Kitap İçeriği
Sınav Tipi
Basım Yılı
Fiyat
Setli/Tekil
Konu
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Benim Hocam Tarih Kitapları

" araması için 41 sonuç listeleniyor

Başarıyı Arttıran Benim Hocam Tarih Kitapları Trendyol'da!

Geçmişten günümüze dünyada ve Türkiye'de yaşanmış olayları konu alan tarih, birçok sınavda yer verilen önemli dersler arasında bulunur. AYT, TYT, LGS ve KPSS gibi sınavlarda geniş bir yere sahip olan derse özenle hazırlanmış ders kitaplarından çalışmak gerekir. Titizlikle hazırlanan Benim Hocam tarih kitapları, konuları çok detaylı olan bu dersi öğrencilere sevdirmeyi hedefler. Tarih alanında tecrübeli eğitmenler tarafından hazırlanan kitaplar önemli sınavlardaki başarı oranını ve net sayısını yükseltir. Siz de gerek sınav hazırlığı gerek derste uzmanlaşmak için hazırlanan kitaplardan faydalanmak istiyorsanız Benim Hocam tarih kitaplarını inceleyebilirsiniz.

Sınavlara Hazırlık İçin Kullanılan Benim Hocam Tarih Kitapları Çeşitleri

Sınavlara Hazırlık İçin Kullanılan Benim Hocam Tarih Kitapları Çeşitleri

Öğrenim hayatına yön veren seviye belirleyici sınavlar öğrenciler için oldukça önem taşır. Bu nedenle liseye geçiş amacıyla girilen LGS, üniversiteye geçiş için girilen AYT ve TYT ya da memur olmak uğruna girilen KPSS'de belirli bir başarıya ulaşmak gerekir. Seviye tespit sınavlarında önemli bir ağırlığa sahip olan tarih dersine Benim Hocam LGS, TYT, AYT ya da KPSS kitaplarından gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Sınavlardaki net oranını yükselten bu kitaplar öğrencilerin tarih dersinden soru kaçırmamasını hedefler. Öğrenme sürecini görsel kaynaklarla desteklemeyi seven öğrenciler için Benim Hocam Haritalarla Tarih kitabı doğru bir seçim olabilir. Tarihi bilgileri harita hâline getirerek görselleştiren bu kitaplar bilgilerin zihinde kalıcı bir yer edinmesini sağlar. Böylece öğrenilen bilgiler uzun yıllar boyunca unutulmaz ve öğrenim hayatı boyunca başarının devam etmesine yardım eder. Konuları detaylıca çalışıp bitirdikten sonra Benim Hocam tarih soru bankası kitaplarından destek alarak konuları pekiştirebilirsiniz. Benim Hocam tarih test kitabı çeşitleri içerisinde bulunan soru bankası, deneme sınavı ve yaprak test gibi alternatiflerden ihtiyaç duyduğunuzu seçerek başarınızı katlayabilirsiniz.

Kaynak Kitap Olarak Tercih Edilen Benim Hocam Tarih Konu Anlatımı Kitapları

Kaynak Kitap Olarak Tercih Edilen Benim Hocam Tarih Konu Anlatımı Kitapları

Kaynak kitap olarak tercih edilen Benim Hocam yayınevinin tarih kitapları birçok kademede rahatlıkla kullanılabilir. Tarih dersini eğlenceli hâle getiren bu kitaplar, okul sıralarında ve belirleyici sınavlarda hedeflenen başarıya kavuşulmasına yardımcı olur. Zaman ve mekân fark etmeksizin çalışmanızı sağlayan Benim Hocam tarih el kitabı çeşitleri çantanıza sığacak boyutlarda üretilir. Böylece yolculuk yaparken ya da dışarıda işiniz varken boş kalan zamanlarınızda tarih çalışmaya devam edebilirsiniz. Tarih alanında uzmanlaşmak isteyen kişilerin kullandığı Benim Hocam AYT tarih kitabı gibi kaynaklar da derinlemesine bilgiler vererek tarih alanında başarı elde etmenize yardımcı olur. Ders kitabı alışverişi yaparken ürünleri daha önce deneyimleyen kişilerin fikirlerini merak ediyor olabilirsiniz. Benim Hocam tarih kitapları yorumları ile tavsiyeleri, müşterilerin ve kitabı kullananların fikirlerini öğrenmenizde size yardımcı olabilir.

Öğrenci Dostu Benim Hocam Tarih Kitapları Fiyatları

Öğrenci Dostu Benim Hocam Tarih Kitapları Fiyatları

Öğrencilerin dostu olarak tanımlanabilen Benim Hocam Tarih kitaplarını incelemeden önce fiyat araştırması yapıyor olabilirsiniz. Benim Hocam tarih kitapları satın alırken ürünlerin fiyatları müşterilerin dikkat ettiği belirleyici konular arasında bulunur. Tarih kitaplarının fiyatları; ürünlerin cilt kalitesi, sayfa sayısı, yayınevi ve içeriği gibi kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Örneğin haritalarla öğreten tarih kitapları diğerlerine oranla biraz daha pahalı olabilir. Başarı elde etmenizi sağlayacak ürünlere daha uygun fiyat seçenekleriyle ulaşmak istiyorsanız Benim Hocam tarih kitapları indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Benim Hocam tarih kitapları online alışveriş seçenekleri sayesinde satın almak istediğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir ve indirim dönemlerinden haberdar olabilirsiniz. Öğrencilerin başarısını yükselten ve modern tekniklerle dersi sevdiren Benim Hocam tarih kitaplarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.