Fiyat
Renk
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Bluetooth Versiyon
Garanti Süresi
Suya/Tere Dayanıklılık
Dokunmatik Kontrol
Mikrofon
Fiyat Geçmişi
Çift Telefon Desteği
Ürün Puanı
"

Apple Airpods

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Apple Airpods Kulaklık Modelleri Trendyol'da!

Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte farklı zevklere ve tercihlere uygun kulaklık modelleri üretilir. Mobil hoparlör görevi gören bu cihazlar hem gençlerin hem de yetişkinlerin yoğun ilgisini çeker. Müzik keyfini doyasıya yaşatan kulaklıklar film, dizi, video ve oyun seslerinde de eşsiz bir performans sergiler. Farklı kullanım alanlarına uygun cihazlar arasından dilediğinizi seçebilir, unutulmaz bir ses deneyimi elde edebilirsiniz. Piyasada her ihtiyaca uygun kulaklık çeşitleri bulmak mümkündür.

Teknoloji sektöründe farkını ortaya koyan Apple, kulaklık kategorisinde çığır açan yeniliklere sahiptir. Ürünlerinde sade ve minimalist detayları kullanan marka, kullanıcıların beklentilerini karşılar. Tasarımın yanı sıra işlevsel özelliklere de sahip olan Apple Airpods kulaklık, benzersiz bir ses deneyimi sunar. Siz de bu deneyime ortak olmak için Airpods kulaklık modellerine ve özelliklerine göz atabilirsiniz.

Apple Airpods

Apple Airpods

Apple, her yeni ürününü kullanıma sunmaya devam eder. Markanın gözde ürünlerinden bir tanesi olan Airpods, kaliteli ve kullanışlı yapısıyla dikkat çeker. Cep telefonu, tablet ve MacBook başta olmak üzere pek çok ürün ile uyumludur. Böylece diğer elektronik cihazlarınızla eş zamanlı çalışarak kullanım kolaylığı sunar. Kulaklık çeşitleri, müzik dinlerken ya da oyun oynarken en iyi yardımcınız olur. Aynı zamanda bu ürünler film, dizi ve video izlerken de sıkça kullanılır. Kaliteli bir kulaklık, yaptığınız tüm aktivitelerden keyif almanızı sağlar.

iPhone Airpods modelleri, beklentilerinizin ötesinde performans sergiler. Diğer cihazlara kolayca bağlanarak ses deneyimine kısa sürede ulaşmanızı sağlar. iPhone kulaklık Airpods, kaliteli ve fonksiyonel özellikleri ile beğeni kazanır. Ürünü kutusundan çıkartıp çalıştırmaya başladıktan sonra uzun bir süre kullanabilirsiniz. Böylece kaliteli ses deneyimini gün boyu elde edebilirsiniz. Apple, farklı özelliklere ve tasarımlara sahip modelleri ile büyüler. İhtiyacınıza uygun seçenekler arasından birini tercih edebilir, müzik keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Apple Airpods modelleri ile kulaklık alışkanlığınıza yepyeni bir deneyim katabilirsiniz. Cihaz, kutusundan çıkarıldığı anda kablosuz şekilde kullanıma hazırdır. Kullanım kolaylığı ve hareket özgürlüğü sunan bu özellik, bulunduğunuz her ortamda konforlu bir ses deneyimine ulaştırır. Ürün, spor yaparken ya da koşarken bile kulağınızdan çıkmaz. Böylece özgürce hareket ederken müzik dinlemenin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Apple Airpods, markanın yüksek teknolojili tesislerinde özel olarak üretilir. Üretimin her bir aşamasında çeşitli testlerden geçerek kalitesini ve dayanıklılığını ispatlar. Özel olarak geliştirilen tasarımı, her kullanıcının kulak formuna uyum sağlar. Böylece uzun süreli kullanımlarda bile ağrı ve sızı oluşturma riskini en aza indirir. Yenilikçi fonksiyonlarla donatılan cihaz hem yüksek hem de kaliteli ses özelliği sunar. Dinlediğiniz tüm sesleri pürüzsüz bir şekilde kulağınıza aktarır.

