İlgili Kategoriler
Renk
Form
Fiyat
Suya/Tere Dayanıklılık
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Golden Rose Kaş Kalemi

" araması için 244 sonuç listeleniyor
Golden Rose Eyebrow Powder 106

Golden RoseEyebrow Powder 106

124,75 TL
Sepete Git
Golden Rose Eyebrow Powder No 101

Golden RoseEyebrow Powder No 101

124,75 TL
Sepete Git

Golden Rose Kaş Kalemi ile Stilinizi Yaratma Trendyol'da!

Makyaj malzemelerindeki değişiklikler zamanla farklı ve kaliteli ürünler yaratmayı mümkün kılıyor. Bu feminen dikkat çeken alan, etkili uygulamaya olanak sağlayan çeşitli ürünlerle farklılıklar sunuyor. Golden rose kaş kalemi de bunlardan biridir. Kaşları kendi rengiyle veya benzeri başka bir renkle boyamak için kullanılabilir. Kullanımı oldukça kolaydır. Bazı kaş kalemlerinde kapağa entegre fırçalar bulunur. Bu küçük ve güçlü fırçalar kaşlarınızı şekillendirmenize de yardımcı olur. Bu, kaşların aynı yönde olmasını ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Kadınlar genellikle kapağında böyle bir detay bulunan tükenmez kalemleri işlevsel olduğu için tercih ediyor. Hem renklendirme hem de düzeltmeyi tek ürünle yapmak aynı zamanda makyaj çantalarının dağınık görüntüsünün önüne geçiyor. Golden rose kaş kalemi renkleri ile doğal görünümlerin haricinde marjinal şekiller vererek de bir kaş formu oluşturabilirsiniz. Kaş kalemleri sizlere her zaman destek olacaktır. Kısıtlayıcı olmayı sevmeyen makyaj sektörü her zaman yanınızdadır. Kaş kalemi dilediğiniz zaman kaşın rengini kurmanıza yardımcı olacaktır. Onlarca farklı renk skalası ile tüm ten renklerine uyum sağlar. Aynı zaman da kaşınızın formunu ve rengini mümkün olabilecek her düzeyde değiştirebilirsiniz. Kullandığınız makyaj ürünlerinde portatifliğe ve minimal hafifliğe özen gösterirseniz basit ve düzenli olacaktır. Buda size kolaylık sağlayacaktır. Bu sayede aradığınız ürünü bulabilir ve hemen kullanabilirsiniz. Bu şekilde tasarlanan ürünler, dağınıklığı sevmeyen insanlar hayat kurtarıcıdır. Golden rose longstay kaş kalemi ile mükemmel çizgiler yaratın.Kaş kalemi çeşitleri arasında renk ve tasarımı ile öne çıkan ürünleri satın alabilirsiniz. Boyama aşamasında az miktarda etkili ürünler tercih edilebilir. Böylece aynı ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. Genellikle kahverengi ve sarı tonlarında kaş kalemi kullanılması önerilir. Kadınların kaşlarının orijinal rengine göre tercih edilmesi gereken kalemler ile doğal bir görünüm sağlanmaktadır. Ayrıca uygun miktarda fırçası ile birlikte kullanarak doğru ve kolay bir şekilde dağılmasına yardımcı olur. Golden rose asansörlü kaş kalemi sayesinde kaşlar üzerinde direk boyama yapılmaz.

Golden Rose Kaş Kalemi Seçenekleri

Golden Rose Kaş Kalemi Seçenekleri

Günlük kullanıma uygun makyaj malzemeleri de özel günlerin anlam ve önemine göre farklı yoğunluklarda kullanılmaktadır. Burada insanların alışkanlıkları ve nasıl görünmek istedikleri önemlidir. En iyi kaş kalemi çeşitleri arasından seçim yaparak kaşlarınıza etkili dokunuşlar verebilirsiniz. Golden rose pudralı kaş kalemi kalıcılığı arttıracaktır. Makyajı ön plana çıkaran kaşlar gerekli uygulamadan geçerek kadınların kendileri gibi görünmesine ve keyifli bir gün geçirmesine yardımcı olur. Kaş kalemi uzun ömürlü olmalıdır. Sürekli eksik tüyler insanlar için bir problemdir. Bu nedenle boyama için verimli kalemler ve uzun kalemler tercih edilir. Kalemin inceliği de tutmayı kolaylaştırıyor. Bu tasarım stili ile yakından ilgili unsurların kadınların beğeneceği tarzda olması kalemlerden uzun süre keyif almanızı sağlayacaktır. Genellikle fırçalı kapak benzeri bir tasarıma sahip olan kalemler, ruju andıran burgu tasarımı ve çeşitli Sabitleyiciler ile de kişilerin beğenisine sunuluyor. Golden rose kaş kalemi 101, farklı mevsimlerde kullanılabilen kaş kalemleri özellikle yağmurlu günlerde damlama yapmaz. Bu olumsuz zihinsel görüntülerin oluşmasını engeller. Su geçirmez bir kaş kalemi ile bu tür beklentiler karşılanabilir. Su geçirmez kaş kalemleri yağmurlu ve karlı günlerde bile kullanılabilir. Bu konuda fayda sağlayan ve kaşları düzelten ürünlerin kullanımı zaman içinde giderek yaygınlaşmaktadır. Golden rose kaş kalemi 102 sayesinde etkileyici bir görünüm elde etmek için özellikle kaş ve kirpiklerin belirli süreçlerden geçmesi gerekir. Bu aşamada farklı ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Far ve çeşitli kalemler ile istediğiniz uygulamaları yapabilirsiniz. Temel ürünlerle gündüz makyajınızı daha vurgulu yapabilirsiniz. Özel kullanım için profesyonel efektlerle çeşitli malzemelerden destek yapılabilir. Ürün seçimi insanların beklentileri göz önünde bulundurularak yapılır. Golden rose kaş kalemi 103 kaşlarınızı renklendirmenizi sağlayan rahat kullanımı genel makyajınızda büyük bir fark yaratacaktır. Kaşlar makyajda özel dikkat gösterilen kısımlardan biridir. Bu nedenle bu bölümlerde farklı ürünler kullanılmaktadır. Kadınların görsellerden memnun kalması için kaşlar için özel olarak üretilmiş kalemler önerilir.

