İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Ek Özellikler
Taşıma Kapasitesi
Tek Elle Kapama
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Garanti Süresi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ayak Örtüsü
Sırt Ayarı
Ebeveyn Penceresi
Tutma Sapı
Yağmurluk
Çift Yönlü Kullanım
Ön Bar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Baby Care Bebek Arabası

" araması için 72 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Tasarımları ile Baby Care Bebek Arabası

Bebekleri güvenle taşımaya ve pratik olarak gezdirmeye yarayan bebek arabaları farklı çeşit ve modelleri ile ailelere doğumdan itibaren maksimum kolaylık sağlar. Baby Care bebek arabası doğduğu ilk günden itibaren bebeğinizi kolaylıkla taşımayı sağlayan rahat ve konforlu yapısı ile pratik kullanım sunar. Bebek arabası tercih ederken konforlu yapısı ve rahat kullanımının dışında hafif yapılı olması da avantaj sağlayan özellikler arasına girer. Titan Basic alüminyum travel model puset, 3 kademeli yatış sistemi sayesinde bebeğin, 100 derecelik oturma, 145 derece yaslanma ve 180 derece yatış pozisyonunda seyahat etmesini sağlar. Antibakteriyel deri detayı, mikrop oluşumunu önleyerek bebeğin sağlığını korur. Ayarlanabilir ayak bölmesi bebeğin daha konforlu seyahat etmesine olanak verir. Tercihe göre ister elde ister bebek arabasına takılarak kullanılan titan basic taşıma koltuğu, çok yönlü kullanım sunar. Üst düzey güvenliğe sahip yastıklı 5 noktalı emniyet kemeri hem araçta hem dışarıda minimum riskte yolculuk yapma imkanı verir. Reflektörlü fren sistemine sahip ürünün arka tekerleklerinde tek noktalı fren sistemi bulunur. Fermuarlı geniş alt sepeti bebek eşyalarını ve diğer eşyaları zarar görmeden güvenli bir şekilde taşımayı sağlar. Baby Care pusetli bebek arabası, tek elle kolay katlanır özelliğe sahip üretimiyle yolculuk esnasında pratik olanaklar yaratır. Oto koltuğu ve portbebe olarak da kullanılabilen model, araçta da güvenli yolculuk yapmayı sağlar. Puset, doğumdan itibaren 13 kg ağırlığa kadar taşıma olanağı sunar. Antibakteriyel, yıkanabilir kumaştan üretilen puset, daha kolay ve pratik temizlik imkanı verir. İçerisinde bulunan %100 pamuk üretime sahip boyun pedleri ile bebeğin uyku pozisyonunda rahat etmesini sağlar. Hassas cilt yapısına uygun olarak tasarlanan iç kumaş, terletme riskini de ortadan kaldırır. Bebek arabasının ayarlanabilir itme kolu taşıyan kişinin rahatına göre farklı açılarda kullanıma olanak verir. Trendyol’un ürün çeşitliliği ile markanın pusetli bebek arabası modellerini ve birbirinden farklı pek çok puset modelini inceleyerek kendinize uygun seçeneği sipariş verebilirsiniz.

