Marka
Cilt Tipi
Kullanma Amacı
Fiyat
Hacim
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Form
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
"

CeraVe

" araması için 430 sonuç listeleniyor

En Güzel Cerave Ürünleri Trendyol’da!

Cildin aydınlık ve sağlıklı bir görünümde olması için gerekli bakımları yapmak oldukça önemlidir. Cilt kuruluğu yaşandığında cildi nemlendirmek, her gün düzenli olarak yüz temizleme jelleri ile yüzü yıkamak en temel bakım önerileri arasında yer alır. Cerave markası 2005 yılında kurulduğundan bugüne cilt için faydalı ürünler üzerine yoğunlaşır. Markanın temelde iki kategorisi bulunur. Bunlar temizleme ve nemlendirme olarak ayrılır. Ürünlerin içerisinde 3 temel seramid ve casitler yer alır. Cildin kendini onarma sürecini hızlandıran bu içerik dermatologlar tarafından test edilerek onaylanır. Marka ABD’den yola çıkarak bugün tüm dünyaya ulaşmış durumdadır. Firmanın Türkiye bayisi sayesinde ürettiklerini müşterilere sunar ve büyük beğeni kazanır. Cerave nemlendirici kategorisi incelendiğinde farklı seçenekler dikkat çeker. Marka yüz, el, vücut gibi farklı bölümlerde kullanıma uygun nemlendirici çeşitlerini satışa sunar. Nemlendirici krem kuru cilt yapısına sahip olan müşterilere önerilir. Nemlendirici losyon ise kreme kıyasla daha akışkan bir yapıya sahiptir. Cilt bariyerinin onarılma sürecini hızlandıran, hücre oluşumunu artıran losyon müşterilerden tam not alır. Cerave krem, yüz için özel üretilen seçenekleri de piyasaya sunar. Standart boyutta satılan krem cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Cerave nemlendirici krem günlük kullanıma uygundur. Nemlendirici etkisini gözlemleyebilmek için belirli bir süre düzenli kullanmak gerekir. Cerave Moisturizing Cream adı ile tüm dünyada piyasanın önde gelen ürünlerinden biri haline gelir. Markanın el ve ayak bakımı sağlayan krem çeşitleri de müşterilere sunulur. Özellikle kış mevsiminde kuruyan ve çatlayan el, ayak bakımı için ideal bir üründür. Bakım ve kozmetik temizleyici çeşitleri de dikkat çeker. Cilt gözeneklerinin temizlenmesi ve cildin hava alması için derinlemesine temizlik yapan formüle sahip temizleyici jeller de satışa sunulur. Temizleyici çeşitleri arasında köpüren ve nemlendiren temizleyiciler yer alır. Cerave Foaming Cleanser çeşitleri yüz yıkama süngerleri ile bir arada kullanıldığında derinlemesine temizlik sağlar. Cerave yüz temizleme jeli ise su ile temas ettiğinde köpürür. Yüzünüze yumuşak hareketlerle masaj yaparak temizleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Trendyol’da yer alan markanın ürünlerini inceleyebilir, size hitap eden çeşidi seçebilirsiniz. Cildinizi güvenilir ellere teslim ederek güzelliğinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Cerave Ürünleri

