İlgili Kategoriler
Marka
Tip
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Duracell Pil Şarj Cihazları

" araması için 600 sonuç listeleniyor

Duracell Pil Şarj Aletleri

Bitmeyen Enerjisi ile Duracell Pil Şarj Aletleri

Bitmeyen Enerjisi ile Duracell Pil Şarj Aletleri

Elektriğin keşfedilmesi insanoğlu için bir dönüm noktasıdır. Elektriğin kullanımının yaygınlaşması ile hayatı kolaylaştıran aletler yapılmıştır. Bu aletler ile hem zamandan tasarruf edilip, hem de işlerin daha kolay halledilmesi sağlanmıştır. Edison tarafından doğru akım kullanılıp doğru akım devreleri ile çalışan aletler geliştirilmiştir. Elektrik akımında bir güç kaynağına ihtiyaç duyulur. Doğru akımdaki güç kaynağı ise pildir. Pilin artı ve eksi kutbundaki volt farkından kaynaklanan bir gerilim ile birlikte yük hareketi sağlanır. Yük geçişi ile devre aktifleşir ve alet çalışır konuma gelir. Pilin kutupları arasındaki gerilim farkı eşitlenene kadar bu durum devam eder. Volt eşitlendiği zaman halk arasındaki deyim ile pil bitmiş olur. Eski zamanlarda biten pilin yerine yeni pil takılırdır. Bu durum dünyamız için ciddi bir çevre kirliliği nedeniydi. Doğaya atılan piller hem doğayı zehirliyor hem de ham madde açısından bizleri zarara uğratıyordu. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte artan enerji ihtiyacını karşılamak için yeni yollar keşfedilmeye çalışılmıştır. Bu yollar ile doğaya daha az zarar verip daha çok verim almak hedeflenmiştir. Pil alanında yapılan en önemli yenilik şarj edilebilen türlerinin icat edilmesidir. Şarj edilebilen piller ile hem doğaya atılan atık piller azalmış hem de bu durum bütçenize ciddi katkı sağlamıştır. Pil üretiminde dünyada lider olan markalardan biri Duracell markasıdır. Duracell 1924 yılında Samuel Ruben tarafından kurulmuş bir pil üretici firmadır. Yepyeni teknolojileri kullanarak pil üretiminde yepyeni bir devir başlatmıştır. Eskiden uzun ömürlü pilleri ile bilinirken günümüzde şarj edilebilen piller üretmesi ile adını daha çok duyurmaya başlamıştır. Duracell pil şarj aleti pillerin en hızlı şekilde şarj olmasını sağlayan bir şarj cihazıdır. En keyifli zamanlarınızın yarıda bölünmemesi için duracell pil şarj cihazı daima yanınızda olması için tasarlanmış bir alettir. Çalışma prensibi pil üzerinden akımın ters yönde akmasını sağlayarak pilin tekrara eski gerilimine kavuşmasını sağlamaktır. Bu olayı en kısa sürede ve en yüksek verim ile gerçekleştirmeye çalışır. Pil şarj aleti duracell işçiliği ile en ince detayına kadar düşünülüp işlenmiş ve tasarımı ile herkesi memnun etmeyi başarmıştır. Diğer şarj aletlerine göre çok daha güvenilir olan Duracell şarj aleti ile gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Duracell Pil Şarj Aleti Kullanımı