Cihaz; titreme, duraksama ve gecikme başta olmak üzere pek çok riski minimuma indirir. Bu ürün, kullanıcıların yalnızca müzik dinlemesi için değil, film izlemesi ve oyun oynaması için de tasarlanır. Özellikle gençler tarafından sıkça tercih edilen oyunlar, Apple Airpods ile daha keyifli bir hâle gelir. Kaliteli ve güvenilir altyapısıyla göz dolduran cihaz, beklentilerinizin fazlasını karşılar. Ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilir, sahip olduğu yüksek ses kalitesini kısa sürede görebilirsiniz.

Apple Airpods Modelleri Nelerdir?

Apple Airpods Modelleri Nelerdir?

Apple Airpods bluetooth kulaklık, müzik keyfini kesintisiz olarak sürdürür. Özel olarak geliştirilen eşleştirme özelliği; iPhone, iPad, MacBook ve Apple Watch gibi cihazlara kolayca bağlanır. Bu bağlantılar, ses kalitesini en üst standartlara taşıyarak kulaklıktan yüksek verim almanızı sağlar. Markanın yenilikçi teknolojisi ile üretilen cihaz, dinlediğiniz her şarkıda benzersiz bir deneyim sunar. Airpods, birbirinden farklı teknik özelliklere sahip modelleri ile büyüler. Bu modeller arasında 1. nesil, 2. nesil, 3. nesil, Pro ve Max gibi seçenekler yer alır. İhtiyaçlarınıza uygun Airpods çeşitlerinden birini seçebilir, keyifli müzik deneyimine ortak olabilirsiniz.

Apple Airpods, müzik dinlemenin dışında pek çok aktiviteye de ev sahipliği yapar. Cep telefonunu kulağınıza götürmeye gerek kalmadan aradığınız kişi ile konuşabilirsiniz. Kesintisiz iletişimi mümkün kılan cihaz, bulunduğunuz her ortamda pratik çözümler sunar. Konuşmanın yanı sıra Siri bağlantısını kullanabileceğiniz Airpods, telefon ile sesli iletişim kurabilmenizi sağlar. Kulaklık sayesinde Siri'yi aktif hâle getirebilir, ona dilediğiniz komutu verebilirsiniz. Böylece tüm işlerinizi Macbook, Apple Watch ya da iPhone'a temas etmeden tamamlayabilirsiniz.

Apple Airpods, bir kulaklıktan beklediğiniz performansın fazlasını sunmak için tasarlanır. Üstün ses kalitesi, dinlediğiniz müzikteki tüm melodileri berrak bir şekilde aktarır. Böylece kendinizi dizi ya da filmin içerisinde hissedebilir, keyifli bir ses deneyimi elde edebilirsiniz. Cihaz, geliştirilmiş bağlantı özellikleriyle de farkını ortaya koyar. Aktif olan aygıtlar arasında 2 kata kadar hızlı geçiş imkânı sunar. Böylece Macbook'ta müzik dinlerken iPhone’a kısa sürede bağlanabilir, aramaları hızlı bir şekilde cevaplayabilirsiniz. Kulaklık oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Ürün, kulağın anatomik yapısına titizlikle uyum sağlar; hareket anında kulaktan düşmez. Kulağa tam oturması sayesinde dış ortam seslerini de en aza indirir. Böylece kulağınız sadece dinlediğiniz müzikte olur.

Apple Airpods modellerinin dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de şarj kutusuna sahip olmasıdır. Şarjı biten cihazı kutusuna koyabilir, kısa bir şarj olma süresinin ardından kulaklığı kesintisiz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Apple Airpods şarj kutusu, tıpkı kulaklık gibi minimalist ve sade tasarıma sahiptir. Yuvarlatılmış kenarları, kullanım kolaylığını destekler. Kulaklıkları kısa sürede şarj ederek kullanıma hazır hâle getirir. Apple Airpods kutusunun şarjı bittiğinde ise ürünle birlikte gönderilen USB kabloyu kullanabilirsiniz. Ürünü şarj etmek için kablonun bir ucunu kutuya, diğer ucunu ise prize takmanız yeterli olacaktır.

