İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Kasa Çapı
Renk
Kordon Renk
Sesli Görüşme
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Uyku Takibi
Kasa Renk
Batarya Kapasitesi Aralığı
Nabız Sensörü
Suya/Toza Dayanıklılık
Fiyat Geçmişi
Adımsayar
Titreşim
Ürün Puanı
"

Apple Akıllı Saat

" araması için 203 sonuç listeleniyor

Apple Akıllı Saat

Apple Akıllı Saat

Apple Akıllı Saat

Kendi işletim sistemi ile ürettiği ürünlerle ve yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken Apple, günlük hayatı kolaylaştıran ve teknolojinin gidişatını belirleyen akıllı cihazlar ortaya çıkarıyor. Giyilebilir bir akıllı cihaz olma özelliği taşıyan Apple Watch ürünleri de markanın farkını ortaya koyan ürünlerden biridir. Kol saati olarak kullanabileceğiniz bu cihazlar, üstün teknolojiyle bir araya gelmiş özellikleriyle birlikte pek çok işinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. IOS işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışan WatchOS işletim sistemi ile tasarlanmış olan Apple Watch 5, ortalama kullanımlarda 18 saate kadar şarj ömrüne sahip olup, suya dayanıklı olma özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Ekran çözünürlüğü 368 x 448 piksel olan bu ürünle, telefon görüşmelerinizi yapabilir, sosyal medya bildirimlerinizi kontrol edebilir ve spor aktivitelerinize yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. WatchOS 4.0 işletim sistemi versiyonuna sahip olan Apple Watch 3 ürünü iPhone 5s’ten itibaren, markanın çıkardığı son modellere kadar uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Sağlıklı bir yaşam için sizin yardımcınız olma özelliği ile de hareketsizlik uyarısı ve adım sayar gibi özellikleri içinde barındıran bu ürün pek çok farklı renkte tercih edilebilmektedir. Şık tasarımı ve hafifliği ile kolay bir kullanım sunan Apple Watch 6 koşarken ya da yürürken müzik çalar özelliğini kullanabileceğiniz, telefon görüşmeleri yapabileceğiniz ve harita özellikleriyle konumunuzu ya da gitmek istediğiniz yerleri görebileceğiniz son teknoloji cihazlardandır. Kordonun değiştirilebilir özelliği sayesinde, tarzınıza göre kullanabilme imkânı tanımaktadır. Manyetik şarj kablolarıyla şarj edilebilme imkânı olan bu ürünler sayesinde şarj işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Apple Watch SE marka tarafından üretilen bir diğer akıllı cihazdır. Telefonunuzla eşleştirebileceğiniz bu ürünü kullanırken, gelen mesajlara cevap verebilir, bildirimleri takip edebilir ya da Apple Store üzerinden uygulama yükleyebilirsiniz. Şarj süresinin uzunluğu sayesinde gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünü, 50 metreye kadar su geçirmez özelliği sayesinde yüzerken de kullanabilirsiniz. 120 dakika içerisinde bataryasını tamamen dolu hale getirebileceğiniz Apple Watch 4 18 saate kadar ortalama kullanım süresi sunmaktadır. Kavisli ekranı ile güzel bir görüntü veren bu ürün, 1.78 inç boyutundaki ekranıyla da rahat bir görüş sağlamaktadır. Telefonunuzla eşleştirdiğinizde bildirimleri almanıza ve telefon görüşmeleri yapmanıza imkân tanıyan bu akıllı cihazlar, Bluetooth ve wi-fi bağlantıyı da desteklemektedirler.