Cerave Ürünleri

Cilt bakımı yapmak istenilen görüntüye kavuşmak açısından oldukça önemlidir. Temiz ve hava alan bir cilt yapısı daha uzun süre genç ve aydınlık görüntüsünü korur. Günümüzde cilt bakım ürünleri ile ön plana çıkan markalar arasında Cerave yer alır. Marka cilt sağlığını korumaya yönelik hazırladığı içerikleri sayesinde müşterilerin güvenini kazanır. Bu açıdan ürün çeşitliliği dikkat çeker. Günümüzde yaklaşık 70 ürün ile satışta olan marka müşterilerin beğenisini kazanır. Cilt bakımı için en önemli adımlar temizleme ve nemlendirme işlemidir. Bunu göz önünde bulunduran marka çeşitli temizleyicileri ve nemlendiricileri müşterilere sunar. Cerave yüz kremi markanın sık tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Nemlendirici etkiye sahip bu krem kuru cilt yapısına sahip olan müşterilere tavsiye edilir. Nemlendirici kategorisinde yüzde kullanımın yanı sıra el ve ayak için de kremler üretilir. Yüz ile kıyaslandığında daha az önemsenen ama aslında tüm günün yorgunluğunu çeken el ve ayaklara özen göstermek gerekir. Kış mevsiminde kuruyan ve çatlayan elleri nemlendirmek için markanın el kremlerini tercih edebilirsiniz. Ya da yaz mevsiminde açık ayakkabılar giymekten dolayı oluşan ayak çatlaklarını giderebilirsiniz. Cerave el kremi, ayak kremi gibi ürünleri düzenli kullanarak yumuşak cilt dokusuna ulaşabilirsiniz. Cerave nemlendirici losyon çeşitleri de kuru cilt yapısına sahip olan müşterilere sunulur. Krem yapısı ile kıyaslandığında daha akışkan bir yapıya sahip olan losyon tüm vücutta kullanıma uygundur. Markanın nemlendirici çeşitleri farklı ebatlarda ambalajlar ile satışa sunulur. Kullanım sıklığınıza hitap eden boyutu seçebilirsiniz. Markanın beğenilen kategorilerinden bir diğeri temizlik ürünleridir. Cildin derinlemesine temizlenmesini sağlayan seçenekler müşterilerin beğenisini kazanır. Cerave temizleyici çeşitleri arasında köpüren temizleyiciler ön plana çıkar. Cerave köpüren temizleyici, su ile temas ettiğinde köpürerek uygulamaya hazır hale gelir. Köpüren temizleyiciler derinlemesine temizlik hissinin yanı sıra ferah bir koku da verir. Cerave hydrating cleanser çeşitleri ise temizleme etkisinin yanı sıra nemlendirme sağlar. Bu sayede yüzünüzü yıkadıktan sonra kuruluk hissi oluşmaz. Nemlendirici ve temizleyici tek üründe birleştiren bu seçenekler müşterilerin beğenisini kazanır. Cilt bakımı için olmazsa olmazlardan bir diğeri ise güneş kremleridir. Cerave güneş kremi yüksek koruyuculuğu sayesinde güneş lekelerinin oluşmasını önler. Cerave losyon çeşitleri gibi farklı seçenekleri Trendyol’da görebilirsiniz. Cerave kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyarak ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Cildinize iyi bakmak, genç ve güzel bir görünüme kavuşmanın anahtarıdır, bu nedenle markanın temiz içerikli çeşitlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Marka birbirinden farklı birçok temizleyici ve nemlendirici çeşidini müşterilere sunar. Farklı amaçlara hitap eden seçenekleri arasından doğru seçimi yapmak zor olabilir. Bundan dolayı seçim yaparken bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle ürünün kullanım amacınıza ve cilt tipinize uyumlu olması gerekir. Marka yağlı, karma ve kuru ciltlere hitap eden farklı seçenekler üretir ve müşterilerin beğenisine sunar. Cilt tipinize uygun olmayan bir çeşit seçmeniz durumunda istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Ayrıca temizleme amaçlı üretilen jel çeşitleri ile nemlendirme hedefi taşıyan seçenekler arasında belirgin farklar vardır. Her iki ürün grubu da sağlıklı bir cilt için gerekli olmakla beraber doğru bölgelerde kullanılmalıdır. Bu nedenle cildinizde nereye bakım yapmak istiyorsanız ona uygun olan seçeneği satın almanız gerekir. Cerave temizleme jeli çeşitleri genellikle yüz bölgesinde kullanıma uygundur fakat göz çevresi ile temas etmesi önerilmez. Cerave göz kremi satın alarak göz çevresinde zamanla oluşan kırışıklıkların önüne geçebilirsiniz. Marka el, yüz ve vücutta kullanıma uygun nemlendirici çeşitlerini de müşterilere sunar. Cerave ürünleri boyut olarak da farklılık gösterir. Seçim yaparken ihtiyacınız doğrultusunda paket boyutuna karar verebilirsiniz.Markanın ürünlerini sürekli olarak kullanıyorsanız büyük paketlerden tercih etmek daha avantajlı olabilir. İlk kez deneyimleyecekseniz ve cildinizin ürüne nasıl reaksiyon verdiğini görmek isterseniz mini boyları satın alabilirsiniz. Ya da seyahatlerde yanınızda taşımak için küçük paketleri tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ürünlerin içeriğidir. Temiz ve sağlıklı içerikler cildi canlandırmanın yanı sıra sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Firma uzman dermatologlar ile çalışarak ürettiklerini güvenle satışa sunar. Markanın ürünlerini birkaç gün deneyerek alerjik bir etkinin oluşup oluşmadığı gözlemleyebilirsiniz. Cerave Türkiye şubesi sayesinde Türkiye’nin her yerine ürünler ulaşır. Markanın ürünlerini bünyesinde bulunduran Trendyol, firmanın tutkunlarının uğrak noktası haline gelir. Birçok farklı ürünü içerikleri ile beraber inceleyerek cildiniz için en iyisi olacağını düşündüğünüz seçeneği satın alabilirsiniz. Müşteri yorumlarından faydalanarak ürünler hakkında fikir sahibi olabilir, fiyat aralıklarını inceleyerek bütçenize uygun seçeneği bulabilirsiniz. Cildinize özen göstererek yıllara meydan okuyabilirsiniz.