Maksimum Güvenliğe Sahip Bebek Arabaları ile Keyifli Yol Sürüşü

Maksimum Güvenliğe Sahip Bebek Arabaları ile Keyifli Yol Sürüşü

Çok fonksiyona sahip bebek arabası arayan ebeveynler için oto koltuğu, ana kucağı ve taşıma koltuğu kullanımını aynı anda sunan Baby Care travel sistem bebek arabası, doğumdan itibaren 15 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Çift yönlü kullanım özelliği ile bebeğin rahat hissettiren,duruma göre ister ebeveyni isterse dışarıyı görme olanağı sunan çok yönlü bir sisteme sahiptir. Rüzgarlığı ve ayak örtüsü sayesinde olumsuz hava koşullarından bebeğinizi korur. Portbebe olarak da kullanım olanağı sunan ürün, doğumdan 6 aya kadar rahat ve güvenli bir yolculuk sağlar. Katlandığında minimum seviyeye inen boyutuyla arabada, toplu taşımada ve evde az yer kaplar. Çıkarılabilir ön barı bebeğin daha kolay yerleştirilmesine imkan sağlar. Monte edilebilir oto koltuğu sayesinde bebek arabasından araç koltuğuna direk geçiş sağlanır. Geniş iç hacmi bebeğin daralmadan konforlu ve rahat bir yolculuk yapmasına olanak verir. 5 noktalı emniyet kemeri, bebeğin güvenliğini üst seviyeye çıkarır. Kademeli tentesi sayesinde tüm olumsuz hava koşullarına karşı maksimum koruma sağlar. Sağlamlığı ile öne çıkan alüminyum üretim pas ve aşınmaya karşı dayanıklılık göstermesi adına krom kaplama yapılarak uzun ömürlü kullanım sunar. 4 kademeli yatış özelliği ile bebeğin ister yatış isterse oturma pozisyonunda rahat ve huzurlu bir yolculuk yapmasına olanak sağlar. Maksimum 7 kg araba ağırlığı ile pratik kullanım ve taşıma imkanı yaratır. 9-25 kg arası taşıma kapasitesi veren ürün, kahverengi, bakır, gri ve siyah renk seçenekleri ile karşımıza çıkar. Baby Care titan, astra, nova, trio, dinamico, safari bebek arabası modelleri de taşıma koltuğu bulunan seçenekler arasında yer alır. Astro Safe trio bebek arabası 3 kademeli yatış özelliği ile 180 derece yatış, 145 derece yaslanma ve 100 derecelik oturma pozisyonunda konforlu bir seyahat sunar. 360 derece dönebilen bilyeli ön tekerlekleri sayesinde rahatlıkla yolculuk yapılabilir. Geniş alt sepeti eşya taşımada kolaylık sağlar. Deri kaplama çıkarılabilir ön barı sağlıklı yapısı ve modern tasarımıyla şık bir görüntü elde eder. Çift yönlü kullanıma uygun polarlı iç ped, kışın sıcak tutarken yazın serin kalmayı sağlar. Portbebeye dönüşebilen oturma ünitesi sayesinde bebeğin doğduğu ilk günden itibaren güvenle taşınması için tasarlanmıştır. 2 kademeli tente güneşliği yüksek güneş ışığı ve sıcaklardan korur.

Tek hareketle frenleme sistemi sunan bebek arabası, kolay temizlenebilen keten kumaştan üretilir. Oturma ünitesi ile beraber katlanabilme özelliğine sahip model, pratik seyahat tasarımıdır. 15 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunur. Baby Care çift yönlü bebek arabası, çift yönlü kullanılabilen deri iç ped tutma kolunun pozisyonuna göre öne alındığında bebek ebeveyni görebilir, arkaya alındığında ise etrafı izleme olanağı bulur. Birbirinden farklı Baby Care taşıma ürünlerine ve pek çok çeşide kampanyalı fiyatlarla Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Doğumdan itibaren kullanıma hazır olan taşıma araçlarının belirli özellikleri bulunur. Baby Care bebek arabası özelliklerine baktığımızda travel, micra, maxi pro, safari cross, astra safe, trio ve titan safe gibi farklı modellerin farklı özellikleri olduğu görülür. Micra bebek arabası, 0-18 kg taşıma kapasitesine sahip hafif yapıda bir üretimdir. Ayarlanabilir ayak koyma yeri ve süngerli sırt desteği bebeğin maksimum konforunu sağlar. Çift yönlü kullanımı ile bebeğin rahat ettiği konumda kullanılabilir. Ergonomik iskelet yapısı ve katlanabilir özelliği ile oldukça pratik kullanım sağlar. Kir tutmayan silinebilir kumaşıyla kolayca temizlenir. Daha geniş iç hacme sahip bebek arabası arayanlar için ultra geniş yapıya sahip Baby Care maxi bebek arabası, 15 ile 36 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunar. 7-10 kg arası ağırlığa sahip ürün, katlanabilir özelliği ile az yer kaplar. Tam kapanabilen tente özelliği sayesinde olumsuz hava koşullarına karşı maksimum koruma sağlar. Oturma, dinlenme ve uyuma pozisyonlarında ayarlanabilen sırt dayanağı ile bebeğe üst düzey konfor sunar. Kolay kullanım frenleme sistemiyle pratik bir şekilde duruş kalkış gerçekleştirir. 360 derece dönebilen ve sabitlenen ön tekerlekleri ile hem düz yolda hem de kıvrımlı alanlarda rahat hareket imkanı sağlar. Geniş iç hacimli sepeti eşyaların taşınmasını pratik hale getirir. Deri ekleme ayaklığı ve tentesi şık bir görünüm sunar. Gri, siyah gold ve kahve renkleri ile üç farklı model seçeneği vardır.. Kendi yağmurluk özelliği bulunmayan arabalar için ek olarak üretilen Baby Care bebek arabası yağmurluğu şeffaf yapısı ile bebeğin dışarıyı rahatça görmesini sağlar. Yağmur ve rüzgâra karşı ultra koruma sağlayan ürün, her bebek arabasına uyumlu olarak üretilir. İçerisinde bebek sağlığına zarar verecek maddeler bulundurmayan yağmurluk, pratik kullanımıyla dikkatleri çeker. Fermuarlı ön yüzü sayesinde bebeğe kolay erişim sağlanır. Yeni nesil özelliklere sahip kullanışlı ürün modellerine Trendyol üzerinden ulaşarak kolay alışveriş imkanı ve indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Çift Taraflı Kullanıma Sahip Modellerle Güvenli Sürüş İmkanı

