Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Materyal
Topuk Tipi
Cinsiyet
Topuk Boyu
Ek Özellik
Bağlama Şekli
Ortam
Deri Kalitesi
İç Taban Materyali
Astar Materyali
Saya Materyali
Fiyat Geçmişi
Desen
Taban Materyali
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Anne Ayakkabısı

" araması için 2771 sonuç listeleniyor

Konforlu Kullanım Sağlayan Anne Ayakkabısı Çeşitleri Trendyol'da!

Günlük hayatta çok yoğun kadınlara uygun tasarlanan anne ayakkabısı rahat kullanım imkanı tanır. Modellerin yumuşak materyali yoğun tempolu günlerde bile ayağınızı ağrıtmaz. Alışkanlıkların aksine şık olmak için rahatsız olmanıza gerek yoktur. Şık bir tasarıma sahip olan modeller, yumuşak tabanıyla gün içinde ihtiyacınız olan performansı sağlar. Ortopedik anne ayakkabısı özelliği yüksek tempolu günlerde sizi rahatsız etmez, aksine masaj hissiyatı verir. Günlük hayatta çok fazla yürüyenler ve adım atanlar için uygun özelliklere sahiptir. Rahatlığınızın ön plana çıktığı deri anne ayakkabısı çeşitleri aynı zamanda göze de hitap eder. Hem şık hem rahat olmasıyla ihtiyacınız olan özellikleri bünyesinde barındırır ve müşterilere sunar. Rahat anne ayakkabısı satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Kaliteli Anne Ayakkabısı Özellikleri

Kaliteli Anne Ayakkabısı Özellikleri

Günlük rahat anne ayakkabısı giyenlerin zevkine hitap etmesi için ürün seçenekleri farklı renk ve tasarımlarda üretilir. Düz ya da topuklu olacak biçimde tasarlanan modeller tabanlarınızın rahatsız olmasının önüne geçer. Ürünlerin topuklu olması normalde rahatsızlık gibi gelse de bu modellerde tam tersidir. Görüntüsüyle zevkinize hitap ederken aynı zamanda rahat olmanız mümkündür. Gün için çok fazla adım atanlar için rahat anne ayakkabısı modelleri tercih edilebilir. Dolgu topuklu modeller, bilek burkulmalarına karşı da önlem almanızı sağlar. Sürekli oturmadığınız meslek dallarındaki kişilerin de tercih edebilir. Topuklu anne ayakkabısı iş hayatındaki resmi kıyafetlerinizin altında da uyum sağlar. Topuğunuzu rahatsız etmeden veya vurmadan çok daha uzun saatler kullanabilirsiniz. Kaliteli topuğu kırılmaz, sizi yarı yola bırakmaz. Yazlık ya da kışlık anne ayakkabısı modelleri de mevsim şartlarına uyum gösterir. Sıcaklarda terleme, soğuklarda üşüme sorunlarına çözüm üretir. Diğer müşterilerin anne ayakkabısı yorum ve değerlendirmelerine Trendyol’dan göz atarak kendiniz için uygun modele ulaşabilirsiniz.

Rahat Anne Ayakkabısı Çeşitleri

Rahat Anne Ayakkabısı Çeşitleri

Yazlık ürün modellerini kullanırken parmaklarınızın ve tabanlarınızın terlemesini engelleyerek bakteri oluşmasının önüne geçer. Nefes alan kumaş yapısı sağlığınızı korur. Yazlık anne ayakkabısı tatillerde de giyebilmeniz için tasarlanan özelliklere sahiptir. Önü açık anne ayakkabısı çeşitleri de tatillerde çok yürüyenler için uygun tabana ve tasarıma sahiptir. Tam oturan yapısı ürünlerin çıkmasını engeller. Ortopedik yapısı sayesinde geniş kesimlerin kullanımına uygun özelliklere sahiptir. Bez anne ayakkabısı kolay temizlenebilir yüzeyi ile her müşterisine kolaylık sağlar. Ayrıca makinelerde yıkanabilir özellikte olması da temizlenmesini kolay hale dönüştürür. Anne babet ayakkabı çeşitleri de rahatlığı ile ön plana çıkar. Babetlerin hafif bir yapısı vardır, yumuşak deri kolay giymenize de yardımcı olur. Su veya kum geçirmez, yazlık her alanda istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Anne spor ayakkabı çeşitlerinin de kaymayan tabanı ve kaliteli derisiyle uzun süreli kullanmak için uygundur. Kullanım özelliği olarak anatomik açıdan sağlığınızı korumak için de uygun yapıdadır. Trendyol üzerinden bu rahat ürünlere ulaşarak dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Şık Anne Ayakkabısı Modelleri

Şık Anne Ayakkabısı Modelleri

Her üründe olduğu gibi bu modellerde de geniş seçenekler mevcuttur. Yürüyüş için tasarlanan anne modellerini giymek özellikle uzun mesafeli yürüyüşlerde rahatlık sağlar ve ayağınızda ağrı yapmaz. Çeşitli alanlarda kullanmanız için geniş ürün seçeneklerine sahiptir. Farklı çeşitlerdeki modelleri sayesinde mevsimsel olarak da kullanıma uygundur. Kışlık, klasik anne ayakkabısı çeşitleri yağmur, kar gibi hava koşullarında da konfordan ödün vermemeniz için uygundur. Kaliteli deri yüzeyi suyu içine almaz. Kaliteli materyallerden yapıldığı için uzun yıllar kullanılabilir. Şık abiye anne ayakkabısı çeşitleri de özel anlarda kıyafetlerinize uyum gösterir. Ortopedik tabanlı olan bu şık modeller, kombinlerinizi ortaya çıkarma konusunda başarılıdır. Siyah, kırmızı ya da lacivert anne ayakkabısı renklerinden birini tercih ederek kombinlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Anne ayakkabısı fiyatları bakımından da sizi memnun eder. Bu sebeple Trendyol üzerinden anne ayakkabısı indirim seçeneklerini takip ederek avantajlı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.