Fiyat
Renk
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Tip
Parlaklık
Silinebilirlik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Fildişi Boya

" araması için 767 sonuç listeleniyor

Sadelik Severlere Özeş Fildişi Boya Çeşitleri

Ev veya tüm yaşam alanlarında şık bir görünüm ve huzurlu ortamın oluşturulabilmesi için mobilya ve diğer ev eşyalarının yanı sıra doğru boya seçeneklerini değerlendirmekten geçer. Eğer kullanılacak boya rengi ve markası doğru olursa, istenilen huzurlu ortama kavuşmak da mümkün olacaktır. Geçmişten bugüne kullanılmakta olan ve modası hiçbir zaman geçmeyen duvar rengi boya seçeneklerinden biri de fildişi boya rengidir. Fildişi renge sahip duvar boyaları, bahar rengindeki desenlere sahip mobilyalar ile de şık bir görüntü sağlar. Hoş bir görünüm katan fildişi boya rengi bulunduğu ortamı geniş gösteren bir özelliğe de sahiptir. Evlerin baştan yenilenmesi, kiraya verilmesi ya da satışa sunulması gibi konularda fildişi boya eve değer kazandıran bir renk seçeneğidir. Fildişi boya ile eve gerekli rötüşleri sağlayarak görünümünü çok daha farklı ve değerli hale getirmek de mümkündür. Odalarda yapılan doğru duvar rengi boya seçimi ile yenilikçi bir dekorasyona sahip olunabilir. Heyecan verici renklerden biri olan fildişi renk de evin veya sahip olunan tüm mekanların havasını anında değiştiren bir niteliğe sahip olmasıyla da oldukça ilgi görür. Fildişi boya fiyatları da merak edilen konular arasında yer alır. Boya fiyatları, ürünün marka ve kalitesine göre farklılık gösterebilir.

Fildişi Boyanın Özellikleri Nelerdir?

Fildişi Boyanın Özellikleri Nelerdir?

Tüm tasarımcılar, evleri satışa hazırlarken dikkat edilmesi gereken noktalardan birinin temiz ve bakımlı duvar olduğunu vurgular. Daha profesyonel görüşlere göre de evin satış fiyatını etkileyen en önemli unsurlar arasında duvar boyası renklerinin önemli bir etken olduğunu belirtir. Fildişi duvar boya rengi, hem klasik hem de çok yönlü özelliği ile dekoratif boya seçenekleri arasında yer alır. Fildişi renk, tüm alıcılar için de zevkle döşenecek dekorların görünümü de sağlar. Bu renge sahip mekanlar, daha bakımlı ve daha temiz bir görünüme sahiptir. Bulunduğu mekana nötr bir görünüm kazandıran fildişi boya ile ev içerisindeki tüm aksesuarla birlikte yenileme haline gidilebilir. Eskimiş ve yıpranmış, üzerinde bazı yenilik ve çalışmaların yapılması gereken evlerde bu boya sayesinde yepyeni bir görünüm sağlanabilir. Fildişi renk aynı zamanda huzurun da sembolüdür. Fildişi renge sahip alanlar, kişileri dinlendiren ve rahatlatan bir özelliğe sahiptir. Evlerin kullanım süresini artıran bazı faktörler bulunur. Bunlar arasında bakım ve dekorasyon çalışmaları yer alır. Ev içerisine gerekli tüm bakımlar yapıldıktan sonra tavan ve duvar boyaları yenilenerek sıfır bir evden farksız hale getirilebilir. Açık fildişi boya rengine sahip duvarlar, evin olduğundan daha değerli görünmesini sağlayan bir güce de sahiptir. Geçmişte evlerde sıklıkla kullanılan duvar boya rengi beyazdı. Ancak farklı tasarım çalışmaları sayesinde bambaşka renkler ortaya çıkmış ve piyasaya satışı sürülmüştür. Ev dekorasyonu konusunda ilgili kişiler de bu farklı renklerle evlerine bambaşka bir görünüm kazandırabilmektedir. Son zamanlarda oldukça moda olan fildişi boya, beyaz rengin bir ton koyusu olarak bilinir. Açık renklerden vazgeçemeyenler, evi daha şık ve hatta daha zengin görüntü vermek isteyenlerin tercih ettiği renkler arasında fildişi de yer almaktadır. Boyanın markası doğru seçildiği takdirde, kaliteli bir fildişi boya ile evler ve diğer tüm mekanlarda kusursuzluğu yakalayabilmek de mümkün hale gelir.

