Fiyat
Renk
Mikrofon
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Kullanım Tipi
Suya/Tere Dayanıklılık
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Dokunmatik Kontrol
Fiyat Geçmişi
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Çift Telefon Desteği
Bluetooth Versiyon
Bağlantı Türü
Kablo Uzunluğu
Ürün Puanı
"

Dışarıya Ses Vermeyen Kulaküstü Kulaklık

" araması için 12360 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Kullanışlı Dışarıya Ses Vermeyen Kulak Üstü Kulaklık Çeşitleri Trendyol'da!

Kulak üstü kulaklıklar günlük hayatta sıklıkla tercih edilen teknolojik aksesuarlar arasında yer alır. İşe veya okula giderken müzik dinlemek için kullanılabilen dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklıklar, aynı zamanda telefon görüşmelerinde de büyük kolaylık sağlar. Bu ürünler sayesinde telefonunuzu kulağınızda tutmak zorunda kalmadan rahatlıkla telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Bilgisayar oyunları için tasarlanan kulak üstü kulaklıkların kaliteli ses ve mikrofon sistemi sayesinde oyun oynarken çok daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu ürünler sporda veya yürüyüş yaparken de konforlu kullanım imkanı sunar. Çocuklara özel üretilen kulak üstü kulaklıklardan çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Böylece çizgi film izlerken veya müzik dinlerken kendi kulaklığını kullanabilir. Kulak üstü kulaklıklar hakkında merak ettiğiniz bazı konular olabilir. Örneğin kulaklıkların ses seviyesini veya sesli konuşma kalitesini merak ediyor olabilirsiniz. Sorularınıza cevap bulmak için gerçek müşteriler tarafından yapılan dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklık yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Farklı Renklerde Tasarlanan Dışarıya Ses Vermeyen Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

Farklı Renklerde Tasarlanan Dışarıya Ses Vermeyen Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

Farklı renk seçenekleriyle beğeniye sunulan kulak üstü kulaklıklar arasından tarzınıza uyan modeli seçebilirsiniz. Koyu renklerden hoşlanıyorsanız siyah ve lacivert gibi tonları düşünebilirsiniz. İkili renklerin tarzınızı yansıttığını düşünüyorsanız siyah ve beyaz renklerden oluşan kulaklıklara göz gezdirebilirsiniz. Canlı renkler hoşunuza gidiyorsa mor, kırmızı, gold ve mint yeşili gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Soft tonları tercih ediyorsanız bej, mavi ve pembe kulaklıklar ihtiyacınızı karşılayabilir. Bilgisayar oyunlarında kullanılacak, şık tasarımlara sahip bir ürün arıyorsanız ışıklı kulaklıklara yönelebilirsiniz. Çocuğunuz için kulak üstü kulaklık almak istiyorsanız kedi kulaklı kulaklar arasından eğlenceli bir seçim yapabilirsiniz. Ürünün pembe, mor ve mavi renkleri arasından çocuğunuza uygun olan rengi satın alabilirsiniz. Dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklık modelleri arasından tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun ürünü tercih edebilir, müzik dinlemenin keyfine varabilirsiniz. Birden fazla ürün arasında kararsız kalırsanız dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklık tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Dışarıya Ses Vermeyen Kulak Üstü Kulaklıklar

Şık Tasarımlarıyla Dışarıya Ses Vermeyen Kulak Üstü Kulaklıklar

Dışarı ses vermeyen bluetooth kulaklık kulak üstüne yerleşerek düşme yapmadan rahatça kullanma fırsatı sunar. Örneğin koşuya çıkarken müzik dinlemek isterseniz kulak üstü kulakları düşmeyen yapısı ve rahat kullanımı sayesinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın hoşuna gidecek ve ilgisini çekecek bir kulaklık arıyorsanız LED ışıklı kulaklıklardan almayı düşünebilirsiniz. Bilgisayar oyunları için özel olarak tasarlanan mikrofona sahip kulaklıklar sayesinde online oyun oynarken oyun arkadaşlarınızla rahatça iletişim kurabilirsiniz. Kütüphanede çalışırken bir şeyler dinlemek isterseniz tereddüt etmeden bu modelleri takabilirsiniz. Dışarı ses vermeyen yapısı sayesinde müzik dinlerken, dizi ya da film izlerken kimseyi rahatsız etmezsiniz. Seçim yaparken ürünlerin LED ışıklarının kalitesini veya gerçekten dışarı ses verip vermediğini merak ediyor olabilirsiniz. Dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklık kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerine göz gezdirerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza cevap veren en iyi ürünü bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Dışarıya Ses Vermeyen Kulak Üstü Kulaklıklar

Bütçe Dostu Dışarıya Ses Vermeyen Kulak Üstü Kulaklıklar

Kulak üstü kulaklık almaya karar verdiyseniz kulaklıkların fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklık fiyatları markaya göre değişiklik gösterebilir. Bir ürünün çok satılması ve popüler hale gelmesi o ürünün fiyatını yükseltebilir. Daha fonksiyonel ve kaliteli malzemelerden üretilen kulaklıkların fiyatları daha yüksek olabilir. Örneğin mikrofonlu oyuncu kulaklıkları klasik kulak üstü kulaklıkların fiyatlarına göre daha yüksek fiyatlara alıcı bulabilir. Çocuklar için üretilen kulaklıkların fiyatları mp3 çalar kulaklara göre daha uygun fiyat aralığında sunulabilir. Beğendiğiniz dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklık satın almadan önce modeli favorilere veya sepetinize ekleyebilirsiniz. Böylece dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklık indirime girdiğinde anlık olarak bildirim alabilirsiniz. Tüm ürünleri detaylıca incelemek ve hızlı bir şekilde sipariş oluşturmak isterseniz dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklık online alışveriş seçeneğiyle satın alabilirsiniz. Kaliteli yapısıyla öne çıkan dışarı ses vermeyen kulak üstü kulaklıkların tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.