Duracell Pil Şarj Aleti Kullanımı

Duracell şarj cihazı sizlere bir pili yüzlerce kez tekrar tekrar kullanma imkânı sağlar. Bu durumda yeni pil almak zorunda değilsiniz. Pil ömrü kısıtlı bir zamandır. Doğru akım devrelerinde voltaj değeri eşitlendiği zaman pilin ömrü de tükenir. Bu durumda uygun volt değerlerinde pilleri tekrar şarj eden cihazların temin edilmesi mühimdir. Uygun voltaj değerinde pillerin kısa sürede şarj olmasını sağlar. Duracell pil şarj aleti kullanımı oldukça kolaydır. Pillerinize uygun ölçülerde olan bir şarj aletini temin etmeniz gereklidir. Piller belirtilen tarifle cihaza yerleştirip şarj edilmesi sağlanmalıdır. Kullanımı oldukça pratik olan bu cihaz ile uygun ölçülerdeki her türlü pili kolayca şarj edebilirsiniz. Piller en yaygın kullanılan elektrik devreleri için güç kaynağıdır. Uçları arasındaki volt farkından kaynaklanan bir gerilim ile çalışan piller gerilimler eşitleninceye kadar bu olay devam eder. Duracell 9v pil şarj cihazı uçları arasındaki gerilimi 9v olan pillerin şarj edilmesi için yapılmış bir alettir. Pildeki kimyasal reaksiyonları yeniden düzenleyerek pilin gerilim farkını eski haline getirir ve yeniden çalışmasını sağlar. Pilin cihaza takıldıktan sonra reaksiyonların başladığına dair bir uyarı ışığı ile karşılaşırsınız. Bu durumda pilin şarj olduğu sonucuna rahatlıkla varabilirsiniz. Belirli bir süre içerisinde pil eski formuna geri döner ve kullanıma tekrar hazır hale gelir. Pilin uygun olan bir şarj cihazı kullanılarak tekrar şarj edilebilmesi oldukça önemlidir. Pilin kendi voltajından daha büyük bir voltaj kullanılarak şarj edilen cihazlar kullanılması durumunda pilin yapısı bozulabilir veya şarj edilemeyen piller şarj edilmeye çalışılırsa birtakım sıkıntılar doğabilir. Pilin yapısı bozulup bir daha kullanılamayacak hale gelebilir. Duracell cef 14 pil şarj cihazı en gelişmiş şarj cihazlarından biridir. Yüksek hızlı olan bu şarj aleti ile 2AA piller sadece 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamen şarj olabilirler. Taşınabilir bir formda hazırlanan alet ile gittiğiniz her yerde pillerinizi şarj edebilirsiniz. Böylelikle aktiviteleriniz yarıda kesilmemiş olur. Keyifli zamanlarınızın devam etmesi için güçlü ve yüksek verim ile çalışan şarj aletleri kullanmak oldukça önemlidir. Duracell sizler için bu konuda oldukça ciddi çalışmalar yürütüp her geçen gün yepyeni model şarj aletleri ile karşınıza çıkmaktadır.

Duracell Pil Şarj Cihazları Çeşitleri

Duracell Pil Şarj Cihazları Çeşitleri

Duracell çevre kirliliği konusunda büyük bir sorun olan atık pil konusuna çözüm olarak geliştirmiş olduğu güçlü pil şarj etme cihazlarını sunuyor. Bu cihazlar ile tekrar şarj edilebilen piller sürekli kullanıma uygun hale geliyor. Kısa süre içinde kullanıma hazır hale gelen piller ile hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Her türlü pil çeşidine özel olarak üretilmiş şarj cihazları bulunmaktadır. Duracell kalem pil şarj cihazı kalem pillere özel olarak tasarlanmış bir şarj aletidir. Yapı olarak ince ve uzun olan kalem pillerin volt gerilimlerini tekrar eski hale getirerek pilin tekrar kullanılmaya hazır hale gelmesi amaçlanmıştır. Duracell pil şarj etme cihazı ile birlikte sizler de şarj edilebilir pillerinizi kolay bir şekilde hemen kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Pilin uygun şarj aleti ile şarj edilmesi oldukça önemlidir. Aksi halde pilde geri dönüşü olmayan aksaklıklar meydana gelebilir veya pilin boyut olarak daha büyük geldiği şarj aletleri kullanılırsa şarj cihazında birtakım kırık ve bozulmalar meydana gelebilir. Bundan dolayı uygun bir şarj cihazı seçimi oldukça önemlidir. AA piller olarak bilinen piller standart boyutlarda silindirik yapıdaki klasik piller olarak bilinirler. Bu piller belirli bir ömre sahip olan pillerdir. Belirli bir süre sonra takıldıkları hiçbir cihazda reaksiyon göstermeyeceklerdir. Bundan dolayı duracell aa pil şarj cihazı kullanılarak pilin tekrar şarj edilmesi sağlanmalıdır. Şarj edilebilir piller olan bu piller hem ekonomik olarak bütçeye katkı sağlar hem de çevre kirliliğinin azaltılmasında yardımcı olur. Bu piller uygun şarj cihazı uygun ölçülerde her pilin şarj edilebilmesine yardımcı olmaktadır. Belirli bir süre içerisinde pil mutlaka şarj edilmelidir. Çevre kirliliği, günümüz için oldukça büyük bir problem teşkil etmektedir. İnsanoğlu ürettikleri eşyaları doğaya atarak doğanın kirlenmesine yol açmaktadır. Doğaya yabancı olan bu maddelerin doğada yok olma süreleri oldukça fazladır. Atık pillerin doğayı zehirlediği bir gerçektir. Akan sulara karışıp suları zehirledikleri, toprağa karışıp toprağı zehirlediği bir gerçektir. Bunun önüne geçmek için üretilen pillerin dönüşümlü olarak tekrar kullanılması gerekmektedir. Bunu sağlamak için de pil şarj aletleri üretilmeye başlanmıştır. Pilde gerçekleşen reaksiyonların tersine işleyip pilin normal gerilimine ulaşması hedeflenmektedir. Pil normal gerilimine ulaşınca şarj edilmiş olup tekrar kullanılmaya hazır hale getirilir. Duracell pil şarj aletleri de bu olayı en verimli şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olan şarj cihazları serisidir.

