CREST3d Whitestrips Professional Effects (3 Paket / 6 Bant)

579,90 TL
koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle

Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

CREST 3d Whitestrips Professional Effects (3 Paket / 6 Bant)

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: FREE SEPET COSMETİC Satıcı Ünvanı: FREE SEPET SAĞLIK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 0388140389600001 Vergi Kimlik Numarası: 3881403896
  Bu ürün FREE SEPET COSMETİC tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • ÜRÜN AÇIKLAMASI: Düzenli tedavi sonunda 2 yıl kalıcı beyaz dişlere sahip olun. Bantların kullanımı basit, ağrısız ve zararsızdır. Dişlerinizin beyazlamasında mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. ÜRÜN KULLANIMI: Aralıksız her gün 1 kez olmak üzere, 30 dakika boyunca bantları dişlerinize uygulayınız. (Etkili ve kalıcı sonuç elde etmek için 1 tam kutu kullanım önerilmektedir.) 1-Paketi açınız ve kuru eller ile bandı paketinden çıkarınız. Daha kolay uygulama için önce alt dişlerinize bandı yapıştırınız ve hemen sonrasında üst dişler için uygulamaya geçiniz. 2-Bir ayna yardımı ile bandın jel olan yüzeyini dişlerinize yapıştırınız. Bantları diş eti çizginize hizalayınız ve iyi bir temas için nazikçe bastırınız. (Bantların diş etiniz ile temas etmemesine özen gösteriniz.) Bandı dişinize sabitlemek için bandın geri kalan kısmını dişlerinizin arka kısmına doğru kıvırınız. (Bu sayede dişlerinizin arka yüzünde ki lekeler de giderilecektir.) 3-30 dakikalık kullanım sonunda bantları nazikçe dişlerinizden çıkarınız. (30 dakikalık kullanımı bant sayınıza göre her gün aralıksız tekrar ediniz.) En iyi sonuca ulaşmak için bantları kullanmaya başlamadan öncesinde dişlerinizi fırçalamayınız. Kullanımı gerçekleştirdikten ortalama 1 saat sonrasında, dişlerinizi hafifçe fırçalayınız.

Ürün Özellikleri

 • Çeşit Beyazlatma Seti
Geri Bildirim Ver

Crest 3D Whitestrips Professional Effects Diş Beyazlatma Bantları (6 Bant)

Diş temizliği kişisel bakım için oldukça önemlidir. Ürün tam tedavi sonrasında müşterilere uzun süreli bir beyazlık sağlar. Dolayısıyla ürün müşterileri her anlamda mutlu eder. Kolay bir şekilde dişlere rahatlıkla uygulanabilir olması ürünü öne çıkaran özelliklerden bir tanesidir. Aynı zamanda ürünün uygulanma aşaması ağrısız ve zararsızdır. Ürünü kullanarak sağlıklı ve beyaz mineler elde etmeniz için bitene kadar her gün bir adet kullanmanız yeterli olur. Ürünün sahip olduğu paket tam kullanımda beyazlatmak için yeterlidir. Crest 3D Whitestrips professional effects diş beyazlatma bantları (6 Bant) 3 paket ve 6 banttan oluşur. Ürünün basit olan uygulaması müşteriler tarafından beğenilir. Basit bir şekilde uygulanabilen ürün düzenli kullanımda mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

 • Basit kullanım
 • Tam tedavi imkanı
 • Leke giderici içerik

Crest 3D Whitestrips Professional Effects Özellikleri

Crest 3D Whitestrips Professional Effects Özellikleri

Crest 3D Whitestrips professional effects, içeriği sayesinde günlük bakım rutininizi etkili ve oldukça keyifli bir hale getirir. Ürünü düzenli kullandığınızda dişlerinizin temizliği ve bakımı daha kolay ve yönetilebilir bir hal alır. Ürün bir kutu içerisinde 6 paket bant sunar. Bu paketler her gün bir tane olmak üzere kullanıldığında müşterilere kalıcı bir beyazlık imkanı sunar. Üründen en üst düzeyde performans almak için kullanımdan önce dişlerin fırçalanması önerilir. Bunun yanında aynı zamanda uygulama tamamen sona erdikten yaklaşık bir saat sonra da dişlere hafif bir kuvvet uygulayarak fırçalanması gerekir. Oldukça kolay bir kullanıma sahip ürünün dişlerinizde yaklaşık 30 dakika kadar kalması önerilir. Crest 3D White professional effects kullanımından sonra dişleriniz ve dolayısıyla gülüşleriniz daha beyaz bir hale gelir.

Crest 3D Whitestrips Diş Beyazlatma Bantları Avantajları

Crest 3D Whitestrips Diş Beyazlatma Bantları Avantajları

Ürün pratik kullanımı sayesinde ön plana çıkar. Uygulama bantların kuru ellerle önce alt, sonra üst dişe yerleştirilerek gerçekleştirilir. Ayrıca yapmanız gereken bantların jel olan yüzeyinin dişlerinize yapıştığından emin olmaktır. Bant yerleştirilirken diş eti hizasında olmasına özen gösterilmesi tavsiye edilir. Crest 3D Whitestrips professional effects diş beyazlatma bantları dişinize yerleştirdikten sonra geri kalan kısımları dişinizin arka tarafına doğru katlanmalı. Böylece dişlerin arka taraflarındaki lekeler de giderilebilir. Bantların yaklaşık 30 dakika kadar dişlerde kaldıktan sonra çıkarılması gerekir. 30 dakika kullanımdan yaklaşır bir saat sonra dişlerin fırçalanması daha iyi bir sonuca ulaşılmasını sağlar. 3D Crest white strips diş üzerindeki lekeleri gidermenin yanında beyazlatma işlemi yapar. Ürün düzenli kullanımda müşteriler için uzun süreli bir temizlik ve beyazlık imkanı sağlar.

Crest 3D White Whitestrips Professional Effects Kullananlar

Crest 3D White Whitestrips Professional Effects Kullananlar

Crest 3D Whitestrips professional effects diş beyazlatma bantları (6 Bant) fiyatları ürünün avantajları göz önüne alınarak belirlenir. Başarıya ulaşmak için düzenli kullanım oldukça önemlidir. Aynı zamanda temiz dişler ve parlak gülüşler için 30 dakikalık kısa kullanımlar yeterli olur. Crest 3D White Whitestrips professional effects kullananlar ürünün basit kullanıma sahip olduğunu paylaşırlar. Ayrıca yorumlar arasında kullananların ürünün sağladığı kalıcı beyazlık ile ilgili paylaşımlarını da görmeniz mümkündür. Üründen uzun süreli bir sonuç elde etmek için müşterilere tam paket kullanımı önerilir. Güzel ve beyaz gülüşler için tasarlanan ürün, günün her saatinde kullanıma uygundur. Alt ve üst dişleriniz olmak üzere bütün dişlerin kullanımı için uygun olan model kalıcı ve beyaz dişler sunar. Ürün, müşterilerin eline 3 paket, 6 bant şeklinde geçer. Ürüne Trendyol üzerinden kolayca ulaşarak satın alabilirsiniz.