiniz.

Kadın Sırt Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Kadın sırt çantaları, farklı model seçenekleri ile herkese uygun tasarımlara sahiptir. Sade bir görüntüyü tercih edenlerden renkli ve farklı tarzlardan hoşlananlara kadar herkese yanıt verecek pek çok ürün vardır. Sırta takılarak kullanılan bu modeller, taşıma sırasında kolaylık sağlar. Çok gözlü ürünlerden tek gözlü basit tasarımlara kadar farklı modeller, kullanım sırasında sizin rahat etmenizi sağlar. Çok gözlü modellerin içerisine farklı eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilir ve aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Fermuarlı modeller, eşyalarınızı güvenle taşımanıza imkan verir. Özel ipli veya cırt cırtlı tasarımlar ise spor görünümleri ile dikkat çeker. Aynı zamanda keyifle gününüze devam edebilirsiniz.

Kadın Sırt Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadın sırt çantası seçimine başlamadan önce ürünün ne amaçla kullanılacağına karar verilmesi mantıklı olabilir. Okul çantası arıyorsanız özellikle defterlerin ve kitapların rahatça sığabileceği büyük boyutlu bir model, kullanışlı olabilir. Çok gözlü tasarımlar da yine okul eşyalarının rahatça ayrıştırılabilmesi açısından kolaylık sağlar. Su kabı gözü gibi ayrıntılar kullanım sırasında pratiklik sunar. Anahtar takma yeri olan etkileyici ürünler ise öğrencilerin hoşuna gidebilir. Günlük kullanıma uygun bir model arıyorsanız; ufak boyutlara sahip çantalara bakabilirsiniz. Küçük çantalar, fazla ağır olmadığından taşıması son derece kolaydır. Dayanıklı sırt askılarına ve kumaşa sahip modellerin tercih edilmesi uzun süreli kullanım açısından önemlidir.

Kadın Sırt Çantası Renk Seçenekleri Nedir?

Kadınlar için üretilen sırt çantaları, pek çok renk seçeneği ile sunulur. Siyah kadın sırt çantası modelleri, son derece sade görüntüsü ile etkileyici bir tarza sahiptir. Gri, kırmızı ve pembe gibi renkler de sık sık tercih edilir. Canlı renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı sırt çantası çeşitleri, eğlenceli görünümleri ile dikkat çeker. Düz renkli tasarımların yanında aynı zamanda çeşitli desenlerin yer aldığı modeller de vardır. Kişisel tarzınıza uygun kadın sırt çantası modelini bularak ürünlerin rahatlığından faydalanabilirsiniz.