Yıldızlı Ürünler
Altın Ayar
Fiyat
Cinsiyet
Ayar
Renk
Boyut/Ebat
Tema / Stil
Karat
Boyut/Ebat
Ağırlık
Materyal
Model
Taş Cinsi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ortam
Tip
Garanti Süresi
Berraklık
Bordür Modeli
Yüzey Tipi
"

Altınbaş

" araması için 4873 sonuç listeleniyor

Altınbaş

Altınbaş

Göz kamaştırıcı pırlanta, altın ve değerli taş ürünleriyle beğeni toplayan Altınbaş, dünya çapında yaygın olarak bilinen kalitesi ve ince işçiliği ile özel günlerin vazgeçilmez markaları arasında yer alıyor. Gaziantep’te kurulduğu ilk yıllardan bu yana geleneksel Anadolu tasarımlarını önemseyen, çağdaş çizgideki yeniliklerle ürünlerini geliştiren ve takıda trend belirleyen bir marka haline gelen Altınbaş Kuyumculuk, farklı renk ve tasarımlardaki altın ve ışıltılı pırlanta ürünleri başta olmak üzere özel koleksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Tercihe ve kullanım yerine göre, ister doğal ve sadeliğin ön plana çıktığı koleksiyonlar isterse de gösterişli şık modeller olsun, kuyumculuk ve takı deyince ilk akla gelen markalardan biri olan Altınbaş, herkesin zevkine uygun ürünler içeren geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yeni bir hayat kurmaya hazırlanan çiftler, daha evlilik teklifi aşamasında Altınbaş pırlanta modellerini yanlarında görüyor. Altınbaş nişan seti gibi özel teklifler sayesinde, nişan sonrasındaki tüm süreçlerde de Altınbaş mücevherat genç çiftler için en doğru adres olarak öne çıkıyor.

Sadece madenlerin ve taşların değeriyle yetinmeyen, en şık tasarımları en ince işçilik ile kusursuz mücevherlere dönüştüren marka, sadelik ve şıklık arayanlar için de, ihtişamlı takıları tercih edenler için de en doğru seçenekleri sunuyor. Tek taş pırlanta yüzüklerden altın yüzük ve bilezik çeşitlerine, eşsiz tasarımlara sahip kolye ve küpelerden özel setlere oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka, sadece kadınlar için değil, erkekler için tasarlanmış özel ürünleriyle de beğeni topluyor. Başta nişan ve düğün süreçleri olmak üzere doğum günleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, evlilik yıl dönümleri ve diğer tüm özel günler için Altınbaş hediye seçenekleri güvenilir ve şık bir tercih oluşturuyor. Altınbaş kampanya ve indirim günlerini takip ederek özel günler ve kişisel yıl dönümlerinde hediyeleri çok önceden uygun şartlarda satın almak mümkün olabiliyor.

Kalbin Sesini Yansıtan Tektaş Yüzükler

Evliliğin ve birlikte yeni bir hayat kurmanın simgesi olarak çiftlerin birlikte taktığı alyansların ilk adımını da tektaş yüzükler oluşturuyor. Altınbaş pırlanta, aşkın simgesi olan yüzük modelleri ile pek çok seçenek sunuyor. Değişik taş kesim teknikleri kullanan ve farklı boyutlarıyla herkes için erişilebilir modeller sunan marka, her kadının kendini en özel hissedeceği anlarda çiftleri yalnız bırakmıyor. Artık klasikleşmiş prenses kesim tektaş yüzük modellerinden en modern tasarımlara geniş bir ürün gamı bulunan markanın ürünleri arasında her zevke uygun modeller mutlaka bulunuyor. Altınbaş mücevher, yüzük ya da diğer takıların seçimi sırasında sağladığı alternatiflerle yol gösterici oluyor. Damla, klasik, yuvarlak ya da kalp kesim tasarımların hangisinin doğru seçim olacağı, iri taşların mı küçük taşların mı şık duracağı ya da pırlantanın yanı sıra diğer renkli taşlarla birlikte tasarlanmış yüzüklerin mi doğru tercih olacağı zengin ürün yelpazesi incelenerek daha net biçimde görülebiliyor. Özellikle evlilik teklifi için tektaş yüzük alan erkekler, çoğunlukla tek başlarına karar veriyor ve yardıma ihtiyaç duyabiliyorlar. Altınbaş ürünlerinin özgün tasarımları ve göz alıcı ışıltısı, erkeklerin bu zor anlarında içlerinden gelen sese kulak vermesini ve en doğru seçimi yapmasını kolaylaştırıyor.