Duracell Pil Şarj Cihazları Dayanıklı ve Ergonomik

Duracell Pil Şarj Cihazları Dayanıklı ve Ergonomik

Günümüzde hızla teknolojinin gelişmesi ile zamandan tasarruf edebileceğimiz, işimizi hızla halledebileceğimiz ürünler üretiliyor. Bu ürünlerden biri de hızlı şarj desteği olan duracell pil şarj cihazlarıdır. Pilleri hızla şarj edebilen bu aletler ısıya ve yüksek gerilime oldukça dayanıklı olacak şekilde üretilmişlerdir. Aynı anda birçok pili şarj edebilen bu cihazlar ile hayatınız oldukça kolaylaşacaktır. Yüksek voltajlara karşı oldukça dayanıklı olan duracell 9v pil şarj cihazı 9v gerilime sahip olan pillerin şarj edilmesinde kullanılır. Yapı olarak diğer pillere göre nispeten daha büyük olan bu pile özel ebatlarda üretilmiş bir şarj cihazıdır. Pili minimum kırk beş dakikada şarj eder. Herhangi bir yüksek ısınma veya yavaş şarj etme gibi sıkıntılar çıkarmaz. Oldukça dayanıklı yapısı ile dikkat çeker ve darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun bir süre kullanmaya olanak sağlar. Duracell pil şarj cihazı 3350 mah taşınabilir cihaz sizlere taşınabilir bir enerji kaynağı sunuyor. Taşınabilir ufak yapısı ile priz arama derdinize son veren bu pilleri şarj etmek üzere üretilmiş olan şarj cihazlarıdır. Bu şarj cihazı ile birlikte bu pilleri kolayca ve oldukça kısa bir sürede şarj edebilirsiniz. 3350 mah pilin kısa sürede şarj olmasını sağlayan şarj cihazı olarak bilinir. Duracell pil şarj cihazı 6700 mah taşınabilir şarj cihazı ile birlikte gittiğiniz her yerde pillerinizi kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Hızlı şarj edebilme özelliği ile bilinen şarj cihazı ile birden çok pili oldukça kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Kısa sürede şarj edebilme imkânı sağlamasından dolayı cihaz kontrol edilmelidir. Pil şarj olduktan sonra normal şarj etme haline geçtiği için şarj olduktan sonra cihaz kapatılmalıdır. Şarj olduktan sonra cihazın kapatılması gerekir çünkü aksi halde oldukça fazla enerji israfı meydana gelebilir. Bundan dolayı şarj süresine oldukça dikkat edilmelidir. Günümüzde hızlı yaşamak oldukça gereklidir. Hızla gelişen dünyaya ayak uydurmak için hızlı olmak gerekir. Kullandığımız otomobilden tutun kullandığımız şarj aletine kadar her yerde ve her koşulda hızlı olmak gereklidir. Vaktinizden tasarruf sağlayıp hemen işinizin başına dönebilmeniz için pillerinizi olabildiğinde hızlı şarj eden cihazlar üreten duracell, bu konuda yaptığı daha büyük çalışmalar ile daha hızlı sürede pillerinizi şarj etmeyi hedefliyor.

