Sınav Tipi
Kitap İçeriği
Basım Yılı
Sayfa Sayısı
Setli/Tekil
Ders
Fiyat
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Benim Hocam Matematik Kitapları

" araması için 547 sonuç listeleniyor

İşlevsel Benim Hocam Matematik Kitapları Trendyol’da!

Matematik ile ilgili çeşitli testlerin bulunduğu Benim Hocam matematik soru bankası içeriğinin farklılığıyla oldukça dikkat çeker. Birbirinden farklı sınıflar için ayrı ayrı özel olarak hazırlanan sorular özellikle öğrencilerin konuyu tamamen pekiştirmesini sağlar. Özellikle matematik alanında özel hazırlanan soru modelleri konunun iyi bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olmayı amaçlar. Bu sayede farklı soru tiplerini de kolaylıkla çözebilirsiniz. Sıradışı soruları Benim Hocam matematik test kitabı ile görebilir, soru çözmeye başlayabilirsiniz. Farklı alanlarda bulunan öğrenciler için markanın ayrı ayrı ürünü bulunur. Kullanmak istediğiniz ürünü kolaylıkla tercih ederek çözmeye başlayabilirsiniz. Birbirinden özel ve farklı ürünlere Trendyol aracılığıyla ulaşarak, Benim Hocam matematik kitapları indirim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Özel Seçeneklerle Benim Hocam Matematik Kitabı Çeşitleri

Özel Seçeneklerle Benim Hocam Matematik Kitabı Çeşitleri

Matematik, neredeyse her öğrencinin zorlandığı ve çalışmaya ihtiyacı olan bir derstir. Bu nedenle konunun detaylı bir şekilde öğrenilmesi ve ardından soru çözülmesi oldukça önemlidir. Soru çözerek konunun pekiştirilmesi sağlanır. Benim Hocam matematik kitabı çeşitleri sayesinde pratik yapma imkanınız bulunur. Matematik konularını barındıran tüm ürünler farklı sınıflara uygun olarak hazırlanır. Marka birbirinden farklı alanlar için farklı soru tiplerine sahiptir. Benim Hocam YKS matematik üniversiteye hazırlanan öğrenciler için özenle hazırlanan bir üründür. İçerisinde üniversite öğrencilerinin pekiştirmesi gereken soru tipleri bulunur. İçerdiği farklı soru tipleri sayesinde konunun detaylı bir şekilde öğrenilmesi amaçlanır. Benim Hocam LGS matematik ise liseye hazırlanan öğrenciler için farklı testlere sahip olan bir üründür. Bu ürün liseye hazırlanan öğrencilerin çözmesi gereken kaliteli sorulara sahiptir. Matematik Benim Hocam KPSS kitabı, bilinmesi gereken konuların çözümünde oldukça iyi bir alternatiftir. Kamu personellerinin bilmesi gereken bazı matematik konularının sorularını içerisinde barındıran bir üründür. Markanın sahip olduğu tüm çeşitlere Trendyol aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Farklı Soru Tiplerine Sahip Benim Hocam Matematik Kitapları

Farklı Soru Tiplerine Sahip Benim Hocam Matematik Kitapları

Benim Hocam matematik kitapları, özel olarak hazırlanan soru tiplerini içerisinde barındıran bir üründür. Sıradışı soruların çözüm yöntemlerini öğrenerek, karşınıza çıkabilecek soruları kolaylıkla çözebilme imkanınız bulunur. Matematik Benim Hocam soru bankası sayesinde zor konuların güzel bir şekilde anlaşılması ve birçok soru ile karşılaşılması sağlanır. Üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan ve içerisinde genellikle lise 3 ve 4. sınıf konularını barındıran Benim Hocam AYT matematik tekrar kitabı konuların pekiştirilmesine yardımcı olan bir kaynaktır. Bu sayede sınavdan önce konuların tekrar edilmesi ve soruların tekrar gözden geçirilme imkanına sahip olabilirsiniz. Benim Hocam yayınları matematik soru bankası içerdiği farklı testler ile dikkat çeker. Özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler için oldukça kaliteli sorular içerir. Benim Hocam matematik kitapları fiyat aralıklarıyla da dikkat çeker. Fiyatlar, her bütçeye uygun olarak hazırlanır. Tüm ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Benim Hocam Matematik Kitapları Yorumları

Dikkat Çeken Benim Hocam Matematik Kitapları Yorumları

Kaliteli sorularıyla dikkat çeken Selim Yüksel TYT matematik üniversiteye hazırlanan öğrenciler için özel olarak tasarlanır. İçerdiği farklı soru tipleri sayesinde öğrencilere konuyu pekiştirme imkanı sunar. Lisans eğitimine devam etmek isteyen ön lisans mezunlarının hazırlandığı dikey geçiş sınavı için Benim Hocam DGS matematik kitabı bulunur. Sınava hazırlanmanız için kaliteli sorular barındırır. Sınavlarda geometri konularına çalışmak ve sorularını çözmek oldukça önemlidir. Benim Hocam geometri soru bankası sayesinde soru tiplerini kolaylıkla anlamanız mümkündür. Kitapta bulunan sıradışı tekniklerden yararlanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Benim Hocam 8 sınıf matematik kitabı, sınavlara hazırlanan öğrencilere yardımcı olmayı amaçlar. Kaliteli içeriğiyle beğeni kazanır Ayrıca Benim Hocam matematik kitapları yorum yazılarını inceleyerek tüm ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.