Apple Akıllı Saat Fiyatları

Apple Akıllı Saat Fiyatları

Apple akıllı saat fiyatları alacağınız ürün özelliklerine ve modeline göre değişiklik göstermektedir. En son çıkan ürünle daha önce çıkan modeller arasında fiyat farkı olması olasıdır. Özellik bakımından sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi cihazlarında kullanan marka, yeni çıkan modellerine bu doğrultuda güncellemeler yapmaktadır. Apple akıllı saat kullanarak, telefonunuzu cebinizden çıkarmaya gerek kalmadan pek çok işlevi kullanabilirsiniz. Çağrı cevaplama, uygulama bildirimlerini görüntüleme, mesajlara cevap verme gibi telefonunuzla yapabileceğiniz bu işlemleri kolunuza takabileceğiniz bu saatlerle gerçekleştirebilirsiniz. Bu giyilebilir teknoloji ürünlerinin şık tasarımlara sahip olması, kolunuzda güzel bir aksesuar taşımanızı sağlayacak ve hoş bir görünüm sergileyecektir. Manyetik şarj kablosu ve USB çıkışlı şarj adaptörü seçeneklerini bir arada kullanabileceğiniz Apple Watch 5 44mm boyutuyla ve 36.7 gram ağırlığı ile ön plana çıkmaktadır. Bu oldukça hafif ve markanın teknolojisini bu denli küçük boyutlara sığdıran ürün, günlük hayatınızda pek çok avantaj sağlamaktadır. Apple Watch Series 3 ürünleri içerisinde farklı boyutlarda modeller bulabilirsiniz. 38 mm boyutta ya da 42 mm boyutta seçeneklerini tercih edebileceğiniz bu seri, içerisindeki ürünler, batarya kapasitesi ve ekran boyutu gibi özellikleri ile birbirlerinden ayrılsalar da özellik bakımından aynı özelliklere sahiptirler. Ekran boyutları sebebiyle fiyat farkları bulunabilen bu modeller, içerisinde aynı servis ve uygulamaları barındırmaktadırlar. Değiştirilebilir kordonları ile zevkinize uygun bir şekilde kullanım yapma olanağına sahipsinizdir. Genel itibariyle Apple Watch fiyat bakımından, teknolojik değerine göre değişmektedir. Bu da her yeni çıkan ürünlerde yeni yeni özellikler gelmesinden anlaşılacağı üzere, her yeni çıkan model bir önceki modele göre fiyat konusunda farklılık gösterebilir. Apple Watch 3 42mm boyutlu olan üründe ekran boyutu 1.65 inç olup 312 x 390 piksel ekran çözünürlüğü bulunmaktadır. Seramik arka yüzeyi ile bileğinizi rahatsız etmez ve uzun süreler kullanabilirsiniz. 8 GB dahili depolama alanı bulunan bu ürün 768 MB RAM ile desteklenmektedir. Apple Watch Series 5 ürünleri içerisinde 40 mm ve 44 mm boyutlarında cihazlar bulunmaktadır. Ekran çözünürlüğü 368 x 448 piksel olan bu iki model ağırlık ve boyut olarak farkı bulunmakta ve diğer özellikleri bakımından aynı şekilde olmaktadırlar. Apple Watch 5 fiyat olarak kendi içindeki boyut farklılıklarına göre değişmektedir. 40 mm ve 44 mm ürünleri arasında farklı fiyatlar bulunmaktadır.

