Fiyat
Yaş
Oyuncu Sayısı
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Dil
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Denge Oyunu

" araması için 1378 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlarınıza Uygun Denge Oyunu Çeşitleri Trendyol’da!

Denge oyunu amacı, belirli bir nesne veya kişi üzerindeki dengeyi sağlamak veya bozmaktır. Bazıları, topu havada tutmak veya belirli bir yüzeyde tutmak gibi basit hedeflere sahipken bazıları bir engelin üzerinden topu atlatmak veya sabit tutmak için belirli bir pozisyonda kalmak gibi daha zorlu hedefler içerebilir. Ayrıca, fiziksel aktivite yaparak eğlenme sağlayarak sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmaya yardımcı olabilir. Denge oyunu tahta bloklardan yapılabilir ve oyuncular bu blokları dikkatli şekilde yerleştirerek alanda denge sağlamaya çalışırlar. Çocukların ve yetişkinlerin beyinlerini zorlamak, zihinsel aktivitelerini artırmak için de harika bir seçenektir. Doğal malzemelerle etkileşim kurmayı sevenler ve kaliteli aksesuarlara önem verenler için mükemmel bir seçenektir. Zihinsel olarak uyarıcı bir aktivite arıyorsanız, ürünü satın alarak harika bir seçim yapabilirsiniz. Cezalı denge oyunu plastik, tahta türden bloklar kullanılarak oynanır. Diğerlerinden farklı olarak, hatalı hamleler cezalandırılır. Özellikle gruplar arasında oynanırken eğlenceli ve rekabetçi bir hale gelebilir. Oyuncular, stratejik hamleler yaparak diğerlerinin hatalarından yararlanmaya çalışırken, hata yapmamak için de dikkatli bir şekilde blokları yerleştirmek zorundadırlar. Cezaların olması, daha dikkatli davranılmayı ve hatalardan kaçınmaya çalışılmayı teşvik eder. Ürün stratejik düşünme becerilerini geliştirmeye ve rekabetçi ruhu beslemeye yardımcı olurken, aynı zamanda keyifli bir vakit geçirmenize de olanak tanır. Trendyol'dan ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Sıklıkla Tavsiye Edilen Denge Oyunu Çeşitleri

Sıklıkla Tavsiye Edilen Denge Oyunu Çeşitleri

54 parçalı denge oyunu birçok nesnenin bir araya getirilerek yapılan ve nesnelerin bir düzlemde kalmasına dayanan güzel bir aktivitedir. Aktivite için genellikle ahşap bloklar, silindirler veya taşlar gibi farklı şekil ve boyutlarda nesneler kullanılır. Bu nesneler, oyuncular tarafından bir araya getirilerek belirli bir şekil veya kule oluşturulur. Oyuncular, nesneleri sabit tutmak için stratejik yerleştirme ve sabitleme teknikleri kullanır. İpli denge oyunu bir ipin iki ucuna bağlı olan nesnelerin sabit tutulmasına dayalı bir üründür. Amaç, nesneleri mümkün olduğunca uzun süre düşürmemek ya da belirli bir yüksekliğe ulaşmaktır. Eğlenceli ve öğretici bir üründür. Oynarken dikkatli ve sabırlı olmak gerekir, çünkü herhangi bir hata aktivitenin sona ermesine neden olabilir. Top denge oyunu hız, yetenek ve stratejiyi birleştiren eğlenceli bir üründür. Bu oyunu oynayarak, el-göz koordinasyonunu, reaksiyon sürenizi ve problem çözme becerilerini geliştirebilirsiniz. Her yaştan insan için uygundur ve tüm aile için bir eğlence dolu aktivitedir. Bardak denge oyunu son yıllarda popüler hale gelen bir parti aktivitesidir. Bu ürün, bardakları üst üste koyma ve sabit tutma becerisine dayanır. Keyifli ve eğlenceli olan ürün, katılımcıların arasında iyi bir atmosfer yaratır ve herkesin bir arada eğlenmesine yardımcı olur. Farklı seviyelerde oynandığı için, herkesin becerisine uygun bir zorluk sunar. Kare denge oyunu zeka ve strateji oyunlarına ilgi duyan herkesin keyifle oynayabileceği bir oyundur. Ürün güzel grafikleri ve müzikleri ile keyifli bir deneyim sunar. Denge oyunu tavsiye edilen eğlenceli bir aktivitedir. Tüm çeşitlerini Trendyol üzerinden listeleyerek detaylı bilgi edinebilir, seçim yapabilirsiniz. Denge oyunu yorum ve önerileri kişilerin tecrübelerine dayanır ve farklı kişiler farklı özellikler arayabilir. Size en uygun olana evinizin rahatlığında ulaşmak artık çok kolay. Trendyol’da binlerce farklı renk ve model seçeneklerine cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Denge oyunu fiyatları her bütçeye uyum sağlayan fiyat performans ürünleridir. Trendyol’da size en uygun olan ürünü favorilere ekleyip bildirimleri açarak indirimli ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Denge Oyunu Fiyatları ve Kampanyaları

