Sınıf
Basım Yılı
Setli/Tekil
Kitap İçeriği
Fiyat
Sınav Tipi
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ahead With English Kitapları

" araması için 277 sonuç listeleniyor

Yabancı Dil Öğrenmenin Eğlenceli Yolu Ahead With English Kitapları Trendyol'da!

Yabancı dil olarak İngilizce öğrenmek çocuğunuzun eğitim hayatına ve iş yaşamına önemli katkılar sunabilir. Siz de çocuğunuzun küçük yaştan itibaren İngilizce ile haşır neşir olmasını istiyorsanız zengin içeriğiyle dikkat çeken Ahead With English kitaplarına şans verebilirsiniz. Meryem Yılmaz, Ummahan Özen ve Arzu Turkay gibi alanında uzman kişiler tarafından kaleme alınan Ahead With English kitaplar sayesinde çocuğunuzun sınavlara daha etkin bir şekilde hazırlanmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bu kitap sayesinde aynı zamanda çocuğunuzun okul ortamındaki İngilizcesini geliştirmesini de sağlayabilirsiniz. Konu çalışma, soru çözme ya da sınava hazırlık gibi amaçlarla kaleme alınan kitaplar arasından çocuğunuza en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Zengin İçeriğiyle Ahead With English Kitapları

Zengin İçeriğiyle Ahead With English Kitapları

Temel olarak konu anlatımı ve soru çözümünün merkeze alındığı Ahead With English kitapları renkli fotoğraf, grafik ve tablolarla donatılır. Bu sayede Ahead With English kitapları çocuğunuzun dikkatini çekmeyi başarır. Her seviyeye uygun ve anlaşılır sorular sunan Ahead With English sayesinde çocuğunuz büyük bir ilgiyle İngilizce çalışmak isteyebilir. Ayrıca uzaktan ve yüz yüze eğitime uygun olarak hazırlanan kitaplarla çocuğunuz çalışmasına aralıksız devam edebilir. Bünyesinde yer verdiği kaliteli sorularla tercih sebebi olan Ahead With English kitaplarıyla Liseye Giriş Sınavı'na hazırlanan çocuğunuzun sınavda fark yaratmasına katkı sağlayabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı'nın sağladığı kaynak kitaplarla uyumlu olarak ilerleyen kitaplar sayesinde entegre bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Akıllı tahtayla kullanılabilir ve mp3 olarak dinlemeye uyumlu ürünler tercih ederek çocuğunuzun İngilizce çalışma alanını genişletebilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamadan önce Ahead With English kitaplarının online tavsiyelerine göz atarak çocuğunuz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Her Seviyeye Uygun Ahead With English Kitapları Çeşitleri

Her Seviyeye Uygun Ahead With English Kitapları Çeşitleri

Ahead With English kitapları tüm sınıflar ve sınavlar dikkate alınarak özel olarak hazırlanır. Çocuğunuzun kelime odaklı çalışmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız seviyesine uygun bir Ahead With English Vocabulary Book satın alabilirsiniz. Bu ürün sayesinde çocuğunuzun yabancı dil öğrenimindeki en önemli aşamalardan biri olan kelime öğrenimini kolaylaştırabilirsiniz. Konu çalışması ve kelime öğrenimini başarılı bir şekilde ilerleten çocuğunuz için Ahead With English Test Book kitapları da doğru seçim olabilir. Bu test kitabı sayesinde çocuğunuzun eksiklerini net bir biçimde görerek çalışma planına yön verebilirsiniz. Ahead With English 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf kitap seçenekleri arasından çocuğunuza uygun olanı bulabilir, ilgili eğitim öğretim yılındaki başarısına destek olabilirsiniz. Çocuğunuzu gelecek yıla hazırlamak için Ahead With English 5. sınıf kitaplarına da göz atabilirsiniz. Satın almayı planladığınız ürünle alakalı daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız Ahead With English kitaplarının yorumlarına bakabilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar sayesinde daha isabetli bir kitap seçimi yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Ahead With English Kitapları

Her Bütçeye Uygun Ahead With English Kitapları

Ahead With English kitap fiyatları belirlenirken ürünle ilgili pek çok detay göz önünde bulundurulur. Çok sayıda kitaptan oluşan Ahead With English setleriyle tekli ürünler arasında fiyat farkı görülebilir. Ayrıca kitabın sayfa sayısı da fiyat üzerinde etkisi olan durumlar arasında yer alır. Ahead With English kitapları satın alma işleminiz esnasında kitabın baskı yılı, cilt tipi ve boyutunu da göz önünde bulundurmanız gerekebilir. İngilizce kitap alışverişinizi uygun fiyatlarla tamamlamak istiyorsanız satın almayı planladığınız ürünü favori listenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede Ahead With English kitapları indirimlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Çocuğunuzun İngilizce serüvenini keyifli bir hâle getirecek Ahead With English kitaplarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.