Apple Airpods Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Apple Airpods Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Kaliteli bir ses deneyimine imza atan Apple Airpods, birbirinden farklı modelleri ile beklentilerin fazlasını karşılar. Her model, kendi kulvarı içerisinde üstün başarılara imza atar. Bu modeller arasından dilediğinizi seçebilir, muhteşem ses deneyimine ulaşabilirsiniz. Apple Airpods 1. nesil, markanın kulaklık sektörüne adım attığı ilk ürün olarak bilinir. Kulaklık deneyimini tamamen değiştiren cihaz, şarj kutusundan çıkartıldığı anda aktif hâle gelir. Diğer Apple cihazlarına anında bağlanarak geniş bir kullanım alanı yaratır. Kulağa takıldığı anda çalmaya başlayan Airpods 1. nesil, kulaktan çıkarıldığında duraklar. Cihaza iki kez dokunduğunuzda ise Siri’ye ulaşabilir, pek çok fonksiyonu etkinleştirebilirsiniz.

Apple W1 çip, özel olarak geliştirilmiş optik sensörlere ve hareket ivmeölçerlere sahiptir. Bu özellikler sayesinde cihaz, kulaklığın kullanıcının kulağında olup olmadığı algılayabilir. Konuşma yaptığınız anda mikrofonu devreye sokan cihaz, dış ortamın gürültüsünü filtreler. Yalnızca sizin sesinize odaklanarak en gürültülü ortamlarda bile kolayca iletişim kurmanızı sağlar. Düşük güç harcayan W1 çip, pil ömrünü uzatır. Böylece kulaklığı uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Özel olarak geliştirilen çip, yalnızca tek şarj ile 5 saate kadar dinleme imkânı sunar. Kulaklığı kutusunda 15 dakika şarj ederek 3 saat boyunca kesintisiz kullanıma devam edebilirsiniz.

Apple Airpods 2. nesil, markanın sevilen ürünlerinden bir tanesidir. Gücünün tamamını H1 kulaklık çipinden alan cihaz, hızlı ve kesintisiz bağlantı imkânı sunar. Ürün, aktif aygıtlar arasında 2 kata kadar hızlı geçiş yapabilir. H1 kulaklık çipi, ses gecikmesini azaltan teknolojiye sahiptir. Bu ayrıcalık, özellikle oyun oynamayı seven kişilerin beğenisini kazanır. Tüm sesleri eş zamanlı olarak dinleyebilir, kritik anlarda gereken hamleleri yapabilirsiniz.

Apple Airpods şarj süresi, kullanım miktarına ve ne için kullanıldığına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Cihaz, tek bir şarj ile 5 saate kadar dinleme süresi sunar. Kutusunda 15 dakika şarj ederek 3 saat dinleme ya da 2 saat konuşma süresi elde edebilirsiniz. Özel olarak geliştirilen ses paylaşımı özelliği, sevdiklerinizle birlikte müzik dinlemenize yardımcı olur. Şarkı, podcast, video, film ya da dizideki sesleri iki çift Airpods'a aktarabilirsiniz. Ses paylaşımı özelliğini açmak ise oldukça basittir. Kutudaki Airpods';u, müzik dinlediğiniz Apple aygıtına yaklaştırabilirsiniz. Tek dokunuş ile bağlanan aygıtlar, sesli yayınlar için hazır hâle gelir.

Apple Airpods 3. nesil, serinin en gelişmiş kulaklıklarından bir tanesidir. Özel bir amplifikatörden güç alan cihaz, yüksek ses kalitesiyle büyüler. Böylece derin, temiz ve berrak seslerin tadını çıkarabilirsiniz. Adaptif EQ, müziği otomatik olarak algılayan özelliklere sahiptir. Size özel ayarlamalar yaparak şarkıların tüm detaylarını ortaya çıkarır. Kulaklık uçlarında yer alan mikrofon, akustik bir ağ ile kaplanır. Bu özel yapı, rüzgâr gibi dış seslerin karşı tarafa ulaşmasını engeller. Böylece size her görüşmede temiz ve net bir iletişim imkânı sunar. Kulaklık ve Airpods, tek şarj ile 6 saate kadar dinleme süresine sahiptir. Cihazı kutusunda 5 dakika şarj ederek 1 saat dinleme imkânına sahip olabilirsiniz.