Derinlemesine Temizlik Sağlayan Cerave Yüz Yıkama Jelleri

Derinlemesine Temizlik Sağlayan Cerave Yüz Yıkama Jelleri

Cildi temiz tutmak gözenek görünümünü azaltır ve cilde hava aldırdığı için kırışıklık oluşumunun önüne geçer. Yüzü temizlemek için düzenli olarak temizleyici jel kullanmak gerekir. Marka temizlik sağlayan bakım jelleri ile gözleri üzerine çeker. Marka farklı yüz temizleyicilerini satışa sunar. Bu seçenekler köpüren temizleyiciler ve nemlendiren temizleyiciler olarak ikiye ayrılır. Köpüren temizleyici, yağlı ve yağlıya dönük ciltler için kurtarıcı bir seçenektir. Ciltteki fazla yağı alarak denge sağlayan, bu sayede sivilce ve siyah nokta probleminin de önüne geçen temizleyici müşterilerin beğenisini kazanır. Cerave 236 ml ve 473 ml ambalajlarla satılan köpüren temizleyiciler pompalı şişe tasarımı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu çeşitler yalnızca yüzde değil vücut temizliğinde de kullanılabilir. Bunun yanı sıra parfüm içermeyen yapısı sayesinde alerjik bünyeye sahip müşterilere de hitap eder. Her yaştan müşterinin kullanımına uygun olan temizleyiciler düzenli kullanımda gözle görülür farklara yol açar. Markanın nemlendiren temizleyici çeşitleri de sıklıkla tercih edilir. Köpüren temizleyiciden farklı olarak bu seçenek kuru ciltlere hitap eder. Nazik bir şekilde cildi temizleyen nemlendiren temizleyici aynı zamanda kuruluk hissi vermediği için de beğenilir. Diğer seçenek gibi iki farklı boyutta satışa sunulur. Kremsi dokuya sahip olan ürün, gözeneklerin tıkanmasını engeller. Temiz içeriği sayesinde güvenle kullanabileceğiniz temizleyici çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yüz temizliğinde önemli bir adım da peeling yapmaktır. Peeling cildin ölü deriden arınmasını, daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Belirli aralıklarla yapılan peeling, cildi güzelleştirir. Cerave peeling çeşitlerini de piyasaya sunar. Genellikle haftada bir ya da iki kez kullanımı tavsiye edilen peeling ile cildinizde istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz. Cerave dudak kremi gibi farklı ürün gruplarını da Trendyol’da görebilirsiniz. Cerave 5 ml, 20 ml, 50 ml, 88 ml, 100 ml, 200 ml gibi farklı hacimlerde satılan çeşitleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Cerave indirim dönemlerini takipte kalarak ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Cilde bakım yapmanın yanı sıra doğru bakım yapmak gerekir. Bu nedenle kullanılan ürünlerin kullanım şekline hakim olmak oldukça önemlidir. Kozmetik ve bakım markası farklı amaçlara hitap eden seçenekleri ile piyasada yerini alırken her bir ürünü için detaylı kullanım bilgisini paylaşır. Markanın temizleyicileri ıslak cilde uygulanır. Cildinizin uygulama sırasında kuru olması tahriş gibi cilt problemlerine yol açabilir. Islak cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanan temizleyici su ile durulanır. Markanın nemlendirici kremi ise istenilen sıklıkta, masaj ile cilde dağıtarak uygulayabilirsiniz. Cerave ayak kremi, el kremi gibi seçenekler de nemlendirici kremle benzer şekilde uygulanır. Ayak kremini elde, el kremini ayakta kullanmaktan kaçınmak gerekir. Markanın güneş kremi ise güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulanır. Cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyan güneş kremini, 2 saatte bir tekrar sürmek gerekir. Cerave tonik ise yüz temizleme işleminin ardından cilde pamuk yardımı ile sürülebilir. Cildin sıkılaşmasını, gözenek görünümünün azalmasını sağlayan tonik düzenli kullanımda gözle görülür fark oluşturur. Cerave şampuan çeşidi ile de müşterilerin karşısına çıkar. Şampuanı her duşta saçınıza yetecek miktarda uygulayabilirsiniz. Peeling çeşitlerini ise cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulamanız ve ardından durulamanız gerekir. Peeling sonrası markanın yüz nemlendirici kremlerini tercih edebilirsiniz. Cerave sivilce kremi ise sivilce problemi yaşanan dönemlerde tercih edilebilir. Belirli bir süre kullandığınızda aktif sivilcelerde azalma olduğunu görebilirsiniz. Cerave leke kremi ise sivilce kreminden farklı olarak sivilce ve güneş lekelerinin giderilmesinde kullanılır. Leke kremini güneş koruyucu ile beraber kullanmayı tercih edebilirsiniz. Trendyol’da yer alan seçenekleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Fiyatları İle Cerave