Çift Taraflı Kullanıma Sahip Modellerle Güvenli Sürüş İmkanı

Konforlu ve güvenli seyahatler için oldukça kullanışlı olan Baby Care bebek arabası modelleri dar yollarda bile kolay sürüş olanağı sağlar. Tekerleklerinde bulunan güçlü süspansiyon sistemi sayesinde sarsıntı ve darbe riskini minimum seviyeye indirerek bebeğiniz için rahat bir yol keyfi sunar. Gri, lacivert ve gold seçenekleri bulunan Titan safe trio modeli, ayarlanabilir sırt dayanağı ile bebeğin üst düzey konforda duruş pozisyonuna yerleşmesini sağlar. Antibakteriyel deri kılıf, alüminyum itme kolu ve sağlam gövdesi ile uzun süreli kullanım olanağına sahiptir. 3 farklı pozisyonda uzatılabilen geniş yapılı tentesi kötü hava koşullarına karşı üst düzey koruma sağlar. 5 noktalı emniyet kemeri üst düzey koruma sağlarken yumuşak süngerli yapısıyla da rahat bir tutuş sunar. Kir tutmayan keten kumaşı ile kolay temizleme olanağı verir. 15 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip ürün, 360 derece dönen ön tekerlekleri ile kolay sürüş sağlar. Ayak örtüsü bebeğinizi soğuk havalardan rahatlıkla korur. Tente üstü mini pencere ile her an bebeğinizi kontrol etme imkanı sunar. Baby Care puset 0-7 kg ağırlığa ve 0-18 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Taşıma ve sallama koltuğu olarak iki şekilde kullanılır. Terletmeyen pamuklu yatağı bebeğin cildinin hava almasını sağlar. Ayarlanabilen emniyet kemeri, rahatsız etmeyen yapıda yumuşatıcı ped eklemesi ile üretilir. Ekstra baş koruması sağlayan elyaf yastık bebeğin konforlu bir yolculuk yapmasını sağlar. Yıkanabilen kumaşı kolayca çıkarılır ve pratik temizleme olanağı sunar. Geniş iç hacmi bebeğin rahat hareket etmesine olanak verir. Kullanıma göre çıkarılıp takılabilen yapıda tenteye sahiptir. Farklı renk seçenekleri bulunan puset, fiyat performansıyla da tercih oranı yüksek ürünler arasına girer. Trendyol’un kampanyalı fiyatları ile aradığınız bebek taşıma ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

İkiz çocuğu olan ailelere üst düzey konfor ve kolaylık sağlayacak bir model olan Baby Care ikiz bebek arabası, farklı kullanım şekilleri ile maksimum konforda bir tasarımdır. Oto koltuğuyla birlikte seyahat sistemi olarak da kullanılan ürün, ultra hafif yapısı ve modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Ekstra büyüklükte alışveriş sepeti ile bebek eşyalarını taşımayı pratik hale getirir. İkiz bebek arabası, 78 cm genişliğiyle pek çok asansör ve dar alandan kolaylıkla geçer. Tek elle katlanabilir özelliği bulunan ürün, çekçek koluyla pratik olarak bavul gibi taşınır. Maksimum 0-18 kg taşıma kapasitesi bulunan araba, modern yapılı ve göz alıcı tasarımda üretilir. Ultra hafif yapıya sahip, üst düzey taşıma kolaylığı sunan Baby Care baston bebek arabası, özellikle seyahat alanında kullanım kolaylığı sunar. Klasik bebek arabalarına göre daha pratik yapıda olan baston modeller, kolay katlanır özelliği ve hafif yapılı üretimi ile şehir hayatına oldukça uyumlu olarak üretilir. Fonksiyonel yapı ve modern tasarıma sahip baston modeli, doğumdan itibaren 22 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Yeni doğan bebeğin rahat bir şekilde yatmasını sağlayan 180 derecelik yatış pozisyonu, 145 derece yaslanma pozisyonu ve 100 derecelik hafif dik oturma pozisyonu ile 3 farklı kademe sunar. Ekstra geniş tentesi ile her mevsim kullanıma olanak verir. Geniş koltuğu rahat hareket imkanı sunarken ön bar desteği ve 5 noktalı emniyet kemeri de bebeği düşmeye karşı güvenle korur. Katlandığında minimum boyuta inen ürün, araba arkasına veya otobüs taşıma alanlarına rahatlıkla sığar. Baby Care araba modellerine ve ayrıntılı ürün görsellerine Trendyol üzerinden ulaşabilir ilginizi çeken modele online alışveriş imkanıyla kolayca sahip olabilirsiniz.