Apple Airpods Pro, markanın sevilen modelleri arasında yer alır. Yenilikçi teknolojilerle donatılan cihaz, aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Çevredeki uğultuyu engelleyerek yalnızca kulaklıktaki sesleri dinlemenizi sağlar. Dilediğiniz anda Şeffaf Modu aktifleştirebilir, çevredeki seslerin kulağınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Apple Airpods Pro özelliklerinden bir tanesi de uzun şarj süresidir. MagSafe şarj kutusu, Airpods'u 24 saatten fazla kullanmanıza olanak sağlar. Cihazı yalnızca 5 dakika kutusunda bekleterek 1 saat dinleme ve konuşma süresi elde edebilirsiniz.

Apple Airpods Max, kulaklık dünyasında çığır açan cihazlardan bir tanesidir. Bu ürün, markanın diğer kulaklıklarından farklı olarak kulak üstü tasarıma sahiptir. Minimalist detaylarla donatılan cihaz, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Uzun süreli kullanım imkânı sunan bu materyal, kulaklığın zarar görmesini de engeller. Kafa bandının ağ örgülü yapısı, uzun süreli kullanımlarda terlemeyi önler. Kafadaki baskıyı en aza indirerek ekstra konfor sunar. Digital Crown, ses ve konuşma ile ilgili tüm düzenlemeleri yapmanızı sağlar. Bu kısımdan Siri’yi de aktifleştirebilirsiniz. Derin ve zengin baslara sahip olan cihaz, muhteşem ses kalitesi ile büyüler. Özel olarak geliştirilen dinamik sürücü, tüm sesleri en ince ayrıntısına kadar duymanızı sağlar. Film ve televizyon programları için tasarlanan özellikler, sinematik deneyime imza atar. Çevrenizi saran sesler, kendinizi filmin içinde hissetmenizi sağlar.

Apple Airpods Modelleri Suya Dayanıklı mıdır?

Apple Airpods Modelleri Suya Dayanıklı mıdır?

Apple Airpods modelleri, işlevselliğinin yanı sıra kalitesiyle de dikkat çeker. Markanın yüksek teknolojili tesislerinde üretilen modeller, dayanıklı materyallerden üretilir. Özel materyaller, dış etkenlerin zararlarına karşı koruma sağlar. Böylece ürünleri uzun süre boyunca kullanmanıza imkân tanır. Cihazın suya karşı dayanıklılığı, modelden modele değişiklik gösterebilir. Teknik özellikleri dikkatli şekilde inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz Airpods modelini kolayca bulabilirsiniz.

1. nesil, 2. nesil ve Airpods Max adı verilen modeller su geçirmez özelliğe sahip değildir. Hassas elektronik parçalara sahip olan cihazlar, su ile temas ettiğinde bozulabilir. Bu nedenle suya karşı dayanıklı olmayan ürünleri dikkatli şekilde kullanmanız gerekir. Apple Airpods aksesuarları ile bu riski en aza indirmek mümkündür.

Airpods modelleri için tasarlanan ürünler, ihtiyaçlarınızın büyük bir kısmını karşılar. Bu anlamda tercih edebileceğiniz Apple Airpods kılıfları, pratik çözümler sunar. Bazı modelleri 1 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahiptir. Aynı zamanda cihazı dış etkenlerin zararlarına karşı da korur. Airpods Pro kılıfları, cihazın kullanım ömrünü artırarak eşsiz bir performans sunar.

Airpods Pro modellerinde IP X4 sertifikası bulunur. Böylece cihaz, suya karşı bir miktar dayanıklı hâle gelir. IP X4 sertifikası, cihazın ter ve su yağmur damlalarına karşı dirençli olduğunu gösterir. Suya karşı dayanıklı olan bir diğer model ise Airpods 3. nesildir. MagSafe adı verilen şarj kutusu ve kulaklık, yağmur damlalarına karşı korumalıdır. Dayanıklılık miktarı zaman içerisinde azalabilir. Bu nedenle cihazı su damlalarından olabildiğince uzak tutmanızı öneririz.

Apple Airpods Kullanım Alanları Nelerdir?

Apple Airpods Kullanım Alanları Nelerdir?