Her Bütçeye Hitap Eden Fiyatları İle Cerave

Cilt bakım malzemeleri her yaştan insan için oldukça önemlidir. Cildinizin güzel görünmesi kendinize olan öz güveninizi artırır. Bunun yanı sıra sağlıklı ve mutlu hissetmenin kapısını açar. Cerave markası klinik testler ile ispatlanan, kaliteli cilt bakım ürünlerini üretir. Markanın ürünleri fiyat açısından farklılık gösterir. Fiyatları etkileyen bazı konular vardır ve bu konulardan ilki ürünün kullanım amacıdır. Marka farklı cilt tiplerine hitap eden çeşitli seçenekleri müşterilere sunar. Temizleme amacı ile kullanılan jeller ile nemlendirici çeşitleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bunun yanı sıra şampuan, peeling, dudak kremi gibi farklı seçenekler de satışa sunulur. Cerave retinol serum gibi özelleştirilen çeşitler de fiyat açısından farklı aralıklara sahiptir. Fiyat farklılığı meydana getiren temel konulardan biri de ambalaj boyutudur. Marka farklı ebatlarda çeşitleri müşterilere sunar. Cerave 177 ml, 473 ml, 500 ml gibi paketlerde satılan çeşitler farklı fiyatlara sahiptir. Cerave 340 gr olarak satılan krem çeşitleri de uzun süre kullanıma yetecek miktarda olduğu için fiyatının karşılığını verir. İçerik de fiyat üzerinde etkilidir. Kuru ciltler için üretilen çeşitler ile yağlı ciltlere uygun üretilenler arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bunun temel sebebi ürün içeriğinin cilt yapısına göre farklılık göstermesidir. Ambalaj tasarımı da fiyatı etkileyen bir unsur olarak değerlendirilebilir. Bazı temizleyici ve nemlendirici çeşitlerinde kolay kullanım için pompalı şişe tasarımı yapılır. Müşterilerin beğenerek tercih ettiği bu ambalaj tasarımı dikkatleri üzerine çeker. Trendyol’da yer alan birbirinden farklı seçeneği inceleyebilirsiniz. Cerave fiyat aralıklarını görerek bütçenize hitap eden seçeneği bulabilirsiniz. Cerave yorum bölümünde yer alan müşteri fikirlerini okuyarak seçim aşamasını kolaylaştırabilirsiniz. Markanın ürünleri sayesinde aydınlık ve güzel bir cilde kavuşabilirsiniz.

Alışveriş yapmak günlük ihtiyaçlara ulaşmak açısından büyük önem taşır. Her insan hayatını devam ettirebilmek için alışveriş yaparak ihtiyaç duyduğu ürünleri alır. Alışverişi kolay hale getiren internet ağı sayesinde artık neredeyse her şeyi tek tuşla almak mümkün hale gelir. Online alışveriş olarak adlandırılan bu durum, özellikle çalışan ve yeterli vakti olmayan insanlar açısından kurtarıcı bir eylemdir. Online alışverişte zaman tasarrufunun yanı sıra aradığınız birçok farklı parçayı bir arada bulmak da önemlidir. Trendyol, online alışveriş hareketine yön veren, öncü kuruluşlar arasında yer alır. Göz dolduran çoklukta marka seçeneği, her yaşa hitap eden ürün skalası ile online alışverişin gözdesi olan Trendyol, her geçen gün büyümeye devam eder. Marka çeşitliliği arasında dikkat çeken Cerave, cilt bakım malzemeleri arayan müşterilerin tercihi haline gelir. Yurt dışından Türkiye’ye gelen ürettikleri ile gözleri üzerine çeken marka güvenilir içerikleri sayesinde müşterilerden tam not almayı başarır. Markanın farklı amaçlara hitap eden birçok çeşidi Trendyol’da satışa sunulur. En çok satılan ürünler arasında yüz ve vücut temizliğinde kullanılan temizleyiciler yer alır. Cilt temizliğine özen gösteren müşteriler tarafından kullanılan seçenekler kalitesi ile dikkat çeker. Cerave jel kıvama sahip olan bu ürünler ciltte kolay dağılır. Uzun süre boyunca düzenli kullanımda gözle görülür farklara yol açan ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Cerave vücut kremi adı ile piyasada yer alan nemlendirici çeşitleri de müşterilerin dikkatini çeker. Tüm vücutta kullanıma uygun bu ürünler nemlendirici özelliği sayesinde cilt kuruluklarının önüne geçmeyi başarır. Trendyol’da yer alan markanın ürünlerini daha kolay bir şekilde görmek için filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri yorumlarından da faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Cilt tipiniz ile uyumlu ürünü tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Cildinizde meydana gelen olumlu değişimleri gözlemleyerek ürünleri değerlendirebilirsiniz.