Avantajlı Ürünler
Yazar
Fiyat
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
İmzalı
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

David Burns Kitapları

" araması için 96 sonuç listeleniyor

Etkileyici Konulara Sahip David Burns Kitapları Trendyol'da!

Amerikalı bir psikiyatr ve profesör olan David Burns, kaleme aldığı kitaplarıyla kişisel gelişim konusunda okurlara farklı dünyalar sunuyor. İnsan davranışları ve psikolojik çözümler alanında uzman olan yazar, tüm kitaplarında farklı konuları ele alarak okurların çeşitli sorunlarını çözüme kavuşturur. David Burns kitapları, klasik roman ve öykü kitaplarını okumak yerine kitaplığını kişisel gelişim eserleriyle dolduran müşterilere birbirinden özel seçenekler sunar. Davranış Bilimleri alanında da oldukça derin bilgilere sahip olan profesör edindiği tüm deneyimleri bu kitaplarla okurlarına aktarır. Kendinizi sürekli olarak geliştirebilmeyi ve farklı bakış açılarından fikirler almayı seviyorsanız David Burns kitapları online alışveriş sayfasında yer alan tüm eserleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İlginizi çekmeyi başaran kitapları isterseniz tek olarak isterseniz de set hâlinde satın alabilirsiniz.

Kişisel Gelişiminize Katkı Sağlayacak David Burns Kitapları

Kişisel Gelişiminize Katkı Sağlayacak David Burns Kitapları

Kitapları tüm dünyada yayınlanan ve büyük ilgi gören David Burns, akademik yaşantısından çok önemli ve özel deneyimleri okurlarına aktarıyor. Boş zamanlarını sürekli olarak kitap okuyarak ve farklı dünyaları keşfederek geçirmeyi sevenler yazarın tüm kitaplarını bir solukta okuyabilir. Genellikle kişisel gelişim ve psikolojik konularda kaleme alınan kitaplar arasından merak ettiklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin, yazarın ilk eseri olan İyi Hissetmek adlı kitabı alarak Burns'ün bakış açısını anlamaya çalışabilirsiniz. Yazar bu eserinde çağın sık görülen hastalığı olan depresyona farklı bir bakış açısı getirir ve okurlarına çok özel deneyimler aktarır. Dilerseniz, bu kitabı tek olarak satın almak yerine İyi Hissetmek Seti'ni tercih edebilirsiniz. Bu sayede set içerisinde yer alan iki kitabı da okuyabilirsiniz. İsterseniz David Burns kitapları tavsiyelerine göz atarak farklı okurların hangi eserleri önerdiğini görüp seçimlerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz.

Keyifle Okuyabileceğiniz David Burns Kitapları

Keyifle Okuyabileceğiniz David Burns Kitapları

David Burns kitapları çeşitlerini kitaplığınıza ekleyebilir ve ufkunuzu genişletebilirsiniz. Psikoloji alanını neredeyse tüm dünyaya sevdirmesinden dolayı bilim çevrelerinde büyük saygı kazanan yazarın bazı eserleri çok satılanlar listesinde de yer alır. 2002 yılında Bilişsel Davranışçı Terapistler Birliği'nden bilime katkı ödülü de alan başarılı yazar, tüm eserlerinde sizin içsel gelişiminize olumlu katkı sağlayacak önemli konulara değinir. Örneğin, çeşitli durumlarda çekingen kalıyor ve hayatınızı olumsuz etkileyen anksiyeteye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız yazarın bu konularda sizi aydınlatabilecek eseri Panik Atak'ı alıp okuyabilirsiniz. İlaçlara ihtiyaç duymadan yazarın size önerdiği yolları izleyerek bu problemin üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz. Gençlerin ergenlik dönemlerinde özgüven sorunları yaşadığını düşünüyorsanız onlara bu konuda destek olabilmek için 10 Günde Özgüven kitabını alabilirsiniz. Alışveriş öncesinde kitapların konuları hakkında tüyolar almak isterseniz David Burns kitapları yorumlarına da göz atabilirsiniz.