Apple Akıllı Saat Özellikleri

Apple Akıllı Saat Özellikleri

Teknolojinin getirdiği yenilikleri, hayatımızı kolaylaştırmak için ürünlerinde kullanan Apple akıllı saat özellikleri ile de dikkat çekiyor. Kalori takibi ve stres seviyesi gösterimi gibi özellikleri içerisinde bulunduran bu ürünler, sağlıklı yaşam konusunda önlemler almanıza ve dikkat etmenize yardımcı oluyor. Yürüyüş ya da koşu içerisinde kullanabileceğiniz rota takibi ve mesafe ölçer gibi özellikler ise telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan bu özellikleri kullanabilmenize olanak tanıyor. Apple Watch Series 6, içerisinde bulunan 40 mm ve 44 mm ürünleri 32 GB dâhili depolama alanına sahip ve 64 bit işlemci ile hızlı olma özelliği bulunuyor. 40 mm olan ürün 324 x 394 piksel ekran çözünürlüğüne sahip, 44 mm olan ürün ise 368 x 448 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir. İşletim sistemi ve diğer teknolojik özellikler bakımından benzer olan bu ürünler, markanın akıllı cihaz teknolojisine kazandırdığı önemli ürünlerdendir. Apple Watch 6 fiyat olarak ürünler içerisindeki boyut farkına göre farklılık gösterebilmektedir. Ekran boyutundaki farklılıklara göre değişen bu fiyat farkları, seri içerisindeki ürünlerin genel özellikleri ve donanımsal özelliklerine göre değişmemektedir. Aynı seri içerisinde bulunan fiyat farkları boyut farklılıklarından kaynaklanmaktadır. Apple Watch Series 4 serisi içerisinde 40 mm ve 44 mm boyutunda olan ürünler mevcuttur. Çoklu dokunmatik özelliği ve kavisli ekran özelliği cihazın ekran özelliklerinin kullanım kalitesini göstermekte olup 16 GB dahili depolama alanı ve 64 bit işlemci hızı ile donanımsal olarak da iyi bir model olduğunu ortaya koymaktadır. Apple Watch 4 fiyat olarak diğer serilerde de olduğu gibi 40 mm ve 44 mm ekran boyutu olan ürünleri arasında farklılık göstermektedir. 40 mm olan modelde 324 x 394 piksel ekran çözünürlüğü bulunmakta olup 44 mm boyutunda olan modelde ise 368 x 488 piksel ekran çözünürlüğü mevcuttur. Apple Watch 3 38mm boyutundaki modelinde 272 x 340 piksel ekran çözünürlüğü ve 290 PPI piksel yoğunluğu bulunmaktadır. Gelen çağrı ve bildirimleri yönetebileceğiniz bu modelde dahili medya oynatıcı ve ses ile komut verme gibi özellikler öne çıkmaktadır. Apple Watch 6 44mm modeli acil durum araması ve düşme algılama gibi güvenlik özelliklerini içinde bulunduran, 368 x 448 piksel ekran çözünürlüğü sunan, 36.5 gram gibi hafif gövde ağırlığı bulunan ileri teknoloji cihazlardandır.

Apple Akıllı Saat Modelleri

Apple Akıllı Saat Modelleri

Apple akıllı saat modelleri gelişen teknolojinin de etkisiyle kendini yenileyen ve sürekli yeni fonksiyonlar eklenen ürünler ortaya koymaktadır. Apple Watch 4 44mm modeli, alüminyum gövde tasarımı ve 368 x 488 piksel ekran çözünürlüğüne sahip bir model olmakla birlikte uzay grisi, beyaz ve siyah gibi farklı renklerle bulabileceğiniz ürünlerdendir. 1000 nit parlaklık sunan bu modelin ekran özellikleri gelişmiş ve kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Sahip olduğu uygulamalar içerisinde müzik çalar, takvim ve alarm gibi fonksiyonlar mevcuttur. Bisiklet, kayak, koşu, tenis, yürüyüş gibi aktiviteleri izlemenize ve kendinizi planlamanıza yardımcı olan özellikleri spor konusunda size yardımcı olmaktadır. Apple Watch 5 özellikleri itibarıyla gelişmiş teknolojik imkanlara sahiptir. Sim ile saat üzerinden telefon görüşmesi yapabileceğiniz bu ürün watchOS 6 işletim sistemi versiyonuna sahiptir. Lithium Ion batarya teknolojisi kullanılan ürünün 18 saate kadar batarya kullanım ömrü bulunmaktadır. 32 GB dahili depolama alanına sahip olması ürünün öne çıkan bir diğer özelliğidir. Apple Watch 5 40 mm modelinde bu özelliklerin tamamı mevcut olup 368 x 448 piksel ekran çözünürlüğü sağlamaktadır. Kare ekran şekline sahip olan cihaz 10.7 mm kalınlığa sahiptir ve bu detayı zarif görünmesinde etkili bir rol oynamaktadır. Apple Watch 3 özellikleri bakımından günlük yaşamı kolaylaştıran fonksiyonları ile öne çıkmaktadır. Force Touch, Retina Ekran ve Ion-X Cam gibi üstün ekran özellikleri, cihazı yüksek görüntü kalitesi ile kullanmanızı sağlamaktadır. 8 GB dahili depolama alanı ile 768 MB RAM cihazda bulunan diğer donanım özelliklerindendir. Her yeni çıkan modelinde farklı özellikler bulunabileceği gibi genel olarak her modelde bulabileceğiniz Apple Watch özellikleri şöyledir; su geçirmez özelliği, SMS görüntüleme ve yanıtlayabilme, 18 saate kadar batarya kullanım ömrü ve IOS uyumlu kullanım. Bunun gibi pek çok özelliği farklı serilerde bulmanız mümkündür. Apple Watch Nike modeli markanın Nike için özel olarak ürettiği ve sporcu temalı olarak sunduğu bir modeldir. Fluoro Elastomer Kauçuk malzemeden üretilen kordonu delikli ve hava alma özelliği ile spor esnasında rahat hissetmenizi sağlayan bir özelliğidir. Akıllı saat Apple Watch 4 modelinde de bu özelliklere sahip olan modeller mevcuttur. Siyah, uzay grisi ya da gümüş rengi gibi farklı renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Apple Akıllı Saat Renkleri