Değer Katan Fildişi Boya

Değer Katan Fildişi Boya

Eve zarafet katmanın ilk adımlarından biri duvar boyasını doğru seçmektir. Bu anlamda fildişi renk, beyaz renge göre göz yormayan bir niteliğe sahiptir. Klasik beyaz boyalar, oldukça parlak olması dolayısıyla göz yorar. Fildişi boya rengi ise diğer tüm açık renk seçenekleri arasında özel olan bir sıcaklık tonuna sahiptir. Bu renk ile ev içerisinde aksesuarlar da dilenen renklerle dekor edilebilir hale gelmektedir. Fildişi sprey boya da tercih edilen türler arasındadır. Akrilik esasa sahip olan sprey boya, hızlı kuruma özelliğine de sahiptir. Solvent baz içeren koruyucu nitelikte yer alan dekoratif boya, hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Ahşapta, camda, metalde, plastik ve kağıt üzerinde kullanılabilen fildişi sprey boya makinalarda, çelik ve ahşap eşyalarda, sert plastiklerde ve oto ürünlerinde de kullanıma sahiptir. Ürün, zor hava koşullarına, solmaya ve en önemlisi suya dayanıklıdır. Herhangi bir darbe ve çizilme durumuna karşı da direnç gösterir. Fildişi sprey boyalar, ozon tabakasına zarar vermez ve atmosferi kirletmeyen bir özelliğe de sahiptir. Fildişi yağlı boya, duvarlarda şık bir izlenim yaratarak evlerin görünümünü kusursuzlaştırır özelliktedir. Yağlı boya seçeneklerinin yanı sıra fildişi plastik boya ile de benzer görünümü oluşturmak mümkündür. Ev sahipleri tarafından son zamanlarda tercih edilen fildişi renk, salonda, oturma odalarında, yatak odasında ve evin daha pek çok alanında kullanılarak özel bir görüntü sağlar. Fildişi beyazı boya ile evler zevkle döşenebilecek bir tuval haline gelir. Kişilerin en sık vakit geçirdiği, işten veya dışarıdan gelince dinlendiği, rahat bir nefes alabildiği alanlar evleridir. Dolayısıyla bu yaşam alanını huzurlu ve keyifli bir alan haline getirmek de yine kişilerin elindedir. Ürünün su bazlı fildişi boya seçenekleri ile de dekor sağlanabilmektedir. Koyu renge sahip duvar boyaları, zamanla hane halkını boğar ve sıkar. Dolayısıyla daha yaşanılır bir ev haline getirebilmek için fildişi silikonlu boya kullanılarak tüm odaları hem geniş gösterebilir hem de rahat bir nefes alınabilir hale getirilebilir.

Evlerin Vazgeçilmezi Fildişi Boya

Evlerin Vazgeçilmezi Fildişi Boya

Fildişi duvar rengine sahip alanlar, duvar tabloları, mobilyalar ve diğer tüm aksesuarlarla boş bir uyum niteliğindedir. Evi geniş gösterme özelliğine sahip olan fildişi boya tonları ile evin ilk izleniminde dahi iyi gözükmesini sağlar. Bu renk kendi halinde de temiz bir görünüme sahiptir. Ancak fildişi iç cephe boya olarak kullanıldığında sofistike ve karakteristik bir görünüm katar. Fildişi boya iç cephelerde tercih edilebileceği gibi, dış cepheler için de vazgeçilmez renk seçenekleri arasındadır. Son derece uyumlu olan bu renk sayesinde, diğer pastel ve canlı renkler ile de kusursuz bir görünüm verir. Bu rengin farklı özellikte bulunan fildişi boya çeşitleri de bulunur. Bunlardan biri de silinebilir özellikteki boyalardır. Hiç kuşkusuz boya teknolojisinin en çok kullanış gösteren ürün çeşitlerinden biri silinebilir boyalardır. Fildişi renk için de silinebilir özellikte boya türleri yer alır. Kolay bir şekilde temizlenebilen, herhangi bir bakteri barındırmayan ve son derece de dekoratif olan fildişi silinebilir boya tüm yüzeylerinde pratik bir temizleme yapmak mümkündür. Duvar temizleme konusunda en sıkıntı yaşanan odalardan biri çocuk odasıdır. Çocuklar, ister istemez duvar üzerinde boyama ve kalemle çizme konusunda ustadır. Üstüne üstlük duvar üzerine sticker ürünlerini yapıştırmak da onlar için ayrı bir zevktir. Tüm bu problemlerin önüne geçen silinebilir fildişi boyalar ile duvar üzerinde hiçbir leke, boya ve iz kalmaz. Silinebilir boyanın en çok işe yarayacağı alanlardan biri de mutfaklardır. Mutfakta pişen yemeğin yağı, isi ve kiri direkt olarak duvarlara yansımaktadır. Duvara sıçrayan yemek kalıntısı ve yağ lekeleriyle baş etmenin en kolay yolu da silinebilir boya ürünlerini tercih etmektir. Böylelikle hane içerisindekileri her sene boya yapma zahmetinden ve masrafından da büyük oranda kurtarır. Fildişi boya 10 kg olarak satışa sunulabildiği gibi, 20 kg fildişi boya ürünlerini de piyasada bulmak mümkündür. Trendyol’un zengin ürün seçenekleri içerisinde yer alan fildişi boya çeşitleri arasından sizin için en uygun olan ürünleri seçebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz boya ürünleri ve diğer ürün çeşitleri için Trendyol’un kozmetik bahçe & yapı market kategorisini inceleyebilirsiniz.