Altınbaş yüzük modelleri arasında alyanslar da özel bir yer tutuyor. Tercihe göre son yıllarda trend haline gelen beyaz altın ya da rose renklerinde tasarımlar olabildiği gibi, gelenekselleşmiş sarı altın alyanslar da dikkat çekici bir şıklık sağlıyor. Özel tasarım ve işçilik ile özgün modeller geliştiren marka, çiftler için büyük anlam taşıyan bu simgenin kişiye özel hissettirmesi için kusursuz bir işçilik sunuyor. Altınbaş altın, elmas, pırlanta ya da diğer değerli taşlardan tasarlanan günlük kullanım yüzükleri ile de beğeni topluyor. Kullanılacağı yere, mevsime ve kişisel beğenilere göre çok sayıda özel tasarım sunan marka, figürlerin yer aldığı modeller kadar soyut tasarımlarıyla da öne çıkıyor.

Ellerdeki zarafeti daha belirgin hale getiren ve renkleriyle ışıltılı bir estetik sunan yüzükler, en sık kullanılan takılar arasında başı çekiyor. Kimi kullanıcılar sadece altından ince işlikle tasarlanan yüzükleri tercih ederken farklı değerli taşlarla süslenmiş yüzükler daha büyüleyici bir güzellik sunabiliyor. Yakut, zümrüt, safir gibi taşlar farklı renk seçenekleri ile hem kıyafetler hem diğer takılarla uyumlu kombinler yapmaya imkan veriyor. Elmas ve pırlantanın kendine has ışıltısı ise şıklığı ve asaleti arayanların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Yıllar içinde kıymetinden hiçbir şey kaybetmeyen altın yüzük modelleri, her dönem tercih edilen bir güzellik ve estetik sunuyor.

Işıltısıyla Dikkat Çeken Altın Kolyeler

Antik çağlardan bu yana insanların en eski takıları arasında yer alan altın kolyelerde, tasarım ve ince işçilikteki sonsuz gücünü ortaya koyan Altınbaş Kuyumculuk, derin anlamlar içeren kolye tasarımları ile sadece şıklığın sözcüsü olmuyor, en güzel mesajların iletilmesine de yardımcı oluyor. Altınbaş kolye çeşitleri arasında çiçeklerden ilham alan özel tasarımlar yer aldığı gibi, soyut ya da geometrik şekillerin büyülü dünyasından esinlenen oldukça şık modeller de bulunabiliyor. Geleneksel motifler ve tarihsel olarak farklı kültürlerde güçlü anlamlar taşımış tasarımlar da en çok tercih edilen kolye modelleri arasında yerini alıyor.

Altınbaş set seçenekleri arasında da kolyeler önemli bir yerde bulunuyor. Diğer takılar ile birlikte bütünlüklü bir şıklık sağlayan setlerde, kullanıcıların tercihine göre kolye, küpe, bileklik, yüzük ve diğer mücevherler bulunabiliyor. Evlilik süreçleri dışında hediye olarak da sık sık tercih edilen kolye modelleri, aşkın yanı sıra bereket, sonsuzluk, mutluluk, dostluk, şans, uğur, barış ya da farklı kavramların görsel ifadesi olabiliyor. Markanın burçları esas alan kolye serileri de en sık tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Astrolojinin gizemli dünyası çok hoş tasarımlarla yeniden hayat buluyor ve çok özel aksesuarlara dönüşüyor. Sadece madenlerden tasarlanan özel kolye modellerinin yanı sıra değerli madenlerin değerli taşlarla birlikte kusursuz biçimde kombinlenmesinden oluşan tasarımlar da büyük beğeni topluyor. Derin anlamlar içeren ya da klasik çizgiler taşıyan modellerin dışında daha canlı, daha dinamik kolyeleri tercih edenler de markada kendi zevkine uygun ürünler bulabiliyor. Renkli ve eğlenceli kolye tasarımları gençler arasında ve özellikle bahar ve yaz aylarında oldukça popüler hale gelebiliyor. Pırlanta kolyeler içinde elmas ve pırlanta taşlardan oluşan ürünlerin yanı sıra inci, elmas, yakut, safir ve zümrüt gibi değerli taşların bulunduğu özel tasarım kolye modelleri de yer alıyor. Altın kolye seçenekleri ise zincir kolyeler, harf kolyeleri, isim kolyeleri, sonsuzluk kolyeleri, madalyon kolyeler gibi seçenekler sunuyor. Özel davetler, düğünler ya da şık toplantılar dışında günlük hayatta şıklığını önemseyenler ve sadeliği ile dikkatleri üzerine çekenler, Altınbaş mücevherat ürünlerini günlük yaşamın bir parçası haline getiriyor. Altın takı seti içinde yer alabilen kolye modelleri, çalışma yaşamı ve günlük hayatta şıklığı tamamlayan özel aksesuarlar olarak öne çıkıyor.