Duracell Pil Şarj Aleti Kullanıcı Yorumları

Duracell Pil Şarj Aleti Kullanıcı Yorumları

Duracell pil şarj aleti yorum ve beğenilere bakılarak bu konuda rakip firmalardan çok daha önde olduğu görülür. Yaptığı aletler ile hem kısa sürede pilin şarj olmasına olanak sağlar, hem de sağlıklı bir şekilde en yüksek verimle bu olayı gerçekleştirir. Müşterilerin olumlu yorumlar neticesinde yüksek bir başarı elde eden pil şarj aletleri hem yüksek ömürlü bir kullanım olanağı sunar, hem de kalite garantisi verir. Pillerin uygun voltajlarda hızlı şarj olabilmesi için pile uygun olan bir alet tercih edilmesi çok önemlidir. Duracell pil şarj cihazı gelişmiş seçenekleri ile birbirinden farklı düzeyde volttaki pillerin şarj edilmesine olanak sağlar. En yüksek volttaki piller veya klasik aa piller gibi her düzeydeki pillerin şarj edilmesine olanak sağlar. Gelişen teknoloji ile daha hızlı şarj edilmesine olanak sağlar. Hızlı şarj etme özelliği ile zamandan tasarruf etmeniz sağlanır. Çeşitli boyutlardaki pillerin şarj edilip tekrar kullanılması çevreye yararlı bir teknolojidir. Duracell pil şarj aletleri çeşitleri birden fazla pil şarj edebilen aletlerden tutun yüksek voltajlı pillere kadar her türlü pili şarj edebilen çeşitleri bulunur. Piller doğru akım devrelerinde çalışan güç kaynaklarıdır. Gerilim sayesinde devreden yük geçişi sağlarlar. Pillerin tekrar kullanılmasına yol açan şarj cihazları ile birlikte piller hem geri dönüşümlü olarak kullanılır, hem de doğa daha az kirlenir. Duracell bu konuda yaptığı çalışmalar ile birlikte ürettiği güçlü pilleri en yüksek verim ile şarj eden cihazlar geliştirmiştir. Bu nedenle şarj cihazı kullanmak her zaman için etkili sonuç verir. Pillerin hızlı şarj edilebilmesi için duracell, hızlı şarj seçeneği öne sürmüştür. Duracell pil şarj aletleri hızlı şarj özellikleri ile size zamandan tasarruf sağlar. Zamandan tasarruf sağlayan şarj aletleri, iki seçenek ile hızlı şarj eder. Şarj aletinin çıkış gerilimi hızlı şarj etmede oldukça etkilidir. Kendi pilinizin türüne uygun bir şarj aleti alırken bu hususa dikkat edilmesi gerekir. İkinci bir dikkat edilmesi gereken husus da pilin mAH değeridir. Bu hususlara dikkat edildiği müddetçe hızlı şarj imkânı sağlayabilirsiniz. Duracell cef 14 pil şarj aleti özellikleri arasında hızlı şarj edebilme özelliği bulunur. Taşınabilir yapısı ile her an her yerde pillerinizin şarj edilebilmesine imkân sağlar. Birden fazla pilin şarj edilebilmesine imkân sağlar. Boş pillerin anında şarj edilmesi ile hayatınızı kolaylaştırır. Bundan dolayı AA pillerinizi şarj etmede kullanabilirsiniz.

Duracell Pil Şarj Aletleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Duracell Pil Şarj Aletleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Elektriğin keşfi ile birlikte elektriğin kullanıldığı devreler icat edilmiştir. Bunlardan biri doğru akım devreleridir. Doğru akım devrelerindeki güç kaynağı pillerdir. Piller uçları arasındaki volt gerilimi sayesinde elektrik iletkenliği sağlar. Elektriğin ve yüklerin devrede dolaşması pilin iki ucundaki volt geriliminin eşitlenmesi ile sonlanır. Volt eşitlendiği zaman pil bitmiş olur. Eskiden piller bittiği zaman çöpe atılırdı ve bu durum doğaya çok zarar verirdi. Pillerin doğaya karışması doğada kimyasal madde salınmasına neden olurdu. Kimyasallar suyun ve toprağın kirlenmesine neden olurlar. Bu nedenle pillerin tekrar kullanıma uygun hale getirilmesini amaçlayan çalışmalar yapılmıştır. Bir pilin yüzlerce defa kullanılmasına olanak tanıyan sistem pil şarj sistemleridir. Pillerin şarj edilebilmesine olanak tanıyan bu aletler hem kolay ulaşılabilir olup, hem de bütçenize faydalıdır. Şarj edilmeyen pillerin kullanılması her defasında yeni pil alınmasını gerektirdiği için bütçenize zararı vardır. Bundan kaçınmak için şarj edilebilir pilleri tercih etmeli ve şarj aleti temin etmelisiniz. Duracell pil şarj aletleri her türlü pil yapısına uygundur. Birden fazla modeli ile birçok pilin şarj edilebilmesine olanak sağlar. Hızlı şarj edebilme özelliği ile anında pilleri kullanıma hazır hale getirir. Pillerin şarj edilebilmesi için ona uygun bir alet kullanmak önemlidir. Aksi halde pilde birtakım sıkıntılar doğurabilir. Pilin içindeki kimyasal reaksiyonları tersine işleterek uçlar arasındaki gerilimi ilk zamanki haline getiren şarj aletleri ile sağlam ve sıkıntısız şekilde pilinizi tekrar kullanabilirsiniz. Duracell pil şarj aletleri uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları ile de dikkat çeker. Kolay kolay hasar almazlar. Aynı anda birden fazla pilin şarj edilebilmesine olanak sağlar. Hızlı bir şekilde şarj imkânı sağlayan güçlü bir şarj aletidir. Her yerde kolayca pillerinizi hızlı bir şekilde şarj edebilmenizi sağlar. Pilleri cihazdan şarj olduktan sonra sızıntı ve patlama meydana getirmemesi için cihazdan çıkarmalısınız. Sizlere pilin şarj olduğunu anlamanız için birtakım işaretler ile yardımcı olunacaktır. Bu işaretler ışığında pillerinizi şarj edebilirsiniz. Duracell pil şarj aletleri hakkında detaylı fiyat bilgisi için Trendyol sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.