Markanın Üst Düzey Teknolojiye Sahip Üretim Seçenekleri

Markanın Üst Düzey Teknolojiye Sahip Üretim Seçenekleri

Markanın güçlü tasarımlara sahip ürünleri pratik yapıları ve kolay kullanımları ile müşterilerin memnuniyetini karşılar. Maxi pro bebek arabası modeli 7-10 kg ağırlığa sahip, doğumdan itibaren 18 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan geniş yapılı araba üretimidir. Kalın alüminyum üretimi sayesinde aşınmalara ve çarpmalara karşı ultra dayanıklılık sağlar. 6 farklı dereceye sahip ayarlanabilir kolu ile rahat kullanım sunar. Ürünün önemli özelliği ise katlandığında minimum seviyede yer kaplayarak uçakta el bagajı konumunda kabul edilir. Yaylı ve bilyeli tekerlekleri pratik sürüş imkanının yanında merdiven basamaklarından da kolayca çıkmayı sağlar. Baby Care bebek arabası gri, bordo, siyah renk seçenekleri ve üst düzey teknolojiye sahip üretimleri ile müşteri memnuniyetini kazanır. Üst pencere açıklığı ile bebeğin kontrolünü kolaylaştırır. Deri kılıflı itme kolu öne ve arkaya ayarlanabilir özelliği ile çift yönlü kullanım sağlar. Deri kaplama ayarlanabilir ayak dayanağı bebeğin maksimum konforda seyahatini destekler. Bardaklı mama tepsisi kullanılmadığında çıkarılabilir özellikte tasarlanır. Tam kapanabilen tentesi bebeği yağmur, rüzgâr ve yüksek güneş ışığı gibi zarar verecek etkenlerden korur. Keten kumaş ayak örtüsü bebeğin üşümemesini sağlar. Desenli tentesi şık bir görüntü elde ederken gold iskeleti ve deri bölmeleri de tarz bir tasarım sunar. Güvenlik testlerini maksimum performansla geçen jogger model bebek arabası, ebeveyn yaşam tarzına uygun olarak yürüyüş ve koşuya çıkan ailelerin tercih ettiği bir üretimdir. Darbelere karşı ultra dayanıklı iskelete ve üst düzey manevra kabiliyetine sahip ürün, fiyat performansıyla da dikkatleri üzerine çeker.

Trendyol’un model çeşitliliği ve indirim seçenekleri ile Baby Care marka bebek arabalarına hızlıca ulaşabilirsiniz Müşteriler, ürünlerin altına yapmış oldukları yorumlarla başka insanların fikir edinmesini sağlarken üreticilerinde kendilerini geliştirmesini sağlar.Yapılan yorumlar ve değerlendirmeler müşteriye ve üreticiye yardımcı olur. Trendyol üzerinden Baby Care bebek arabası yorum ve değerlendirmelerine baktığımızda ürünlerin çok kaliteli ve yumuşak dokulu olduğunu belirten yazılar bulunur. 5 üzerinden 4.5 değerlendirmeye sahip Astra safe trio model puset, hafifliği ve kullanışlılığı ile müşteri memnuniyetini kazanır. Kahverengi maxi pro modele sahip baby care bebek arabası kullananlar ise yaptığı yorumlarda ürünün çok kaliteli ve şık tasarıma sahip olduğunu belirtir. Gold kahve modelinin canlı renklere sahip üretimde ve fiyatının da oldukça uygun düzeyde olması da yapılan yorumlar arasında yer alır. Yorumlara ve değerlendirmelere bakıldığında Baby Care bebek arabası seçeneklerinin müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşıladığı görülür. Farklı yaş ve kilo düzeyine uygun üretilen üst düzey kaliteye sahip Baby Care bebek arabası seçenekleri, bütçe dostu fiyatlarıyla da gözde üretimler arasına girer. Özellikle seyahat etmeyi seven aileler travel model üretimleri tercih ederken şehrin kalabalık ve dar sokaklarında yaşayanlar ise Astra safe trio modeline ilgi duyar. Astra safe trio modeli birbirine yakın yapıda ön teker bölmesi ile pratik hareket imkânı sunarken aynı zamanda da dar yol ve aralıklardan kolayca geçmeyi sağlar. Tercih oranı yüksek ikili sağlam teker yapısıyla dikkat çeken diğer ürün ise micra çift yönlü modeldir. Micra model hafif yapı ve kolay kullanım sunar. Baby Care bebek arabası fiyatları ve ürünleri kullananların yorumlarına Trendyol üzerinden ulaşarak ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aradığınız bebek arabasını online alışveriş imkanıyla kolayca satın alabilirsiniz.