Golden Rose Kaş kalemleri İle Kaşlarınızı Şekillendirin

Golden Rose Kaş kalemleri İle Kaşlarınızı Şekillendirin

Golden rose kaş kalemi 308, kolay kullanım teknolojisi ile kaşlara çeşitli uygulamalar yapmanızı sağlar. Saç teknolojisine benzeyen kaş kalemi, insanların sıklıkla talep ettiği bir makyaj ürünüdür. Fırça tekniğini hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan sadece bir kalemle kaşlarınızda kullanabilirsiniz. Bu uygulama kaşların yapısına göre boş olan kısımların doldurulmasını ve deformasyonların giderilmesini sağlar. Mükemmel görünmek isteyen herkes bu kalemlerden destek alabilir. Doğallık herkesin tercih ettiği bir noktadır. Bu sebeple kas kalemlerin renkleri in derece mühim. Teniniz ve kaş renginiz ile ahengi yakalayan golden rose ürünleri tam sizlere uygundur. Kahverengi den siyaha kadar her renk aralığı mevcuttur. Bu golden rose kaş kalemi 302, günlük kullanımda ve özel günlerde farklı bakış açılarından fayda sağlayan bir ürün seçerek kullanabilirsiniz. Kaş kalemleri, kaşlar da istenilen görünüme ulaşmak için en popüler ürünlerden biridir. Uygulaması kolay ve aynı derecede etkili olan göz farı, göz kalemleri ile benzer özelliklere sahiptir. Golden rose kaş kalemi 104 ile boyama işlemi yapılırken kaşların rengini aşırı değiştirmeden gerekli işlemlerin yapılmasında formları sayesinde rahatlık sağlar. Etkili ve yeterli bir ürünü makyaj çantanızda uzun süre saklayabilirsiniz. Küçük boyutu sayesinde fazla yer kaplamaz. Ürünle birlikte verilen fırçayı kullanabilir veya farklı fırçalarla uygulayabilirsiniz. Kaşlarınızın eksik kısımlarını inceledikten sonra kolay bir şekilde doldurabilir ve dolu kısımlarını da çok hafif bir şekilde boyayarak renk bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Boyarken bu kısımların üzerine kalemle yukarı doğru kalın ve ince çizgiler atarak boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Doğal Görünüm İçin Golden Rose Kaş Kalemi Ürünleri

Doğal Görünüm İçin Golden Rose Kaş Kalemi Ürünleri

Golden rose kaş kalemi 105 ile doğal bir görünüm için az miktarda renk önerilir. Makyaj için gerekli ürünlerden biri de kaşları renklendirmek için kullanılan kalemlerdir. Bu ürünler sadece seyrek veya soluk kaşlara sahip kişiler tarafından kullanılmaz. Yeterli yoğunlukta olsa bile problemli bir şekle sahip kaşları kesmek için de kullanılır. Buradaki en önemli şey, işlemler sonucunda her iki kaşın da olabildiğince yakın görünmesidir. Golden rose kaş kalemi 307 ile bu sayede yüz bölgesinde orantılılık sağlanmakta ve makyaj ilk sırada yer almaktadır. Kaş kıvrımının oluştuğu kısımlar ve kalınlıklar hemen hemen aynı yapılarak destek verilir. Cımbızla uygun şekli verdikten ve söz konusu bölgedeki gereksiz tüyleri aldıktan sonra renklendirme aşamasına geçilebilir. Bu aşamada kullanmak için kaş kalemi satın alırken, hangi ürünü istediğinize kendiniz karar vermelisiniz. Her biri farklı renk ve performansa sahip ürünlerden beklentiniz göz önüne alarak seçin. Golden rose uzun süre kalıcı kaş kalemi çeşitleri kalbinizi çalacak. Kaşlar yüzümüzü destekleyen unsurlardandır. Gözlerimizle bir ahenk içinde olmalı ve rengi teninize uyum sağlamalıdır. Bu sebeple kas kaleminde aranacak ilk unsur renk olmalıdır. Daha sonra boyanın yapısı yani ne kadar dağılabilecek olmasıdır. Aynı zamanda kalıcılığı da diğer iki madde kadar önemlidir. Daha sonra kullanım kolaylıkları ile dilediğiniz şekilde şekillendirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Golden rose kaş kalemi kullananlar ve daha farklı seçenekler için Trendyol'dan bu ürünleri alabilirsiniz.