Apple Akıllı Saat Renkleri

Kullanacağınız bu akıllı cihazların özellikleri kadar görünüşleri de önemli olacaktır. Aynı zamanda bir dış giyim malzemesi olarak kullanacağınız bu üründe tarzınıza göre seçebileceğiniz pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Uzay grisi, siyah, altın rengi, mavi, kırmızı gibi renkleri pek çok modelde bulabilir ve tercih edebilirsiniz. Apple akıllı saat çocuklar için de kullanılabilecek bir üründür. Kolay kullanımı ve ayarlanabilir kordon özellikleri ile çocuklar da kullanabilmektedir. Bu ürünleri şarj etmek gayet kolaydır. Manyetik şarj kablosunu USB güç adaptörüne taktıktan sonra bir prize takmanız ve cihazın arka yüzünü şarj aletine yerleştirmeniz, şarj edilmesi için yeterli olacaktır. Apple Watch nasıl şarj edilir sorusuna bu şekilde cevap verilebilir. Ortalama olarak 120 dakikada tamamen şarj edilebilen bu ürünler, 18 saat boyunca kullanılabilmektedir. Apple Watch nasıl kullanılır? diye merak ediyorsanız, şu adımları izlemeniz yeterlidir; ilk olarak cihazı açmak için yan düğmeye basmanız ve Apple logosu gelene kadar basılı tutmanız gerekmektedir. Akıllı telefonunuzdan watch uygulamasını açarak ‘yeni saat eşle’ kısmına dokunmanız ve telefonunuzun ekranına gelen kamera ile saatin ekranındaki animasyona odaklanmanız eşlemek için yeterli olacaktır. Kolunuzda taşırken pek çok işlem için size yardımcı olan akıllı saat Apple Watch 3, gelen çağrı ve bildirimleri yönetebilmenize olanak sağlıyor oluşu ile telefonunuzu cebinizden çıkarmadan kullanabilmenize olanak tanıyor. Akıllı telefonunuzda Watch uygulamasını açıp Genel > Sıfırla seçeneğine dokunduktan sonra içerikleri ve ayarları sil seçeneğine dokunmanız cihazınızı sıfırlamak için yeterli olacaktır. Apple Watch nasıl sıfırlanır? sorusuna bu şekilde yanıt verilebilir. Kullanırken yüzme, yürüyüş, koşu yapabileceğiniz, hatırlatıcı, müzik çalar, saat gösterimi, siri gibi uygulamaları kullanmanıza olanak sağlayan akıllı saat Apple Watch 6 akıllı telefonunuzla uyumlu bir şekilde çalışarak, telefonunuzu cebinizden çıkarmadan pek çok fonksiyonunu kullanmanızı sağlıyor. Bu avantajı ile birlikte ürünü taşırken rahat hissedeceksiniz. 38 mm ve 42 mm boyutları ile bulunan akıllı saat Apple Watch 2 8 GB dâhili depolama alanına sahiptir. 512 MB RAM desteği sunulan bu üründe ekran şekli kare olup alüminyum gövde malzemesi kullanılmıştır. Gelen çağrı ve bildirimleri yönetebileceğiniz ve telefon görüşmeleri yapabileceğiniz bu ürün farklı renk seçenekleri ile bulabileceğiniz bir modeldir. Apple Watch hangi telefonlara uyumlu? sorusuna aynı markaya ait iPhone modelleri şeklinde cevap verilebilir.