Denge Oyunu Fiyatları ve Kampanyaları

Denge çubuğu oyunu el becerisi, gözlem yeteneği ve strateji gerektiren bir aktivitedir. Çocuklar, ahşap veya plastik bir çubuk üzerinde bulunan küçük topu sabit tutmaya çalışırlar. Her yaş grubundan insanlar tarafından keyifle oynanabilir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için harika bir ürün olup ofislerdeki ara molalarında da rahatlıkla oynanabilir. 2 kişilik denge oyunu konsantrasyon, refleksler ve vücut koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olan eğlence aracıdır. Rakipler, iki adet düzleştirilmiş ahşap blok üzerine yerleştirilen topu manipüle etmek için ellerini kullanarak hem görsel hem de mekansal algılarını geliştirirler. Çocuklar, oyunun keyifli tarafından zevk alarak, yetişkinler ise heyecan verici yarışmalar düzenleyebilir. Ayrıca, her iki kişi için de faydalı olan bu ürün, eğitim ve hafıza güçlendirici olarak kullanılabilir. Günlük streslerden kurtulmak isteyen insanlar için terapi olarak kullanılabilir. Taşıması kolay ve hafif olduğu için, seyahat eden insanlar ve tatilciler için ideal bir aktivite haline gelir. Ayrıca, ailece vakit geçirmek için evde veya bir arada olunan her yerde oynanabilir. 3D denge oyunu çok popülerdir. Reflekslere dayalıdır, grafikleri ve oynanışı sayesinde bağımlılık yapar. Üç boyutlu grafikler ve gerçekçi fizik motorlarına sahip olduğu için, tarafların kendilerini keyif içinde hissetmelerini sağlar. Ayrıca, müzikleri de oldukça keyifli ve aile bireylerinin oynama deneyimini daha da artırır. Denge oyunu satın almak için içerisinde binlerce mağaza bulunan Trendyol’a göz atabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve kampanyalardan yararlanmak için favorilerinize eklemeyi ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın denge oyunu indirim ve kampanya fırsatlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. Bu sayede oldukça uygun fiyatlarla dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Denge Oyunu Çeşitleri

Birbirinden Farklı Denge Oyunu Çeşitleri

Denge oyunu çeşitleri oldukça fazladır. Her tarza ve yaşa uygun model bulmak mümkündür. Eğlenceli zamanlar için ürünü sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ahşap denge oyunu çocukların el-göz koordinasyonu, fiziksel becerileri ve odaklanma yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek harika bir üründür. Ayrıca yetişkinler için de stres atmak ve zihinsel aktivitelerini artırmak için elverişli seçenektir. Bu ürün, yüksek kaliteli ahşap malzemelerden yapılır ve sağlam yapısı vardır. Böylece uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Üstelik, ahşap malzeme sayesinde çocukların doğal malzemelerle daha fazla etkileşim kurmasına yardımcı olur. Aile toplantıları, arkadaş buluşmaları veya okul aktiviteleri için ideal seçenektir. Ailenin birlikte çalışarak ya da rekabet ederek keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olur. Ayrıca, oynarken için herhangi bir özel yetenek gerekmez ve her yaş grubundan insan için uygundur. Küp denge oyunu heyecan verici bir üründür. Zeka ve strateji oyunlarına ilgi duyan herkesin keyifle oynayabileceği bir aktivitedir. Ayrıca, her seviyesi farklı bir zorluk seviyesine sahip olduğu için, taraflar sürekli meydan okuma hissini yaşarlar. Renkli denge oyunu farklı renkteki nesneleri bir araya getirerek balans sağlama ve mümkün olduğunca yüksek bir yapı oluşturma temeline dayanan aktivitedir. Genellikle ahşap bloklar, taşlar veya plastik nesneler kullanılır. Bu nesneler, farklı renklerde boyanır ve rakipler tarafından bir araya getirilir. Nesneleri stratejik bir şekilde yerleştirerek istikrar sağlanmaya çalışılır. Basit kuralları ve çeşitli zorluk seviyeleri, her yaş grubundan insanlar tarafından keyifle oynanabilir. Denge oyunu kullananlar tarafından beğeni toplar, yorumlar arasında görsel içerenler aracılığıyla duruş özelliklerine bakabilir kullanan kişilerin yorumlarından yararlanabilirsiniz. Denge oyunu online olarak Trendyol’dan alabileceğiniz bir üründür. İndirim zamanlarını takip ederek dilediğiniz ürünü avantajlı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.