Ekonomik Fiyat Seçenekleriyle David Burns Kitapları

Ekonomik Fiyat Seçenekleriyle David Burns Kitapları

David Burns kitapları fiyatları, ürün sayfasında karşınıza farklı rakamlarla çıkabilir. Bu durum kitapların yayınevi, baskı kalitesi, sayfa sayısı ve popülerliğiyle açıklanabilir. Tüm bu unsurlar tartışmasız olarak kitapların fiyatlarının değişkenlik göstermesine yol açar. Yaşadığınız çeşitli olumsuz durumları ve psikolojik sorunları okuyarak atlatabileceğinizi düşünüyorsanız David Burns kitapları satın alarak kitaplığınıza çeşitlilik katabilirsiniz. Dünyaca ünlü yazarın etkili anlatımı ve derin bakış açısı sayesinde siz de hayatınıza farklı bir pencereden bakma şansını yakalayabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için büyük önem taşıyan bu kitaplara uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz David Burns kitaplarının indirime girmesini bekleyebilirsiniz. Ayrıca, yazarın eserlerini tek tek almak yerine birkaç farklı kitapla hazırlanan setleri tercih ederek daha avantajlı bir seçime imza atabilirsiniz. Severek okuyacağınız ve size olumlu etkiler sağlayacak David Burns kitaplarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.

David Burns Kitapları Konuları Nelerdir?

David Burns kitapları arasında duygusal zeka konusunda bir rehber niteliğinde kabul edilen eserler vardır. Bu eserler; insanların duygularını yönetmelerine yardımcı olmayı amaçlar. Bazı eserler ise zihinsel olarak daha güçlü olmak için kullanılabilecek stratejileri içerir. Yazar, bazı kitaplarında da insanların düşüncelerini değiştirerek mutlu olmalarını desteklemeyi amaçlar. Bununla beraber depresyon, kaygı ya da özgüven eksikliği gibi psikolojik sorunlarla başa çıkmak için kullanılabilecek stratejileri içerir. Bu sayede yazarın pek çok eseri okuyuculara büyük oranda fayda sağlar.

David Burns Kitapları Nereden Alınır?

David Burns'un kitapları, Trendyol üzerinden rahatlıkla satın alınabilir. Burada David Burns'un kitaplarını içeren pek çok seçeneği bulabilirsiniz. Yazarın eserleri son derece geniş bir skalada sunulur. Dolayısıyla hemen herkes kendine yönelik bir eser bulabilir. Yazarın kitapları genelde yetişkin yaş gruplarına hitap eder. Dolayısıyla küçük çocuklar için okumaya pek uygun değildir. Trendyol ile tüm seçeneklerin içeriklerine ve baskı kalitelerine göz atmanız mümkündür. Sevdiğiniz türe yönelik yazılan eserleri kısa süre içinde tespit ederek cazip imkanlar kapsamında satın alabilirsiniz.

David Burns Kitapları Faydaları Nelerdir?

David Burns kitapları, okuyucuların zihinsel ve duygusal sağlıklarını geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlar. Yazar; kitaplarında insanların duygularını yönetmelerine, düşüncelerini değiştirmelerine, psikolojik sorunlarla başa çıkmalarına ve mutlu olmalarını destekleyecek stratejiler sunar. David Burns'un kitaplarının faydaları arasında daha iyi bir öz-yeterlik hissi, anlayış ve daha az kaygı yer alır. Aynı zamanda eserler daha iyi duygusal denge, zihinsel sağlık ve mutlu yaşam vadeder. Kitaplar, insanların kendi kendilerine yardım etmelerine ve psikolojik sorunlarla başa çıkmalarına yardımcı olur. Ayrıca terapiye gitmek için maddi kaynakları olmayanlar için de bir alternatif sunar. David Burns'un kitapları, insanların zihinsel ve duygusal sağlıklarını geliştirmelerine yardımcı olur. Bilişsel davranışçı terapi teknikleri kullanır. Bu sayede insanların düşünce ve davranışlarını değiştirmelerine katkıda bulunur.