Apple Akıllı Saat Tasarımı

Apple Akıllı Saat Tasarımı

Apple akıllı kol saati ürünleri içerisinde farklı boylarda ve tasarımlara sahip modeller bulunmaktadır. Apple markasının tasarım konusundaki farkını bütün ürünlerde fark edebileceğiniz yaratıcı ve özgün modeller mevcuttur. Değiştirilebilir kordon özelliği sayesinde istediğiniz renkleri kullanabilir, giyiminize göre de kombin yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Apple akıllı saat kordonu istediğiniz renklerde bulabilmeniz için pek çok farklı seçenek mevcuttur. Kolaylıkla değiştirilebilme özelliği sayesinde bu işlemi kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Apple Watch hangi renk alınmalı sorusunun cevabı tamamen sizin hangi rengi sevdiğinizle verilebilir. Bu konuda geniş bir seçim olanağınız vardır ve kullanım esnasında hangi renk sizin tarzınızı yansıtıyorsa seçiminizi bu şekilde yapabilirsiniz. Kordonlar dışında, cihazların da farklı renkleri bulunmaktadır. Klasik renklerden ziyade daha renkli ürünler tercih edenler için de farklı renk ürünleri bulabilirsiniz. Apple akıllı saat 5 serisi içerisinde 40 mm ve 44 mm olarak iki ayrı boyutta cihaz bulunmaktadır. 32 GB dahili depolama alanı bulunan bu model, çoklu spor modu bulunan ve kalori takibi, stres seviyesi gösterimi gibi özellikleri içerisinde barındıran kullanışlı bir cihazdır. Farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eden Apple akıllı saat pembe renkli ürünleriyle de bulunmakta ve bu rengi de ürünlerinde hoş bir şekilde sunmaktadır. Diğer aksesuar ya da kıyafetlerinizle uyum içerisinde giyebileceğiniz şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler sizin için hem işlevsel cihazlar, hem de şık bir aksesuar olacaktır. Kullanımı ve fonksiyonları ile ilgili Apple akıllı saat inceleme videolarında detayları internet üzerinden pek çok yerde görebileceğiniz bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanabilmenize olanak tanıyan kalite ve sağlamlıkta sizlere sunulmaktadır. Marka ilk çıkan modellerinden olan Apple akıllı saat seri 1 ürünlerinden itibaren gelişmiş fonksiyonlarını saat üzerinden kullanmaya imkân veriyor ve günlük yaşamınızı kolaylaştıran ayrıcalıklar sunuyor. Bisiklete binerken, koşarken ya da yürüyüş yaparken, sizi izleyen ve form durumunuzu takip eden bu ürünler sayesinde daha formda olacaksınız. Apple akıllı saat seri 4 ürünleri içerisinde 40 mm ve 44 mm modelleri bulunan ve geniş ekranları ile rahat bir kullanım sağlayabileceğiniz bu akıllı cihazlar, sesli komut ile arama ve mesaj yapma gibi özellikleri sayesinde telefonunuzu cebinizden çıkarmadan iletişim kurmanıza izin veriyor. Bu akıllı saat ürünlerini, farklı renk ve modelleri ile Trendyol sayfasından sipariş verebilirsiniz.