Favore Casa Mor Oval Plastik Dikiş Kutusu

koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle

Ürün Bilgileri

Favore Casa Mor Oval Plastik Dikiş Kutusu

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • Ürün Açıklaması: Her evde mutlaka bulunması gereken, pratik ve taşınması kolay Oval Plastik Dikiş Kutusu, zengin içeriğiyle evinizdeki en büyük yardımcınız olacak! İçindeki malzemelerinizin düzenli ve bir arada olmasını sağlar. Kutunun içinde
  • yüksük plastik (1 adet), minik makas (1 adet), dikiş ipliği (12 adet), iplik geçirici (1 adet), renkli başlı kutulu iğne (1 adet), çeşit çengelli iğne (1 adet), dikiş iğnesi (3 adet), şerit mezro (1 adet), ponpon iğnedenlik (1 adet) mevcuttur. 14x9,5x7 cm cm ölçüdedir. Ürün İçeriği: Yüksük plastik 1 adet- Minik makas 1 adet - Dikiş ipliği 12 adet - İplik geçirici 1 adet - Renkli başlı kutulu iğne 1 adet - Çeşit çengelli 1 adet - Dikiş iğnesi 3 adet Şerit Mezro 1 adet - Ponpon iğnedenlik 1 adet Ürün Özellikleri: Sweing Scissors Threads,Needles Tape Measure Thimble Needle Threader (Işık kaynaklı tonlarda hafif değişiklikler gösterebilir.)
Geri Bildirim Ver