Her Zevke Uygun Bilezik Modelleri

Altınbaş bilezik modelleri, geleneksel çizgisi ile hemen herkes tarafından tercih edilirken yeni çizgi tasarımlarıyla farklılık arayanların beğenilerine de hitap ediyor. Altınbaş kelepçe ve klasik bilezik modelleri, farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap eden ürünler olarak öne çıkıyor. Şık desenler ve zarif tasarımlarla hareketli bir hava oluşturan Altınbaş kelepçe bilezik modelleri, günlük kıyafetler ile büyük bir uyum içinde kullanılabiliyor. Çalışma yaşamındaki şık kıyafetlerle de, kot pantolan tişört kombinleriyle de gönül rahatlığıyla kullanılabilen kelepçe bilezikler, bu özellikleriyle en yoğun tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Kelepçe bilezik modelleri, kimi zaman renkli taşlar ya da inci gibi ekstra malzemelerle daha şık tasarımlara da dönüşebiliyor. Zincir gibi ayrıntılarla süslenen kelepçe bilezik modelleri, bileği tam sararak inceliğini ve zarafetini ortaya çıkarıyor.

Yaygın olarak beğenilen klasik altın bilezik modellerini şık dokunuşlarla modern bir görünüme kavuşturan marka, hem davetlerde kullanılabilen hem günlük hayatta rahatlıkla takılabilen modelleri ile işlevsel bir kullanım sağlıyor. Pırlanta ya da elmas kullanılarak tasarımları güçlendirilen ışıltılı bilezikler, çoğu zaman tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Altınbaş altın set alternatifleri arasında farklı bilezik modelleri bulunabiliyor ve kişisel tercihe göre özel setler oluşturulabiliyor. 22 ayar bilezik modelleri arasında kalp ya da yonca gibi figürler yer alabildiği gibi, hasır ya da tuğra gibi daha gösterişli tasarımlar da ön plana çıkabiliyor. Bilezikler ve kelepçeli bilezikler kadar Altınbaş bileklik modelleri de özel tasarımlarıyla popüler ürünler arasında yer alıyor. Sade ve geleneksel bileklik modelleri yanında yakut, zümrüt, safir ve pırlanta gibi değerli taşları içeren bileklikler de büyük beğeni topluyor.

Markanın evlenenler için özel olarak tasarladığı düğün setleri farklı zevk ve beğenilere göre hazırlanıyor, farklı bütçe imkanlarına göre pek çok alternatif içeriyor. Pırlanta ya da elmas ağırlıklı setler olabildiği gibi, altın ve incinin hakim olduğu set seçenekleri de bulunabiliyor. Özellikle düğün günü için hazırlanan setler gösterişli ve ışıltılı görüntüleri ile büyüleyici bir etki bırakıyor. Bu setler aynı zamanda düğünden sonra farklı davet ve buluşmalar için de kullanılabilir özellik taşıyor. Düğün setleri arasında öne çıkan pırlanta setleri her beğeniye seslenen tasarımlarıyla öne çıkıyor. Pırlanta setleri çoğunlukla bileklik, kolye ve küpeden oluşuyor. İnci setlerde ise küpe ve kolye takımları en popüler ürünler arasında yer alıyor. Markanın kusursuz işçilik ve zarafeti ile öne çıkan küpe modelleri, farklı renk tonlarındaki altının yanı sıra elmas, pırlanta, zümrüt, safir ve yakut gibi değerli taşları içeriyor. Daha çok günlük kullanımı hedefleyen minimal tasarımlı küpe çeşitleri kadar özel günler ve davetler için tasarlanan ihtişamlı modeller de büyük beğeni ilgi görüyor.

Erkekler ve Çocuklar İçin Altınbaş Modelleri

Altınbaş altın ve değerli taşlardan üretilen modeller arasında erkekler ve çocuklar için de şık ve gösterişli ürünler bulunuyor. Altın yüzüklerden, altın ya da değerli taşlardan yapılmış tespihlere, kolye, kol düğmesi, yaka iğnesi gibi ince işçilik ürünlerinden erkek yüzüklerine pek çok eşsiz model öne çıkıyor. Erkek modasıyla uyumlu, şıklığı tamamlayan erkek ürünleri, tercihe göre spor ya da klasik stillerde olabiliyor. Altınbaş hediye seçenekleri arasında göz alıcı estetik yapıları ile öne çıkan erkek takı ve mücevherlerinin yanı sıra hediye olarak Altınbaş saat modelleri de tercih edilebiliyor. Altınbaş saat koleksiyonu, gündelik hayatın vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alırken farklı tasarımlarla hem kadınlar hem erkekler için zengin seçenekler sunuyor.