Apple, her ürününde olduğu gibi kulaklıklarında da çığır açan teknolojilere imza atar. Birbirinden şık tasarımlara sahip olan modeller, her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar. Zarif ve kullanışlı yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. Apple Airpods, geniş kullanım alanına sahip cihazlardan bir tanesidir. Hem gençlerin hem de yetişkinlerin yoğun ilgisini çeker. Bu kulaklıklar ile müzik dinlerken şarkının en ince ayrıntılarını duyabilirsiniz. Dizi ya da film izlerken çevrenizi saran sesin büyüsüne kapılabilirsiniz.

Apple Airpods, farklı kulak yapıları için özel olarak üretilir. Bu özellik, cihazın kulaktan düşmesini engeller. En yoğun spor aktivitelerinde bile eşsiz performans sunar. Bunun yanı sıra kulakta ağrı ve sızı oluşmasını da engeller. Ter ve yağmur suyuna karşı dayanıklı olan modeller, spor yapan kişiler için uygundur. Cihazı kişisel, çalışma ya da eğitim hayatınızda kullanabilir, farkını kısa sürede görebilirsiniz.

Apple Airpods, kullanıcı zevkleri ve tercihleri düşünülerek tasarlanır. Markanın pek çok ürününe kolayca bağlanan cihaz, pratik çözümler sunar. Ürünü MacBook ile eşleştirerek görüntülü konuşabilir, toplantılara katılabilirsiniz. Gürültü engelleme özelliği sayesinde dilediğiniz yerde sunum yapabilirsiniz. Çalışma hayatında konforlu çözümler sunan cihaz, yoğun iş temposuna sahip kişiler için uygundur.

Airpods, seyahat ya da iş gezilerinde de en iyi yardımcınız olur. Tüm işlerini telefon üzerinden yürüten kişiler için pratik çözümler sunar. Ufak boyutlara sahip şarj kutusunu çantanızda hatta cebinizde bile muhafaza edebilirsiniz. Böylece cihazı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Apple Airpods Modellerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Apple Airpods Modellerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Apple Airpods fiyatları, pek çok değişkene bağlı olarak çeşitlilik gösterebilir. Markanın yenilikçi özelliklerle donatılan ürünleri, her zevke ve tercihe hitap eder. Kişisel, çalışma ve eğitim hayatınızı kolaylaştırarak beğenileri toplar. Kompakt tasarıma sahip olan cihaz, kullanıcılara benzersiz bir rahatlık sunar. Kulağın içerisine kolayca yerleştirilerek düşme ve kaybolma riskini en aza indirir. Böylece en yoğun aktivitelerde bile yanınızda olur.

Kablosuz olarak kullanabileceğiniz modeller, hareket özgürlüğünüzü destekleyerek çizginin dışına çıkmanızı sağlar. Cihaz özellikle yoğun aktivitelerde kulağınızda sabit bir şekilde kalır. Üç farklı boy seçeneğine sahip modeller, kulağınız için en uygun boyutu seçmenize yardımcı olur. Böylece çok daha konforlu ve uzun süreli kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip modeller, fiyat bakımından da çeşitlilik gösterir. Kullanıcı yorumlarını inceleyerek satın alma sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Böylece dilediğiniz modelleri karşılaştırabilir, kişisel zevkinize uyan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Aktif gürültü önleme, Adaptif EQ ve Şeffaf Mod gibi özellikler, cihazı kişiselleştirmenize olanak sağlar. Böylece kulaklığı en yüksek performansta kullanabilir, kaliteli ses deneyimine ulaşabilirsiniz. Apple Airpods Pro fiyatlarına ve teknik özelliklerine göz atarak ihtiyaç duyduğunuz ürünü bulabilirsiniz.

Suya ve tere karşı dayanıklı olan Airpods, zorlu hava şartlarında bile üstün performans sergiler. Ağ dokulu mikrofon açıklığına sahip modeller, rüzgârlı havalarda bile sesi kullanıcıya temiz bir şekilde iletir. Böylece telefon görüşmelerinde maksimum ses kalitesine ulaşabilirsiniz. Kulaklığın tekini kaybeden kişiler, Trendyol'un geniş ürün skalasından faydalanabilir. Örneğin arama kısmına ”Apple Airpods sağ kulaklık” yazarak kaybolan kulaklığı kolayca satın alabilirsiniz. Siz de Airpods kulaklıkların eşsiz teknolojisiyle tanışmak ve müzik deneyiminizi üst seviyeye çıkarmak isterseniz, aradığınız ürünü Trendyol’da bulabilirsiniz.