Altınbaş markası birbirinden güzel ve göz alıcı ürünler tasarlarken çocukları da ihmal etmiyor. Bebeklikten başlayarak çocuklar düşünülerek pek çok altın ve mücevher tasarlanıyor. Altın bebek emzikleri uzun yıllar saklanacak özel bir hatıra olarak düşünülüyor. Yeni doğan bebeklere altın takma geleneğini yaşatan marka, yeni doğan kız ya da erkek bebeklere hediye olarak düşünülmüş geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bebek bileklikleri, nazarlıklar, küpeler, künyeler şık ve sempatik tasarımlarıyla bu ürün yelpazesi içinde yerini alıyor. Bebeklerin yanı sıra çocuklar için de, yaşlarına ve gelişimlerine uygun olarak pek çok Altınbaş küpe, kolye, bileklik modeli bulunabiliyor. Ailelerin tercih listelerinde genellikle isim künyeli bilekler ve nazar boncuklu ürünler öne çıkarken özellikle altın zincirlerde uğur böceği, kelebek gibi sevimli hayvan figürleri de beğenilen modeller arasında yerini alıyor. Markanın bilinen takı modelleri yanında ayna ve tarak gibi özel ürünleri ve halhal gibi daha geleneksel tasarımlarda aksesuarları da büyük beğeni topluyor.

Kusursuz Estetik, Cazip Satın Alma Koşulları

Sadece tek tek modelleriyle değil, set seçenekleriyle de modaya damgasını vuran marka, doğadaki farklı figürlerden ilham alan eşsiz koleksiyonlarla göz dolduruyor. Katre koleksiyonu damla esintili tasarımlarıyla zarafetin simgesi olurken adını tarihten alan Mihrimah sonsuz aşka ve geleneğe vurgu yapıyor. Mavi tonların ağır bastığı Okyanus koleksiyonu ise sükunetin sesi oluyor. Koleksiyonlar da tıpkı diğer takı ve mücevherlerde olduğu gibi, hem isimleri hem de tasarımlarıyla derin anlamlar içeriyor. Bu ürünler kendini bu anlamlarla ifade etmek isteyen sevgililere, eşlere sonsuz fırsatlar sunuyor. Koleksiyonlar sadece anlamları ve figürleriyle değil, kullanım amaçlarına göre de özel seçenekler oluşturabiliyor.

Altınbaş mücevher ve takı çeşitleri, sadece benzersiz şıklığı ve kusursuz estetiği ile değil, uygun satın alma koşulları ile de biliniyor. Altınbaş yorum ve görüş sayfalarında ürünlerin kalitesi ve şıklığı, uygun koşullarda satın alınabilmesiyle ilgili olumlu ifadeler göze çarpıyor. Yeni ev kuracak çiftler için Altınbaş takı seti seçenekleri hem uyumlu takımlar oluşturma hem de uygun satın alma koşulları açısından cazip gelebiliyor. Altınbaş nişan seti gibi her detayın düşünüldüğü özel takımlar sayesinde çiftlerin işi kolaylaşıyor, onlara yaşadıkları eşsiz deneyimin keyfini sürmek kalıyor. Altınbaş online olarak satın alındığında Trendyol üzerinden oldukça uygun kampanyalar bulunabiliyor. Altınbaş fiyat ve satın alma koşullarını daha cazip hale getiren Altınbaş kampanya dönemleri kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Altınbaş indirim ve kampanyaları özel günlerde sevdiklerine hediye almayı planlayanların imdadına yetişiyor. Babalar Günü’nde erkeklere özel modeller Altınbaş fiyat avantajlarıyla alınabilirken Anneler Günü geldiğinde en güzel kolyeler, küpeler, yüzükler özel Altınbaş indirim imkanlarıyla bulunabiliyor. Altınbaş altın set alternatifleri evlilik yıl dönümlerinin öne çıkan hediyeleri arasında yerini alabiliyor.

Türkiye’nin altın ve mücevher markası müşterilerini satış sonrası ömür boyu destekleyerek olası sorunlara karşı yalnız bırakmıyor, ürünlerin bakımı ve temizliği konusunda da sürekli destek alma imkanı sağlıyor. Altınbaş yorum ve görüşleri arasında memnuniyet ifade edenlerin çokluğu bu durumun en önemli kanıtı olarak öne çıkıyor. Altınbaş online satışlarda Trendyol güvencesi ve garantisi ile kolayca satın alınırken markanın sağladığı satış sonrası garanti ve güvenceler de kullanıcıların içini rahatlatıyor. Uzun süredir kuyumculuk ve mücevher deyince Türkiye’nin ilk akla gelen markalarından biri, Altınbaş. Gaziantep’te 1975 yılında kurulan Altınbaş markasının geçmişi bir aile şirketinden geliyor. "Altınbaş kimin?" sorusunun yanıtı Altınbaş ailesi olarak da verilebiliyor. Bir başarı öyküsü olarak öne çıkan ve kuyumculuk sektöründe bir marka yaratan Altınbaş ailesi, halen sektörün öncü markası olarak yeni fikirler geliştirmeye ve trendler oluşturmaya devam ediyor.