Airpods Ne Kadar Sürede Şarj Olur?

Airpods, müzik dinleme ve telefonla görüşme gibi birçok işlevi yerine getiren olmazsa olmaz bir üründür. Şık tasarımıyla beğeni kazanan Airpods, şarja bağlanarak çalışır. Airpods’un şarj süresi hangi seri olduğuna göre değişiklik gösterir. Cihazın pil yüzdesi %20, 10, 5 ve seviyelerine düştüğünde bildirim sesi düşer. Cihazı şarj takarak, yeniden kullanabilirsiniz. Bir defa şarj olan airpods, 5 saate kadar dinleme süresi sunar. Airpods 1. nesil yaklaşık olarak 30 - 60 dakikalık süre zarfında şarj olur. 2. ve 3. nesillerin şarj süresi daha uzundur. 2. nesil cihazlar minimum 45 dakikada şarj olurken 3. nesil için 1 - 2 saat gerekir. Airpods cihazın şarj süresini uzatmak için kutusunda muhafaza etmek gerekir. Dolayısıyla cihazı kullanmadığınız zamanlarda kutusuna koyarak daha uzun süre şarjını koruyabilirsiniz. Airpodsun kutusunun da şarj edilmesi gerekir. Kutunun üzerindeki durum ışığı yeşil olduğunda şarjın tamamen dolu olduğunu anlayabilirsiniz.

Apple Airpods Nasıl Bağlanır?

Apple Airpods ile iPhone cihazı birbirine bağlamak için, telefonunuzda en son sürümün yüklü olduğundan emin olmanız gerekir. Telefonunuzda son sürüm yüklüyse telefon üzerinden Ana Ekrana gidin. Airpods’u şarj kutusundan çıkarmadan kutuyu açın. Cihazın yanına getirin ve ayarlama animasyonunun görünmesini bekleyin. Telefon üzerinden Bağlan’a dokunun. Ardından Bitti’ye basarak, işlemi tamamlayabilirsiniz. Ancak bağlanma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız Airpods’un şarjının olup olmadığını kontrol edin. Ardından Ayarlar - Bluetooth üzerinden, bluetooth bağlantısının açık olduğundan emin olun. Bluetooth aygıt bağlantılarını kontrol edin. Eğer telefonda Airpods görünmüyorsa, bluetooth’u kapatıp yeniden açın. Bu aşamalara rağmen bağlantı sağlayamadıysanız Airpods kutusunun içine kulaklıklarınızı koyun. 15 saniye kadar bekleyin. Kutunun arkasındaki ayarlama düğmesine 10 saniye basılı tutun. Kutunun üzerindeki durum ışığı beyaz renk olduğunda, bağlantı işleminin hazır olduğunu anlayabilirsiniz.

Airpods Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Airpods seçiminde beklentilerin dikkate alınması gerekir. İlk olarak cihazın hangi nesilden olduğuna bakılmalıdır. Teknolojiyi yakından takip eden kişilerin, son çıkan modeller arasından seçim yapması tavsiye edilir. Seçim yaparken bir diğer önemli konu da ürünün orijinal olmasıdır. Satın almadan önce ürünü ve satıcıyı kontrol ederek, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamak mümkündür. Bilgileri kontrol ettirerek de orijinalliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, Seçim yaparken ürünlerin teknik özelliklerinin değerlendirilmesi gerekir. Özellikle cihazın şarj süresinin beklentilerinize uygun olması oldukça önemlidir. Sık yolculuk yapan ve kesintisiz performans isteyen kişilerin uzun pil ömrü sunan cihazlar arasından tercih yapması tavsiye edilir. Airpods modelleri, telefon görüşmelerinde de kusursuz performans ortaya koyan özellik sergiler. Görüşmelerin kalitesini arttırmak için gürültü engelleme özelliği bulunan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Seçenekleri değerlendirirken, modelleri karşılaştırarak beklentileriniz doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz.